Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:24

Bale érkezésével tuti a csapat:
Bale nem érkezik,úgy hogy nagy lesz az öröm londonban is és madridom fórumán is...... :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:11

ziro4vr írta:
___Samy___ írta: szerintem a következő idényben pont az lesz isco meg özil között, mint tavaly benzema és higu között, már ha rotálva lesznek
két ekkora kaliber nem lehet egymás alternatívája, egymást fogják kényszeríteni az általuk nem szimpatizált posztra, vagy a padra
pont ezért féltem isco igazolásától, meg azért is, mert a jobb oldalt ő nem fogja megoldani
Nem hinném, hogy özil jól fog kijönni ebből. amúgy sem egy nagy versenyző típus

ha isco beválik egész évet nézve, tőlem mehet a német, és viheti nyugodtan a körszakállas cimbijét
-Mondjuk ki: Özilnek reszeltek. Nincs helye a csapatban, mert Isco már most kiszorította őt. Ha a posztjáról kiszorította, mehet a szélre, ahonnan egyenes út vezet a padra, mert Özil nem tud szélen játszani. Egyszerűen rossz volt nézni is. Ha Bale jön, meg van oldva, megy a padra, ha nem jön, akkor szerencséje van és a sok rossz közül kijöhet győztesként.

-Arbeloa a világ vicce, nem tudom hogyan lehet kezdő egy Realban, dehát ez van. Carvajalon a feladat, hogy kiszorítsa.

-Khedira esküszöm nem volt rossz amikor hátul zárta a területet és harcolt a labdáért, ezt tudja. Az már más kérdés, hogy 2 méternél messzebb nem szabad passzolnia, mert azt tuti elrontja. Egy totális nímand támadásban, de a védekezést elég jól ellátja. Carlo betette szűrőnek, de amint Illarra vagy Xabi egészséges lesz, nincs kétségem, hogy megy a padra.

Bale érkezésével tuti a csapat:

______________Casillas
Carvajal__Varane__Ramos__Marcelo
___________Illarra/Xabi__________
_______Modric_________Isco______
Bale____________________CR_____
______________Benzema_________
Állandó cserének jöhet Özil és DM.

Ha nem jön, meg kell oldani a jobb oldali támadást, mert elég vicces. A jó hír az, hogy a csapat nagyja megfelelő színvonalon már megvan, jöhetnek a simítások.

Jaj Istenem, Iscoval mekkorát nyertünk uram ég.. Modric után megtaláltuk a 2. megfelelő középpályásunkat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 8., csütörtök 21:08

___Samy___ írta: szerintem a következő idényben pont az lesz isco meg özil között, mint tavaly benzema és higu között, már ha rotálva lesznek
két ekkora kaliber nem lehet egymás alternatívája, egymást fogják kényszeríteni az általuk nem szimpatizált posztra, vagy a padra
pont ezért féltem isco igazolásától, meg azért is, mert a jobb oldalt ő nem fogja megoldani
Nem hinném, hogy özil jól fog kijönni ebből. amúgy sem egy nagy versenyző típus

ha isco beválik egész évet nézve, tőlem mehet a német, és viheti nyugodtan a körszakállas cimbijét
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 8., csütörtök 21:00

Ancelotti mostani rendszerében középen csak a csatár helyén játszhatna, ott nem fog, mert kevés hozzá, máshol nincs helye, csak a jobb szélen. Vagy megél ott, vagy adjuk el, ilyen egyszerű.
(Illetve lehetne még Isco helyén:
szerintem a következő idényben pont az lesz isco meg özil között, mint tavaly benzema és higu között, már ha rotálva lesznek
két ekkora kaliber nem lehet egymás alternatívája, egymást fogják kényszeríteni az általuk nem szimpatizált posztra, vagy a padra
pont ezért féltem isco igazolásától, meg azért is, mert a jobb oldalt ő nem fogja megoldani

azt azért hozzátenném, hogy isco szerintem sokkal ügyesebb játékos, mint a német, tetszik, amit középen játszanak modriccal
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 8., csütörtök 20:54

Galacticos írta:mivan?
Szerintem így gondolta:
Géci írta:Amùgy Özillel lehet nem lesz rossz szélen, ha nem vonalszelső lesz hanem kicsit bentebb tolódik és ad helyet mozogni Carvajalnak...
Géci írta:Ezt csak azért mondom, mert Perez mai nyilatkozata nekem arra hajaz, hogy amennyiben nem engednek Bale árából akkar marad amivel nincs is semmi baj...
Én nem fogom a laptopomba dőlni, ha végül nem jön. :roll:
wZoLee7 írta:én nem értem páran hogy mondják magukra, hogy madridisták...
Attól még lehet valaki madridista, hogy látja, hogy egy játékos rosszul teljesít.
wZoLee7 írta:tegnap egyedül Arbeola volt gyenge
Arbeloa egy félidőt játszott, nem rég kezdett el edzeni, és nem csak Ő volt gyenge. Ha Casillast vagy Özilt lehozta volna Ancelotti félidőben, akkor Rájuk is lehetne mondani. (Ettől függetlenül, szerintem Arbeloa folytatta volna ott, ahol első félidőben.)
wZoLee7 írta:az, hogy a támadások java része bal oldalon ment mert ott olyanok voltak akik kivétel nélkül jól támadnak...
Ahol Ronaldo van, az mindig domináns szél lesz, mert folyamatosan kéri a labdákat. Marcelot pedig támadásban szerintem senkihez nem lehet mérni a mai szélső védők közül. Mivel mind a ketten a bal oldalon vannak, így természetes, hogy az dominánsabb. Isco is inkább bal oldalon érzi jól magát. Khedira, Arbeloa meg jobb oldalon. Ez van. (Ettől függetlenül Özil tudtommal sosem játszott a bal szélen.)

wZoLee7 írta:na most kérdem én, Özil jobb szélső? nem! ... Mou nagy marhasága őt jobb oldalon játszatni, na pont azóta vannak gyengébb meccsei,
Nem jobb szélső, de
1. a Real edzője már nem Mourinho (szerintem - szerencsére),
2. ha jól tudom, a Real előtt is ott játszott (mintha ezt írta volna valaki - ha nem, akkor tévedtem),
3. a rekorder szezonban, mikor di María lesérült és Kaká játszott középen, még attól volt elájulva a fórum, hogy mekkorát játszik a szélen, megtaláltuk a helyét, sokan most is odarakják a mágnestáblájukon,
4. Ancelotti mostani rendszerében középen csak a csatár helyén játszhatna, ott nem fog, mert kevés hozzá, máshol nincs helye, csak a jobb szélen. Vagy megél ott, vagy adjuk el, ilyen egyszerű.
(Illetve lehetne még Isco helyén:
Isco______________Khedira
_______Modric
ugye mostanában ezt játszottuk, de oda meg kevés, mert nem igen tud védekezni, ha meg esetleg odateszi magát -akkor sem sokkal jobb-, nem bírja szusszal végig. Tegnap is volt egy momentum, amikor látszott, hogy mennyire nem érzi a letámadást és a zónázást a labdavesztése után.)
5. Tavaly is középen kezdett, meg előtte évben is játszott ott. Pár gólpasszal volt csak jobb, de arra meg ráment a védekezésünk.
wZoLee7 írta:és lám, még így is jöbb gólpasszt ad mint Iniesta...akkor iniesta rossz játékos lenne?
Tavaly 10 gólja mellett volt 19 gólpassza, a sokunk szerint gyengébben teljesítő Benzemának volt 20 gól mellett 20 gólpassza. Pedig Neki elsősorban nem a gólpasszokkal kell foglalkoznia. Ja és mindezt úgy, hogy Benzema játszott 2928 percet (32 meccsen kezdő), míg Özil 3563 percet (38 meccsen kezdő).
SZERK: Forrás realmadrid.com.
wZoLee7 írta:amikor labdát kapott számíthatott Arbeolára? viccnek is rossz feltételezés...
Nem csak Arbeloa volt a csapatban. Második félidőben már Carvajal volt ott, az sem segített.
wZoLee7 írta:Özil jól játszott mikor bekerült középre? igen!
A csatár helyén, amikor már a Chelsea is elfáradt, kezdtek kiengedni, a cserék megbontották mindkét csapatot. És csak ismételni tudom a korábbi 4-es pontot.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:49

Géci írta:Amùgy Carvajallal lehet nem lesz rossz szélen, ha nem vonalszelső lesz hanem kicsit bentebb tolódik és ad helyet mozogni Carvajalnak...
mivan?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:45

Arra próbáltam célozni, hogy Zoli arra célzott, hogy Mou tette ki Özilt szélre, de látom mindenki elsiklik feledte... :D
Amùgy Carvajallal lehet nem lesz rossz szélen, ha nem vonalszelső lesz hanem kicsit bentebb tolódik és ad helyet mozogni Carvajalnak...
Ezt csak azért mondom, mert Perez mai nyilatkozata nekem arra hajaz, hogy amennyiben nem engednek Bale árából akkar marad amivel nincs is semmi baj...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:39

Zizou, Ronaldinho, Rivaldo mind kozepso tkp voltak(Dinho most is), de mindet a taktika miatt kitoltak a szelre. Rinyaltak miatta? Nem! Megoldottak vilagszinvonalon.

Ha Bale jon, akkor Ozilnek és DMnek kapaltak(remelhetoleg).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:53

wZoLee7 írta:én nem értem páran hogy mondják magukra, hogy madridisták...tegnap egyedül Arbeola volt gyenge, az, hogy a támadások java része bal oldalon ment mert ott olyanok voltak akik kivétel nélkül jól támadnak...na most kérdem én, Özil jobb szélső? nem! amikor labdát kapott számíthatott Arbeolára? viccnek is rossz feltételezés...Özil jól játszott mikor bekerült középre? igen! Mou nagy marhasága őt jobb oldalon játszatni, na pont azóta vannak gyengébb meccsei, és lám, még így is jöbb gólpasszt ad mint Iniesta...akkor iniesta rossz játékos lenne?
Nem kell egyből a fél csapatot eladni minden nyáron, mert nevetséges hogy a nyarak úgy indulnak, hogy páran a fél csapatot eladnák
szerintem is szemét José, hogy a jobboson játszatja... Komolyan nem tudom, hogy lehettek ilyen Madridisták...







^.^

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:51

új edző, bizonyítani kéne neki, nem?
látod rajta?
Nem,eddig nem látom...de leírtam,hogy ha Benzemanak jár még egy bizonyítási lehetőség,akkor Özilnek is...hogy ne legyen kettős mérce,még véletlenül sem.
Engem még az sem zavar túlzottan,hogy 1 lábas,mert Puskás is az volt,attól még lehet valaki muchospiller,ahogy Czibor Zoli bácsi nyilatkozta róla(nem voltak oda egymásért,de segítették egymást,ahol tudták)hogy Öcsi bácsinak megvolt a maga kis kertecskéje,de amit ő tudott,azt szinte senki,és ma már ugyan változott a foci,de asszem ha valakiben van akarat,annak nem számít hogy csak egylábbal nyomja a jogat...
Én mindig problémáztam Özil hozzáállásával kapcsolatban,de a kedvelői leoltottak,hogy azért tünik flopnak,merthogy a kp-t kivonják a játékból....
Rendben van.Most,úgylátszik,más lesz/lehet a trend,de őszintén szólva,ha Isco beváltja a hozzáfűzött reményeket,ha azt tudja nyújtani,amit tegnap,akkor Özilnek bizony el kell gondolkodnia,hogyan tovább...mert sajnos,az elmúlt évek tapasztalatai alapján,én nem érzem,hogy tudna harcolni a helyért a kezdőbe,meg azt se,hogy tűrné a padot...Ha meg jönne Bale,akkor a jobbszél sem lenne neki kiadó,mert egy közel 100 millios játékost játszatni kell...
De ennek ellenére én tartom,amit jópárszor leírtam már,bizonyítsa be,hogy helye van ebben a Real Madridban...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:45

én nem értem páran hogy mondják magukra, hogy madridisták...tegnap egyedül Arbeola volt gyenge, az, hogy a támadások java része bal oldalon ment mert ott olyanok voltak akik kivétel nélkül jól támadnak...na most kérdem én, Özil jobb szélső? nem! amikor labdát kapott számíthatott Arbeolára? viccnek is rossz feltételezés...Özil jól játszott mikor bekerült középre? igen! Mou nagy marhasága őt jobb oldalon játszatni, na pont azóta vannak gyengébb meccsei, és lám, még így is jöbb gólpasszt ad mint Iniesta...akkor iniesta rossz játékos lenne?
Nem kell egyből a fél csapatot eladni minden nyáron, mert nevetséges hogy a nyarak úgy indulnak, hogy páran a fél csapatot eladnák

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:41

Vagy zavarja csak nincs rá elég ideje bebizonyítani.
hány kihagyott özil ziccerrel kontrázzak rá? :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:33

hehe írta:
Úgy jött ide, hogy elegem van abból, hogy aki nincs veled egy vélemény az egy vak, focihoz nem értő senki miközben Pato az istened.
patot legalább nem zavarja a labda :D
Vagy zavarja csak nincs rá elég ideje bebizonyítani.
http://www.youtube.com/watch?v=52WfJ9opMTI
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:30

Úgy jött ide, hogy elegem van abból, hogy aki nincs veled egy vélemény az egy vak, focihoz nem értő senki miközben Pato az istened.
patot legalább nem zavarja a labda :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:29

Kozepen Iscoban tobb a legetoseg jobban ervenyesul és jobban akar.
Többé-kevésbé adom. Annyit hozzátennék, hogy a nagy akarás megvolt minden új igazolás részéről, főleg azokéról, akik nem tutira a kezdőbe érkeztek. Ezen a tempón képes eleget futni és dolgozni Isco, de számomra nagy kérdés, hogy hosszútávon évi mondjuk 40 meccsen is képes-e ennyit robotolni, vagy a mostani teljesítménye és motivációja a kezdőbe kerülésnek szól? Ha tényleg ezt tudja hozni, akkor egyértelmű. Ha a teljesítménye visszaesik, akkor viszont nagy kérdés melyiküket kezdessük.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 8., csütörtök 17:04

A legjobban azt szeretem mikor Özil védelmére azt hozzák fel egyesek, hogy de fészbúkon szeretik, a szurkolók szeretik, meg a médiában folyamatosan dícsérik. Tegnap is egyedüli hasznos megmozdulása a Morata lesgól előtt volt. Egyébként hosszú időre eltűnt, amikor megkapta a labdát akkor lassította a csapatot, megtartani, vagy előreadni nem sokszor sikerült.

Isco meg ha így teljesít remélem gyorsan meggyőzi a szurkolókat meg a "szakértőket" is, hogy ebbe a csapatba jobban passzol ő mint a német. Mivel spanyol is, nem hinném, hogy ne szeretnék majd a szurkolók.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 16:58

hehe írta:
Tudjuk, akinek van szeme, annak Pato zseniális és sérthetetlen. :mrgreen: :mrgreen:
1. ez hogy jön ide? így akarsz/tudsz visszavágni?
2. ha tisztában lennél bizonyos dolgokkal, akkor tudnád, hogy pl se pato, se kaká nem azért szar, mert nem tudnak focizni, ellentétben mondjuk egy özillel, vagy kedirával, akiket az égvilágon semmilyen sérülés nem hátráltatott soha.
.
Úgy jött ide, hogy elegem van abból, hogy aki nincs veled egy vélemény az egy vak, focihoz nem értő senki miközben Pato az istened.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 8., csütörtök 16:52

Tudjuk, akinek van szeme, annak Pato zseniális és sérthetetlen. :mrgreen: :mrgreen:
1. ez hogy jön ide? így akarsz/tudsz visszavágni?
2. ha tisztában lennél bizonyos dolgokkal, akkor tudnád, hogy pl se pato, se kaká nem azért szar, mert nem tudnak focizni, ellentétben mondjuk egy özillel, vagy kedirával, akiket az égvilágon semmilyen sérülés nem hátráltatott soha.
Isco tegnap úgy játszott, mint Özil jobb napjain, de nem volt klasszis teljesítménye, csak szimplán jól játszott. Özil meg jobboson szenvedett, ott mindig is gyenge volt. Nincs új a nap alatt.
így van, pont ezért nem kéne hogy özil akár a kezdő közelébe kerüljön valaha is ebben a csapatban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 8., csütörtök 16:49

Nem is tudtam, h a FB a szint?
Ne hogy megsajnaljuk Ozilt, kell neki a szabadsag hat adjunk neki ugy egy evest. Remelem Bale bevalik aztan jovore tipli a nemetnek. Kozepen Iscoban tobb a legetoseg jobban ervenyesul és jobban akar. remelem Carlonak eszebe nem jut csatar nelkul felallni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 8., csütörtök 16:45

Kerlon írta:Szerintem Özil megint célkeresztben van, mert közel nem volt olyan szar, mint amennyire itt lehordják. Na kezdhetitek az ekézésem.
Özil gyenge volt, ebben én adom a többiek véleményét, de például koránt sincs akkora kontraszt Isco és Özil játéka között, mint ami itt ki van nyilvánítva. Isco tegnap úgy játszott, mint Özil jobb napjain, de nem volt klasszis teljesítménye, csak szimplán jól játszott. Özil meg jobboson szenvedett, ott mindig is gyenge volt. Nincs új a nap alatt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég