Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. október 31., hétfő 14:10

De konspirációs teóriákat gyártani, és azt követelni, hogy kérjen elnézést, elhordani minden szemét embernek, meg igzaságtalanságot kiabálni mindenhol, az már kívül esik a antipátián.
Nem mondtam,hogy egy szemét ember,egy szóval sem.Csak szerintem tolja a Red Bulltol kezdve az FIA-n át mindenki.Azonban egyelőre Ricciardot se veri egyértelműen.Mióta Red Bullos,még mindig bőven Ricciardo szerezte a több pontot,érdekes róla mindenki megfeledkezik..Jövőre kap a segge alá egy jó kocsit,nehogy vb legyen a nagy Maxon elverve.Na majd kiderül.
A gyerek minden neccesebb szitujáért büntetést kapot.
Nah ne.Tegnap kapott először büntetést,és volt még pár neccesebb szituja.
A nyilatkozataiban lehet kiventi valót találni, de én azt is megértem. Az apja ilyennek nevelte, mert tudta, hogy a világbajnokok ilyenek. Elég egy darab Jos nyilatkozatot elolvasni a fiáról.
Nekem meg egy arrogáns kis nyominak tűnik,aki azt hiszi mindent szabad.Még nem többszörös vb,hogy ezt megengedhesse magának,lehet nem is lesz.És az is lehet,még akkor se kéne így viselkednie.

Na mindegy,én ezt a Verstappen témát hanyagolom.Elég volt a gyerekből

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 14:05

ericco írta:Az apja ilyennek nevelte
Plusz nem árt tudni, hogy Jos sem az a hidegvérű ember, hiába tűnik annak. Többször is volt balhéja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 14:00

realcamp írta:Én is birtam Verstappent tavaly,kemény volt és egy üde színfolt aki a határon autózik.Amióta beült a Red Bullba azóta egy pökhendi beképzelt kis takony aki a pályán is túlzásokba esik.Ennyi a különbség.De nyilván megmagyarázzátok,hogy azért vélekedek így mert most a nagyok orra alá tör borsot.
Ezt nem lehet megmagyarázni. Jogod van nem bírni őt. De konspirációs teóriákat gyártani, és azt követelni, hogy kérjen elnézést, elhordani minden szemét embernek, meg igazságtalanságot kiabálni mindenhol, az már kívül esik az antipátián. A gyerek minden neccesebb szitujáért büntetést kapot. Tegnap is. Az, hogy a Red Bull még ebből is ki tudja hozni a legjobbat, és hogy így is széttrollkodják a Ferrari fejét, ahhoz már Verstappennek semmi köze.
A nyilatkozataiban lehet kiventi valót találni, de én azt is megértem. Az apja ilyennek nevelte, mert tudta, hogy a világbajnokok ilyenek. Elég egy darab Jos nyilatkozatot elolvasni a fiáról.
Merci Zizou!

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. október 31., hétfő 13:51

Én is birtam Verstappent tavaly,kemény volt és egy üde színfolt aki a határon autózik.Amióta beült a Red Bullba azóta egy pökhendi beképzelt kis takony aki a pályán is túlzásokba esik.Ennyi a különbség.De nyilván megmagyarázzátok,hogy azért vélekedek így mert most a nagyok orra alá tör borsot.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 13:43

ericco írta:Tavaly is ott volt Verstappen, tavaly sem volt kevésbé rámenős, mégsem ettől volt hangos minden.
Na ja. :lol: Ugyanúgy betette a verdát, ugyanúgy a határon autózott. Ezért is figyeltem fel rá. Csak hát a mezőny közepén, az meg sokakat nem érdekel. Most, hogy az élmezőnyben van és borsot tör a nagyok orra alá, ez már fáj sokaknak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 13:41

realcamp írta:
Nem szokásom Remyt védeni, de most szerintem ti toljátok túl. Ha nem a Ferrari lenne többnyire a szenvedő fél, a kutyát sem érdekelné, hogy mit csinál Verstappen.
Ez egyáltalán nem igaz.Lehet ott Merci,Mclaren,Williams vagy akárki akkor is ez lenne a véleményem.Csak te vagy rajta a Ferrarin.
Maradjunk annyiban, hogy ez már nem fog kiderülni, hogy abban az esetben mit mondanál, ha a Red-Bull ezt a mezőny közepe felé csinálná. Tavaly is ott volt Verstappen, tavaly sem volt kevésbé rámenős, mégsem ettől volt hangos minden. Ami viszont tény, hogy a Ferrari panaszkodik a legtöbbet, mivel szégyen szemre idén a konstruktőri második hely sem lesz meg.
Merci Zizou!

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. október 31., hétfő 13:17

Nem szokásom Remyt védeni, de most szerintem ti toljátok túl. Ha nem a Ferrari lenne többnyire a szenvedő fél, a kutyát sem érdekelné, hogy mit csinál Verstappen.
Ez egyáltalán nem igaz.Lehet ott Merci,Mclaren,Williams vagy akárki akkor is ez lenne a véleményem.Csak te vagy rajta a Ferrarin.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 12:52

morientes írta:Igen. Csak mikor a kis veréb védekezett így pár hete az nem volt gond. Raikkönen ellen.
A szituacio ugyen ez volt, csak a finn elvette időben, az aussi meg nem.
Lassan érik hogy pofán verje valaki a kis sajtfejűt.
Miért olyan nehéz megérteni, hogy USA után hozták ezt a szabályt, amiben ezt már büntetik. Ezelőtt ilyen szabály nem létezett. Lejjebb azt is leírtam, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a két eset ugyanaz, mivel a két autó sem egyforma.
lestat írta:A viselkedése alatt azt értem hogy egy arrogáns fasz.
Ez tény, de ez egyáltalán nem hátrány.
lestat írta:Értem miért bírod a srácot stb de sokszor tultolod.
Nem szokásom Remyt védeni, de most szerintem ti toljátok túl. Ha nem a Ferrari lenne többnyire a szenvedő fél, a kutyát sem érdekelné, hogy mit csinál Verstappen. Amit a pályán művel, az még talán épphogycsak, de belefér. Amit a pályán kívül, a boxban, az már neccesebb, de én sem lennék más, ha az apám csecsemő korom óta erre készített volna fel. Verstappen erre a sportra lett nevelve, ráadásul gyors is. A Ferrari magának köszönheti, hogy ebben a helyzetben van, ezért is ilyen hangosak. Frusztráltak.
Merci Zizou!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. október 31., hétfő 12:43

Fèlreértesz Remy.

A viselkedése alatt azt értem hogy egy arrogáns fasz.
Tiszteletlen,nem tudja beismerni a hibáját stb...ha szerinted ez a viselkedés példamutató vagy sportolóhoz mèltó és a csapat jól teszi hogy nem szól rá akkor nincs miről eszmétcserélgetnünk.
Màsok az elveink.
Értem miért bírod a srácot stb de sokszor tultolod.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 12:23

lestat írta: A csapatnak kēne amugy kordában tartani a srácot de mintha ők is támogatnák ezt a viselkedést :roll:
És milyen jól teszik, hogy támogatják. :)
morientes írta:Csak mikor a kis veréb védekezett így pár hete az nem volt gond. Raikkönen ellen.
A szituacio ugyen ez volt, csak a finn elvette időben, az aussi meg nem.
Lassan érik hogy pofán verje valaki a kis sajtfejűt.
Akkor még nem volt szabálytalan ez. Ezt nem tudjátok felfogni? Most sírták ki maguknak a pilóták. Aztán Vettel el is cseszte az egészet. Magának köszönheti. A szabályos dolgot szabálytalanná tették.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. október 31., hétfő 12:19

morientes írta:Igen. Csak mikor a kis veréb védekezett így pár hete az nem volt gond. Raikkönen ellen.
A szituacio ugyen ez volt, csak a finn elvette időben, az aussi meg nem.
Lassan érik hogy pofán verje valaki a kis sajtfejűt.
+1 !!
A csapatnak kēne amugy kordában tartani a srácot de mintha ők is támogatnák ezt a viselkedést :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 31., hétfő 12:08

ericco írta:
realcamp írta:Vettel +10 másodperc,így Ricciardo a 3. Max pedig 4.
És úgy hozták ki,hogy Max előtte végezzen..Nem mondok inkább semmit.Nagyon gáz.
Miért lenne gáz. Vettel agya eldurrant, és úgy védekezett Ricciardo ellen, ahogy azt már nem szabad. Elsőre is lehetett látni.
Igen. Csak mikor a kis veréb védekezett így pár hete az nem volt gond. Raikkönen ellen.
A szituacio ugyen ez volt, csak a finn elvette időben, az aussi meg nem.
Lassan érik hogy pofán verje valaki a kis sajtfejűt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 12:05

'Az írta:ez a baj, hogy nincs már szinte sehol sóderágy, vagy fal, ezek az esetek meg sem történtek volna, ha ott nincs 10 kilométeres bukótér: Hamilton az első kanyaros hibáját megbüntette volna a pálya, szépen visszajött volna 4.-5. helyre, aztán ennyi.
ugyanez a hollandnál, Vettel meg Ricsi otthagyta volna, és ennyi. a pálya nem bünteti meg a versenyző hibáját a legtöbb esetben, ez a legnagyobb baj.
Azt viszont adom. A sok aszfaltozott bukótér nem tett jót a versenyeknek.
Merci Zizou!

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2016. október 31., hétfő 12:03

hát, kezdésnek tegye össze a két kezét, mert ha Rosberget kilöki az elején, a golyóit biztos leamputálják verseny után :lol:

Vettel a lehető legjobban megcumizta, ment egy parádés versenyt, aztán egy pályalevágással olyan szituációba keverték, ami ha nincs, Ricsi meg sem tudta volna egyáltalán támadni.

Verstappen meg hiába kiszabott nagy tehetség, egyszerűen nincs meg az önkontroll. ott volt a bemutatkozó évében Hamilton, ugyanígy berobbant, de ő vissza tudta fogni magát. kérdés, a kis hollandnál ez mikor fog eljönni, mert addig csak a saját (és egyben mások) versenyét cseszi el.

jó ez a ride or die hozzáállás, csak pl. mikor Nico ellen tök esélytelen szituban bevetődött, már ott elcseszte az esélyét a második hely megszerzésére, mert szétdarálta a gumijait, de még legrosszabb esetben is csendesen bejött volna harmadiknak.

ez a baj, hogy nincs már szinte sehol sóderágy, vagy fal, ezek az esetek meg sem történtek volna, ha ott nincs 10 kilométeres bukótér: Hamilton az első kanyaros hibáját megbüntette volna a pálya, szépen visszajött volna 4.-5. helyre, aztán ennyi.
ugyanez a hollandnál, Vettel meg Ricsi otthagyta volna, és ennyi. a pálya nem bünteti meg a versenyző hibáját a legtöbb esetben, ez a legnagyobb baj.

az meg hogy azzal példálódzik Verstappen, hogy Rosberg is előnyre tett szert azzal, hogy kiment a pályáról.. könyörgöm baszki, ha egyszer azért mert ki a pályáról, mert ha nem teszi, belerongyolsz, akkor ne vádaskodj már ilyen arroganciával.. :lol:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 11:40

wZoLee7 írta:Ericco, a hollandot nem azert buntettek meg mert lassqn ment. Azert semmit sem kapott. Leirjatok ezerszer h versenyzok meg leggyorsabbak akarnak lenni stb. Patkanykodott, de engem az zavar hogy volt pofaja megunnepelni azt a helyet amit egyertelmuen atkellett adnia a palya levagas miatt. Mikor meg megtudta neki allt feljebb, a csapatanak is egyertelmu volt h mi lesz a vege.
Tudom, hogy nem azért büntették meg. De lentebb ezért hordják le mindennek a hollandot. Pedig ő csak azt csinálta, ami a csapatnak a legjobb volt: feltartotta Vettelt, ami pedig csak lekörözésnél szabálytalan.
A helyet pedig nem kell átadnia pályaelhagyásnál, választhatja a büntetést is. Amely ebben az esetben a logikus döntés volt két okból is: 1. Lewis sem kapott büntetést, 2. Ricciardonak így volt esélye felzárkózni. A Red Bull és Verstapen nagyon okosan inkább a büntetést választotta.
Az, hogy a büntetésen felháborodott, szerintem inkább műbalhé volt. Nem akarták azt a látszatot kelteni, hogy ez szándékos, taktikai döntés volt.
lestat írta:A rossz irany Verstappen gyerekes manővereivel kezdődött.
Ezt már több pilóta is elmondta a mezőnyből (talán csak a Ferrarisok kivételével, mert ők a bikák közvelten riválisai jelenleg), hogy ez a Red bull annyival rövidebb féktávot tud venni a többi autónál, hogy simán tudnak később irányt változtatni, még mielőtt elkezdik a fékezést. Több lassítás is ezt támasztotta alá. Meg az a tény is, hogy a Ferrarin kívül senkinek sem sírt emiatt a szája, sőt, Hamilton védelmébe vette a fiatalt.
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 11:34

lestat írta: A rossz irany Verstappen gyerekes manővereivel kezdődött.
Szabályba sem kellett volna hozni az ilyesmit mert annyira nevetséges.
Milyen gyerekes? Szabályosan (ugyanis nem volt szabálytalan hivatalosan) védekezett. Kihasználta a kiskaput. A sok öreg meg nem tudott mit kezdeni vele. Elkezdtek sírni. Ezért nehogy már Max legyen a hibás. Frusztrált itt már mindenki, mert képtelenek voltak mit kezdeni ezzel a kis tinivel. Most meg mindenki rábaszott ezzel a szabályváltozással. Mert biztos vagyok benne, hogy nem Vettelé volt az utolsó ilyen a szezonban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. október 31., hétfő 11:32

Remy írta:A probléma azzal volt, hogy féktávon irányt váltott. Ezek után ne menjünk már bele abba, hogy ki hány centit hagyott. Akkor kockázzuk ki, mérjük le és utána büntessünk. Már így is megint egy rossz irányba megyünk el...

Kisírták maguknak ezt a szabályt, akkor tartsák be. Hagyott helyet? Kit érdekel? Irányt váltott? Igen, akkor szia.
A rossz irany Verstappen gyerekes manővereivel kezdődött.
Szabályba sem kellett volna hozni az ilyesmit mert annyira nevetséges.

Én csak elmondtam hogy mièrt "nyafogtak" a többiek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 31., hétfő 11:31

wZoLee7 írta: Vicces vagy Remy, jogos a buntetes de ha a kedvencedet buntettek volna mar irnad h na de hagyott helyet, komolytalan vagy a temaban :D
HA...

Amúgy meg a szabályt folyamatosan leszólom, szóval nem vágom mi bajod van. Ha rajtam múlna akkor most Vettel nem lett volna megbüntetve ezért a szarért. A Vettel... tudod, akit utálok.

Szóval ennyit erről. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 31., hétfő 11:30

lestat írta:Tegnap nem erről volt szó...még az angol kommentátor is (regen F-1es volt de nem ugrik be a neve) mondta hogy ez teljesen korrekt vedekezes volt ès hogy ez volt az a szitu ami nem lépi át a határt.
Hát az a kommentátor elfogult volt, mert Vettel már féktávon húzta rá a kormányt Ricciardora. Múlt héten ezt még nem büntették, ezen a héten (nagyban köszönhetően Vettel síránkozásának is) már igen. Ennyi a story.
A szabály pedig nem arról szól, hogy kell-e helyet hagyni vagy nem. Ha valaki nem hagy helyet, azt is akkor szokták büntetni, ha konkrétan a kanyar közepén, irányváltoztatással leszorítja a másikat. Ha a védekező csak az íven megy a támadó alól pedig csak simán elfogy az aszfalt, akkor az nem szokott maga után büntetést vonni.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 31., hétfő 11:28

Ericco, a hollandot nem azert buntettek meg mert lassqn ment. Azert semmit sem kapott. Leirjatok ezerszer h versenyzok meg leggyorsabbak akarnak lenni stb. Patkanykodott, de engem az zavar hogy volt pofaja megunnepelni azt a helyet amit egyertelmuen atkellett adnia a palya levagas miatt. Mikor meg megtudta neki allt feljebb, a csapatanak is egyertelmu volt h mi lesz a vege.

Vicces vagy Remy, jogos a buntetes de ha a kedvencedet buntettek volna mar irnad h na de hagyott helyet, komolytalan vagy a temaban :D

En kivetelesen mindeb buntetessel egyet ertek. Lauda meg hozza a format, nem tudom mi baja van, remelem nem varja el h majd senki sem fogja oket tamadni ne h befolyasoljak a veget. Kellene egy Rosberg hiba vagy valami h izgalmas legyen, mert igy sima lesz neki a masodik helyekkel


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég