Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. október 31., hétfő 10:37

Mi az,hogy nem gáz?Oké,Vettelt lehetett büntetni,az tiszta sor,hogy Ric elé került.De hogy Verstappen ezek után előtte végzett,az gusztustalan,ne mondja már senki hogy nem...

És értem,hogy nem lehett volna kihozni utolag,Maxot kellett volna az elején más idővel büntetni..Kapkodás,nincs következetesség,egyszóval vicc az egész sztori.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 31., hétfő 10:36

Látom a holland megint megcsinálta a szokásos fasságat, utána meg dőlt a domino.
Nem csodálom,hogy Vettelnél elgurult a gyógyszer.

Vicc lett sajnos az F1.
:-(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 10:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ebben az a legjobb, hogy ezentúl minden versenyen lesz ilyen féktávos hülyeség. Totál gyökér szabály amúgy... persze pofázni jó volt, most meg jól rábaszik mindenki.

Amúgy mit röhöghetnek most a Red Bullnál. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 8:56

realcamp írta:Vettel +10 másodperc,így Ricciardo a 3. Max pedig 4.
És úgy hozták ki,hogy Max előtte végezzen..Nem mondok inkább semmit.Nagyon gáz.
Miért lenne gáz. Vettel agya eldurrant, és úgy védekezett Ricciardo ellen, ahogy azt már nem szabad. Elsőre is lehetett látni.
Merci Zizou!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2016. október 31., hétfő 7:38

Sajnos a RIC-VET-MAX sorrendet nemtudták volna kihozni, mert a legkisebb 5mp-s büntetéssel is az lett volna a sorrend. hogy RB 3-4, Vettelt pedig büntetni kellett a Verstappen-szabály miatt, szóval ez van. Szerencsétlenül jött ki. Hamiltonnak meg irreleváns lenne a MAX féle büntetés, mert odaszúrhatnák ezt az 5mp-t neki is, de 8-al nyert, szal nem oszt nem szoroz.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 31., hétfő 1:38

WTF :ozil: :ozil: :ozil:

Ezt értem F1. :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. október 31., hétfő 1:11

Vettel +10 másodperc,így Ricciardo a 3. Max pedig 4.
És úgy hozták ki,hogy Max előtte végezzen..Nem mondok inkább semmit.Nagyon gáz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 30., vasárnap 23:44

Nem is állítottam, hogy Max a leggyorsabb pilóta a mezőnyben. Viszont ez a pimaszság kell ahhoz, hogy az a tehetség ami benne van (Na, ebben viszont szerintem a legnagyobb a mezőnyben) előjöjjön és még jobbá változzon. Ha most nem meri meghúzni a váratlant, ha most nem ismeri fel a helyzeteket, akkor később már nem fog kockáztatni. Át kell élni mindent, és abból lehet rutint szerezni. Csiszolni kell magán, ez egyértelmű. De hát 19 éves. Van még bőven ideje. Viszont ebből lehet építkezni. Ettől lehet majd a legnagyobb... egyszer... talán...

Na, de ami érdekes, hogy milyen nyilatkozatok vannak a verseny után.
- Helmut Marko: „Sebastian viselkedése nem méltó egy négyszeres világbajnokhoz.”
- Tobias Grüner, az Auto Motor und Sport riportere jelenti, a Red Bull Racing elismerte Verstappen büntetését, azonban ugyanezt követelik Vettelnek is, amiét féktávon irányt váltott.
- Adrien Tambay, DTM-versenyző:
„Minden tiszteletem egyes idősebb pilóták iránt, le kell szegniük a fejüket és befejezni a sírást, amiért egy 'gyerek' megöli őket.”
- Szujó Zoltán:
„Vettel sokak példaképe. Még egy négyszeres világbajnok sem mondhat olyat a versenyigazgatónak, hogy b@szódjon meg. A rendezőt sem értem, hogy ezt egyáltalán miért kellett bevágni.
Hamilton esete az első kanyarban nem volt annyira éles szituáció, azzal nem nyert ANNYIT. Azt hiszem, így vélekedhetnek a sportfelügyelők.”
- Byron Young, független újságíró: „Hatalmasat csalódtam Sebastianban. Egy négyszeres világbajnok nem mondhat ilyet a versenyigazgatónak. Akkor mutatkozik meg az ember igazi személyisége, ha nem nyer...”
- Az FIA elnöke, Jean Todt is élőben nézte a Mexikói Nagydíjat, és a hírek szerint alaposan felhúzta magát Vettel anyázásai miatt...
- Jordan King, GP2-es versenyző:
„Amit megtanultunk a Mexikói Nagydíjból:
1. Hamiltont meg kellett volna büntetni az első kanyar miatt.
2. Verstappen büntetése jogos volt.
3. Vettelt is büntetni kellett volna Ricciardo miatt.”
- James Allen, független újságíró:
„Ha a Bajnokok Ligája döntőjében azt mondod a játékvezetőnek, hogy b@szódjon meg, vajon kiállítja?
„Rögtön odamentem Whitinghoz és elnézést kértem, nem értem, miért kell ezt ennyire felfújni. Meg kell értenetek, hogy frusztrált vagyok.”

Tudjátok, hogy nem bírom Vettelt. Viszont meg tudom érteni. Adjak csak ki magából a dühöt. Nincs ebben semmi rossz.

Annyi, hogy talán nem Charlie-nak kellett volna beszólnia.
Bernie Ecclestone: „Örömteli, hogy legalább van véleménye. Versenyez, abban ez benne van.”
+1 erre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 30., vasárnap 23:31

Remy írta:Nüansznyi különbség. Meg nem csak a statisztika számít. (Szomorú lenne, ha csak az számítana. Szerencsétlen Alonso :lol: ) Max 2x ki is esett, kis túlzással pont ott a pontkülönbség. Amúgy meg rutin. Rengeteget számít. Ez Ric mellett szól. Egyik 6. szezonját tolja a másik a 2-at. 8 év különbség van köztük. Ahhoz képest nem nagy különbség.

Azt kell látni, hogy 19 évesen hol tart Max. Brutális.

Nézd meg Sainz-ot. Tehetséges pilóta ő is, fiatal is. De pont az a tűz hiányzik belőle, ami Max-ben megvan. A különbséget látod eredményben.
Nem azt mondtam, hogy szintekkel jobb pilóta hanem azt, hogy jelenleg jobb. És Te ezt röhögted ki ezért írtam le a statokat. Én úgy vélem, hogy a versenyeken is jobban teljesít idén Ricsi ÖSSZESSÉGÉBEN stat ide vagy oda.

Amúgy dicsértem MAX-ot csak azt átugrottad és csak ugrottál arra a részre ami neked nem tetszett úgyhogy nem tudok mit mondani... ahol tart 19 évesen az durva... attól még jelenleg a jelenlegi mezőnyben sem TOP5 és Ricciardonál sem jobb. Az, hogy miért nem jobb az nem érdekel. Lassabb időmérőn és futamon sem tud olyan összeszedett lenni általában. Ezek tények akármennyire is véded. Ettől még 15 év múlva lehet 8x világbajnok. Én a jelenről beszélek.
Sainzról meg nagyon ne hidd, hogy ott fogja a Toro Rossonál befejezni... Élcsapatban lesz. Nem azt mondom, hogy feltenném rá a házat, de nagyon jó esélyt látok rá. Kicsit később ér oda... 22 éves. Nem igen kell temetni. Pl Schumi emlékeim szerint 21 évesen mutatkozott be az F1-ben...

Az meg kit érdekel, hogy kétszer kiesett? Azért is pont jár neki? :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 30., vasárnap 23:17

Nüansznyi különbség. Meg nem csak a statisztika számít. (Szomorú lenne, ha csak az számítana. Szerencsétlen Alonso :lol: ) Max 2x ki is esett, kis túlzással pont ott a pontkülönbség. Amúgy meg rutin. Rengeteget számít. Ez Ric mellett szól. Egyik 6. szezonját tolja a másik a 2-at. 8 év különbség van köztük. Ahhoz képest nem nagy különbség.

Azt kell látni, hogy 19 évesen hol tart Max. Brutális.

Nézd meg Sainz-ot. Tehetséges pilóta ő is, fiatal is. De pont az a tűz hiányzik belőle, ami Max-ben megvan. A különbséget látod eredményben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 30., vasárnap 23:07

Remy írta:
Az a komoly. :lol:

- Most is elverte szombaton, vagy az nem számít? Ricciardonak 1-el több dobógója van, de nem is az első futamtól kezdve versenyeznek együtt.
- Minden szempont barokkos túlzás. Ricciardo mellett maximum a rutin szól.
- Nem tűnik fel előzésekkel és eredményekkel? Mit csinált egész évben? 1 győzelem (pont annyi, mint Ricciardonak) és 6 dobogó. Egy rakás előzés. Nem nézed a futamokat?

Ez a balhé is mekkora ferdítés. Azért, mert nem áll be a sorba és vonatozik, mint a többi középszer, meg várja a fehér hollót, attól még nem balhé. Tüzes, bátor és kockáztat. Mit kéne tegyen? Ha nem ilyen lenne, nem lenne ennyi dobogós helye idén, az tuti.
:lol: -zhatsz csak az a különbség, hogy én mielőtt írok valamit utána nézek barátom.

Spanyolországtól vannak Red bullban mindketten.

Tehát vegyük onnan 0-0 pontal...

azóta Ric. 203 pontot és 1 győzelmet és még 6 dobogót szerzett
azóta Max 162 pontot 1 győzelmet és még 5 dobogót szerzett

Időmérőn 10:5-re áll azóta, hogy mindketten RED BULL-osok. Ez a stat sem MAX mellett szót hanem Ricciardo mellett.
Nyilván ha az egész évet venném még nagyobb lenne az előny Ricsi javára.

Akkor kit kell :lol: -ozni?

Riciardo gyorsabb és rutinosabb és jelenleg jobb pilóta is mint MAX.
Előzött párat... de egy rakás? Hol? A mezőny elején nem láttam nagyon villogni... csak feltartani sportszerűtlenül és sokszor szabálytalanul a nála gyorsabbakat.

Ezen felül a már sokszor leírt pofátlanságát nem hozom fel hiszen itt most a teljesítményéről beszélünk.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. október 30., vasárnap 23:03

Vicc ez a Ferrari. Raikkönen 5 másodperccel Vettel előtt volt, és megint a a német kapja a jobb taktikát. Múlt héten ugyanez... És még meg sem büntetik, pedig Ricciardo ellen legalább annyira volt szabálytalan, mint ellene Verstappen... Vettel az emberek felé sem mutat egyébként semmi tiszteletet. Alonsot, Massát is illette "szép" szavakkal a hétvégén, és még a végén Charlie-t is elküldte melegebb éghajlatokra. Rühellem ezt a gyereket...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 30., vasárnap 22:59

De röhögnék, ha végül Vettel dobogóját is elvennék. :lol:

Egyre többen beszélnek arról a bizonyos féktávról. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 30., vasárnap 22:53

Remy írta:
Kercsó írta:Amúgy szinte biztos vagyok, hogy Ricciardo lenyomta volna Vettelt, ha főhősünk idejében kapcsol és 3 körrel a vége előtt simán elengedi őket.
Ha Max nem tartja fel Vettelt, Ricciardo nem érte volna utol a vége előtt. Jól csinálta. Ricciardonak hozta össze az egészet, ha nem ütközik a némettel, akkor lenyomja.
Mondom, 3 körrel a vége előtt kellett volna szépen, csapat utasításra, félreállnia...és akkor egymásnak engednie a németet és a csapattársát.
Addig körönként 1-1.2t kapott Vettel Ricciardotól.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 30., vasárnap 22:49

Ladislao írta:Nagyon tehetséges. De ez a hatalmas nagy driver sem áll össze nekem. Riccardo minden szempontból jobban szerepel nála. Mind versenyen mind időmérőn. Ha akkora driver nem kellene vernie?

Egy nagy tehetség aki jelenleg még ebben a mezőnyben sincs TOP5 pilótában sem még, nemhogy többnek lehessen mondható. Bármi lehet belőle ez tény mert brutális alapokra építkezhet ebben a korban. De én nem vagyok elájulva tőle. Balhé-balhé hátán. Ha akkor tehetség miért nem előzésekkel/eredményekkel tűnik ki? Több balhét csinál mint olyan dolgot ami a tehetségét igazolja. Ez pedig gáz. És a Schumacheres hasonlat közel sem ül szerintem sem.
Az a komoly. :lol:

- Most is elverte szombaton, vagy az nem számít? Ricciardonak 1-el több dobógója van, de nem is az első futamtól kezdve versenyeznek együtt.
- Minden szempont barokkos túlzás. Ricciardo mellett maximum a rutin szól.
- Nem tűnik fel előzésekkel és eredményekkel? Mit csinált egész évben? 1 győzelem (pont annyi, mint Ricciardonak) és 6 dobogó. Egy rakás előzés. Nem nézed a futamokat?

Ez a balhé is mekkora ferdítés. Azért, mert nem áll be a sorba és vonatozik, mint a többi középszer, meg várja a fehér hollót, attól még nem balhé. Tüzes, bátor és kockáztat. Mit kéne tegyen? Ha nem ilyen lenne, nem lenne ennyi dobogós helye idén, az tuti.
Kercsó írta:Amúgy szinte biztos vagyok, hogy Ricciardo lenyomta volna Vettelt, ha főhősünk idejében kapcsol és 3 körrel a vége előtt simán elengedi őket.
Ha Max nem tartja fel Vettelt, Ricciardo nem érte volna utol a vége előtt. Jól csinálta. Ricciardonak hozta össze az egészet, ha nem ütközik a némettel, akkor lenyomja.

Agyatlan. Igen, Grojean, Maldonado, Sato... ezek agyatlanok. Ezek kilökik a másikat. Max minden csak nem agyatlan. Pimasz. Ez meg nem tetszik sokaknak. Szar ügy mondjuk. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 30., vasárnap 22:41

Nagyon tehetséges. De ez a hatalmas nagy driver sem áll össze nekem. Riccardo minden szempontból jobban szerepel nála. Mind versenyen mind időmérőn. Ha akkora driver nem kellene vernie?

Egy nagy tehetség aki jelenleg még ebben a mezőnyben sincs TOP5 pilótában sem még, nemhogy többnek lehessen mondható. Bármi lehet belőle ez tény mert brutális alapokra építkezhet ebben a korban. De én nem vagyok elájulva tőle. Balhé-balhé hátán. Ha akkor tehetség miért nem előzésekkel/eredményekkel tűnik ki? Több balhét csinál mint olyan dolgot ami a tehetségét igazolja. Ez pedig gáz. És a Schumacheres hasonlat közel sem ül szerintem sem.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 30., vasárnap 22:21

Lehet hatalmas nagy drájver, ha agyatlan.
Leszrom mekkora talentum, ha minden versenyhétvégén azért hangos a sajtó, mert valahol valakinek a versenyét elszabta.

Amúgy szinte biztos vagyok, hogy Ricciardo lenyomta volna Vettelt, ha főhősünk idejében kapcsol és 3 körrel a vége előtt simán elengedi őket.


Más: azért Schumihoz hasonlítni elég merész dolog.
A németben ott volt az alázat a kezdetektől. Sőt ő volt mindig aki összetartotta és motiválta az egész csapatot...legyen az Benetton vagy Ferrari.
Max Verstappen minden csak nem ilyen.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 30., vasárnap 22:18

Jogos a felvetés Hambival kapcsolatban... ugyanaz a szitu :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 30., vasárnap 22:13

az nem újdonság hogy hamilton megússza ezeket a büntetéseket. gondolom a fia egy kiscsit izgalmas utolsó két futamot akar. sajnos. hajrá rosberg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 30., vasárnap 22:08

Úgy tűnik, csak akkor vághatsz le egy kanyart, ha Mercedest vezetsz - ez is egy újságírói vélemény a Twitterről. Sokan kifogásolják Verstappen büntetését, mondván: ha a hollandot büntették, akkor Hamiltont miért nem, holott ugyanaz történt, sőt még nagyobb előnyt is szerzett? Az M4 Sport stúdiójában elemző Kiss Norbi is ugyanezen a véleményen van.
Na mondjuk ez érdekes kérdés. :lol:

Schuminál kicsit nagyobb volt a tét, mint ez a pár pont. Nagyon nem egy eset a kettő.
Ricciardo: „Vettel nem érdemli meg, hogy ott álljon a dobogón… Féktávon váltott irányt, érdekes. Verstappen büntetést kapott, így nem értem Hamiltont miért nem büntették a rajtnál.”
Marko: "Ha Max büntetést kapott, akkor Hamiltont is bünetni kellett volna, mert ugyanezt tette az első kanyarban. Vettel pedig irányt változtatott a féktávon."
Egyébként Kovalainen is párhuzamot vont a Hamilton-Verstappen eset között twitter-oldalán. Egyikük büntetést kapott, másik nem.
Hopp. :lol: Ez a féktávos dolog már csak azért is érdekes, mert pont most beszéltek róla a pilóták. :lol:

(Ettől még büntethető volt Max, kétség kívül)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég