Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 13., kedd 22:39

A játékosok, élükön Ronaldoval, két év után szívesen léptek volna egy szintet, ami a játék képét és a taktikát illeti
Egyértelműen ez volt JM egyik fő hibája...az a lépcső,amit innen mi tudatlanok(sokan szeretik ezt használni,mert azt hiszik hogy itt nincs olyan aki legalább úgy vagy esetleg még jobban láthatja a madrid helyzetét mint pl JM), a másik a darászfészek effekt(iker padozás) a harmadik meg a média támadása(mert a média JM ból óriási hasznot produkált),és generálta a feszkót,mert partnert talált benne,de ha nem is ez a fontos,az biztos hogy egy klasszikó előtt nem LEHET a barca ellen beszélni,mert tüzeli őket.....ott nem pep volt a felhajtó erő a barcának hanem maga JM.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 12., hétfő 13:51

Mythos90 írta:OFF:
Én meg pont valami olyasmire emlékszem, hogy amikor kérdezték tőle az első évében, hogy miért Iker véd a kupában is, akkor azt válaszolta, hogy a világ legjobb kapusát bűn lenne nem játszatni minden egyes tétmérkőzésen. Azóta nagyot fordult a világ.
ON:
A szerződéshosszabbítással kapcsolatban van valami új fejlemény? Nem valami olyasmiről volt szó, hogy még a nyáron szeretnének Perezék pontot tenni az ügy végére?
reOFF:
Lehet, hogy volt ilyen. De nekünk a kupa szereplés valamikor ősz közepén, vége fele kezdődik. Addigra már tudta, hogy nem kap mást Casillas helyett, és ha maradni akar az öltözőben, akkor jobb, ha nem rúgja össze a port Ikerrel. (Lásd Pepe is ki mögé állt be.) Illetve az sem elhanyagolható tény, hogy szétkürtölte a világban, hogy a Real az egyetlen csapat, ahol 4 saját nevelés a kapus, és így pöpecek, és úgy bízik Adánban. Aztán láthattuk, hogy mennyire bízott benne. Ennyire lehet adni a portugál szavaira.
(Nem, nem volt hiba López leigazolása és kezdetése, nem Adánt kellett volna játszatni, szerintem sem olyan nagy szám, de én ezt a képébe mondtam volna, és nem hitegetem úton, útfélen.)

ON:
Talán Realista vagy Madridione írta a kommentáld topicba, hogy nem kapkodnak a felek. Pérez úgy tervezi, hogy nyár végére, szeptember elejére írják alá.

OFF2:
Majd Khedirával kéz a kézben. Lehet CR azért nem írt alá, mert Khedira szerződése még a levegőben lóg. :mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 12., hétfő 13:29

OFF:
(Mondjuk Casillashoz még annyit, hogy amikor Mourinho idejött, már akkor megmondta, hogy igazolni kell valakit elé, mert nála a kapus 190 vagy mennyi felett kezdődik. Gondolom ez volt a tankönyvben. Na meg kapitányként ki mert állni elé, és Ikert "ismerve" értelmesen és szép szóval próbálta a csapat taktikáját más irányba vinni, gondolom del Bosquét és Pellegrinit hozhatta fel példának Mourinho kifakadása alapján.)
Én meg pont valami olyasmire emlékszem, hogy amikor kérdezték tőle az első évében, hogy miért Iker véd a kupában is, akkor azt válaszolta, hogy a világ legjobb kapusát bűn lenne nem játszatni minden egyes tétmérkőzésen. Azóta nagyot fordult a világ.
ON:
A szerződéshosszabbítással kapcsolatban van valami új fejlemény? Nem valami olyasmiről volt szó, hogy még a nyáron szeretnének Perezék pontot tenni az ügy végére?

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 12., hétfő 12:40

OFF:
ericco írta:Szerintem az egész öltözői balhé hátterében ez állt. A játékosok, élükön Ronaldoval, két év után szívesen léptek volna egy szintet, ami a játék képét és a taktikát illeti. Mourinho viszont keményfejű volt, leigazolta Modricot a padra, és ennyi.
Nem csak ez állt (állhatott). Az is benne volt, hogy Mourinho nem bírta elviselni azokat a játékosokat, akiknek a szavára adott az öltöző (nem véletlenül kér mindig a legjobban kereső játékosnál is többet), Raúl, Guti után ilyen volt Casillas és Ramos, majd később Ronaldo is. (Mármint már korábban is volt szava az öltözőben, de Vele bírta Mourinho a legtovább.) Az is baja volt a portugál edzőnek, hogy "kisebbségi komplexusa" volt ("nehéz egy portugálnak Spanyolországban", "mert ti spanyolok mindig összefogtok" stb).
(Mondjuk Casillashoz még annyit, hogy amikor Mourinho idejött, már akkor megmondta, hogy igazolni kell valakit elé, mert nála a kapus 190 vagy mennyi felett kezdődik. Gondolom ez volt a tankönyvben. Na meg kapitányként ki mert állni elé, és Ikert "ismerve" értelmesen és szép szóval próbálta a csapat taktikáját más irányba vinni, gondolom del Bosquét és Pellegrinit hozhatta fel példának Mourinho kifakadása alapján.)

ON:
Igen, tavaly többször volt, hogy integetett hátra, hogy gyertek már feljebb. De a többiek meg Pedro Leon esetéből tudták, hogy ez nem így megy.
Azzal viszont nem értek egyet, hogy csak azzal foglalkozik, hogy gólt szerezzen. Ugye volt Ancelotti nyilatkozata, hogy Neki nem kell védekezni. Akkor most vagy Ronaldo önszorgalomból teszi, vagy (ami szerintem a valószínűbb) edzői utasítás, hogy bizony letámad, zárja a passzsávokat a szélen. Van, hogy fennragad, de az eddigiek alapján Ő is rendesen védekezik. És mivel nem kell folyamatosan oda vissza futkároznia emiatt a teljes pályán, így több ereje is marad a támadásra. Ugye Mourinho taktikája az volt, hogy labdavesztés után sprint vissza, és zárjunk le minden teret. Most pedig már az ellenfél 16-osánál nyomást gyakorlunk, letámadunk, és elég gyakran vissza is szerezzük a bogyót, így kevésbé fáradunk el a futásban.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 11:18

ericco írta:Szerintem az egész öltözői balhé hátterében ez állt. A játékosok, élükön Ronaldoval, két év után szívesen léptek volna egy szintet, ami a játék képét és a taktikát illeti. Mourinho viszont keményfejű volt, leigazolta Modricot a padra, és ennyi. A portugál annyira szerelmes volt magába és az elképzeléseibe, hogy képes volt szinte mindenkivel összerúgni a port. az eredmény világos volt már tavaly novemberben, mikor először kezdett nyalni Abramovicnak és a Chelseanek.
Már amikor idejött azzal indított, hogy a szive mindíg vissza fogja hùzni a PL-be... Ancelotti meg kapart, hogy ide tudjon jönni, mert tisztában volt a klub mùltjával és azzal, hogy mit képvisel a klub... Én nagyon boldog vagyok, hogy Carló, Zizu és Clement az edzői stáb tagja, mert idővel ott lesz Zizu aki most rengeteget fog tanulni Carlótol. Clement pedig eddigi meglátásom szerint nagyon sokat dobott a keret erőnlétén, mert a játékosok képesek 90 percig támadni és folyamatosan élvezik azt amit csinálnak és ez a lényeg... Látszott a Chelsea ellen, hogy Mou ott is nyomja a defensive sz...rt és mégis közük nem volt a meccshez pedig elég erősen próbálták tördelni a játékot... CR új kötetlen posztja is jobb szerintem és így a bal oldal is jobban le van védve, mert eddig elég sebezhető volt, hogy CR keveset zárt vissza. Így most csak azzal kell foglalkoznia amihez igazán ért, és termeli a gólokat... Amùgy idén volt 1 ilyen incidens amit írtok a MU ellen pl, meg tavaly a Bayern ellen a visszavágón, ha jól emlékszem...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 12., hétfő 10:57

Szerintem az egész öltözői balhé hátterében ez állt. A játékosok, élükön Ronaldoval, két év után szívesen léptek volna egy szintet, ami a játék képét és a taktikát illeti. Mourinho viszont keményfejű volt, leigazolta Modricot a padra, és ennyi. A portugál annyira szerelmes volt magába és az elképzeléseibe, hogy képes volt szinte mindenkivel összerúgni a port. az eredmény világos volt már tavaly novemberben, mikor először kezdett nyalni Abramovicnak és a Chelseanek.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 12., hétfő 10:26

ericco írta:Érdekes cikk CR7 és El Unico kapcsolatáról

Röviden annyi, hogy eleinte jó volt a kapcsolatuk, majd Ronaldonak nem tetszett a túl defenzív taktika a 3. évben (ő is hiányolta azt, amit mi itt legtöbben, hogy Mourinho nem volt hajlandó lépni egyet előre), és ez szülte az ellentéteket. A vége felé pedig már burkoltan üzengettek egymásnak a sajtón keresztül.
nem egyszer volt olyan a pályán az utóbbi időkben, hogy céronaldo ment volna előre letámadni akár kirúgásnál, akár bedobásnál, integetett a többi pincsikutyának meg bábnak, hogy gyertek már gyertek már basszuk meg őket, de senki meg se mozdult, nyilvánvalóan murinnyó utasítására. erre cé néz ki edzőbára, hogy ez most akkor mi a fasz, sokkal több van a csapatban...
és igen, bár csak felkészülési meccsek, de olyan minőséggel rendelkezünk (pláne higuájn takarodása után) hogy azt csinálunk és azzal, amit akarunk. ancelotti nagyon jó úton halad, ő ugye eleve nem a defenzív focis olasz edzők közé tartozik, mindig mindenhol az adott keretre alakította a taktikát, nagy dolgokat fogunk elérni vele. már pusztán a játék képe és amiket isco meg a többiek nyilatkoznak, hogy miket vár el ancelotti, sokat léptünk előre.
a legjobb dolog, ami történt a madriddal hosszú évek óta, hogy idehoztuk ezt az olaszt. (meg persze megjött az ész, hogy milyen embereket kell igazolni, milyen irányba kell menni)
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 12., hétfő 8:37

Érdekes cikk CR7 és El Unico kapcsolatáról

Röviden annyi, hogy eleinte jó volt a kapcsolatuk, majd Ronaldonak nem tetszett a túl defenzív taktika a 3. évben (ő is hiányolta azt, amit mi itt legtöbben, hogy Mourinho nem volt hajlandó lépni egyet előre), és ez szülte az ellentéteket. A vége felé pedig már burkoltan üzengettek egymásnak a sajtón keresztül.
Merci Zizou!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 12., hétfő 3:17

peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
Volt Marcelonak az a nyilatkozata, hogy szerinte Messi a világ legjobbja, erre haragudott meg Ronaldo ("nem szeretnek", "nem érzem a csapat támogatását"). Ekkor lett Ronaldo legjobb barátja Coentrao Marcelo helyett. (Csak a profizmusokhoz egy adalék: nem ünnepeltek egymással és egymást, de a pályán az összjátékukban ez nem látszódott meg!) Aztán (az újságok szerint) Ramos Mourinho (azt hiszem) 3. évében közbelépett, és békítgette Őket. Már szezon közben látszott, hogy már hajlandóak együtt ünnepelni. Gondolom már túlléptek rajta teljesen.
(Összeesküvés elmélet ON: Lehet Coentrao ezért is akar távozni, mert CR megint Marceloval barátkozik? :kivagyhe: )

Korábban valamelyik topicban volt téma, hogy mennyire fog ráépülni a támadójátékunk, mennyire kap szabad kezet, mennyire illik majd bele a taktikánkba, mennyire fogja ez visszafogni, mert Mourinho találta meg Neki a tökéletes helyet és csapatot és taktikát.
Bár még csak pár felkészülési mérkőzésen vagyunk túl, de eddig úgy tűnik, hogy kellő mértékben, többet is és kevesebbet is, teljes mértékben, látszólag semennyire. És tetszett, ahogy odamutogatott Mourinhonak a pályán, szó szerint ott adta meg a választ. :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 11., vasárnap 16:25

Isco interjújából:
Az előszezon hihetetlen volt, a csapat fantasztikus, a játékostársak és Cristiano zseniális.
Ez nekem tetszik. A játékostársak ÉS Cristiano. Ő nem játékostárs. Az új gyerek akaratlanul is udvariatlannak érezte, hogy egyenlőként beszéljen a portugálról. :)

Jó lehet ez. CR is megérdemelt már négy passzolni tudó és összjátékra is képes kp-t maga mögé.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 9., péntek 23:41

ja, 28 évesen lassulni kellene..... :lol: kapa,ásó,meg gyomirtó,az való.....az fekszik.Mást ne erőltessünk,mert nem megy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 9., péntek 18:04

DT8 írta:
peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
szerintem soha nem voltak rosszban...az csak ilyen bulvár szenny volt...csak a szokásos.
Annál azért valamivel több volt, mivel szemmel látható volt a "feszültség" mind a pályán, mind a padon. De a léneg, hog bármi is volt, az úgy néz ki valóban megoldódott.

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. augusztus 9., péntek 17:06

peti_madrid írta:Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?
szerintem soha nem voltak rosszban...az csak ilyen bulvár szenny volt...csak a szokásos.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 9., péntek 16:32

Sikerült nekem is megnéznem a Chelsea elleni minikupa döntőt.

CR7 ismét nagyot alkotott. Félelmetes ez az ember. Az ember azt hinné, hogy illene elkezdenie lassulnia már mert valljuk be nem tini gyerek. Minden pénzt megér és megérdemel. Remélem 5-6 évig még ilyen vagy hasonló szinten játszik majd nálunk. Maxirespect neki.

A topik nyitója nem tévedett... A jelenkor legendája.. :salute:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. augusztus 9., péntek 16:04

Azt figyeltem, hogy CR és Marcelo újra barátok lettek? Csak mert ugye régebben volt az a hír, hogy kibékíthetetlenül összevesztek és ennyi a barátságuknak, viszont most jópár képen láttam, hogy egymás mellett vigyorognak, ölelkeznek, stb. Illetve a Chelsea ellen is Marcelo a góljánál egyből Cristianohoz szaladt ünnepelni... Tud valaki valamit erről?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 9., péntek 0:23

R.M.C.F írta:0:37-nél azért nem kicsit volt házibuli attilás az a tekintet,mintha fásira várna és bunyós pityu épp melegítene.
:lol: És tényleg, imádom ezeket a hasonlításos posztokat. :cheers:

Egyébként nagyon rendes volt ismét, nem akarom összehasonlítani senki mással, legyen elég ennyi. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:35

0:37-nél azért nem kicsit volt házibuli attilás az a tekintet,mintha fásira várna és bunyós pityu épp melegítene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:58

[quote][ Ronci meg megérdemli a 17-et. ha van Bale-re pénz perez akkor legyen Roncira is. :agree::agree: /quote]
+1000
Ez lenne az első számú szempont,mert ő a legnagyobb értékünk.Ne számítson már az a kva pénz,ha meg egy "reménységre"(mert nálam még ő nem több,majd ha ittbizonyít,majd akkor)van 100-120 millio...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:42

Ez szép volt tőle, kíváncsi vagyok mit beszélgettek.
Kép

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:03

elég szerényen ünnepelt a góljainál, besírtam rajta :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég