Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:16

garay kötve hiszem, hogy visszajönne 3-4. számú embernek, ha az MU-ban fix kezdő lehet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 16:14

___Samy___ írta:még a végén kiderül, hogy mindenki jobb
egy nagyon korrekt védősorunk lehet a nyáron, kár lenne ebbe belenyúlni ilyen szintű eladásokkal, meg amúgy sem ez élvez prioritást, legalábbis remélem
Tényleg nem a hátsó alakzat megreformálása az elsôdleges prioritás, de pár igazolásnak örülnék:
Carvajal(Arbeloa)-Varane(Pepe)-Ramos(Garay)-Marcelo(Coentrao) plusz a joker, Nacho, aki mindenhol tud játszani. Szép is lenne, és Garay kivételével teljesen esélyes.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:11

még a végén kiderül, hogy mindenki jobb
egy nagyon korrekt védősorunk lehet a nyáron, kár lenne ebbe belenyúlni ilyen szintű eladásokkal, meg amúgy sem ez élvez prioritást, legalábbis remélem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 16:06

Gerr90 írta: Igaz Alabában látok fantáziát és potenciált.
Szerintem Marcelo mellett a legjobb balhatved most. Erdekes, h az osztrakok kozeppalya kozepen hasznaljak, meg ott is megalja a helyet, mivel nincs oda minosegi jatekosuk.
szerk:
felesleges coentraoval foglalkozni
egy az, hogy senki nem fog annyit adni érte, amennyiért megvettük, a másik meg ugye most kapóra jött marcelo sérülésénél egy ilyen szintű balhátvéd, amennyiért el tudnánk őt adni, annyiért nem kapunk kézhez egy ilyen szintű védőt
lehet őket felváltva játszani, formától ellenféltől függően
Nezd a bajert, honnan kukaztak Alabat. Szerintem ebben nincs igazad, lehetne talalni. Ez a Cissokho sem rosszabb mint Coentrao, aztan 5 misiert vettek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:03

felesleges coentraoval foglalkozni
egy az, hogy senki nem fog annyit adni érte, amennyiért megvettük, a másik meg ugye most kapóra jött marcelo sérülésénél egy ilyen szintű balhátvéd, amennyiért el tudnánk őt adni, annyiért nem kapunk kézhez egy ilyen szintű védőt
lehet őket felváltva játszani, formától ellenféltől függően
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 15:59

numberone1 írta: Lattam Coentrarorol is volt kis vita. Jol kezdodik a nap! birom,h milyen aktiv a forum B-)
Nekem vele nincs gondom, szerintem jo kis playa. Ami problema, az, h Mendes es Jose szepen megfejtek Perezt.
Emlekszem Zizou beajalotta a francia-gorog Trémoulinas a Bordeauxbol, v Cissokho-t a Lyonbol. Az utobbi csask 5 millaba fajt a Valencianak, az elobbi is kb. ennyi a piaci erteke. Annyival nem rosszabbak mint a Portugal. Siman johettek volna Marcelo moge es mennyi penzt sporoltunk volna meg. De mondom ezt ugy, h a jatekaval nekem nincs gondom.
Coentrao jó kis játékos, de egy egészséges, formában lévô Marcelot soha nem tudna kiszorítani. Hozzáteszem, a jelenlegi felhozatalból nagyon más sem. Igaz Alabában látok fantáziát és potenciált.
Visszatérve a portugálra, szerintem szimpatikus, hajtós figura, ugyanakkor a Chelseanek ôt is lepasszolnám egy harmincasért, tényleg olcsón lehetne pótolni, mert nem hiszem, hogy a következô edzônk, legyen az bárki, jövôre nem Marcelot fogja betonkezdôként nyomatni.
(Olcsóbban viszont nem szeretném, ha távozna, stabilabban védekezik, mint a kis brazil)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 15:48

hehe írta:ha ramos egy mourinho fejére tud nőni, akkor ott elveszett minden.
a történelem során 1-2 játékos volt, aki letett annyit az asztalra, hogy megmondhassa egy edzőnek a magáét, de ramos egyáltalán nincs köztük.
ez sztem már menthetetlen, túl sokat hisznek magukról, túl jól meg vannak fizetve, túl ki van nyalva a seggük és cserébe egyáltalán nincs követelés, teljesítménykényszer, vagy bukási lehetőség.

itt pereznek kéne odacsapnia keményen, de ő már nem fog.
ettol en is tartok :(
A kovi szezonban elkezd gyengen jatszani, aztan ha padon talalja magat, lehet elkezdi furni a kovetkezo edzot is. Hacsak nem jatszatja igy is-ugy is.

Lattam Coentrarorol is volt kis vita. Jol kezdodik a nap! birom,h milyen aktiv a forum B-)
Nekem vele nincs gondom, szerintem jo kis playa. Ami problema, az, h Mendes es Jose szepen megfejtek Perezt.
Emlekszem Zizou beajalotta a francia-gorog Trémoulinas a Bordeauxbol, v Cissokho-t a Lyonbol. Az utobbi csask 5 millaba fajt a Valencianak, az elobbi is kb. ennyi a piaci erteke. Annyival nem rosszabbak mint a Portugal. Siman johettek volna Marcelo moge es mennyi penzt sporoltunk volna meg. De mondom ezt ugy, h a jatekaval nekem nincs gondom.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 26., péntek 15:47

ennyi pénzért a hülyének is megéri.
Kérdés, hogy a szerződés tartalmaz-e fix kivásárlási árat, amennyiért hozhatjuk. Ha ez így van és tényleg 6 millió, akkor megérné valószínűleg. Még ha nem is váltja meg a világot, ennyiért továbbadható később is.

Viszont a hírben említenek egy Fiorentina ajánlatot, ami 18 M euróról szól. Ezt nem hinném amúgy (a "semmiből" miért ajánlanának ennyit, úgy hogy a srác egyelőre spanyol másodosztályban került az ígéretes kezdése ellenére), simán elképzelhetőnek tartom, hogy a Sao Paulo vezetői szivárogtatnak ki kamu infokat, hogy felsrófolják az árát.

Valaki tud erről, hogy tartalmaz-e fix árat a dolog, vagy csak opciós jogot?


Más.
Ez a Khedira dolog továbbra is abszolút érthetetlen számomra. Anno madridronie-val "beszéltünk" erről, hogy a hírek alapján is meg vannak vele elégedve Madridban. Az kevésbé érdekel, hogy a magyar "szakértők" szerint a csapat motorja, számtalanszor bizonyítják, hogy a véleményük semmit nem ér.

Viszont ahhoz vaknak kell lenni, hogy ne tűnjön fel, hogy már ezen az egy poszton való cserével milyen szinten előre lehetne lépni. Megértem, hogy fut meccsenként 400 km-t, meg jól zónázgat, sőt Alonsoval is harmóniában van. Viszont egyszerűen fizikailag és fejben is bűnlassú, technikailag ilyen szinten duplanulla, számtalan ígéretes lehetőség akad el rajta. A legszebb, hogy amikor elméletileg 3 középső középpályással állunk fel, akkor is sokszor előrébb helyezkedik, mint Modric. Hát ez mi? Valahogy mindig Ő kerül jó helyzetbe a támadó harmadban, amelyekből egy félig értelmes játékos által gólokat szerezhetnénk, Ő meg 10 esetből 1-2 alkalommal képes kihozni valamit a szituból.
A védekezés részét is csak a Barca ellen hozza elfogadható szinten, mert annyira visszaállunk (amit nem szeretnék látni a továbbiakban), hogy nincs olyan lehetőség, hogy valaki kocogásnál kicsit nagyobb sebességgel vigye rá. Mert alapjáraton a szerelési készsége sem kimagasló, sőt. Ehhez jön, hogy eleve kevesebben vagyunk a középpályán, és páff, máris átrohan rajtunk minden csapat, akiknél ebben a csapatrészben van 1-2 mozgékonyabb arc.

Normális focihoz kell mennyiségben és MINŐSÉGben is megfelelő középpálya, kellően gyors, labdabiztos emberekkel, akikbe szorult némi kreativitás is. A Dortmund fényesen rávilágított, hogy a mostani kettőst (igen Alonsot is, ha nem tudjuk tehermentesíteni) nyugodtan el lehet felejteni, ha dominánsak akarunk lenni európai szinten is. Ott komoly átalakítás kell. ilyen szempontból örülnék Ancelotti érkezésének, nála azért szervezett szokott lenni ez a rész. Ha valóban ragaszkodik Verrattihoz, akkor meg az "átállás" is lehetne kicsit gördülékenyebb, mert Ő át tudná venni Alonso szerepét, csak kell mellé akkor is erős fizikumú ember, aki képes ütközni is.

----------------Verratti/Alonso---------------
Vidal/Pogba---------------------------Modric

:shifty:

itt pereznek kéne odacsapnia keményen, de ő már nem fog.
Ehhez még annyit, hogy valamilyen szinten meg van kötve a keze a sociók által is. Nem tudom mennyire venné be a gyomruk, ha teszem azt Ramost eltakarítaná. Én nem vagyok e mellett amúgy, mert mégiscsak egy régóta itt lévő, spanyol játékosról beszélünk, aki alapjáraton magas szintet képvisel, viszont egy ilyen lépés talán kicsit rendet tenne a fejekben. Megmutatná, hogy senki sem érinthetetlen. Aki visszaugat, vagy nem szakad meg a klubért, az repül.
Viszont ott a veszélye, hogy ha túl sok játékostól akarunk megszabadulni, akkor egyrészt nagyon nagy mínuszban is zárhatjuk a piacot (aki tudvalevőleg nem kell nekünk, az apróért megy többnyire), illetve a csapategyensúly (van még ilyen? :/ ) is megborul.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 15:37

ha ramos egy mourinho fejére tud nőni, akkor ott elveszett minden.
a történelem során 1-2 játékos volt, aki letett annyit az asztalra, hogy megmondhassa egy edzőnek a magáét, de ramos egyáltalán nincs köztük.
ez sztem már menthetetlen, túl sokat hisznek magukról, túl jól meg vannak fizetve, túl ki van nyalva a seggük és cserébe egyáltalán nincs követelés, teljesítménykényszer, vagy bukási lehetőség.

itt pereznek kéne odacsapnia keményen, de ő már nem fog.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 15:26

Wolf írta:
A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6 illetve 8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.


Ezt rajta kivul meg a fel vilag igy latta. Az ember szemet utotte ki, hogy milyen gyengen jatszodtak. Csak az a baj pl Khedira esetevel, hogy ez maskor is igy van...
Ez így igaz.Khedira csak hozta amit szokott,egy nagy rakás sz**t.Csak akkor az a kérdés,hogy miért beton kezdő!?

Jaj José,te kis buta. :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 15:23

Ramost en meg siman elcserelnem T Silvara(kar, h nincs realitas alapja), Pepe maradna 3. szamunak. Varane-TSilava :loveyou:

Casemiroval varnek meg a bajnoksag vegeig, viszont ot jatszatnam a fentmarado osszes bajnokin Khedira helyett es az legyen vizvalaszto. Bar 6 misi az p :cens: a erte.
Gerr90 írta: Khedira nálam nem szint, már az is szomorú, ha viszonyítási alapnak használjuk.
ebben van a lenyeg, nekunk nem Khedranal jobb kell(nem lenne nehez talalni), hanem k :cens: va klasszissal jobb kell nala, a legjobbak kozul vki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2013. április 26., péntek 15:21

ha jönne egy új edző, ramos sokkal jobban kaparna és küzdene szerintem.
Jaja. Kicsit agyilag rendbe kell rakni, valószínűleg a szezon eleje óta nincs minden rendben, de nem szabad eladni. Egyrészt mert így is egy iszonyatosan jó belső védőről beszélünk, ráadásul gólveszélyes is, nem hiszem, h olyan egyszerű lenne pótolni, másrészt van épp elég luk a csapatban, ahova zsebbe kéne nyúlni, örüljünk, h középen hátul a Pepe/Ramos/Varane sorból tudunk gazdálkodni. Értelmesen forgatva őket semmi baj nem lesz. De a jövőre nézve a Ramos-Varane párosra kell építeni sztem.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 26., péntek 15:21

khediránál becsukott szemmel technikásabb és gyorsabb
Csak Khedira nem viszonyítási alap, attól h Mounál valami érthetelen perverz oknál fogva alap ember, még nem hozzá köll viszonyítani.
Egyébként a keretbe jöhet egy próbát megér, de abból amit láttam belőle, nem több egy középszerű játékosnál és valszeg nem is lesz.
lehet inkább Varane-Pepe párost nyomatnám.
Ez a kettős szinte sosem működőt, ellenben a Varane-Ramos kettős igen, ill. Pepe már nem mai gyerek....
Ramost nem szabad eladni, fejben össze kell kapni.....

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 26., péntek 15:12

Sierra írta:Én Ramost sosem bírtam, pont az arrogáns, pökhendi stílusa miatt, hogy a pályán mutatottakról nem is beszélve... Én nem sírnék érte, ha eladnánk. Főleg, hogy az utóbbi időben nála is csak az arc nagy, meg a szövegelés, a teljesítmény az nuku. Pepe meg fasztudja. Mióta csak csere, nincs formában, de amíg kezdő volt eléggé biztosan játszott, lehet inkább Varane-Pepe párost nyomatnám.
ha jönne egy új edző, ramos sokkal jobban kaparna és küzdene szerintem.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 15:12

hehe írta: khediránál becsukott szemmel technikásabb és gyorsabb. innentől kezdve nincs miről beszélni. ennyi pénzért a hülyének is megéri.
Khedira nálam nem szint, már az is szomorú, ha viszonyítási alapnak használjuk. Nála tényleg jobb a brazil srác, de én nem jobb középpályát szeretnék, az nem elég. Ide középpálya kell, világklasszis teljesítményre képes játékosokkal. Itt buktuk el szerdán is a meccset.
Abban viszont igazad van, hogy nem kérnek sokat érte, így cserének bejöhet, plusz akkor a herceg is távozhatna. Mondjuk átköltözhetne Londonba, kinézem Mouból, hogy viszi magával és a Chelseat le is lehetne húzni egy harmincassal. :Đ

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 26., péntek 15:10

Spec. én nem bízom benne, de Khediránál jobb, szerintem. Legalábbis amit a Betis ellen mutatott, az engem erről meggyőzött. Amúgy egyenlőre én sem látok benne semmi extrát.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 15:05

Gerr90 írta:Mi az oka, hogy ennyire bíztok ebben a Casemiro gyerekben?
Tudom, hogy nagy tehetségnek volt kikiáltva pár éve, és én csak azóta nézegetem, hogy megérkezett januárban, de semmi extrát nem látok benne. Nem rossz játékos, egy középcsapatban eltudnám képzelni, de nekem eddig semmi olyat nem mutatott, amire azt mondanám, hogy hoppá, átlagon felüli a csóka.
Persze, ha továbbra is a Castillába szánjuk, az más tészta.
khediránál becsukott szemmel technikásabb és gyorsabb. innentől kezdve nincs miről beszélni. ennyi pénzért a hülyének is megéri.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 15:03

Én Ramost sosem bírtam, pont az arrogáns, pökhendi stílusa miatt, hogy a pályán mutatottakról nem is beszélve... Én nem sírnék érte, ha eladnánk. Főleg, hogy az utóbbi időben nála is csak az arc nagy, meg a szövegelés, a teljesítmény az nuku. Pepe meg fasztudja. Mióta csak csere, nincs formában, de amíg kezdő volt eléggé biztosan játszott, lehet inkább Varane-Pepe párost nyomatnám.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 15:00

Mi az oka, hogy ennyire bíztok ebben a Casemiro gyerekben?
Tudom, hogy nagy tehetségnek volt kikiáltva pár éve, és én csak azóta nézegetem, hogy megérkezett januárban, de semmi extrát nem látok benne. Nem rossz játékos, egy középcsapatban eltudnám képzelni, de nekem eddig semmi olyat nem mutatott, amire azt mondanám, hogy hoppá, átlagon felüli a csóka.
Persze, ha továbbra is a Castillába szánjuk, az más tészta.

Wolf
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 9:44
Kedvenc játékosaid: Raul G. ; C. Ronaldo ; S. Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wolf » 2013. április 26., péntek 14:58

A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6 illetve 8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.


Ezt rajta kivul meg a fel vilag igy latta. Az ember szemet utotte ki, hogy milyen gyengen jatszodtak. Csak az a baj pl Khedira esetevel, hogy ez maskor is igy van...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég