OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 17:15

Géci írta:
Kerlon írta:Én kezdeményeztem a Mennyei futballt a bdsrstnt! Még jó, hogy maradjon... Pápán nevelkedtem egy ideig, majdnem sikerült még az első osztályú csapathoz is közel lennem... Még se érezném sértésnek. Inkább irónikus és szerintem ezt mindenki tudja, aki épp eszű... A trollfociról meg csak annyit, hogy többet tettek a magyar szurkolás fellendítésért, mint az MLSZ, szóval a bdsrstnt hát megérdemelnek egy kis tiszteletet. Mára igazi mozgató rúgó a szurkolók körében.
Én Nádudvari vagyok (40km Debrecen..) és 6évesen kezdtem az olasz focisuliban, és volt 1 tökéletes edzőm aki mára Debrecenben a Szertár sportbolt tulaja meg talán az ottani utánpótlás edzője... Sose fogom elfeledni azt amikor Debrecenbe voltunk az Adidas Predator kupán és ekkor voltam kb 8-9 éves... A torna végén odajött hozzám és édesanyámhoz 1 pali, hogy nem akar e engem a Debrecenbe hordani edzésre mert szivesen látnának az utánpótlásba... Anyu kapott 1 névjegykártyát és ezzel le is volt rendezve a dolog, mert akkoriban még pénzünk sem volt annyi plussz csak anyunak volt jogsija és munka mellett nem lett volna ideje bevinni 1 héten 3x, 4x edzésre...

A másik, hogy van 1 ismerős aki néha bejár apámhoz dumálgatni, és a fia most pl kint van vagy volt nem tudom a Liverpoolban próbajátekon x hónapig, és fél füllel mindíg hallgatóztam és mondta, hogy lassan 20 millába van a fia foci pályafutása...
Hát igen... Én is csak egy szaros megye 1-es csapatba mentem el aztán úgy szereztek oda és már 20 ezrem be fájt pedig még számlát se kaptam... Aztán kb. annyi csinált az ürge, hogy felcsörgött 4-5 csapatot, hogy lenne-e igény rám és hát gondolom neki kemény perc díjai vannak, mert ez kb max 10 perc volt. :mrgreen: Itthon csak a lehúzás megy amúgy, szóval örülök, hogy nem kerültem be ebbe a közegbe végül. Bármennyire is szereti az ember a focit és szeretne valós pro fi lenni(mentalitással edzéssel az voltam), de az ilyen dolgoktól felfordul a gyomra az embernek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. augusztus 7., szerda 17:09

Topikbúúúú ki!


:mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 17:06

Kerlon írta:Én kezdeményeztem a Mennyei futballt a bdsrstnt! Még jó, hogy maradjon... Pápán nevelkedtem egy ideig, majdnem sikerült még az első osztályú csapathoz is közel lennem... Még se érezném sértésnek. Inkább irónikus és szerintem ezt mindenki tudja, aki épp eszű... A trollfociról meg csak annyit, hogy többet tettek a magyar szurkolás fellendítésért, mint az MLSZ, szóval a bdsrstnt hát megérdemelnek egy kis tiszteletet. Mára igazi mozgató rúgó a szurkolók körében.
Én Nádudvari vagyok (40km Debrecen..) és 6évesen kezdtem az olasz focisuliban, és volt 1 tökéletes edzőm aki mára Debrecenben a Szertár sportbolt tulaja meg talán az ottani utánpótlás edzője... Sose fogom elfeledni azt amikor Debrecenbe voltunk az Adidas Predator kupán és ekkor voltam kb 8-9 éves... A torna végén odajött hozzám és édesanyámhoz 1 pali, hogy nem akar e engem a Debrecenbe hordani edzésre mert szivesen látnának az utánpótlásba... Anyu kapott 1 névjegykártyát és ezzel le is volt rendezve a dolog, mert akkoriban még pénzünk sem volt annyi plussz csak anyunak volt jogsija és munka mellett nem lett volna ideje bevinni 1 héten 3x, 4x edzésre...

A másik, hogy van 1 ismerős aki néha bejár apámhoz dumálgatni, és a fia most pl kint van vagy volt nem tudom a Liverpoolban próbajátekon x hónapig, és fél füllel mindíg hallgatóztam és mondta, hogy lassan 20 millába van a fia foci pályafutása...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 7., szerda 16:42

Én is a Mennyeire szavaztam. Magyar futball ne legyen a neve, mert olyan, hogy magyar futball már jó ideje nem létezik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 16:38

Én kezdeményeztem a Mennyei futballt a bdsrstnt! Még jó, hogy maradjon... Pápán nevelkedtem egy ideig, majdnem sikerült még az első osztályú csapathoz is közel lennem... Még se érezném sértésnek. Inkább irónikus és szerintem ezt mindenki tudja, aki épp eszű... A trollfociról meg csak annyit, hogy többet tettek a magyar szurkolás fellendítésért, mint az MLSZ, szóval a bdsrstnt hát megérdemelnek egy kis tiszteletet. Mára igazi mozgató rúgó a szurkolók körében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 16:33

Én is a mennyeire nyomtam a voksom ùgy, hogy halovány, meleg, lila fingom sincs mi ez a trollfoci... Láttam már pár hülyeséget a humor topicban. Volt ami vicces volt és olyan is ami inkább fárasztó... A lényeg, hogy én ezt mindennek hívom csak Magyar focinak nem, mert azzal, hogy ezt vannak akik komolyan gondolják azok semmibe nézik azt amit a foci kùltùránk még talán képvisel még hála Puskáséknak... Ezek az emberek nagy részt mint ahogy fel lehet ide hozni példának azt a fradit ami a Real, Ajax és nem jut eszembe ki volt a harmadik csapatok ellen ùgy játszottak, hogy lázszott, hogy technikailag negyed annyik vagyunk, de szivvel lélekkel küzdöttek ezért a tetves címerért és, ha ki is kaptunk elmondhattuk, hogy megpróbálták és mindent beleadtak és ment a taps. Utoljára talán a Zalaegerszeget láttam rendesen szívvel játszani a MU ellen még akkor is, ha a visszavágón azért kaptak vagy négyet, de ezt nem tudom pontosan mär, de egyszerűen nem tudom, hogy 1 olyan valaki aki azt csinálja elvileg amit szeret és meg is van fizetve becsületesen, miért nem képes felszántani a pályát... A baj ott kezdődik, hogy a foci lassan nem alról szól milyen tehetséges, hanem, hogy apuka meg anyuka beleöl a gyerek pályafutásába 10-20 millát és lesz belőle valaki, de a normál falusi gyerek aki elbőgi magát a tv előtt a Himnuszt hallván lehet akár milyen tehetség előbb küldik ki címerezni a tengeriföldre mert kell a pénz a családnak mint, hogy elkezdjen sportiskolába járni. És ez az amit a mostani nagy focistáink nem fognak fel aggyal csak a sunákon meg a sportkocsikon jár a kis agyuk... Nekem kb ennyi a véleményem a Magyar fociról, és ezt tartom addig a napig ameddig nem lätok küzdeni akarást, és legyen az a nagy bajnokságunk vagy 1 vállogatotsági mérkőzés!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 7., szerda 16:07

most nem kurvára mindegy, hogy mi annak a topiknak a neve? nem amiatt jársz/jártok oda, hanem a tartalma miatt
komolyan nem értem, hogy mit kell ezen össze-vissza pörögni, ráadásul napokig...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 15:53

tyű, ez elég sima, azt hittem, többen ellenzik ezt a trollfocis divatot. :)

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 7., szerda 15:12

élén a kováccsal ahogy kóstolgatják h fiatal
Nem azért kóstolgatják, mert fiatal, hanem mert úgy néz ki, mint egy 10 éves, és a hangja is olyan. :mrgreen: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Ooq0o-b0RSs

Tipszmiksz úr sztem örül, hogy nyomatják, ahogyan Xanyi is. :)

Mondjuk jó lenne, ha a topikban a jó maradna bent, nem a rossz mindenféleképpen. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. augusztus 7., szerda 14:49

Galacticos írta:pont rád gondoltam. szerinteded jó poén. lemerem fogadni hogy senki nem nevetett rajta de hát ugye most ez a divat ezért nyomatni kell orrba-szájba.
Én nem nevettem rajta, viszont tetszett. Ha szánalmas, ha nem szánalmas.
Nem ismerlek személyesen, de te is ilyen "világ ellen lázadónak" tűnsz. Ami felkapott az szar. Szerinted divat, szerintem meg vicc. Azt hozzáteszem, hogy én nem is lájkoltam a facebookos Trollfoci oldalt, mert nekem sincs mindig olyan hangulatom, hogy ezeket olvassam. Néha rámegyek, végignézem az új posztokat (illetve a jó kommenteket, mert azokon lehet igazán röhögni általában, nem magukon a képeken), és ennyi.
Eleinte engem is rohadtul idegesített a FAF, GYAKA, SZLAMB meg hasonlók, de miután megnéztem a videókat az eredetükről, megváltozott a véleményem.
Ezeken a videókon bármeddig tudnék röhögni:
http://www.youtube.com/watch?v=wIXv2CcgppY
http://www.youtube.com/watch?v=XFktw2U8Vzs
http://www.youtube.com/watch?v=dIkCphc-0AU
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 14:30

realistahuni írta:Hoppá, már több szavazat ment a magyar futballra, mint amennyi gólt szerzett Rudolf az MB-1-ben. :ozil:
realistahuni írta:Most hiába vered az asztalt Galacticos, attól, hogy neked és még x embernek nem tetszik, attól még nem fogják csak miattatok visszanevezni a topikot. Ha nem tetszik így jártatok, lesznek még ilyen dolgok az életben fiatal barátom.
pont rád gondoltam. szerinteded jó poén. lemerem fogadni hogy senki nem nevetett rajta de hát ugye most ez a divat ezért nyomatni kell orrba-szájba.
ezt mondom nem vicces hanem szánalmas és unalmas. ahogy azt miró is mondta. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 7., szerda 14:28

Most hiába vered az asztalt Galacticos, attól, hogy neked és még x embernek nem tetszik, attól még nem fogják csak miattatok visszanevezni a topikot. Ha nem tetszik így jártatok, lesznek még ilyen dolgok az életben fiatal barátom.
Love football, hate antifa.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 7., szerda 14:26

srácok kéne egy kis segítség..
tesomék full új gépére fölraktam a skypot hogy anyummal tudjanak dumázni,de iszonyúan recseg és semmit nem lehet érteni.a probléma az hogy ha é a saját gépemről skpypolok akkor pedig simán megy minden..előre is köszi!
ja,és tesom gépe win8..esetleg ha valami változna ezzel.


Gala, tudod mi az a Trollfoci? Néha-néha láttad már egyáltalán?
én is ide szólok,elején még viccesnek találtam,de most már hihetetlen szánalmas és unalmas.
élén a kováccsal ahogy kóstolgatják h fiatal illetve azzal a tpszmikszes sráccal,de mondhatnám sanyit,rudolfot stb..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 14:21

ferni írta:Gala, tudod mi az a Trollfoci? Néha-néha láttad már egyáltalán?
nem.
taníts ferni még sosem hallottam róla.
tudásodra szomjazom ferni.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 14:19

Gala, tudod mi az a Trollfoci? Néha-néha láttad már egyáltalán?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 7., szerda 14:12

GT37 írta:Amúgy szerintem aktívabb is a topik, amióta Mennyei futball a neve.
ja csak a színvonal..
a bdsrstnt neki és tényleg mennyei futball lett :mrgreen:
MB1 és nem NB1! :lol:
méltó komponálás fiatal barátaim a bdsrstnt neki :mrgreen:
csak két hsz abból az időből mikor átírtátok a topik nevét... tovább nem is olvasom inkább.
szerintetek ilyen áron megéri ilyen gyökér nevet adni a topiknak? az meg hogy azért legyen ez a magyar bajnokság topikjának a neve mert maga a bajnokságnak is a színvonala nevetséges. ez egy hülyeség.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 7., szerda 14:03

Hoppá, már több szavazat ment a magyar futballra, mint amennyi gólt szerzett Rudolf az MB-1-ben. :ozil:
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 7., szerda 14:01

Amúgy szerintem aktívabb is a topik, amióta Mennyei futball a neve. :mrgreen:
De tényleg.
mocsok írta:ha annyira sértő lenne ez a topicnév akkor jönne airsanyi és szétverné a fejemen a bilsdfgdfghdfghkdsfghdf.
Mivel csak a biszem-b@szom Real Madridnak szurkolsz, ezért kötve hiszem, hogy rád szánná az idejét. Inkább Messinek és Ronaldónak tart bemutató órákat góllövésből.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 7., szerda 13:57

ha annyira sértő lenne ez a topicnév akkor jönne airsanyi és szétverné a fejemen a bilsdfgdfghdfghkdsfghdf.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 7., szerda 13:55

MyStiQ írta:Szavazzatok, nézzük meg, hogy mit akar a nép.
Köszönjük, méltó komponálás, fiatal barátom. :Đ

Egyelőre vezet is a Mennyei futball. :coffee:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég