Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 21., hétfő 11:57

Ronaldo: "Koke called me a faggot. I said yes, a faggot. But a very rich one, shithead."
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2016. november 21., hétfő 11:20

Sziasztok,

Nagyon érdekesnek találtam a szombati meccsünket. Tisztán látszott,hogy Ronaldo itt még képes zseniális játékra. Viszont felvetődik a kérdés,hogy így mi lesz Benzema és Morata sorsa?! Úgy gondolom a 4-3-3 -at elkell idővel hagynia a Realnak mert túl statikus vele a csapat. Túl kötött a rendszer. Ez a 4-5-1 vagy 4-4-1-1 sokkal jobban illene a jelenlegi kerethez.
Jelenleg úgy gondolom,hogy Casemiro helye sem lesz biztos visszatérése után. Egy Bale--Modric--Kovacic--Kroos--Isco középpálya tetszene Ronaldoval legelől. Viszont itt sem Benzema sem Morta (James) Casemiro nem nagyon fér már el. Ronaldo szélsőként való játékát szerintem elkéne felejteni. Már nem képes emberelőnyös szituációt kialakítani és 1v1-ben sem az igazi már. Kapu elé kell helyezni és egy zsúfoltabb,labdabiztos,kreatív középpályát mögé rakni. Szerintem valami hasonló lenne a járható út. Vétek lenne Isco-t és Kovacic-ot is padra rakni. Márpedig nincs helyük 4-3-3 ban.

Ma érkeztem a fúrumra,jópár éve csak megfigyelője voltam a kommenteknek viszont úgy éreztem,hogy most már csatlakoznom kell :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 21., hétfő 10:44

Hat Morata is jobb a szelen mar mint ő

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. november 21., hétfő 9:47

Egyébként az Atleti elleni meccsen lehetett látni, hogy mi lehet CR jövője itt, amikor már nincs annyi kondi, hogy szélről induljon. Azt kell játszania, amit a válogatottban, így vissza se kell menni, szélen Bale és Lucas megoldják azt. Remélem Zizou akkor sem erőlteti majd a szokásos rottyosra játszatott 4-3-3-at, amikor mindenki egészséges.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 21., hétfő 8:53

Realista24 írta:Sima büntető volt, tisztán lehetett látni ott is. Nem tudom miért kell ezen motorozni. Vagyis tudom, mert mi kaptuk, Cé volt az érintett. Ettől függetlenül oda-vissza fújtam volna.
Ha jól emlékszem, tavaly pont ugyanilyen esetért kapott az Atleti tizit (hátrált valamelyik védőnk, a csatár meg átesett rajta) a 4-0-s meccsen... Szóval nem értem mit vannak felháborodva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 8:42

Sima büntető volt, tisztán lehetett látni ott is. Nem tudom miért kell ezen motorozni. Vagyis tudom, mert mi kaptuk, Cé volt az érintett. Ettől függetlenül oda-vissza fújtam volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 21., hétfő 8:17

Ugyanaz volt, mint Pepe faultja a BL döntőben: a védő hülye volt, a támadó pedig szemfüles.
Merci Zizou!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. november 20., vasárnap 23:47

Savic elakarta rúgni a labdát, nem jött össze neki, aztân minden megmagyarázható ok nêlkül úgy csúszott tovább, hogy a lábát ugyanúgy az êgnek tartotta... :lol:
Direkt akadályozni akarta azzal CRt, aki bele is akadt, nincs itt semmi kérdés.

Savic volt a hülye.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 20., vasárnap 23:14

Egyértelmű, hogy rutinos volt, de a szabálytalanság ténye elé helyezni azt, hogy a támadó játékos merre mozog...kicsit érdekes számomra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 23:09

Maga a mozdulat nem volt szabályos, és Ronaldo is kereste a kontaktot, de Savic akkor is buktatta. a labdát nem érte el, de Ronaldot megakadályozta abban, hogy játékba avatkozzon.
hasonló szituáció, mikor hátulról futás közben, teljesen akaratlanul, összeakasztod a másik lábát.

szerintem itt csak CÉ szemtelenül okos volt.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 20., vasárnap 22:59

Aztán eljött a játékvezető ideje is, mert egy olyan kamu büntetőt adott meg az ellenfélnek, hogy azt még olyan is kiröhögte, aki az ellenfélnek szurkolt.
Két barcás haverom szerint sem volt büntető. Szerintük Ronaldo nem is a labda felé futott, hanem szándékosan beleszaladt a becsúszó védőbe. Én meg nem igazán értem.

Egyrészt sztem ez abszolút fújható tizi volt, nem is értem mit kell ezen magyarázni. Másrészt meg Simeone reakciója is ezt támasztja alá. Nem megy oda vergődni a negyedik játékvezetőhöz, hanem csak tesz egy gúnyos mosolyt, és megfordul. Pedig ha ez annyira nem lett volna tizi, akkor ő az első olyan ember, aki neki esik a játékvezetőnek.

Stúdióban nem tudom mit szakértettek ezzel kapcsolatosan, nem szoktam nézni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. november 20., vasárnap 21:34

Chris írta:Ez az 50%- os szöveg a komplexusukból jön, tudjuk be ennek. Nehéz beismerni amikor tisztán föléd emelkednek. Pedig abból lehet igazán tanulni. Sztem Simeone is tanulni tudott a tegnapból azért juthatott el eddig is. A komplexusos szurkoló meg marad a bírózó kifogásokat kereső szinten. Mindent elrendez a saját kis korlátolt világában. Ha semmi más nem marad még lehet egy frankózni :roll: .
Uh baszki, látnátok milyen fazonok szoktak írni fbn az oldalnak...tegnapi Barca vereség után első dolga volt hogy megírja hogy Pérez megvette a bírót, stb... :lol:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 20., vasárnap 21:23

Ez az 50%- os szöveg a komplexusukból jön, tudjuk be ennek. Nehéz beismerni amikor tisztán föléd emelkednek. Pedig abból lehet igazán tanulni. Sztem Simeone is tanulni tudott a tegnapból azért juthatott el eddig is. A komplexusos szurkoló meg marad a bírózó kifogásokat kereső szinten. Mindent elrendez a saját kis korlátolt világában. Ha semmi más nem marad még lehet egy frankózni :roll: .

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 20., vasárnap 19:55

Ez a csapat, ha megfelelő fizikai és mentális állapotban lép pályára, és vagy a sporik vagy a sérülések nem sújtják extrémen, szerintem bl-t és bajnokságot nyer. Persze ezek törékeny dolgok, csak leírva tűnik egyszerűnek. De a keret nagyon ott van a szeren, mint egy cukorkabolt.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. november 20., vasárnap 18:37

Kercsó írta:egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:

Ha 50%on tudtak volna játszani akkor már levernek minket.
Azért jó tudni hogy amióta ennek a csapatnak drukkolok állandóan lenézik...leszólják mint valami szart..közben az eredmények mindig mást mutatnak...és 110 éve így van ez.
Haaaaat....a focidrukkerek nem valami okos emberek na. Ez megállapítható.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. november 20., vasárnap 17:48

Kercsó írta:egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:
azt mondja kár volt a sporinak belenyúlnia a meccsbe....tovabb nem is olvastam.
igaza van, kar volt isco-nal lest fujni, amikor oblakkal szemben volt, es akkor ronaldo goljarol (?) nem is beszelve.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 17:40

egy atletico fan hitvallása a tegnap estéről :lol:

párszor hangosan felröhögtem a szenvedésén :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. november 20., vasárnap 16:56

én ezzel a kis csapat dologgal úgy vagyok, hogy mindez attól is függ nálam, hogy valamiféle edzői terv része-e a dolog vagy sem. Illetve, hogy a pályán hogyan tudjuk mindezt kezelni.
Ha teszem azt inkább a pihentetés a cél, és csak a 3 pont, és ezt meg is tudjuk csinálni akkor legyen. Sőt akkor kiváló.
Hiszen nem ősszel kell bemutatni az űrfocit, hanem tavasszal.
Szóval, ha mondjuk a legtöbb kis csapatot megvernénk állandóan stabilan 1-2 góllal ősszel, közben a rangadókat behúznánk, és aztán teljes gázzal csúcsformában neki a tavasznak.. na annak van értelme.

Remélem ez áll a háttérben.
azért amikor baj volt egyből tudtunk kapcsolni. Nem véletlen az a 28 meccses veretlenség...
Egyébként érdekes, hogy idegenben sokkal jobban pörgünk idén.. A bajnokságban 1 meccset leszámítva mindet megnyertük eddig, azaz egy is csak egy utolsó percekben kapott potyán úszott el.
Több nagyobb arányú győzelmünk is van távol a Bernabeútól. (3-0 kétszer, 6-1, 4-1...)
És ha belegondolunk jobban is kell az energia idegenben.. Hát nem tudom, hogy ez tudatos -e..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 20., vasárnap 16:40

Chris írta: Ilyen Ancelottinál, Mourinhonál nem volt.
Dehogynem. Pl. a tizedik uátn, ha a fiúk a nagy ünneplés közepette nem lazázzák el a bajnokság végét, akkor triplázhattunk volna, mivel az Atleti és a Barca is botlottak akkor.
Mourinhonal is volt bővel olyan meccs, amikor rossz volt nézni a csapatot, annyira nem tudtak felporögni a gyengébb ellenfelek ellen. Általában ilyenkor kínálták meg az ellent 20-30 íveléssel meccsenként.
Merci Zizou!

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. november 20., vasárnap 16:33

Mindenesetre biztató a hosszú, minőségi kispad, és a bő taktikai repertoár. Csak jó lenne már állandósítani egy ilyen formát. Egyszerűen fel nem bírom fogni, hogy egy Legia elleni meccs után hogyan tudnak előhúzni egy ilyen teljesítményt, mint a tegnap esti.
Szerintem arról lehet szó, hogy ez a csapat 2 BL győzelem után kevésbé tud felpörögni a kiscsapatok ellen. A nagy meccsekre felpörögnek, de utána leülnek. Nem lennék meglepve, ha a Sporting (a spanyol :) ) ellen is kocogás lenne. Mondjuk ellenük vszínű bele fog férni. Arra is kíváncsi leszek keddig marad-e ez a forma. Ezt Zidanennak kéne kezelnie, de erről már volt szó az eibar, legia elleni meccsek után is. De ez már tavaly a Wolfsburg ellen kezdődött. Ilyen Ancelottinál, Mourinhonál nem volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég