Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: czier » 2013. augusztus 9., péntek 13:51

A Bragat oda-vissza szopatta a Kolozsvar a BL-ben. Gyenge csapat. Egy Dnipro/Metalist jobb naluk jelenleg.
A 2 bajnoksag meg nagyon hasonlo. 2-2 eros csapat es 2-2 kozepes erossegu. A tobbi nulla, semmi.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 13:18

Galacticos írta:van a bragahoz vagy a sportinghoz mérhető csapat ukrajnában a két nagyon kívül?
Ezt most úgy mondod mintha a Braga és a Sporting olyan jó csapat lenne. Nyomába nincsenek a Portonak, Benficanak. A Sportingodhoz csak annyit, hogy tavaly egy középcsapat voltak és amilyen helyzetben vannak jelenleg könnyen lehet, hogy ez agy is marad jó ideig
Galacticos írta:akkor ez alapján a spanyol bajnokság sem jobb az ukránnál?
nincs nagyobb kihívás mert két jobb csapat van, aki lazán veri a többit.
Komolyan ez most minek kell? Miért kell mindjárt kiforgatni az ember szavát?
Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.
Szóba nem hoztam ilyet. Én arról beszéltem, hogy játékban semmivel sincsenek alacsonyabb szinten

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 9., péntek 13:10

CS0ki írta:Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.
hagyd.. :)
Wertz írta:A Sportinggal meg ne példálózz, az a klub évek óta már csak döglődik.
attól még jobb mint bármelyik másik ukrán csapat a két nagyon kívül nem?
Wertz írta:Attól, mert valamivel jobb eredményt értek el az ELben a portugálok még nem lesz magasabb színvonalú a bajnokságuk.
attól hogy TÖBB csapatuk ér oda, attól nem lesz jobb a bajnokságuk? van a bragahoz vagy a sportinghoz mérhető csapat ukrajnában a két nagyon kívül?
Wertz írta:Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga.
akkor ez alapján a spanyol bajnokság sem jobb az ukránnál?
nincs nagyobb kihívás mert két jobb csapat van, aki lazán veri a többit.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 9., péntek 13:07

Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga. Semmivel sem rosszabb választás a Donyeck, mint a Porto
A portugál liga sokkal inkább szem előtt van, sorban viszik el a nagycsapatok onnét a játékosokat, míg a Shacktartól ez az első év, hogy elkezdtek halászgatni. Meg az idő is jobb... :roll:

A Dortmund témához meg annyit, ha én beírtam volna tavaly a csoportkör kisorsolása után, hogy jobban kijöhetnek az egymás elleni meccsekből és megelőzhetnek minket, ugyanígy ment volna a leszólás, mint most
Semmi köze nincs egy év eredményeinek ahhoz, hogy mekkora a két klub presztizse, általános megítélése.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 12:50

Kerlon írta:Leszakad a pofám. A Dortmund Real szint, Raúl top3-ba életében nem volt. Az ukrán bajnokság meg jobb, mint a portugál.
Hát le is szakadhat, mert nem tudsz rendesen olvasni :lol: Az életben nem írtam olyat, ami félkövéren van idézve :coffee:
Galacticos írta:még, még, még ilyeneket légyszi. jó ezekre kelni. :)
Jó ilyenet attól olvasni, aki nekem okoskodott pár hete, hogy nem kellene személyeskedni
Galacticos írta:nem is olyan rég a braga európa liga döntőt játszott. sőt abban az évben portugál házi döntő volt az el-ben, és ha jól emlékszem a top4ben még a benfica is benne volt tehát az elődöntőben 4 csapatból 3 portugál volt. ilyen mikor volt ukrán csapatokkal? vagy hogy kettő ott volt?
és igen akkor még a sportingról nem is beszéltünk. :lol:
Attól, mert valamivel jobb eredményt értek el az ELben a portugálok még nem lesz magasabb színvonalú a bajnokságuk. A Sportinggal meg ne példálózz, az a klub évek óta már csak döglődik. A Braga meg soha az életben nem tudná megismételni a döntőig jutást, az egy egyszeri, kifutott eredmény volt
Mindkét bajnokságban van 2 jobb csapat, aki lazán veri a többi jóval gyengébbet. Ugyanolyan szintű kihívás a két liga. Semmivel sem rosszabb választás a Donyeck, mint a Porto

A Dortmund témához meg annyit, ha én beírtam volna tavaly a csoportkör kisorsolása után, hogy jobban kijöhetnek az egymás elleni meccsekből és megelőzhetnek minket, ugyanígy ment volna a leszólás, mint most

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 9., péntek 12:23

Wertz írta:Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos.
még, még, még ilyeneket légyszi. jó ezekre kelni. :)
nem is olyan rég a braga európa liga döntőt játszott. sőt abban az évben portugál házi döntő volt az el-ben, és ha jól emlékszem a top4ben még a benfica is benne volt tehát az elődöntőben 4 csapatból 3 portugál volt. ilyen mikor volt ukrán csapatokkal? vagy hogy kettő ott volt?
és igen akkor még a sportingról nem is beszéltünk. :lol:
Kerlon írta:Áh hagyjuk. :banplz:
:salute:
Kerlon írta:A Dortmund Real szint,
ja igen :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 12:04

Wertz írta:
Kerlon írta:Szerintem ez hatalmas fals állítás. Az ukrán bajnokságban senki nem tud nekik odapörkölni rendesen. 2 erősebb csapat van aztán a többi kuka. A Kievet meg a Metalistot is lazán verik, szóval... A gyereknek a Portó lett volna a tökéletes megoldás és nem az ukrán liga.
Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos. Portugáliában is ugyanúgy 2 csapat van amik más szintet képviselnek a többiekhez képest. A 2 csapat szintje is megegyezik.
Torrest meg egyenesen vicc egy lapon emlegetni a felsorolt emberekkel. Lehet, hogy 2-3 éve nem sokat ér, de előtt top 3 volt jó sokáig. Kicsit Raúlra emlékeztet...
Közelébe nem volt a top3nak soha az életében
Leszakad a pofám. A Dortmund Real szint, Raúl top3-ba életében nem volt. Az ukrán bajnokság meg jobb, mint a portugál. Gondolom a Porto, Benfica, Braga, Sporting(lehet utóbbi időben gyengélkedik) nevek nem mondanak neked semmit. Áh hagyjuk. :banplz:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 9., péntek 11:41

Kerlon írta:Szerintem ez hatalmas fals állítás. Az ukrán bajnokságban senki nem tud nekik odapörkölni rendesen. 2 erősebb csapat van aztán a többi kuka. A Kievet meg a Metalistot is lazán verik, szóval... A gyereknek a Portó lett volna a tökéletes megoldás és nem az ukrán liga.
Semmivel nem magasabb szint a Porto. A 2 bajnokság színvonala azonos. Portugáliában is ugyanúgy 2 csapat van amik más szintet képviselnek a többiekhez képest. A 2 csapat szintje is megegyezik.
Torrest meg egyenesen vicc egy lapon emlegetni a felsorolt emberekkel. Lehet, hogy 2-3 éve nem sokat ér, de előtt top 3 volt jó sokáig. Kicsit Raúlra emlékeztet...
Közelébe nem volt a top3nak soha az életében

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 9., péntek 9:53

BBeno írta:nem értem én ez a Capoué igazolást... hátvédnek hozzák de alapból ő szűrő. csak azért mert tud ott is játszani nem azt jelenti hogy ott a legpengébb. kajak én hoztam volna Toby Alderweireld és Vertonghennel simán egy ütős KH duó lenne.
Őszintén szólva én sem értem, hogy ha középhátvédet akarunk, akkor miért vékápét veszünk, kicsit a Song-üzletre emlékeztet engem ez az egész.
Mindenesetre bízom a franciában, jó kis játékos, remélhetőleg nem fog neki gondot okozni a PL.

És ha esetleg Sandro megint megsérül, akkor tud játszani a középpályán is. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 9., péntek 9:46

nem értem én ez a Capoué igazolást... hátvédnek hozzák de alapból ő szűrő. csak azért mert tud ott is játszani nem azt jelenti hogy ott a legpengébb. kajak én hoztam volna Toby Alderweireld és Vertonghennel simán egy ütős KH duó lenne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 9., péntek 9:26

Sajnálom Gervinho eligazolását, eléggé meggyengítette legnagyobb ellenfelünket. :mrgreen:

Capoue ma jön orvosira elméletileg.
Realista24 írta: :banplz:
Ne kérd, csináld. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 9., péntek 9:19

jahm,
:banplz:
csak eddig Wenger mondta h van pénz, igazolnak is, de nem láttunk semmit. Másfél hónap elment, de egyet sem igazoltak még. Most jött egy kis bevétel, talán felhasználják. Kinézem Wengerből, hogy hoz valakit Franciaországból.
Nem értem az eszmefuttatásod. Ajánlottak 40.000.000 + 1 fontot Suarezért, szerinted eddig nem volt pénzük?
Miért is menne, semmi oka nincsen
Bajnokok Ligája.
Szerintem Suarez országon belül pont, hogy az Arsenalba nem menne.
Suarez már bárhova menne, fotósok éppen lekapták, hogy a könnyeivel küszködik, amikor realizálta a dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 9., péntek 9:09

Realista24 írta:
De így már lett pénze az Arsenalnak is.
Eddig is volt.
jahm, csak eddig Wenger mondta h van pénz, igazolnak is, de nem láttunk semmit. Másfél hónap elment, de egyet sem igazoltak még. Most jött egy kis bevétel, talán felhasználják. Kinézem Wengerből, hogy hoz valakit Franciaországból.

Szerintem Suarez országon belül pont, hogy az Arsenalba nem menne. Miért is menne, semmi oka nincsen. MU, City, Chelsea. Ez a három csapat az, amik előrelépést jelentetnének. De országon belül kétlem, hogy eladnák. Realnak már úgy néz ki nem kell, Barcának amúgy sem kellett, franciáknál asszem szóba sem jött, más nem nagyon maradt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 9., péntek 8:38

Suarez is úgy néz ki, marad a Liverpoolban. El tudom képzelni, hogy nyár elején bejelentkeztünk érte (esetleg más nagy csapat is), érdeklődtünk, ő beleélte magát a dologba, majd mikor a Liverpool elkezdett 50 millió fontokról papolni, mi köszöntük szépen, és kiszálltunk a meg sem kezdett bizniszből. Szegény Suareznek lesz mit tennie, hogy ezt a nyarat elfeledtesse a szurkolókkal :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 9., péntek 8:12

De így már lett pénze az Arsenalnak is.
Eddig is volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 9., péntek 0:05

TéOeM írta:Gervinho az AS Romába szerződött. A vételár (még) nem publikus.
8 millióról írnak. De így már lett pénze az Arsenalnak is. Fura hogy még senkit sem igazoltak ők sem és a MU sem. El tudom képzelni h egyiknek sem lesz köze a bajnoki címért folytatott csatában amit én idén a City és a Chelsea között várok.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:32

Gervinho az AS Romába szerződött. A vételár (még) nem publikus.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 8., csütörtök 20:34

Most nézem, hogy Capoue középhátvédként is bevethető. :hmmm: Így már érthető a Spurs érdeklődése, ráadásul Caulker távozása miatt bőven elférne még egy ember ott középen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:44

realistahuni írta:
Hányszor láttad őket játszani?

Ott a pont. Sokkal inkább érnek ők 40 millát fejenként mint ilyen Andy Carroll, Torres, Higuain, vag Soldado 30-at.

A Shaktar pont tökéletes csapat a fiatal brazil tehetségeknek dobbantani, mostanra már rendre bizonyítanak bl-ben is.
Szerintem ez hatalmas fals állítás. Az ukrán bajnokságban senki nem tud nekik odapörkölni rendesen. 2 erősebb csapat van aztán a többi kuka. A Kievet meg a Metalistot is lazán verik, szóval... A gyereknek a Portó lett volna a tökéletes megoldás és nem az ukrán liga.


Torrest meg egyenesen vicc egy lapon emlegetni a felsorolt emberekkel. Lehet, hogy 2-3 éve nem sokat ér, de előtt top 3 volt jó sokáig. Kicsit Raúlra emlékeztet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:40

realistahuni írta:Torres,
ne a mostani torrest nézze már. hanem azt akiért annyit fizettek.
az akkori torres meg ért annyit, főleg hogy utána az érte kapott pénzből 30x millióért megcsinálta a pool az év üzletét carrollal(!) :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég