Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 20., vasárnap 22:59

Aztán eljött a játékvezető ideje is, mert egy olyan kamu büntetőt adott meg az ellenfélnek, hogy azt még olyan is kiröhögte, aki az ellenfélnek szurkolt.
Két barcás haverom szerint sem volt büntető. Szerintük Ronaldo nem is a labda felé futott, hanem szándékosan beleszaladt a becsúszó védőbe. Én meg nem igazán értem.

Egyrészt sztem ez abszolút fújható tizi volt, nem is értem mit kell ezen magyarázni. Másrészt meg Simeone reakciója is ezt támasztja alá. Nem megy oda vergődni a negyedik játékvezetőhöz, hanem csak tesz egy gúnyos mosolyt, és megfordul. Pedig ha ez annyira nem lett volna tizi, akkor ő az első olyan ember, aki neki esik a játékvezetőnek.

Stúdióban nem tudom mit szakértettek ezzel kapcsolatosan, nem szoktam nézni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 20., vasárnap 21:34

Chris írta:Ez az 50%- os szöveg a komplexusukból jön, tudjuk be ennek. Nehéz beismerni amikor tisztán föléd emelkednek. Pedig abból lehet igazán tanulni. Sztem Simeone is tanulni tudott a tegnapból azért juthatott el eddig is. A komplexusos szurkoló meg marad a bírózó kifogásokat kereső szinten. Mindent elrendez a saját kis korlátolt világában. Ha semmi más nem marad még lehet egy frankózni :roll: .
Uh baszki, látnátok milyen fazonok szoktak írni fbn az oldalnak...tegnapi Barca vereség után első dolga volt hogy megírja hogy Pérez megvette a bírót, stb... :lol:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 20., vasárnap 21:23

Ez az 50%- os szöveg a komplexusukból jön, tudjuk be ennek. Nehéz beismerni amikor tisztán föléd emelkednek. Pedig abból lehet igazán tanulni. Sztem Simeone is tanulni tudott a tegnapból azért juthatott el eddig is. A komplexusos szurkoló meg marad a bírózó kifogásokat kereső szinten. Mindent elrendez a saját kis korlátolt világában. Ha semmi más nem marad még lehet egy frankózni :roll: .

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 20., vasárnap 19:55

Ez a csapat, ha megfelelő fizikai és mentális állapotban lép pályára, és vagy a sporik vagy a sérülések nem sújtják extrémen, szerintem bl-t és bajnokságot nyer. Persze ezek törékeny dolgok, csak leírva tűnik egyszerűnek. De a keret nagyon ott van a szeren, mint egy cukorkabolt.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 20., vasárnap 18:37

Kercsó írta:egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:

Ha 50%on tudtak volna játszani akkor már levernek minket.
Azért jó tudni hogy amióta ennek a csapatnak drukkolok állandóan lenézik...leszólják mint valami szart..közben az eredmények mindig mást mutatnak...és 110 éve így van ez.
Haaaaat....a focidrukkerek nem valami okos emberek na. Ez megállapítható.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. november 20., vasárnap 17:48

Kercsó írta:egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:
azt mondja kár volt a sporinak belenyúlnia a meccsbe....tovabb nem is olvastam.
igaza van, kar volt isco-nal lest fujni, amikor oblakkal szemben volt, es akkor ronaldo goljarol (?) nem is beszelve.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3931
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 17:40

egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 20., vasárnap 16:56

én ezzel a kis csapat dologgal úgy vagyok, hogy mindez attól is függ nálam, hogy valamiféle edzői terv része-e a dolog vagy sem. Illetve, hogy a pályán hogyan tudjuk mindezt kezelni.
Ha teszem azt inkább a pihentetés a cél, és csak a 3 pont, és ezt meg is tudjuk csinálni akkor legyen. Sőt akkor kiváló.
Hiszen nem ősszel kell bemutatni az űrfocit, hanem tavasszal.
Szóval, ha mondjuk a legtöbb kis csapatot megvernénk állandóan stabilan 1-2 góllal ősszel, közben a rangadókat behúznánk, és aztán teljes gázzal csúcsformában neki a tavasznak.. na annak van értelme.

Remélem ez áll a háttérben.
azért amikor baj volt egyből tudtunk kapcsolni. Nem véletlen az a 28 meccses veretlenség...
Egyébként érdekes, hogy idegenben sokkal jobban pörgünk idén.. A bajnokságban 1 meccset leszámítva mindet megnyertük eddig, azaz egy is csak egy utolsó percekben kapott potyán úszott el.
Több nagyobb arányú győzelmünk is van távol a Bernabeútól. (3-0 kétszer, 6-1, 4-1...)
És ha belegondolunk jobban is kell az energia idegenben.. Hát nem tudom, hogy ez tudatos -e..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 20., vasárnap 16:40

Chris írta: Ilyen Ancelottinál, Mourinhonál nem volt.
Dehogynem. Pl. a tizedik uátn, ha a fiúk a nagy ünneplés közepette nem lazázzák el a bajnokság végét, akkor triplázhattunk volna, mivel az Atleti és a Barca is botlottak akkor.
Mourinhonal is volt bővel olyan meccs, amikor rossz volt nézni a csapatot, annyira nem tudtak felporögni a gyengébb ellenfelek ellen. Általában ilyenkor kínálták meg az ellent 20-30 íveléssel meccsenként.
Merci Zizou!

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 20., vasárnap 16:33

Mindenesetre biztató a hosszú, minőségi kispad, és a bő taktikai repertoár. Csak jó lenne már állandósítani egy ilyen formát. Egyszerűen fel nem bírom fogni, hogy egy Legia elleni meccs után hogyan tudnak előhúzni egy ilyen teljesítményt, mint a tegnap esti.
Szerintem arról lehet szó, hogy ez a csapat 2 BL győzelem után kevésbé tud felpörögni a kiscsapatok ellen. A nagy meccsekre felpörögnek, de utána leülnek. Nem lennék meglepve, ha a Sporting (a spanyol :) ) ellen is kocogás lenne. Mondjuk ellenük vszínű bele fog férni. Arra is kíváncsi leszek keddig marad-e ez a forma. Ezt Zidanennak kéne kezelnie, de erről már volt szó az eibar, legia elleni meccsek után is. De ez már tavaly a Wolfsburg ellen kezdődött. Ilyen Ancelottinál, Mourinhonál nem volt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 20., vasárnap 16:19

Akármilyen szarok vagyunk idáig a szezonban, a nagyobb meccseken (Atleti, Dortmund) azért jól és okosan muzsikáltunk. Nem tudom miért van ez így, miért nem lehet a kis csapatok ellen is okosan játszani, de ez a tegnapi nagyon tetszett.

Illetve ezen a meccsen is látszott az, hogy CR középen, egy társsal sokkal hasznosabb, mint a bal oldalra kirakva. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy kevésbé jönnek ki a gyengeségei. Így a védelem is masszívabb, stabilabb, és jobban zár. Viszont így meg nem kicsit lenne bőség zavara, nem is erre lett kialakítva a keret.

Mindenesetre biztató a hosszú, minőségi kispad, és a bő taktikai repertoár. Csak jó lenne már állandósítani egy ilyen formát. Egyszerűen fel nem bírom fogni, hogy egy Legia elleni meccs után hogyan tudnak előhúzni egy ilyen teljesítményt, mint a tegnap esti.

Kova, Isco, Varane és Nacho elég top volt tegnap. Lucas viszont most nem tetszett, nem igazán ültek a dolgai. bár az kétségtelen, hogy óriásit melózott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 20., vasárnap 16:04

Kercsó írta:Azért értem én, hogy CR tegnap istenkirály volt. de azért ekézők többsége jogosan róta fel neki a hozzáállás és teljesítménybeli problémákat az előző mérkőzésekre.
oké, mindenkinek vannak jobb és rosszabb periódusai, és tudott dolog volt, hogy emberünk vissza talál a helyes útra. csak na. sokan megakarják kövezni azokat akik szídták CR-t. :hmmm:

az új szerződés és az aranybogyó helyreteszi az önbizalmát. és jöhet a címvédés a BL-ben :mrgreen:
Köszönöm, a számból vetted ki a szót.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3931
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 15:58

Azért értem én, hogy CR tegnap istenkirály volt. de azért ekézők többsége jogosan róta fel neki a hozzáállás és teljesítménybeli problémákat az előző mérkőzésekre.
oké, mindenkinek vannak jobb és rosszabb periódusai, és tudott dolog volt, hogy emberünk vissza talál a helyes útra. csak na. sokan megakarják kövezni azokat akik szídták CR-t. :hmmm:

az új szerződés és az aranybogyó helyreteszi az önbizalmát. és jöhet a címvédés a BL-ben :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. november 20., vasárnap 15:35

Férfi munka.

Nálam mindenki 10es volt tegnap, utoljára a bayern alázáson szorakoztam ilyen jól meg a barca elleni 3-1en.

Le lett írva már minden,ami mellett nem lehet szó nèlkül elmenni,hogy a cserepadunk mikyen iszonyat erős idén.Isco Lucas Assensio Kovacic Nacho Morata(!) mind minőségi cserék és képesek pótolni a hianyzókat.

Nagyon bizakodó vagyok,a kezdőnk nem jatszott idén gyakorlatilag 2 meccset zsinórban de jók vagyunk.

Aku neg elengedte Cét az nemtudom hol vilt az elmúlt években vagy mit nézett.Priceless a faszi.Történelem.

A rossz hír,hogy még csak ősz van ,de barcáék Sociedadba mennek jövőhéten aztán meg velunk játszanak,könnyen eldönthetnénk a lényeges dolgokat még karácsony előtt.7-9 pont is lehetne ebből.De nekem az is jo ha csak magunk mögött tartjuk őket ősszel.

Matracéknak meg remélem ízlett az utolsó 2 derby.Ideje visszaszokni a helyukre,az árnyékunkba.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3931
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 13:28

realistahuni írta:
Valaki meg utánanézhetne, hogy mikor verték 3 góllal az Atleticot utoljára, a Calderónban!!!
2012.április.4

Atletico-Real Madrid 1-4

Cé tripla.

:coffee:
abban az évben bajnokok lettünk, és abban az évben a Bernabeúban is nagy porololást kapott a matrac.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 20., vasárnap 13:26

morientes írta:Na, meg lettek törve rendesen. Látszott Cholo fején is hogy itt most nincs vita hogy ki a jobb. A középpályánk... Hát félelmetes volt, baromi nagy húzás volt felrakni ezt a hármast, (mondjuk nagyon más opcio nem volt), de el tudom képzelni hogy egy másik edző feldobta volna a nyolcvan gurigás Jamest, ortodox módon mondjuk Kova helyett, azzal ki is nyirta volna a kpt. A kopadz beleérzett rendesen, ezzel meg is fogtuk az atleticot.
Aki még nálam kezdőként is bizonyított az LV, a mi kis "Pedronk" nagyot melózott, nem volt beszarva.
De. MOM Isco, hihetezlen a pali, csak tudnám hol az apja**ba volt ez a teljesítmény eddig. Talán Carlo alatt az elején vlt vmi hasonló, csak most nem igazán hibázott.
Amúgy mindenkinek nagy respect, ez foci volt.
Mert nem az a fontos hogy vkp legyen...hanem egy jó rendszer. Most mindenki együtt dolgozott. Fel...le...összhangban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. november 20., vasárnap 13:22

Veresegek a Calderonban:

Liga Atletico-Real Madrid 0-3
Copa Atletico-Celta Vigo 2-3
BL Atletico-Benfica 1-2
Liga Atletico-Barcelona 0-1
Liga Atletico-Barcelona 1-2
Liga Atletico-Villarreal 0-1
Copa Atletico-Barcelona 2-3
Copa Atletico-Real Madrid 0-2
UEL Atletico-Kazany 0-2
Liga Atletico-Real Sociedad 0-1
Liga Atletico-Real Madrid 1-2
Liga Atletico-Barcelona 1-2
2012/04/11 Atletico-Real Madrid 1-4

Utoljara 3-0-ra a Malaga verte az Atletit a Calderonban 2011 majusaban.

Forras: http://int.soccerway.com/teams/spain/cl ... de-madrid/
:goat:

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 20., vasárnap 13:16

2012.április.4

Atletico-Real Madrid 1-4

Cé tripla.
Igen erre emlékszem. Cronaldo madridi pályafutásának top 5ös meccse volt az.
2 brutálisan nagy gólt rúgott és egy tizenegyest.
Ennek már több mint 4 éve, nem gondoltam volna, hogy azóta senki nem tudta megközelíteni ezt a szintű verést a matracos pályán. Bár tény, ekkortól kezdtek feljönni mint a talajvíz Choloval.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. november 20., vasárnap 13:12

Valaki meg utánanézhetne, hogy mikor verték 3 góllal az Atleticot utoljára, a Calderónban!!!
2012.április.4

Atletico-Real Madrid 1-4

Cé tripla.

:coffee:
Love football, hate antifa.

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 20., vasárnap 12:39

aludva egyet a tegnapira.
Pazar meccs volt, a Bayern elleni Bl alázás óta nem játszottunk ilyen OKOSAN.
Valaki meg utánanézhetne, hogy mikor verték 3 góllal az Atleticot utoljára, a Calderónban!!!
Érdemes lenne most erről beszélni.
Ez egy nagyon erős csapat, nem rég a Bayern is elvérzett itt egy viszonylag sima meccsen.
A Barca ne tudta őket megverni a Camp Nouban, szal utána kéne nézni, hogy mikor kaptak utoljára ekkora verést a matracosok Madridban.

A bajnoksághoz.
Jövő héten megy a Barca San Sebastianba, ott általában nem megy nekik, utána klasszikus.
Most négy pont az előny, ha ezt tudnánk valahogy növelni a Classico utánra, az egy időre megnyugtató előny lehetne.
Mostmár tényleg be kell húzni a ligát, rég voltunk már bajnokok.!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég