Kérdések az új honlapról

Archívum
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 26., péntek 16:33

Na, akkor válaszolok. Nézzük szépen sorjában.
Rider írta:mi az ami miatt akkor nem tartottatok a pmh-val? miért kellett két év, hogy ti is megelégeljétek azokat a dolgokat, amiket annak idején mi?
Megpróbáltuk. Túl sok volt a munka, amit beleöltünk (én, 5 és fél évet akkor már). Nem volt szívem otthagyni, ezért úgy döntöttem, hogy harcolok egy olyanért, aminek nem volt párja Magyarországon akkor (adatbázis, multimédia, közösség, hírek, történelem, stbstbstb). Nem csak a Real Madrid témájú oldalaknál, de szerintem semmilyen sportcsapathoz fűződő oldal nem volt ilyen komplett. Úgy döntöttünk az akkor ott maradókkal, hogy tovább csináljuk, feltöltjük az oldalt újakkal. Büszkén mondhatom, hogy ez sikerült is. Nem voltak könnyűek azok a hónapok, amikor hasonló számú szerkesztő jött el, mint most (umek, zf, pali, zoli, chriss, prince és még sorolhatnám bőven). Mindegy túléltük, és most ismét egységesek vagyunk.
Rider írta:kérdezhetném, hogy miért nem csatlakoztatok így utólag hozzájuk, de részben realista megválaszolta, azzal, hogy nem a legjobb barátok, illetve funghi bejegyzése is kellően rébuszos ahhoz hogy működésbe hozza az olvasók agytekervényeit: arra szeretnélek kérni titeket, hogy öntsetek ezzel kapcsolatban tiszta vizet a pohárba. kérem ezt azért, mert amikor a pmh-nál úgy döntöttünk, hogy előállunk a történtekkel, annak a reményében tettük, hogy megismerjük végre a másik oldal véleményét is erről. a távozásunkkor mi voltunk hülyének nézve, mert nem tűrtük a már akkor is undorító mértékben elszaporodó reklámokat, a minket kihasználó és eközben százezreket (ha nem többet) szakító üzletember diktatórikus hozzáállását, illetve az információhiányt és az állandó bizonytalanságot. mi változott azóta?
Semmi nem változott azóta. Minden rosszabb lett. Elmaradt nyereményjáték díjak, videó részleg megszüntetése, még több reklám, még kevesebb információ, satöbbi. Úgy gondoltuk akkor, hogy meg tudjuk találni a közös hangot. De mára rájöttünk, hogy ez nem fog menni. Ennyi az egész. Reménytelen. Egy ponton próbáltuk visszavásárolni a madridistát, de gondolhatjátok, hogy ő olyan pénzekről álmodozott ott, ami 12 ember éves fizetését teszi ki. Mást kellett kitalálnunk miután már a szerkesztőket is kezdte kirugdosni.
Rider írta:mi miatt aggályos a kapcsolatotok a pmh-val? nyilván az okok a kiváláskori nézeteltérésekben keresendőek, de én konkrétumokra lennék kíváncsi. mi ez a sejtelmes tevékenység?
A pmh-val való kapcsolatunk nem aggályos, hanem nem létező, és tévedsz mikor azt mondod, hogy a kiválás kiváltotta nézeteltérés miatt ilyen a helyzet. Sokkal inkább az utána következő hónapokról van szó. Cikkeink alatti folyamatos reklámozás, cikkeink folyamatos leszólása és savazása (félre van fordítva, miközben nem volt és társai), alattomos duplareggel való visszajárás az oldalra és PM-ek küldése az aktív felhasználóknak (igen, sokat maguk a felhasználók jelentettek nekünk, hogy "ez a tag mit akar itt"), ál-facebook oldalak létrehozása a madridista savazására, és még mondhatnék néhányat. Azt is elmondom, a szerkesztőség nevében, hogy nekünk nincs személyes problémánk a pmh szerkesztőségével, kizárólag annak néhány tagjával. Akik méltóságteljesen tudták véghezvinni a kilépést és az új oldal megalakítását (mint umek, sacchi, zoli, stb) annak respect. Abszolút zéró személyes jellegű problémánk nincsen velük.
Rider írta:az sem teljesen világos számomra, hogy ericco megjegyzése mire akar utalni. nyilván a távozásunkkor a fórumon ment az adok-kapok, ám ebben meglátásom szerint mindkét oldal hibás volt, azon felül viszont nem tudom, hogy mit vétettünk ellenetek. (egy dolog ugrik be, amivel meg lettünk vádolva, ám bizton állíthatom, hogy nem volt közünk hozzá - vélhetően teletipp szuperszerverei nem bírták már el a reklámokat :D )
A fórumon végbemenő adok-kapok egy dolog, senki nem haragszik tőlünk emiatt senki másra odaát. Véleménye mindenkinek volt, van és lehet is. Itt csak néhány egyéb húzás volt, ami kinyitotta a bicskát a zsebben. De megint hozzáteszem, ez néhány embert érint (legfőképp egyet), korántsem az egész pmh szerkesztőséget.
2 így viszont akkor csúnyán bebukta, mert a látogatottsága az oldalnak szerintem napról-napra nagyon durván csökken, így még kevesebbet ér az oldal, még kevesebbet érnek a reklámfelületei.
Állítása szerint mindenki pótolható. Látjuk hogyan pótolja a cikkeinket. NSO meg foci24 linkelgetésével. Nem értette meg, egyszerűen nem bírta felfogni, hogy mi csináljuk az oldalt és nem ő.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 26., péntek 16:30

Kit érdekel a logika ha szarásig vagy lóvéval.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:21

kétségem sincs afelől, hogy ez így történt, ahogy mondod
de azért ne nézzen már hülyének más felnőtt embereket, ha egyszer nem megy a bolt, minek tartaná fent évekig? ez minden csak nem logikus
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Rider
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:29

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Rider » 2013. április 26., péntek 16:18

ugyanezt mondta két évvel ezelőtt is, azzal a baromsággal megspékelve, hogy még évekbe telik mire egyáltalán nullszaldós lesz a fenntartás. mi ekkor elégeltük meg

persze senki ne higyje, hogy milliós tétel egy ilyen oldal fenntartása, ismerősök nélkül sem nagy eresztés, de ha még van egy haver, akinek a haverja egy szervertulajdonos haverja, akkor tényleg aprópénz. mondjuk lehet, hogy hargitai-fehér gábor a saját életszínvonalának fenntartására célzott, illetve a milliós nagyságrendű befektetésének a megtérülésére...

samy, ne legyen kétséged afelől, hogy alsó hangon volt 3 jó éve (és ki tudja még meddig tudja kihúzni), ami alatt annyira degeszre tömte a zsebét, amennyire csak lehetett. lényeg a lényeg, ez az ember egy szélhámos

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 16:15

Mi sem tudjuk mi ez a del-es hülyeség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 26., péntek 16:14

Tudom, hogy nem teljesen ide tartozik, de a másik oldalon a del rövidítésnek mi értelme. Értem, hogy a delete szóra utal, ami törlést jelent, de miért nem szüntette meg egyszerűen a felhasználókat? Vagy ehhez nem volt joga? Vagy csak lusta, és ez egyszerűbb volt?

Ha buta kérdés, elnézés, de tényleg nem értem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:14

ahhoz képest jó sokáig bírta, hogy folyamatos mínuszt termelt elmondása szerint :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 16:13

Olyan irreális összeget mondott, ami arról tanúskodott, hogy nem akarja eladni. Ahogy írtuk, nincs titkunk. Nem számszerűsítette, de négy vagy ötévnyi reklámbevételt akart.
A madridomhoz kell hozzászokni, a madridistát csak akkor fogja "eldobni", amikor az utolsó hirdetője is otthagyja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 16:12

el sem akarta adni vagy sokat kért? mert az a helyzet hogy a domain már annyira megszokott hogy annak van értéke.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 16:06

De, ez volt a lényege, hogy neki hét számjegyű mínuszt termelt a madridista....ekkor felajánlottam neki, hogy leveszem róla ezt a terhet, adja el. Aztán itt vagyunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 26., péntek 15:18

így viszont a forma(tt) tényleg besült mert ugye azt írtátok a cikkben hogy állítása szerint az oldal neki nem termel profitot (nem szó szerint de a lényeg ez volt)
1 akkor egy ilyen befektető nyilván rég kiszállt volna
2 így viszont akkor csúnyán bebukta, mert a látogatottsága az oldalnak szerintem napról-napra nagyon durván csökken, így még kevesebbet ér az oldal, még kevesebbet érnek a reklámfelületei.


szegény. :(


egyébként Rider monster postjának a válaszára én is kíváncsi lennék, mármint az okokra meg stb. :-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 13:30

szerintem sokan lennenk itt, akik nem nagy, de valamennyi osszeggel szivesen tamogatnank titeket. erre lesz mod ?
Záros határidőn belül összedugjuk a fejünket, hogy átbeszéljük, hogy állunk, mint állunk, mi várható, stb., utána okosabbak leszünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 13:28

Realista24 írta:
sajat zsebbol ?
Igen.
Ez titok, de Realistanak már ki kellett dobnia a két éves kompótokat a kamrából, mert már nem volt hely a sok Eurónak :mrgreen:
Komolyra fordítva a szót, minél hamarabb lesz a Donate gomb, annál jobb. :-)
Merci Zizou!

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 26., péntek 13:28

Realista24 írta:
sajat zsebbol ?
Igen.
szerintem sokan lennenk itt, akik nem nagy, de valamennyi osszeggel szivesen tamogatnank titeket. erre lesz mod ?
12

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 13:25

sajat zsebbol ?
Igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 26., péntek 13:23

lehet kerdezte mar valaki, de ennek az oldalnak a finanszirozasa, hogyan tortenik ? sajat zsebbol ?
12

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 12:58

Rider írta:a koronásokról pedig nem gondolnám, hogy kevesebbet jelentenének
Ezt én sem írtam, csak hogy mások, más oldalról közelítik meg a dolgokat. Nem a munkájukat akartam lekicsinyíteni.
Merci Zizou!

Rider
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:29

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Rider » 2013. április 26., péntek 12:40

ki rótta fel? :)

a koronásokról pedig nem gondolnám, hogy kevesebbet jelentenének a magyarországi madridizmus számára, mint akár a pena, akár a madridom. véleményt formálnak és közösséget teremtenek. ugyanannyira jár nekik is a pacsi, mint a másik kettőnek

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 12:34

Rider írta:csak fura két évvel később ugyanazon elvek mentén egy újabb, immáron negyedik madridi kötődésű gócpontjának megszületését végignézni
Valakiknél később telik be a pohár. Nem mindenki tudja magát az első adandó alkalommal elkötelezni a váltás mellett.
Ezt igazán nem lehet senkinek felróni.
Rider írta:immáron negyedik madridi kötődésű gócpontjának megszületését végignézni. külön vicces, hogy a négy gócpont ennyire ellenséges viszonyt ápol egymással
Ennek pedig nem kéne így lennie. A koronásokat hagyjuk. Ők lelkes bloggerek, akik ügyesen leírják a véleményüket egy-egy meccsel, fontosabb történéssel kapcsolatban. De nem osztanak meg híreket, képeket, videókat, nem foglalkoznak a múlttal, stb.
Más szint.
Merci Zizou!

Rider
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:29

Re: Kérdések az új honlapról

HozzászólásSzerző: Rider » 2013. április 26., péntek 12:27

___Samy___ írta:és melyik a negyedik gócpont?
korona


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég