OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 23:47

Nem kell itt senkinek semmit megköszönni, nem erről van szó. De nem koptatom tovább a billentyűzetet. Ha valakinek nem tetszik valami, vesse fel itt vagy a javaslatokban álljon elő egy használható ötlettel, de mindezt normálisan. Mert a bunkó, ki ha én nem stílust nem toleráljuk tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
C.Ronaldo
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:32
Kedvenc játékosaid: Cristiano,Varane,Zidane,R9,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: C.Ronaldo » 2013. augusztus 7., szerda 23:43

dodi írta:
A legfrissebb hírek, most már a legfrissebb képekkel, lassan-lassan adatbázissal, egyedi megoldásokkal, tartalmakkal, mindezt reklámok nélkül. Saját pénzből!
Itt vagyunk mi szerkesztők, minden nap hosszú órákat ölünk az oldalba. Ha nincs hír, akkor is meló van vele, hogy legyen galéria, hogy legyen adatbázis, hogy legyen szavazás, hogy legyen stb...De nektek semmi sem jó, mindig van mibe belekötni.
Azért azt ne felejtsd, felejtsétek el, nem kényszerből csináljátok. Teljesen felesleges ezeket a dolgokat újra és újra leírni, mindenkiben van köszönet (gondolom), de mást nem tudom, mit vártok. Sajnálni nem fogom ezért egyikőtök sem.

Kritikák, javaslatok pedig mindig lesznek, ha már nem, akkor van baj. Maximum néha át kell nézni rajtuk, ahogy eddig is tettétek.
ÁTMENETILEG piros a galéria felirat
ÁTMENETILEG is ocsmány. Azért van kis ízlésficamotok, kiemelés ide vagy oda.
ha egy napig nem lennének hírek már jönnél hogy hol vannak a szerkesztők stb...most meg ugye nem kényszerből csinálják
ha javaslatot teszel akkor meg esetleg elmondhatod az ötletedet ,nem pedig leocsmányozod ,azt amivel valaki dolgozott és örüljünk neki,hogy van egy színvonalas szurkolói oldalunk,amit Magyarországon őszintén nem sok drukker mondhat el...

szóval szerintem inkább köszönjük meg,vagy ha van véleményed azt el lehet mondani finomabban is
casillas-carvajal-varane-ramos-marcelo-vidal-gündogan-modric-cristiano-bale-benzema

kifogyhatatlan pénztárca

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. augusztus 7., szerda 23:39

Realista24 írta:Mint például ez. Szerinted ocsmány. Bunkóság nélkül kérdezem, ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy mi ocsmány és mi nem? csak neked jó az ízlésed?
Szerinted szép? Kétlem. A célját értem, de abszolút nem illik az oldal dizájnjához, átmenetileg sem. Ez nem az az oldal, ahol rikító figyelemfelhívásokra van szükség, szvsz. Ahogy a legfrissebb híreknél sem, de az más kérdés.

Hozzáteszem, webdizájnt pont nem tanultam, de ehhez nem is kell.
Realista24 írta:Ezt meg nem kommentálom inkább.
Pedig ha nem hobbiból, szenvedélyből csináljátok, akkor hülyék vagytok.
tick. tick. tick.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 7., szerda 23:32

Hihetetlen hogy valakit az zavar, hogy egy k :cens: va topicnak mi a neve :lol:
Micsoda problémái lehetnek, de jó neki gondolom még gyer..fiatal!
Ki nem szarja le de komolyan?Nekem fel sem tűnt egy ideig, pedig elé aktívan írogatok oda
Irigylem azokat akiknek ennél nincs nagyobb bajuk! :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 23:23

Kritikák, javaslatok pedig mindig lesznek, ha már nem, akkor van baj. Maximum néha át kell nézni rajtuk, ahogy eddig is tettétek.
Csak nem mindegy hogy miként adtok neki hangot.
ÁTMENETILEG is ocsmány. Azért van kis ízlésficamotok, kiemelés ide vagy oda.
Mint például ez. Szerinted ocsmány. Bunkóság nélkül kérdezem, ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy mi ocsmány és mi nem? csak neked jó az ízlésed?
Azért azt ne felejtsd, felejtsétek el, nem kényszerből csináljátok. Teljesen felesleges ezeket a dolgokat újra és újra leírni, mindenkiben van köszönet (gondolom), de mást nem tudom, mit vártok. Sajnálni nem fogom ezért egyikőtök sem.
Ezt meg nem kommentálom inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. augusztus 7., szerda 23:21

A legfrissebb hírek, most már a legfrissebb képekkel, lassan-lassan adatbázissal, egyedi megoldásokkal, tartalmakkal, mindezt reklámok nélkül. Saját pénzből!
Itt vagyunk mi szerkesztők, minden nap hosszú órákat ölünk az oldalba. Ha nincs hír, akkor is meló van vele, hogy legyen galéria, hogy legyen adatbázis, hogy legyen szavazás, hogy legyen stb...De nektek semmi sem jó, mindig van mibe belekötni.
Azért azt ne felejtsd, felejtsétek el, nem kényszerből csináljátok. Teljesen felesleges ezeket a dolgokat újra és újra leírni, mindenkiben van köszönet (gondolom), de mást nem tudom, mit vártok. Sajnálni nem fogom ezért egyikőtök sem.

Kritikák, javaslatok pedig mindig lesznek, ha már nem, akkor van baj. Maximum néha át kell nézni rajtuk, ahogy eddig is tettétek.
ÁTMENETILEG piros a galéria felirat
ÁTMENETILEG is ocsmány. Azért van kis ízlésficamotok, kiemelés ide vagy oda.
tick. tick. tick.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 21:40

Realista24 írta:
Nem te, soha nem zavart, ha valaki érvekkel, normálisan megfogalmazza a véleményét. Ezért is írtam oda, hogy nem kell egyetérteni velem, és nem akarom ráerőltetni senkire a véleményem.
De aki beböfög egy nevetségesek vagytok, vicc amit csináltok mondatot, mindezt azért, mert azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt, azt már a szívemre veszem.

Értem. És ebben igazat is adok. Sajnos nehezen kiszűrhetőek az ilyen emberek. Sajnos legtöbb esetben egyszerűen tudni kell figyelmen kívül hagyni őket és átnézni rajtuk. Nem is csak képletesen írva mert ennél többet az ilyen emberek nem érdemelnek. Én mint viszonylag új fórumozó (viszont a madridistát a kezdetektől követő) szurkoló csak elismeréssel tudok adózni, hogy a semmiből a madridomot létre hoztátok. Fontos, hogy ne vegye el a kedveteket az ilyen emberek ugyanis ezzel sokat veszítene kis hazánk tőzsgyökeres Real Madrid szurkoló része. (itt kicsit önző voltam :) )
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. augusztus 7., szerda 21:39

Boccs, hogy leírtam a véleményemet, hogy ez továbbra sem egy trollfoci. Ennek szerintem itt nincs helye. Oké h vicces, de erre van a humor topik. Az meg, hogy kiírtok egy szavazást még nagyobb vicc. Úgy is a mennyei bajnokságra szavaznak többen, mert az mekkora poén. Írtam két javaslatot topik névváltásra. Gondolom abból nem lesz semmi (nem is szeretném). Pedig az is mekkora poén lenne. Ez továbbra is egy gúnynév. Nem tudom mi volt a fejetekben, amikor átírtátok. Gondolom nem volt szavazás.
Azt meg remélem nem várjátok, hogy majd hivatalosan panaszt nyújtanak az mlsz-töl h sértö (mert valamelyik okos ezzel érvelt).

Ha viszont ennyire szeretitek a poént íroj még javaslatot. Ne már csak ezzel viccelödjunk. Nevessunk máson is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 21:31

Kérdés, hogy a betalálás? Ha valaki kifejti véleménykülönbségét veled szemben?

Mert én voltam az első aki kifejette ma, hogy nem értek egyet veled. De én a legnagyobb tisztelet mellett írtam amit.

Nem szabadna az ilyen interneten ért impulzusokat így szívedre venned.
Nem te, soha nem zavart, ha valaki érvekkel, normálisan megfogalmazza a véleményét. Ezért is írtam oda, hogy nem kell egyetérteni velem, és nem akarom ráerőltetni senkire a véleményem. Ezt viszont elvárom fordítva is.

De aki beböfög egy nevetségesek vagytok, vicc amit csináltok mondatot, mindezt azért, mert azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt, azt már a szívemre veszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 21:28

Nem csak rólad :mrgreen:
Ma például megszámolni sem tudom hányan találtak be, amiért megemlítettem, hogy irritál Bale.
Kérdés, hogy a betalálás? Ha valaki kifejti véleménykülönbségét veled szemben?

Mert én voltam az első aki kifejette ma, hogy nem értek egyet veled. De én a legnagyobb tisztelet mellett írtam amit.

Nem szabadna az ilyen interneten ért impulzusokat így szívedre venned.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 21:14

mindezek ellenére (amikben igazad van) mégis jobbnak, barátibbnak, közvetlenebbnek érzem a légkört itt így félig-meddig azért külsősként.
Jobb igen, pedig a moderálás közelében nincs a 'distához képest.
a viták, néhai személyeskedések pedig nyilván nem kerülhetőek el teljesen, hiszen egyrészt elég sok "múlt" jött át a felhasználókkal odaátról is, másrészt véleménykülönbségek úgyis lesznek, hiszen sok a megosztó téma, még házon belül is. (özil,bale,stb.)
Nem kerülhető el, de ami az utóbbi hetekben folyik az már undorító. Ezt már szankcionálni kell, mert a szezonra csak többen leszünk. Most sokan nyaralnak, hetente egyszer lépnek fel, stb. Mi lesz itt egy meccs alatt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 21:09

Realista24 írta:...
mindezek ellenére (amikben igazad van) mégis jobbnak, barátibbnak, közvetlenebbnek érzem a légkört itt így félig-meddig azért külsősként.

a viták, néhai személyeskedések pedig nyilván nem kerülhetőek el teljesen, hiszen egyrészt elég sok "múlt" jött át a felhasználókkal odaátról is, másrészt véleménykülönbségek úgyis lesznek, hiszen sok a megosztó téma, még házon belül is. (özil,bale,stb.)

jár a respect a staffnak, nem lehetett könnyű a ezt a lépést meghozni, és ezt a sok munkát beleölni, de mégis sikerült felfuttatni a madridomot.

jah, és itt legalább nem arról megy hetek óta a vita, hogy mi, kisbetűvel fórumozók mekkora nyomorék igénytelen szarok vagyunk. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 21:05

Szerintem kéne. Valakivel már tárgyaltam is PÜ-ben erről. Talán Flacoval... Amúgy igen... Az elején más volt. Nem volt szabályzat. :mrgreen: Engem csak tényleg az bánt, hogy egyeseknek semmi önálló gondolata nincs... Vagy a médiából él vagy követ valaki "okost". Persze nem azt mondom, hogy nem lehet egyetérteni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 20:55

őőő most itt kiről van szó? :D
Nem csak rólad :mrgreen:
Ma például megszámolni sem tudom hányan találtak be, amiért megemlítettem, hogy irritál Bale.
nade: miért veszitek ennyire komolyan? a felügyeletet, moderálást, beszólogatásokat.
ne akarjátok a régi oldalt másolni, kicsit eresszétek már el magatokat.
röhögjetek inkább az egészen, pl én is azt teszem, akár csak olvasom, akár pofázok is bele.
Muszáj hehe, te is tudod nagyon jól. Egy elkezdi, a többi folytatja. Most magamból indulok ki, másnak a nevében nem írok. Beszólogat, kóstolgat, Benzemázik, bujtatottan provokál, személyeskedik...ne kapjon warnt vagy kitiltást? Dehogynem, aztán vagy leszokik róla, vagy addig csinálja, amíg véglegest nem kap.
Nem értem min lepődtök meg. Ez a magyar mentalitás, ilyen a magyar átlagember, van pár kivétel, aki máshogy gondolkodik, aztán ennyi. Ez sokkal jobb nem lesz már sajnos.
Majd ki lesz csapkodva az összes ilyen, aztán mehet az nso-ra, ott ez az elvárt színvonal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 7., szerda 20:51

hehe írta:ne akarjátok a régi oldalt másolni, kicsit eresszétek már el magatokat.
röhögjetek inkább az egészen, pl én is azt teszem, akár csak olvasom, akár pofázok is bele.
Ez biztos nem működne itt. Elszalad a ló könnyen 1-2 emberrel, nem véletlen nem írok már jó pár topicba, mert egyszerűen hülye vagyok, ha más a véleményem és azt határozottan (nem agresszívan) írom le.


Tényleg, jöhetne lassan az IQ tesztes szűrés is :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 7., szerda 20:47

röhögjetek inkább az egészen, pl én is azt teszem, akár csak olvasom, akár pofázok is bele.
nehéz elmenni az ilyen mellett szótlanul, elvégre valamilyen szinten a munkádat kritizálják.....szerintem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. augusztus 7., szerda 20:47

Nem értem min lepődtök meg. Ez a magyar mentalitás, ilyen a magyar átlagember, van pár kivétel, aki máshogy gondolkodik, aztán ennyi. Ez sokkal jobb nem lesz már sajnos.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 20:44

Holnap mi lesz? Töröljük Khedira topicját, mert a többség utálja?
igeeeeeeeen!!!!


:mrgreen:

Valaki leírja a véleményét és:
őőő most itt kiről van szó? :D


nade: miért veszitek ennyire komolyan? a felügyeletet, moderálást, beszólogatásokat.
ne akarjátok a régi oldalt másolni, kicsit eresszétek már el magatokat.
röhögjetek inkább az egészen, pl én is azt teszem, akár csak olvasom, akár pofázok is bele.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 7., szerda 20:40

Realista24 írta:Nem értem mit gondolnak itt magukról egyesek.
Itt van ez az oldal, amit rekordsebességgel állítottunk fel NEKTEK, csak és kizárólag NEKTEK.

A legfrissebb hírek, most már a legfrissebb képekkel, lassan-lassan adatbázissal, egyedi megoldásokkal, tartalmakkal, mindezt reklámok nélkül.
Itt vagyunk mi szerkesztők, minden nap hosszú órákat ölünk az oldalba. Ha nincs hír, akkor is meló van vele, hogy legyen galéria, hogy legyen adatbázis, hogy legyen szavazás, hogy legyen stb...De nektek semmi sem jó, mindig van mibe belekötni.

Aztán az egyik kitalálja, hogy neki baja van egy topic nevével, változtassuk, mert színvonaltalan az oldal. A másiknak az a baja, hogy ÁTMENETILEG piros a galéria felirat, amibe annyi munkaórát beleöltek a fiúk, amennyit sokatok nem is dolgozott még élete során sem.
Holnap mi lesz? Töröljük Khedira topicját, mert a többség utálja? Vagy csináljunk személyre szabott madridomot?

Ennyit most a honlaphoz, most jöjjön a hozzászólások részhez egy rövid monológ.
Az elején mindenki puszilt mindenkit, mindenki a másik spanja volt. Most mi van?
Valaki leírja a véleményét és:
1. Jön egy megmondóember, jó esetben "csak" olyan stílusban ír, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt, rosszabb esetben személyeskedik is.
2. Jönnek a követőik, a saját gondolatot nélkülözők, rátesznek egy lapáttal.
3. Visszaír aki "elindította" a lavinát.
4. Bekapcsolódnak még páran.
5. Elindul egy alpári, személyeskedő, anyázós, személyeskedő, provokáló kinek van nagyobb farka stílusú bájcsevej.

Undorító.

Ja, ezek után megy a warn, és visszakérdeznek, hogy miért kapták? Szerintük ez a normális? A kérdés költői.
+1, de nagyon. :agree: :(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 20:37

Nem értem mit gondolnak itt magukról egyesek.
Itt van ez az oldal, amit rekordsebességgel állítottunk fel NEKTEK, csak és kizárólag NEKTEK.

A legfrissebb hírek, most már a legfrissebb képekkel, lassan-lassan adatbázissal, egyedi megoldásokkal, tartalmakkal, mindezt reklámok nélkül. Saját pénzből!
Itt vagyunk mi szerkesztők, minden nap hosszú órákat ölünk az oldalba. Ha nincs hír, akkor is meló van vele, hogy legyen galéria, hogy legyen adatbázis, hogy legyen szavazás, hogy legyen stb...De nektek semmi sem jó, mindig van mibe belekötni.

Aztán az egyik kitalálja, hogy neki baja van egy topic nevével, változtassuk, mert színvonaltalan az oldal. A másiknak az a baja, hogy ÁTMENETILEG piros a galéria felirat, amibe annyi munkaórát beleöltek a fiúk, amennyit sokatok nem is dolgozott még élete során sem.
Holnap mi lesz? Töröljük Khedira topicját, mert a többség utálja? Vagy csináljunk személyre szabott madridomot?

Ennyit most a honlaphoz, most jöjjön a hozzászólások részhez egy rövid monológ.
Az elején mindenki puszilt mindenkit, mindenki a másik spanja volt. Most mi van?
Valaki leírja a véleményét és:
1. Jön egy megmondóember, jó esetben "csak" olyan stílusban ír, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt, rosszabb esetben személyeskedik is.
2. Jönnek a követőik, a saját gondolatot nélkülözők, rátesznek egy lapáttal.
3. Visszaír aki "elindította" a lavinát.
4. Bekapcsolódnak még páran.
5. Elindul egy alpári, személyeskedő, anyázós, személyeskedő, provokáló kinek van nagyobb farka stílusú bájcsevej.

Undorító.

Ja, ezek után megy a warn, és visszakérdeznek, hogy miért kapták? Szerintük ez a normális? A kérdés költői.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég