Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 9., péntek 13:46

morientes írta:
numberone1 írta:A barcaban is jobbszelen tolta. Emlekszem igazi inyenc volt az elklasszikokon a Figo vs RC parharc azon az oldalon.
Kicsit beljebb játszott,úgy emlékszem,persze sokszor húzódott ki szélre is,de nem akarok vitetkozni number,lehet hogy neked van igazad:)
Na de hogy döbbenetesen nagy játékos volt,az nem kérdés...B-)
Na nem is azert irtam. Csak az egy nagy parharc volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. augusztus 9., péntek 13:34

Nem tudom volt e már.

Malaga are understood to be close to agreeing a season-long loan deal for Real Madrid forward Jese Rodriguez.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 9., péntek 13:29

Magam részéről nem értem a Salgados dolgot.
Géci írta:Hát, ha Özil-Arbeloa lesz a jobboson akkor kuka, de, ha Özil-Carvajal akkor az még el is fog menni... Erre a Salgado féle korszakot jut eszembe. Salgadó gyorsasága, szívósága, és dupla tüdeje miatt elbírta, és szerintem Carvajal is elfogja...a lényeg, hogy Figó elég jól tolta Salgadóval, de Figó sose volt az a kimondottan vonalszélső és nagyon jól mozgott befelé annak ellenére, hogy jobb oldalra volt ő is pakolva. Azért sem értem ezt amùgy, mert Özil a Werderben elég sokat tolta jobboson, de szerintem annyira nem lesz vészes... Bale viszont szerintem már nem jön idén, amivel nincs is semmi baj. Ennyiert meg ne is jöjjön. DM se annyira agyhalott mostanság és akár ő is tud ott lenni...
Hmmm :hmmm: Michel Salgado és a gyorsaság? Háááát. S sajnos képességeiben is voltak bizonyos hiányosságok. Néha igen-igen beleült a hintába szegény. Ettől függetlenül szerettem, mert tényleg kitette a szívét-lelkét...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 13:07

numberone1 írta:A barcaban is jobbszelen tolta. Emlekszem igazi inyenc volt az elklasszikokon a Figo vs RC parharc azon az oldalon.
Kicsit beljebb játszott,úgy emlékszem,persze sokszor húzódott ki szélre is,de nem akarok vitetkozni number,lehet hogy neked van igazad:)
Na de hogy döbbenetesen nagy játékos volt,az nem kérdés...B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 9., péntek 12:29

A barcaban is jobbszelen tolta. Emlekszem igazi inyenc volt az elklasszikokon a Figo vs RC parharc azon az oldalon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 12:20

Igazából azt, hogy a barcába milyen szerepet toltött be pontosan nem tudom
Naggyából vmi olyasmit,amit Kaká a milanban,de egyébként kötetlen volt a posztja ott elől...
Ami meg a széljátékunkat illeti,Ancelotti úgytünik,nem azzal a tipikus vonalszélsőkkel képzeli el,vagyis amit Mike leírt,az úgy kb jó is...
Persze most jön majd az hogy:De ha majd érkezik Bale.... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 9., péntek 12:13

nem értem ezt a "nincs jobb oldalunk" témát...

Nem is játszunk szélsőkkel. Özil sem az, Ronaldo sem azt játsza már, Isco is hiába van inkább a bal oldalon, neki sem szélső feladatai vannak. Bal oldalunk azért létezik mert Marcelo bejátsza. Mikor Carvajal volt a jobboson nem volt semmi probléma azon az oldalon se.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 9., péntek 12:06

Igazából azt, hogy a barcába milyen szerepet toltött be pontosan nem tudom... Én 98-tól követem viszonylag normálisan a focit amikor megláttam Zizut a VB-n, de akkor még a Juve szineiben játszott ugyebár... A lényeg, hogy azóta vagyok Madridista ahogy leigazolta a Real és akkor Figó jobboson játszott papiron, de feltűnt ugyan ùgy a baloson is. A támadószekcióban konkrétan mindenki kötetlen mozgot, és ez kezd most is kialakulni nagy valószinűseggel Zizu hatására, de az is lehet, hogy Ancelottiéra... A lényeg, hogy a bekkeken kívül nem hiszem, hogy itt bárki is vonalszelső lenne...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 11:44

de Figó sose volt az a kimondottan vonalszélső és nagyon jól mozgott befelé annak ellenére, hogy jobb oldalra volt ő is pakolva. 
Mert a barcelonaba nem is szélsőt játszott,de amit leírtál Géci,az úgy rendben van nálam.És akkor mèg Jesét is ki lehet próbálni a jobb oldalon,Toril asszem játszatta is ott néha,mivel Mou kijelentette,hogy az ő csapatában az ún. "hamis kilences" nincs.Aztán kiderült,hogy Jesé esetében szélsö sincs... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 9., péntek 11:31

Géci meglátás szerinte teljesen helytálló. Elég lesz Özil a jobboson 60 percig, aztán jön Di Maria (ha éppen nem vezeti bele mindenkibe a labdát) akkor a gyorsaságával jól kiegészíti majd Carvajalt, nem is beszélve, hogy Di Maria védekező játéka klasszisokkal jobb, mint Özilé

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 9., péntek 11:00

Hát, ha Özil-Arbeloa lesz a jobboson akkor kuka, de, ha Özil-Carvajal akkor az még el is fog menni... Erre a Salgado féle korszakot jut eszembe. Salgadó gyorsasága, szívósága, és dupla tüdeje miatt elbírta, és szerintem Carvajal is elfogja...a lényeg, hogy Figó elég jól tolta Salgadóval, de Figó sose volt az a kimondottan vonalszélső és nagyon jól mozgott befelé annak ellenére, hogy jobb oldalra volt ő is pakolva. Azért sem értem ezt amùgy, mert Özil a Werderben elég sokat tolta jobboson, de szerintem annyira nem lesz vészes... Bale viszont szerintem már nem jön idén, amivel nincs is semmi baj. Ennyiert meg ne is jöjjön. DM se annyira agyhalott mostanság és akár ő is tud ott lenni...

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. augusztus 9., péntek 10:59

"Eközben Cheryshev elhagyta a csapatot és Capello hívására csatlakozott az orosz válogatotthoz, amely augusztus 14-én játszik barátságos mérkőzést Észak-Írországgal."

Apróság, de az Észak-Írország - Oroszország meccs VB-selejtező lesz. :)

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. augusztus 9., péntek 10:58

Megvagyunk mi nélküle is,bár így elég egyoldalas lesz a csapat.

Ezt már többen írták, de én nem értem miért. Ha nem Özil játszik a jobboson, akkor simán jók vagyunk ott is. Pl egy Carvajal - Di Maria széllel támadásban és védekezésben is jók lennénk + ott van még Jesé, Isco és CR is, akik tudnak jobb oldalon játszani. A legjobb az lenne, ha Özil tudna azon a poszton normálisan játszani, nehogymár ezen a szinten ne tudjanak új posztot megtanulni a játékosok. Meg a mai fociban nincs már olyan, hogy valaki csak egy poszton bevethető, mert akkor az ne a Real Madridban játsszon.
Nagyon remélem, hogy az öreg Mesut összekapja magát végre.. :roll:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 9., péntek 10:43

A The Guardian szerint Daniel Levy két esetben hajlandó elengedni Balet. Az egyik, hogy Pérez 100 millió fontot (116 millió eurót) fizet a walesi játékosért. A másik lehetőség pedig az, hogy a Real Madrid 100 millió eurót utal át a Tottenhamnek, valamint Moratát is átengedi a londoni klubnak.
Most kellene búcsút inteni Balenek mert már nagyon,de nagyon unom a pofátlanságukat... :agree:
Maradjon a walesi Londonban majd akkor lenne nagy balhé,ha most bejelentené Perez,hogy köszönjük szépen,de ez Levy miatt nem fog létrejönni ez az üzlet... :roll:
Megvagyunk mi nélküle is,bár így elég egyoldalas lesz a csapat. :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 9., péntek 10:38

Realista24 írta:Kondogbiát vinné a PSG is. Nem ártana megvenni a srácot, még akkor is, ha a következő idényt nem nálunk tölti. :roll:
Casemiro. :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 9., péntek 10:32

Kondogbiát vinné a PSG is. Nem ártana megvenni a srácot, még akkor is, ha a következő idényt nem nálunk tölti. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 9., péntek 8:22

Úgy fest a dolog, hogy ez a Bale story egész augusztus végéig el fog húzódni, Perez nyilatkozata után számomra nyilvánvaló, hogy nem fogunk 100 millió eurót vagy a feletti összeget fizetni érte,
közbe a Marca szerint Levy kész e hónap végéig elhúzni az ügyet, minél több lóvét akasszon le rólunk, az As szerint a legújabb név akit a Tottenham szeretne bevonni az üzletbe nem más mint Jesé.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 9., péntek 8:12

Mi a fene, Perez bátyó bekeményített, de így is kell. Nehogy már mi legyünk mindig a fejős tehenek. Bale legfeljebb jól :argue: Levynek. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:05

Toky írta:
ikarus93 írta:http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/08/08/lab_spanyol_eu8

Ezt olvastátok? Kiváncsi vagyok mi lesz belőle.
De aki jobban képben van, az lenne szíves leírni nekünk, hogy mi ez a 96-os Bernabéu ügy, amit emleget a cikk?
Engem is erdekelne :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 8., csütörtök 21:32

:mrgreen: vagy ezt!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég