Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. augusztus 9., péntek 20:53

Marcelo és Cristiano újra jóba vannak?


(Valaki esetleg tudja annak az okát,hogy ők ketten miért lettek rosszba??)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 9., péntek 18:46

Persze, logikus, de úgy vettem észre, hogy Benzema jobb szeret kicsit a szélről beindulva játszani, azért ő sem az a kifejezett center típus.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az a baj, hogy ő is inkább bal oldalra szeret kimozogni. De nekünk alapvető gondjaink voltak a jobb oldallal, főleg Arbeloa(illetve CR) miatt, nem is nagyon próbálkoztunk ott, az ha a center kicsit kimozog jobbra, még nem lesz nagy változás.
Így van és eddig Carlonál sem túl sokat, sőt (mármint próbálkoztunk ott :mrgreen: ), ezért mondjuk néhányan azt, hogy egyoldalas a csapat és hogy a középpálya mellett az az a rész, ahol még rengeteget fejlődhetne, javulhatna potenciálisan a Real Madrid!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 9., péntek 18:29

Ott, meg csatárban nyomta és Rooney volt a balszélső. SAF a nagy taktikus. :D
Amennyire én emlékszem, CR alapvetően jobb szélről indult még akkortájt, csak 1-2 meccsen lett feltolva csatárnak pl a barca ellen), és annyira nem működött a dolog...
Persze, logikus, de úgy vettem észre, hogy Benzema jobb szeret kicsit a szélről beindulva játszani, azért ő sem az a kifejezett center típus.


Az a baj, hogy ő is inkább bal oldalra szeret kimozogni. De nekünk alapvető gondjaink voltak a jobb oldallal, főleg Arbeloa(illetve CR) miatt, nem is nagyon próbálkoztunk ott, az ha a center kicsit kimozog jobbra, még nem lesz nagy változás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 16:58

Szerintem Lucas túlsztárolt. Eddig semmi extra... Ellenünk se volt egy értelmes megmozdulása se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 16:34

Laca; világos, hogy neked nem a szíved csücske és vélhetően ez a mizéria is durván irritál már, de becsületedre váljék la. a véleményed a kezdetek óta kőkeményen tartod, így én abszolút tiszteletben is tartom! B-) :agree: Ettől függetlenül azért jobban örültem volna ha inkább a felső bekezdésre reagálsz, mert abban a kérdésben szerintem több értelme van beszélgetni, barátilag és kulturáltan vitatkozni, mint a meddő Bale sztoriban!
Simán értelek,de én tényleg nem tudom,hogy mi az ő pozicioja,de igazán...maradjunk abba hogy támadó...vagy nem...na mind1,annyora unalmas már,úgyhogy mára én a Bale sagat be is fejeztem...
Amúgy én is Reust,vagy esetleg Lucast látnám szivesen a jobb oldalon,60-70misit megérnek ők is,ha Bale 100-at... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 9., péntek 16:23

Én már nemtudom,hogy ő micsoda...valszinű ő az az ember,aki új értelmet visz a labdarúgásba,és egész másfajta dimenzióba helyezi a sportágat....
Gyanus, hogy hamarabb visz új értelmet mint Di Maria meg Özil :lol:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 16:10

___Samy___ írta:
Faust írta:Cét kéne visszatolni jobbszélre, ahol aranylabdás lett. :)

Vagy hülyeségket beszélek? Annyira nem emlékszem már. :lol:
szerintem ja :mrgreen: én úgy emlékszek, hogy mikor megkapta a bogyót, már akkor is a bal oldalon tolta
Ott, meg csatárban nyomta és Rooney volt a balszélső. SAF a nagy taktikus. :D

Amúgy szerintem Reus passzolna a legjobban a jobb oldalra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 9., péntek 15:53

Cét kéne visszatolni jobbszélre, ahol aranylabdás lett. :)
Szabadság ide-oda (jelenleg akkora váltások sincsenek a 2 oldal között), reputáció és minőség nélkül komoly változást én nem várok a jobb oldalon és az ottani játékban sem!
Persze lehet a naivitásom számlájára írni, de én pl. a fentiekre is alapozva vélem úgy, hogy emögött a Bale mizéria mögött valóban nem csak és kizárólag Perez (nagyzolása, egoja, üzleti érzéke/érdeke) húzódik meg, hanem Carlo, Zidane és a sportszakmai vezetés elképzelései legalább ugyanúgy, annyira (CR-Bale oldalváltásokkal)! :roll: Az már egy más történet, hogy aztán a transzfer végül realizálódik-e avagy sem!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 9., péntek 15:50

Faust írta:Cét kéne visszatolni jobbszélre, ahol aranylabdás lett. :)

Vagy hülyeségket beszélek? Annyira nem emlékszem már. :lol:
szerintem ja :mrgreen: én úgy emlékszek, hogy mikor megkapta a bogyót, már akkor is a bal oldalon tolta
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 9., péntek 15:47

kimber írta:Persze, logikus, de úgy vettem észre, hogy Benzema jobb szeret kicsit a szélről beindulva játszani, azért ő sem az a kifejezett center típus. Nekem mindig jobban tetszett, és a játéka is felszabadultabbnak tűnt, ha volt mellette egy másik csatár.
nem, ő nem az a fajta csatár aki várja elől a labdát aztán öt méterről bepofozza.
szeret visszajárkálni, részt venni a játékban, a támadásépítésben. és bár még csak a chelsea elleni meccset láttam az előszezonból, úgy látom carlo engedi is neki hogy visszajárjon. ment is a kényszerítő marceloval meg cével.
de ettől még lehet ő a csatár a csapatban. úgyis cé lesz a támadás vége. :D
___Samy___ írta:és őt miért adná el a psg? van pénzük szarásig
bár azt aláírom, hogy ő passzolna a legjobban oda a jobb oldalra
hát azt nem tudom. majd kiderül, hogy neki is gyerekkori álma, hogy itt focizzon aztán már csak egy perez kell. :D
aztán lehet tévedek, és az fog kiderülni, hogy ő igazából a barca sajátnevelése.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 9., péntek 15:44

Cét kéne visszatolni jobbszélre, ahol aranylabdás lett. :)

Vagy hülyeségket beszélek? Annyira nem emlékszem már. :lol:

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. augusztus 9., péntek 15:42

mocsok írta:
kimber írta:Benzema nem tudna a jobboson játszani?
tudna, csak nem az a posztja.
ha csatárunk van és jobbszélsőnk nincs, akkor ne csatárt vegyünk, hanem jobbszélsőt.

de egyébként én továbbra is azt tartom, hogy idén ne jöjjön senki arra a posztra. főleg ne bale 120 millióért.
jövőre meg jöjjön lucas. el lenne ő itt. van régi csapattársa casemiro személyében, egy régi edzője és brazil válogatott társa is. nagyon passzolna ebbe a csapatba.
Persze, logikus, de úgy vettem észre, hogy Benzema jobb szeret kicsit a szélről beindulva játszani, azért ő sem az a kifejezett center típus. Nekem mindig jobban tetszett, és a játéka is felszabadultabbnak tűnt, ha volt mellette egy másik csatár.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 9., péntek 15:40

Én már nemtudom,hogy ő micsoda...valszinű ő az az ember,aki új értelmet visz a labdarúgásba,és egész másfajta dimenzióba helyezi a sportágat.... :coffee:
Laca; világos, hogy neked nem a szíved csücske és vélhetően ez a mizéria is durván irritál már, de becsületedre váljék la. a véleményed a kezdetek óta kőkeményen tartod, így én abszolút tiszteletben is tartom! B-) :agree: Ettől függetlenül azért jobban örültem volna ha inkább a felső bekezdésre reagálsz, mert abban a kérdésben szerintem több értelme van beszélgetni, barátilag és kulturáltan vitatkozni, mint a meddő Bale sztoriban!
DM se annyira agyhalott mostanság és akár ő is tud ott lenni...
Látom még mindig akadnak itt olyanok, akiket ezekkel a 20-25 perceivel meg tud téveszteni az emberünk! De ne legyenek illúzióink a faszi egy nyár alatt hirtelen nem növesztett agyat --> nekem bőven eleget bizonyított az elmúlt 3 évben, hogy ne számoljak vele komolyan! :roll:

És ha már a Galaktikusok; bár más korszak, más felállás és teljesen más foci --> azért az "RC-Zidane" és a "Salgado-Figo" szélek között soha nem volt ekkora kontraszt, mint jelenleg az általam már fentebb vázolt szélek, oldalak között! Szabadság ide-oda (jelenleg akkora váltások sincsenek a 2 oldal között), reputáció és minőség nélkül komoly változást én nem várok a jobb oldalon és az ottani játékban sem! :coffee:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 9., péntek 15:44-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 9., péntek 15:39

jövőre meg jöjjön lucas.
és őt miért adná el a psg? van pénzük szarásig
bár azt aláírom, hogy ő passzolna a legjobban oda a jobb oldalra
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 9., péntek 15:37

kimber írta:Benzema nem tudna a jobboson játszani?
tudna, csak nem az a posztja.
ha csatárunk van és jobbszélsőnk nincs, akkor ne csatárt vegyünk, hanem jobbszélsőt.

de egyébként én továbbra is azt tartom, hogy idén ne jöjjön senki arra a posztra. főleg ne bale 120 millióért.
jövőre meg jöjjön lucas. el lenne ő itt. van régi csapattársa casemiro személyében, egy régi edzője és brazil válogatott társa is. nagyon passzolna ebbe a csapatba.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. augusztus 9., péntek 15:34

Na a bravúros nso lehozta Modric szőke nővel lévő képeit, amiken ráadásul cigizik is. Komolyan mintha a nagy Messiás nem csinált volna ilyeneket :lol:

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. augusztus 9., péntek 15:31

Benzema nem tudna a jobboson játszani? Bale helyett jöhetne Suarez, és valami ilyen felállás:

Isco - Casemiro/Illarra - Modric

Benzema - C . Ronaldo

Suarez


Aztán persze lehetne ezt elég rendesen variálni ellenfelektől függően, akár meccs közben is taktikát váltva, Özillel, DiMariával.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 15:05

Gyerekek és Bale vonalszélső? :hmmm: :roll:
Én már nemtudom,hogy ő micsoda...valszinű ő az az ember,aki új értelmet visz a labdarúgásba,és egész másfajta dimenzióba helyezi a sportágat.... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 14:59

madridronie írta:
nem értem ezt a "nincs jobb oldalunk" témát...

Nem is játszunk szélsőkkel.
Helyesebb kifejezés a túlzottan egyoldalas csapat, mert bár van jobb odala is a csapatnak (csak épp dísznek), de a kontraszt a 2 szél között sajnos óriási, ami Isco érkezésével, Modric beépítésével és Marcelo visszatérésével még inkább "aránytalanná teszi a csapat támadójátékát" --> míg a baloson Marcelo, Modric, Isco, Cristiano (és sokszor még Benzema is) keverget /hozzáteszem brutál mód/, addig a jobboson Arbeloa/Carvajal (utóbbi 1-2 fokkal jobb), Khedira és Özil próbálkozik, bohóckodik (néha napján persze átkeveredik Cristiano is, de csak alig-alig) nos feel the difference! :-* Nem hiába húzzák le sokan Özilt, a bal oldal dominanciájának következményeként gyakorlatilag a labdával is csak elvétve találkozik (el sem jut hozzá a bogyó; quasi kiesik a játékból), egy kezemen megtudom számolni, hogy hány támadás indul a jobb oldalt :roll: ; szemben a bal oldallal, ami gyakorlatilag kis túlzással a csapat epicentruma lett (a José korszakban indult látványosan és most Ancelotti alatt érte el a csúcsát) --> ez persze valakinek nem jelent akkora problémát, nekem meg pár embernek viszont kevésbé tetszik, mert ez egy olyan pont, ahol a csapat bőven tudna még hova fejlődni, erősődni!
Ancelotti úgytünik,nem azzal a tipikus vonalszélsőkkel képzeli el,vagyis amit Mike leírt,az úgy kb jó is...
Persze most jön majd az hogy:De ha majd érkezik Bale.... :mrgreen:
Gyerekek és Bale vonalszélső? :hmmm: :roll:
balbekk. Amúgy ez a szélsős dolog Carlo hibája is. Észre kell venni a leírtakat és nem Khedirát oda küldeni, hogy alkoss! Özil nem annyira szerencsétlen, hogy ne tudna elfocizni Modriccal vagy Iscoval. Ráadásul Ronaldo is kötetlenül mozog Benzemával, ha jobbon folyik a játék, akkor igenis tolódjon mindenki arra Khedira kivételével. Ő maradjon szépen a védelem előtt és szedjen össze minél több bogyót.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 9., péntek 14:11

nem értem ezt a "nincs jobb oldalunk" témát...

Nem is játszunk szélsőkkel.
Helyesebb kifejezés a túlzottan egyoldalas csapat, mert bár van jobb odala is a csapatnak (csak épp dísznek), de a kontraszt a 2 szél között sajnos óriási, ami Isco érkezésével, Modric beépítésével és Marcelo visszatérésével még inkább "aránytalanná teszi a csapat támadójátékát" --> míg a baloson Marcelo, Modric, Isco, Cristiano (és sokszor még Benzema is) keverget /hozzáteszem brutál mód/, addig a jobboson Arbeloa/Carvajal (utóbbi 1-2 fokkal jobb), Khedira és Özil próbálkozik, bohóckodik (néha napján persze átkeveredik Cristiano is, de csak alig-alig) nos feel the difference! :-* Nem hiába húzzák le sokan Özilt, a bal oldal dominanciájának következményeként gyakorlatilag a labdával is csak elvétve találkozik (el sem jut hozzá a bogyó; quasi kiesik a játékból), egy kezemen megtudom számolni, hogy hány támadás indul a jobb oldalt :roll: ; szemben a bal oldallal, ami gyakorlatilag kis túlzással a csapat epicentruma lett (a José korszakban indult látványosan és most Ancelotti alatt érte el a csúcsát) --> ez persze valakinek nem jelent akkora problémát, nekem meg pár embernek viszont kevésbé tetszik, mert ez egy olyan pont, ahol a csapat bőven tudna még hova fejlődni, erősődni!
Ancelotti úgytünik,nem azzal a tipikus vonalszélsőkkel képzeli el,vagyis amit Mike leírt,az úgy kb jó is...
Persze most jön majd az hogy:De ha majd érkezik Bale.... :mrgreen:
Gyerekek és Bale vonalszélső? :hmmm: :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég