Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 13:44

asszem h3x0rnak jár a pacsi, egyértelműen látszik, hogy nekem van igazam. :mrgreen: :iszunk: :rock: :happy:
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 7., szerda 13:35

istimester írta:
hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
Szerző: hehe Dátum: 2009.08.16. 12:24 írta:
nem tudom ti hogy vagytok vele, számomra eddig Kaká a legnagyobb csalódást keltő igazolásunk...
1. nem ítélnék ilyen hamar.
2. ám azt el kell mondani, hogy jelentősen túlértékelitek, túlértékeltétek. mindenki zidanehoz hasonlítja, de ő koránt sem egy korszakos zseni, mint a francia volt, még a brazilok között is - keményen fogalmazva - a legnagyobbak között csupán egy jó játékos, semmi több.
milannal 1 jó év, válogatottal egy jó konfödkupa, amúgy semmi.

engem a rengeteg labdakezelési hibája, tőle elpattanó labdája készít ki teljesen, mármár görbül a szám, hogy lefalábúzzam.

egy szó mint száz, ne zidane-t, és ne barcás ronaldinhot - hogy csak a posztján említsek néhány embert - várjatok tőle, amint beilleszkedik, megy majd a free-flowing sokpasszos foci, de valljuk be, a sebessége a legnagyobb fegyvere, ez pedig betömörülő csapatok, felállt védelmek ellen könnyen szomorkodásra adhat okot nektek, akik messiásként vártátok. én szóltam már akkor, amikor még kálderonka magyarázott az elnöki székből, meg most is elmondom.

ami biztos, hogy jelentősen javulni fog, mi több világklasszis játékos és ha formában van, ott van a tápláléklánc legteteje körül az 5 legjobb közt, de még így is messze elmarad pl zidane-tól, akihez ti méritek.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 13:28

morientes írta:
Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
De,de leírtam,volt aki értette is,azzal arra céloztam,hogy nincs meg benne az + ami igazán naggyá tehet valakit...aztán leírtam egy másik kommentbe hogy ha maradna a szigetországba,akkor ott a legnagyobbak egyike lehetne,de ha kimozdul onnan,akkor a dolog már necces...és így értettem hogy nincs elég töke,de úgy látszik neked csak ez az egy mondat jött át...

És legalább azért annyi logika van a mondandómban,mint mikpr istenítik a walesit,mert értelmes magyarázatot nem olvastam,hogy tulképp miért is?Csak hogy a PL legjobbja volt az előző szezonba,aztán annyi.Meg hogy "igazi vadló".Akkor viszont ajánlhatnám neki a prérit,a vadnyugaton...De mondom,jöjjön csak,mutassa meg,aztán már látom is magam előtt a mentségeket ha 1-1 meccsen flop lesz...
És igaza van realistának,meg azoknak akik azt tartják,hogy abba a kombóba,ami kialakulóba van,neki semmi kresnivalója...
De a legjobban azt tetszett,mikor azt olvasom,hogy már jobb mint Ronaldo,mert Béla védekezni,meg támadni,meg védeni sokkal jobban tud...
http://retronom.hu/files/images/plussz98.preview.jpg

Most már a + is megvan. Ez is igen ütős érv volt. Az ironizáláson túl majd próbáljatok egymással szemben érvelni is.

Meg győzni nem is kell senkit mert úgy sem fog menni. Ugyanis érvek mindkét állításra vannak.
Arra is , hogy miért nem válik be meg hogy miért nem illik ide meg éppen az ellenkezőjére is.

Én Bale mellett tenném le a voksom. Csak már látnám a bemutatását a Bernabeuban... :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 13:12

Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
De,de leírtam,volt aki értette is,azzal arra céloztam,hogy nincs meg benne az + ami igazán naggyá tehet valakit...aztán leírtam egy másik kommentbe hogy ha maradna a szigetországba,akkor ott a legnagyobbak egyike lehetne,de ha kimozdul onnan,akkor a dolog már necces...és így értettem hogy nincs elég töke,de úgy látszik neked csak ez az egy mondat jött át...

És legalább azért annyi logika van a mondandómban,mint mikpr istenítik a walesit,mert értelmes magyarázatot nem olvastam,hogy tulképp miért is?Csak hogy a PL legjobbja volt az előző szezonba,aztán annyi.Meg hogy "igazi vadló".Akkor viszont ajánlhatnám neki a prérit,a vadnyugaton...De mondom,jöjjön csak,mutassa meg,aztán már látom is magam előtt a mentségeket ha 1-1 meccsen flop lesz...
És igaza van realistának,meg azoknak akik azt tartják,hogy abba a kombóba,ami kialakulóba van,neki semmi kresnivalója...
De a legjobban azt tetszett,mikor azt olvasom,hogy már jobb mint Ronaldo,mert Béla védekezni,meg támadni,meg védeni sokkal jobban tud...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. augusztus 7., szerda 12:57

mert ha logikusan leírom,hogy nekem miért ez a véleményem,pl Bale-ről
Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
egészségedre, nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol rólam
megint a könnyebb utat választottad, na mindegy, részemről befejeztem.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 12:52

LOL, ezt pont tőled rendkívül hiteles, mikor te alázod be az általad nem kedvelt játékosokat ahol tudod. Knézytől nem sok jobb kommentátor volt, nem véletlenül volt hír napokig, mikor meghalt. a fia tényleg nem ért hozzá, csak a tour de france-hoz :lol:
én nem vok kommentátor. ő az éterbe köpte szét a sértéseit és az okoskodásait sokkal szélesebb kört butított vele.
ő nem kommentátorkodott, hanem a hozzánemértő módján analizált már meccs közben. nem az ő dolga, nem az ő feladata, nem az ő tudománya.
milyen jogon mond egy kommentátor véleményt akárkiről is?
+1, írod, hogy vissza lehet keresni, mert tudod, hogy senkit se érdekelnek az okoskodásaid annyira, hogy visszakeresse a 4 évvel ezelőtti dolgokat, így könnyű. én is emlékszem erre, amit isti mond.
egészségedre, nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol rólam :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 12:48

Annyira birom,mikor valaki elmondja a véleményét,hogy miért nem szerencsés ha Bale ide igazol,vagy hogy mit várnak az emberek egy közel 100millios játékostól...akkor aztán süt a gyülölet az ellentábor hszeiből,akkor mindenki csak szörnyülködik hogy utálják Balet.....
Ezért aztán fölösleges is vitatkozni,néha már azt érzi az ember,mintha lóval imádkozna,mert ha logikusan leírom,hogy nekem miért ez a véleményem,pl Bale-ről,azok az emberek,akik istenítik,ha mégoly valamennyi valóságtartalma van a mondandómnak,azt csak egyszerűen figyelmenkívül hagyják,mert nem illik bele az általuk megalkotott töképetes képbe...
Szépen kivágják a kerek egészből az általuk szemetszúró mondatokat,reagálnak rá,aztán így egész más értelme lesz az egésznek....
Egyszerű az egész:Megfogalmazod a kritikád?---------->Utálod Balet...Elég demagóg hozzáállás de hát ez van...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. augusztus 7., szerda 12:41

amúgy ha szted nem volt az az ember egy undorító féreg, ahogy röhögött azon az úszógyereken, aki majnem belefulladt a vízbe az olimpián, akkor te sem vagy jobb nála
LOL, ezt pont tőled rendkívül hiteles, mikor te alázod be az általad nem kedvelt játékosokat ahol tudod. Knézytől nem sok jobb kommentátor volt, nem véletlenül volt hír napokig, mikor meghalt. a fia tényleg nem ért hozzá, csak a tour de france-hoz :lol:
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
+1, írod, hogy vissza lehet keresni, mert tudod, hogy senkit se érdekelnek az okoskodásaid annyira, hogy visszakeresse a 4 évvel ezelőtti dolgokat, így könnyű. én is emlékszem erre, amit isti mond.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 12:26

oroszisti írta:Csak azt nem értem , miért kell azt mondani , hogy gyönyörűen szabálytalankodott ?
És el olvastam az egészet, csak Caufról nekem inkább a szerelései jutnak eszembe , nem a szabálytalankodásai ...
Akkor én fogalmaztam rosszul, de látom érted mire akartam kilyukadni :) ...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 12:23

Nem látok a jövőbe, de én nem is állitom be magam mindentudó orákulumnak.
nem is állíthatod, mert az én vagyok.

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 7., szerda 12:21

hehe írta:kaká+cé+benzema
ettől voltam elcsöppenve. 2 alapember lesz idén is a 3-ból. vagy te látod a jövőt?
amúgy meg nyugodtan keresd vissza, ha még megvan, nálam kaká sosem volt szűk elit a brazilok között.
Nem a brazilokról volt szó, arra emlékszem. Ahogy arra is, hogy top 5-ös játékosnak tartottad, a "tápláléklánc tetején". Valami ilyesmi megfogalmazással. A CR-Kaká-Benya triót meg a világ legjobb hármasának prognosztizáltad. Nekem is végem volt az akkori igazolásoktól, de én figyelmeztettem az egészségügyi állapotára is.

Nem látok a jövőbe, de én nem is állitom be magam mindentudó orákulumnak.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 7., szerda 12:15

Géci írta:
oroszisti írta:Gravesennek is gyönyörű faultjai voltak ... Azért Cafunál ne ezt emeljük már ki
El kéne olvasni az egész mondatot és nem csak 1 valamit kivenni belőle, hogy mégis valamivel had szúrjak már oda valakinek, vagy pontosabban nekem... Amúgy magától érthetődik, hogy mivel Cafu Brazil volt igy ő sokkal technikásabb és pontosabb volt mint Gravesen...
Csak azt nem értem , miért kell azt mondani , hogy gyönyörűen szabálytalankodott ? :kivagyhe:
És el olvastam az egészet, csak Caufról nekem inkább a szerelései jutnak eszembe , nem a szabálytalankodásai ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 12:10

oroszisti írta:Gravesennek is gyönyörű faultjai voltak ... Azért Cafunál ne ezt emeljük már ki
El kéne olvasni az egész mondatot és nem csak 1 valamit kivenni belőle, hogy mégis valamivel had szúrjak már oda valakinek, vagy pontosabban nekem... Amúgy magától érthetődik, hogy mivel Cafu Brazil volt igy ő sokkal technikásabb és pontosabb volt mint Gravesen...
mohaola írta:továbbra is tartom, hogy 100 millió euró felett nem fizetünk érte, ha tippelni kéne akkor 90-100 millió euró körül lesz az ára.
Ebben én is biztos vagyok...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 7., szerda 12:09

A Marca szerint ma lesz a csúcstalálkozó Perez és Levy között, hogy megvitassák Gareth Bale átigazolását, a Tottenham célja, hogy minél közelebb legyen a 150 millió euróhoz a végösszeg,
továbbra is tartom, hogy 100 millió euró felett nem fizetünk érte, ha tippelni kéne akkor 90-100 millió euró körül tenném le a voksom.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 7., szerda 12:06

Nemtudom, nekem is Knézy az egyik legnagyobb kedvencem volt ... Már maga a hangja, amikor meghallottam ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 7., szerda 12:05

Géci írta:Csak tette a dolgát szivvel lélekkel és olyan faltokat tolt, hogy kevés valaki ment el mellette :salute:
Gravesennek is gyönyörű faultjai voltak ... Azért Cafunál ne ezt emeljük már ki :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 7., szerda 12:00

Felőlem lehet véleménye mindenkinek, tiszteletben tartom. De az, hogy miután két hétig ment a szöveg, hogy ilyen-olyan idióta aki kifizeti a 100-ast egy ilyen senkiért, azóta egyesek eljutottak olyan szintre, hogy abba is belekötnek, hogy mit csinál a kezével, meg van-e sapka rajta, vagy nincsen, az tényleg egy vicc, nem lehet mást mondani rá... Mindegy, engem már nem érdekel, mehet a fikázás, még van egy hónap, ki lehet élvezni. Írjátok a véleményt nyugodtan, de engem zavar amikor valaki merő rosszindulatból nyomja a gombot, a többi meg megy utána...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 12:00

Wertz írta:
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Azért túlzásba sem kellene esni. Kakának nem csak a fizikumúval van baja. Ő szinte minden képességben tönkrement. Ilyen állapotban már senki nem tudna kiemelkedőt nyújtani
képesség hogy mehet tönkre?
ugyanúgy tud lőni, ahogy korábban. ez képesség.
teljesen más kérdés, hogy a sérülései miatt már nem fordul, hanem kanyarodik, nem gyorsul, hanem cammog.
sosem voltak egymás után rendszeresen zseniális meglátásai, passzai, ő a milan kontrajátékában tudott élni, a válogatottban sem alkotott maradandót soha.
neki a sebessége volt a fő fegyvere, sosem volt extratechnikás, kis területen megélő kreatív játékos.

egyelőre bélben sem látok többet, ő is elsősorban futni tud, ha van hely. hát itt nem lesz.
Tök 8...
ja jó. ezek érvek voltak, fasza. :lol:
Szerintem meg csapj a szádra... Mit nem adnék még, ha őt kéne hallgatni ezekhez képest...
idióta az összes, knézy is az volt, nem is nézek magyar közvetítést évek óta.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
kaká+cé+benzema
ettől voltam elcsöppenve. 2 alapember lesz idén is a 3-ból. vagy te látod a jövőt?
amúgy meg nyugodtan keresd vissza, ha még megvan, nálam kaká sosem volt szűk elit a brazilok között.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 11:57

schranzer írta:Még mindig jobb, mint Benzema szerencsétlen gólorome, mikor csori gyerek azt se tudja hogy most felugorjon, porogjon maga korul, vagy hogy a kezével eppen mit mutogasson szerintem az hulyebben nez ki haha
Maradjunk annyiba, hogy Suarez csoklópuszijánál nincs sz :cens: rabb :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 7., szerda 11:56

hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég