Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 12., hétfő 10:26

ericco írta:Érdekes cikk CR7 és El Unico kapcsolatáról

Röviden annyi, hogy eleinte jó volt a kapcsolatuk, majd Ronaldonak nem tetszett a túl defenzív taktika a 3. évben (ő is hiányolta azt, amit mi itt legtöbben, hogy Mourinho nem volt hajlandó lépni egyet előre), és ez szülte az ellentéteket. A vége felé pedig már burkoltan üzengettek egymásnak a sajtón keresztül.
nem egyszer volt olyan a pályán az utóbbi időkben, hogy céronaldo ment volna előre letámadni akár kirúgásnál, akár bedobásnál, integetett a többi pincsikutyának meg bábnak, hogy gyertek már gyertek már basszuk meg őket, de senki meg se mozdult, nyilvánvalóan murinnyó utasítására. erre cé néz ki edzőbára, hogy ez most akkor mi a fasz, sokkal több van a csapatban...
és igen, bár csak felkészülési meccsek, de olyan minőséggel rendelkezünk (pláne higuájn takarodása után) hogy azt csinálunk és azzal, amit akarunk. ancelotti nagyon jó úton halad, ő ugye eleve nem a defenzív focis olasz edzők közé tartozik, mindig mindenhol az adott keretre alakította a taktikát, nagy dolgokat fogunk elérni vele. már pusztán a játék képe és amiket isco meg a többiek nyilatkoznak, hogy miket vár el ancelotti, sokat léptünk előre.
a legjobb dolog, ami történt a madriddal hosszú évek óta, hogy idehoztuk ezt az olaszt. (meg persze megjött az ész, hogy milyen embereket kell igazolni, milyen irányba kell menni)
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 12., hétfő 8:37

Érdekes cikk CR7 és El Unico kapcsolatáról

Röviden annyi, hogy eleinte jó volt a kapcsolatuk, majd Ronaldonak nem tetszett a túl defenzív taktika a 3. évben (ő is hiányolta azt, amit mi itt legtöbben, hogy Mourinho nem volt hajlandó lépni egyet előre), és ez szülte az ellentéteket. A vége felé pedig már burkoltan üzengettek egymásnak a sajtón keresztül.
Merci Zizou!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 12., hétfő 3:17

peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
Volt Marcelonak az a nyilatkozata, hogy szerinte Messi a világ legjobbja, erre haragudott meg Ronaldo ("nem szeretnek", "nem érzem a csapat támogatását"). Ekkor lett Ronaldo legjobb barátja Coentrao Marcelo helyett. (Csak a profizmusokhoz egy adalék: nem ünnepeltek egymással és egymást, de a pályán az összjátékukban ez nem látszódott meg!) Aztán (az újságok szerint) Ramos Mourinho (azt hiszem) 3. évében közbelépett, és békítgette Őket. Már szezon közben látszott, hogy már hajlandóak együtt ünnepelni. Gondolom már túlléptek rajta teljesen.
(Összeesküvés elmélet ON: Lehet Coentrao ezért is akar távozni, mert CR megint Marceloval barátkozik? :kivagyhe: )

Korábban valamelyik topicban volt téma, hogy mennyire fog ráépülni a támadójátékunk, mennyire kap szabad kezet, mennyire illik majd bele a taktikánkba, mennyire fogja ez visszafogni, mert Mourinho találta meg Neki a tökéletes helyet és csapatot és taktikát.
Bár még csak pár felkészülési mérkőzésen vagyunk túl, de eddig úgy tűnik, hogy kellő mértékben, többet is és kevesebbet is, teljes mértékben, látszólag semennyire. És tetszett, ahogy odamutogatott Mourinhonak a pályán, szó szerint ott adta meg a választ. :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 11., vasárnap 16:25

Isco interjújából:
Az előszezon hihetetlen volt, a csapat fantasztikus, a játékostársak és Cristiano zseniális.
Ez nekem tetszik. A játékostársak ÉS Cristiano. Ő nem játékostárs. Az új gyerek akaratlanul is udvariatlannak érezte, hogy egyenlőként beszéljen a portugálról. :)

Jó lehet ez. CR is megérdemelt már négy passzolni tudó és összjátékra is képes kp-t maga mögé.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 9., péntek 23:41

ja, 28 évesen lassulni kellene..... :lol: kapa,ásó,meg gyomirtó,az való.....az fekszik.Mást ne erőltessünk,mert nem megy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 9., péntek 18:04

DT8 írta:
peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
szerintem soha nem voltak rosszban...az csak ilyen bulvár szenny volt...csak a szokásos.
Annál azért valamivel több volt, mivel szemmel látható volt a "feszültség" mind a pályán, mind a padon. De a léneg, hog bármi is volt, az úgy néz ki valóban megoldódott.

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. augusztus 9., péntek 17:06

peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
szerintem soha nem voltak rosszban...az csak ilyen bulvár szenny volt...csak a szokásos.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 9., péntek 16:32

Sikerült nekem is megnéznem a Chelsea elleni minikupa döntőt.

CR7 ismét nagyot alkotott. Félelmetes ez az ember. Az ember azt hinné, hogy illene elkezdenie lassulnia már mert valljuk be nem tini gyerek. Minden pénzt megér és megérdemel. Remélem 5-6 évig még ilyen vagy hasonló szinten játszik majd nálunk. Maxirespect neki.

A topik nyitója nem tévedett... A jelenkor legendája.. :salute:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. augusztus 9., péntek 16:04

Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 9., péntek 0:23

R.M.C.F írta:0:37-nél azért nem kicsit volt házibuli attilás az a tekintet,mintha fásira várna és bunyós pityu épp melegítene.
:lol: És tényleg, imádom ezeket a hasonlításos posztokat. :cheers:

Egyébként nagyon rendes volt ismét, nem akarom összehasonlítani senki mással, legyen elég ennyi. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:35

0:37-nél azért nem kicsit volt házibuli attilás az a tekintet,mintha fásira várna és bunyós pityu épp melegítene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:58

[quote][ Ronci meg megérdemli a 17-et. ha van Bale-re pénz perez akkor legyen Roncira is. :agree::agree: /quote]
+1000
Ez lenne az első számú szempont,mert ő a legnagyobb értékünk.Ne számítson már az a kva pénz,ha meg egy "reménységre"(mert nálam még ő nem több,majd ha ittbizonyít,majd akkor)van 100-120 millio...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:42

Ez szép volt tőle, kíváncsi vagyok mit beszélgettek.
Kép

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:03

elég szerényen ünnepelt a góljainál, besírtam rajta :lol:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 8., csütörtök 5:42

szerzett 2 nem akármilyen gólt, de ez volt tőle a legszebb megmozdulás a meccsen :salute:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. augusztus 6., kedd 22:37

The Brazilian ace is a confirmed target for Real Madrid and Barcelona, but penned a new deal worth €15 million-a-year to stay with Santos late, last year.
:) :) :)

Tavalyi hír. Fizujának több, mint a felét leadta a katalánok és Messi kedvéért.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 22:37

Realista24 írta:Shutter, Neymar már a Santosban is többet keresett 7 milliónál, gondolom most leadott az igényeiből a Barca kedvéért.
Fatert megkenik, tagadják.
Gusztustalan módon intézik a transzfert a Santossal egyetemben, tagadják.
De azért hidd csak el a hét milliót. :agree:

Vagy neymar fizet azért hogy ott játsszon,mert a szívére hallgatott és nem a pénzt választotta(real.....ahol egyébként kevesebbet kapott volna mint a barcában).
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 6., kedd 22:35

reális, hogy kapcsiból annyit kap, mint messi, és lényegesen többet, mint xavi, iniesta, és a többiek.
Neymar már a Santosban is többet keresett 7 milliónál, gondolom most leadott az igényeiből a Barca kedvéért.
Fatert megkenik, tagadják.
Gusztustalan módon intézik a transzfert a Santossal egyetemben, tagadják.
De azért hidd csak el a hét milliót. :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. augusztus 6., kedd 22:15

besteve7 írta:
BBeno írta:kijárna már neki a CSK szalag...előbb nézem rajta mint ramoson vagy a pletykás ikeren.
Ne haragudj,de az ilyeneken csak szánakozni tudok. Azért, hogy a tavalyi szezon bukását sokan Casillason verik el, holott a játékosok nyilatkozataiból egyre tisztábban körvonalazódik, hogy Mou volt itt a fő ludas.
Nálad a 13 év alázatos szolgálat, amit Iker ezért a klubbért tett a pályán és azon kívül, kevesebbet ér a Ronaldo 4 évért, holott a maradása, szerződés hosszabbítási története, maradni akarása erősen kérdőjeles, számomra ertékelhetetlen.
Kicsit eltérek a tárgytól
Nekem ebben az egészben az a furcsa, hogy mi baja van ennyire Mou-nak CR-rel, már 2x szólt be neki mióta elment.
Ugye voltak olyanok, hogy Ronaldo nem érzi magát megbecsülve, aztán olvasni lehetett egy bizonyos portugál-spanyol ellentétről. Az igazságot soha sem tudjuk meg valószínűleg, de szerintem jócskán sáros ott mindenki. Érdekes hozzászólást olvastam. Nekem is megfordult a fejemben, valami hasonló. Persze lehet, hogy köze nincs a valósághoz.

,,Nekem az a saját teóriám,hogy Ronaldo villongásaival,elégedetlenségeivel,fizetésemelési problémáival kezdődtek a bajok.
Zsozé valószínűleg melléállt,de így magára haragította a Real banda nagyjait,és utána már nem volt megállás a lejtőn. Nem tudott sem rendet rakni közöttük,sem magát visszaverekedni az elvesztette tejhatalmú bandavezér pozícióba.
Sőt,egyenesen megfúrta a csapata.
Én valamiért mindig azt gondoltam,hogy Ronaldo-tól indult a dolog,és ezt Mou nem fogja neki megbocsájtani, az életben sem.
Persze lehet,hogy nem így volt,de igen látványosan kezdődött,mikor Ronaldo lehajtott fejjel kullogott a góljai után,Casillas meg kijött Őt anyázni a kapuból.
Nagy cirkusz lehetett ott.
Nekem az igazi meglepetés mégis az,hogy ilyen rutinos,ekkora sztárokból álló csapat,nem tudott csapatként viselkedni. A fizetésemelés,az megtörtént még a szezon elején,ez nem feltételezés.
Egyébként pontos adatokat nem tudok,számokat,de hoztak valami olyan törvényt a spanyoloknál,hogy az ilyen horribilis kereseteket,60%-os adóval sújtják.
Azt hiszem innen indulhatott ki a dolog."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 22:13

'shutterisland írta:
reális, hogy kapcsiból annyit kap, mint messi, és lényegesen többet, mint xavi, iniesta, és a többiek.
lefogadom hogy a sport.es-en meg az elmundoban pletykáltak erről a 7 millióról
gondolom a marca hitelesebb, ha a barca játékosának fizetéséről van szó. :mrgreen:

mindegy, hagyjuk, mert ronaldo szempontjából egyébként lényegtelen, és off is, csak szemet szúrt, eddig mindenhol 7-ről volt szó, most meg hirtelen kitalálták, hogy annyit keres, mint messi.
az nem tudom téged miért lep meg hogy többet keres mint xavi és iniesta... nálunk sincs kanyarban sem iker és ramos fizetése Ronaldoéhoz...

azért a nyáron csak lett egy kialakított képed neymar faterjáról.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég