Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. augusztus 12., hétfő 0:10

Rooneyval mi a helyzet? Megy a Chelseabe vagy marad a MU-ba?
Szerintem a legjobb döntés neki az lenne, ha elmenne a Chelsea-be. Nagyon jó és fiatal keretük van.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:51

A cél lehet az első kettő, de szerintem jelen állapotban nem realitás. Chelsea sztem erősebb és bővebb és jobb a kerete is, City meg edzőváltás ide, Arsenal elleni 1-3 oda, attól még erős és komoly csapat lesz. MU-t a 3 v 4. helyre várom.
a chelsea-t nem tudom miből szűrtétek le, nem a real érdemeit kisebbítve, de nagyon gyengék voltak csütörtök hajnalban is.
ott mourinhonak bőven kell idő, amíg a saját (most azt hagyjuk, milyen, és hogy mennyire lesz sikeres) stílusára formálja őket.

az arsenalban idén sem látok többet, mint tavaly, bl hely meglesz nekik vélhetően, és ennyi.

a tottenham pedig még bale-el együtt sem elég stabil ahhoz, hogy az első 3 közé furakodjon.
simán lehet, hogy az arsenallal fogják lefájtolni a 4. helyet.

óriási meglepetés lenne nekem, ha a manchester united nem lenne benne az első kettőben.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:38

Arsenal-A SkySports szerint megkezdődtek a Luiz Gustavo szerződtetéséről szóló tárgyalások. Ezt klubon belüli források is megerősítették.
Nagyon jó kis igazolás lenne! B-)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 11., vasárnap 21:09

'shutterisland írta:
Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.
A cél lehet az első kettő, de szerintem jelen állapotban nem realitás. Chelsea sztem erősebb és bővebb és jobb a kerete is, City meg edzőváltás ide, Arsenal elleni 1-3 oda, attól még erős és komoly csapat lesz. MU-t a 3 v 4. helyre várom.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 18:08

Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 11., vasárnap 17:15

'shutterisland írta:rvp bekezedett.
fejelt egy gólt, majd az ő megpattanó lövésével lett 2-0 a wigan ellen a CS.
Mondtam, hogy nem lesz akkora gáz. :mrgreen:

Komolyra fordítva a szót, az angol csapatoknál tényleg nem lehet jósolni az előszezon alapján, de sok esetben még a szezonkezdet alapján se. Tavalyelőtt a United, tavaly a Chelsea kezdett nagyon erősen, aztán egyik se nyert végül bajnokságot, sőt, mindketten kiestek a BL-csoportkörből. Majd október vége felé talán lehet látni az esélyeket.

Nyilván meg fogja érezni a United Fergie távozását, de már látszódtak Moyes elképzelései, középpályás biztos, hogy érkezni fog majd, azon túl meg... ki tudja. :roll: Szerintem a BL-hely simán meglehet, viszont a bajnoki címért komoly küzdelem lesz. Szinte bárhogy alakulhat a végén a tabella.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 16:44

rvp bekezedett.
fejelt egy gólt, majd az ő megpattanó lövésével lett 2-0 a wigan ellen a CS.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:06

Wertz írta:Medel a Cardiff Citybe igazolt 13 millió euróért. Azért az elég aggasztó a spanyol bajnokságnak, hogy egy angol feljutó elviszi a Sevilla egyik legjobbját
hát igen... elképesztő, hogy az angol bajnokság bármely csapata képes kiadni 10 milliókat is egy játékosért. Megtehetik, és meg is teszik. A spanyoloknál egy Celta, Rayo, Elche stb.. mikor adna ki 8-10 milliót 1! játékosért? soha... mert nem képesek rá. Ezért is nagyon nagy a szakadék a 2 nagy és a többiek között. Nincs pénz sajnos, míg angliában van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:02

Medel a Cardiff Citybe igazolt 13 millió euróért. Azért az elég aggasztó a spanyol bajnokságnak, hogy egy angol feljutó elviszi a Sevilla egyik legjobbját

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 10., szombat 17:25

Hát oké, hogy felkészülés meg minden, de az Arsenal 3-0-ra vezet a City ellen... Többet néztem ki a Pellegrini féle City-ből...

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: czier » 2013. augusztus 9., péntek 13:51

A Bragat oda-vissza szopatta a Kolozsvar a BL-ben. Gyenge csapat. Egy Dnipro/Metalist jobb naluk jelenleg.
A 2 bajnoksag meg nagyon hasonlo. 2-2 eros csapat es 2-2 kozepes erossegu. A tobbi nulla, semmi.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 13:18

Galacticos írta:van a bragahoz vagy a sportinghoz mérhető csapat ukrajnában a két nagyon kívül?
Ezt most úgy mondod mintha a Braga és a Sporting olyan jó csapat lenne. Nyomába nincsenek a Portonak, Benficanak. A Sportingodhoz csak annyit, hogy tavaly egy középcsapat voltak és amilyen helyzetben vannak jelenleg könnyen lehet, hogy ez agy is marad jó ideig
Galacticos írta:akkor ez alapján a spanyol bajnokság sem jobb az ukránnál?
nincs nagyobb kihívás mert két jobb csapat van, aki lazán veri a többit.
Komolyan ez most minek kell? Miért kell mindjárt kiforgatni az ember szavát?
Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.
Szóba nem hoztam ilyet. Én arról beszéltem, hogy játékban semmivel sincsenek alacsonyabb szinten

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 9., péntek 13:10

CS0ki írta:Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.
hagyd.. :)
Wertz írta:A Sportinggal meg ne példálózz, az a klub évek óta már csak döglődik.
attól még jobb mint bármelyik másik ukrán csapat a két nagyon kívül nem?
Wertz írta:Attól, mert valamivel jobb eredményt értek el az ELben a portugálok még nem lesz magasabb színvonalú a bajnokságuk.
attól hogy TÖBB csapatuk ér oda, attól nem lesz jobb a bajnokságuk? van a bragahoz vagy a sportinghoz mérhető csapat ukrajnában a két nagyon kívül?
Wertz írta:Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga.
akkor ez alapján a spanyol bajnokság sem jobb az ukránnál?
nincs nagyobb kihívás mert két jobb csapat van, aki lazán veri a többit.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 9., péntek 13:07

Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga. Semmivel sem rosszabb választás a Donyeck, mint a Porto
A portugál liga sokkal inkább szem előtt van, sorban viszik el a nagycsapatok onnét a játékosokat, míg a Shacktartól ez az első év, hogy elkezdtek halászgatni. Meg az idő is jobb... :roll:

A Dortmund témához meg annyit, ha én beírtam volna tavaly a csoportkör kisorsolása után, hogy jobban kijöhetnek az egymás elleni meccsekből és megelőzhetnek minket, ugyanígy ment volna a leszólás, mint most
Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 12:50

Kerlon írta:Leszakad a pofám. A Dortmund Real szint, Raúl top3-ba életében nem volt. Az ukrán bajnokság meg jobb, mint a portugál.
Hát le is szakadhat, mert nem tudsz rendesen olvasni :lol: Az életben nem írtam olyat, ami félkövéren van idézve :coffee:
Galacticos írta:még, még, még ilyeneket légyszi. jó ezekre kelni. :)
Jó ilyenet attól olvasni, aki nekem okoskodott pár hete, hogy nem kellene személyeskedni
Galacticos írta:nem is olyan rég a braga európa liga döntőt játszott. sőt abban az évben portugál házi döntő volt az el-ben, és ha jól emlékszem a top4ben még a benfica is benne volt tehát az elődöntőben 4 csapatból 3 portugál volt. ilyen mikor volt ukrán csapatokkal? vagy hogy kettő ott volt?
és igen akkor még a sportingról nem is beszéltünk. :lol:
Attól, mert valamivel jobb eredményt értek el az ELben a portugálok még nem lesz magasabb színvonalú a bajnokságuk. A Sportinggal meg ne példálózz, az a klub évek óta már csak döglődik. A Braga meg soha az életben nem tudná megismételni a döntőig jutást, az egy egyszeri, kifutott eredmény volt
Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga. Semmivel sem rosszabb választás a Donyeck, mint a Porto

A Dortmund témához meg annyit, ha én beírtam volna tavaly a csoportkör kisorsolása után, hogy jobban kijöhetnek az egymás elleni meccsekből és megelőzhetnek minket, ugyanígy ment volna a leszólás, mint most

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 9., péntek 12:23

Wertz írta:Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos.
még, még, még ilyeneket légyszi. jó ezekre kelni. :)
nem is olyan rég a braga európa liga döntőt játszott. sőt abban az évben portugál házi döntő volt az el-ben, és ha jól emlékszem a top4ben még a benfica is benne volt tehát az elődöntőben 4 csapatból 3 portugál volt. ilyen mikor volt ukrán csapatokkal? vagy hogy kettő ott volt?
és igen akkor még a sportingról nem is beszéltünk. :lol:
Kerlon írta:Áh hagyjuk. :banplz:
:salute:
Kerlon írta:A Dortmund Real szint,
ja igen :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 12:04

Wertz írta:
Kerlon írta:Szerintem ez hatalmas fals állítás. Az ukrán bajnokságban senki nem tud nekik odapörkölni rendesen. 2 erősebb csapat van aztán a többi kuka. A Kievet meg a Metalistot is lazán verik, szóval... A gyereknek a Portó lett volna a tökéletes megoldás és nem az ukrán liga.
Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos. Portugáliában is ugyanúgy 2 csapat van amik más szintet képviselnek a többiekhez képest. A 2 csapat szintje is megegyezik.
Torrest meg egyenesen vicc egy lapon emlegetni a felsorolt emberekkel. Lehet, hogy 2-3 éve nem sokat ér, de előtt top 3 volt jó sokáig. Kicsit Raúlra emlékeztet...
Közelébe nem volt a top3nak soha az életében
Leszakad a pofám. A Dortmund Real szint, Raúl top3-ba életében nem volt. Az ukrán bajnokság meg jobb, mint a portugál. Gondolom a Porto, Benfica, Braga, Sporting(lehet utóbbi időben gyengélkedik) nevek nem mondanak neked semmit. Áh hagyjuk. :banplz:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 11:41

Kerlon írta:Szerintem ez hatalmas fals állítás. Az ukrán bajnokságban senki nem tud nekik odapörkölni rendesen. 2 erősebb csapat van aztán a többi kuka. A Kievet meg a Metalistot is lazán verik, szóval... A gyereknek a Portó lett volna a tökéletes megoldás és nem az ukrán liga.
Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos. Portugáliában is ugyanúgy 2 csapat van amik más szintet képviselnek a többiekhez képest. A 2 csapat szintje is megegyezik.
Torrest meg egyenesen vicc egy lapon emlegetni a felsorolt emberekkel. Lehet, hogy 2-3 éve nem sokat ér, de előtt top 3 volt jó sokáig. Kicsit Raúlra emlékeztet...
Közelébe nem volt a top3nak soha az életében

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 9., péntek 9:53

BBeno írta:nem értem én ez a Capoué igazolást... hátvédnek hozzák de alapból ő szűrő. csak azért mert tud ott is játszani nem azt jelenti hogy ott a legpengébb. kajak én hoztam volna Toby Alderweireld és Vertonghennel simán egy ütős KH duó lenne.
Őszintén szólva én sem értem, hogy ha középhátvédet akarunk, akkor miért vékápét veszünk, kicsit a Song-üzletre emlékeztet engem ez az egész.
Mindenesetre bízom a franciában, jó kis játékos, remélhetőleg nem fog neki gondot okozni a PL.

És ha esetleg Sandro megint megsérül, akkor tud játszani a középpályán is. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 9., péntek 9:46

nem értem én ez a Capoué igazolást... hátvédnek hozzák de alapból ő szűrő. csak azért mert tud ott is játszani nem azt jelenti hogy ott a legpengébb. kajak én hoztam volna Toby Alderweireld és Vertonghennel simán egy ütős KH duó lenne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég