Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. augusztus 10., szombat 17:17

Gascoigne írta:
de Sciglio érkezhet
Én kedvelem Coentraót, és nem hiszem, hogy érdemes lenne eladni, De Sciglióról pedig 5 perccel ezelőttig azt se tudtam, hogy a világon van. De ha a portugál tényleg elvágyódik, akkor tetszik az ötlet, hogy olasz szupertehetséggel töltsük fel a helyét. Legalábbis a felnőttválogatottság és a Maldini-párhuzam alapján ezt remélem. Kérdés persze, hogy ha így van, miért jönne hozzánk padozni, és miért válna meg tőle a Milan.
A jövő nagy védője lehet de Sciglio, már most nagyon hasznosan játszik mind védekezésben mind támadásban. A Milan meg sajnos oda jutott, hogy bárkit elad megfelelő ajánlat esetén + Abate kirobbanthatatlan a jobboson (nem is értem miért :( ) Constant meg jó a baloson, szóval ott is megvan a padozás esélye az ifjoncnak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 10., szombat 17:11

Én kedvelem Coentraót, és nem hiszem, hogy érdemes lenne eladni, De Sciglióról pedig 5 perccel ezelőttig azt se tudtam, hogy a világon van. De ha a portugál tényleg elvágyódik, akkor tetszik az ötlet, hogy olasz szupertehetséggel töltsük fel a helyét. Legalábbis a felnőttválogatottság és a Maldini-párhuzam alapján ezt remélem. Kérdés persze, hogy ha így van, miért jönne hozzánk padozni, és miért válna meg tőle a Milan.
Nekem a konfi kupán tetszett.Az első meccsen tökèletest hozott,a támadásokat is jól segítette.Aztán volt a kövi meccsen két hajmeresztő megoldása,eladta a labdát a 16-os előtt...de összességében engem meggyőzött.
Jogy miért szeretné a mester(ha igaz?),gondolom a sok meccs miatt,ami lesz a szezonban,aztán Coentrao helyzete is kérdéses,valamint az öreg szeret rotálni.Ha ésszerű az ára,akkor sztm jöhet.

Modric...hát ezek a firkászok nem bírnak magukkal,ajánlhatnám nekik mivel játszanak... :roll: A horvát ide akart jönni,minden áron,Ance szereti az ilyen tipusú kp-ket,azon a listán,amit a klub adott ki pár hónapja,èrinthetetlen...szal megint csak pazarolta a papírt a média,ahhelyett hogy másra,pl egészségügyi célra használták volna...mert kb annyit ér... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 10., szombat 16:16

Remélem Khedirát gondoljátok az első helyre :mrgreen:

Amúgy nem értem ezeket a híreket. Az írója sem gondolhatja komolyan, hogy 29-ért elengedjük Modricot. Írna 50-et azt mondom van rá 1% esély, de így. Kár a festéket pazarolni rá.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 10., szombat 16:00

na menjél innen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. augusztus 10., szombat 15:37

hehe írta:
Persze, a keret második legjobb játékosát eladjuk az idénykezdés előtt napokkal.
marcelo nem megy sehova. :D
Ejtsd: Ö.Z.I.L.


:mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 10., szombat 15:19

Persze, a keret második legjobb játékosát eladjuk az idénykezdés előtt napokkal.
marcelo nem megy sehova. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 10., szombat 14:53

de Sciglio érkezhet
Én kedvelem Coentraót, és nem hiszem, hogy érdemes lenne eladni, De Sciglióról pedig 5 perccel ezelőttig azt se tudtam, hogy a világon van. De ha a portugál tényleg elvágyódik, akkor tetszik az ötlet, hogy olasz szupertehetséggel töltsük fel a helyét. Legalábbis a felnőttválogatottság és a Maldini-párhuzam alapján ezt remélem. Kérdés persze, hogy ha így van, miért jönne hozzánk padozni, és miért válna meg tőle a Milan.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 10., szombat 14:25

Miután Cesc Fábregas kijelentette, hogy nem fog klubot váltani, a Luka Modric lett a Manchester United új jelöltje a keretük megerősítésére. A Real Madrid hajlandó lenne megfontolni egy komolyabb, 29 milliós ajánlatot a horvát játékosért – írja a The Guardian brit lap.
Persze, a keret második legjobb játékosát eladjuk az idénykezdés előtt napokkal. Ancelotti körészervezi az egész játékunkat, de mi hajlandóak vagyunk megválni tőle 29 millióért, amikor a nullakilométeres Illaramendi 32 volt. Igen. Úgy, hogy a szerződéséből van kábé 5 év hátra.

Az ilyen ostobaságokat kár is kitenni a hírek közé. guardian....

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 10., szombat 13:42

Angol hírek szerint a Manchester United Luka Modric-ra vetette ki a hálóját miután nem sikerült az első számú célpontjukat megszerezni Fabrgeas-t, akit 29 millió euróért elengednénk(persze, álmodik a kislány), a befolyt összeget pedig Bale-re fordítanánk.
Biztos eladnánk aug. vége felé bagóért azt a játékost, aki idáig a KP-nk motorja volt, végig a felkészülés során :roll: :lol:
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 10., szombat 13:05

Azt nem mondom, hogy kétségbe esnének,de azt igen,hogy sokat veszítenek majd az árán ha nem adják el időben.
Az árán lehet, hogy veszítenek, viszont az se mindegy, hogy mennyit hozhat nekik. A Spurs pont a negyedik-ötödik hely környékén lavírozik, és nem kérdés, hogy Bale milyen sokat dobhat az esélyeiken, az előző szezonban se lettek volna sehol. Ha vele meglesz a BL, az szezononként 20 milliókat jelenthet, és akkor nem számolunk azzal, hogy mennyi pénzt hozhat nekik egyéb csatornákon, mert marketing szempontból is felkapták Bale-t. Meg hogy mennyivel könnyebb komolyabb játékosokat odavonzani, ha van Bale meg BL.

Avatar
Cris7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 21:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mario Götze, Marco Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cris7 » 2013. augusztus 10., szombat 12:48

Géci írta:Szerintem marad az a kezdő ami ùgy fest, hogy a "gála kezdő" lesz. Annyi, hogy, ha minden igaz Lopez lesz a kapus... Talán még Khedira helyet beteszi Illarrát, ha felépült vagy Casemirót, de ez sem biztos...
akkor meglehet oket tolni tipszmikszen :mrgreen:
koszi :)
'háborúk mindig is voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.'

Veni, Vidi, Vici.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 10., szombat 12:38

https://www.facebook.com/tippmiXXLtippe ... 2799895589

OMG!! :lol: :lol: És ezt komolyan is gondolják ott.. kommentek is ütnek..
Az meg nem kérdés h Vidal a legjobb vkp..
Khedira nálam a listán se lenne :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 10., szombat 12:29

Cris7 írta:arrol nincs valami hir hogy ma az inter ellen kik jatszanak majd ? a kicsik kapnak nagyobb szerepet, vagy ott lesznek a nagyok is ?
Szerintem marad az a kezdő ami ùgy fest, hogy a "gála kezdő" lesz. Annyi, hogy, ha minden igaz Lopez lesz a kapus... Talán még Khedira helyet beteszi Illarrát, ha felépült vagy Casemirót, de ez sem biztos...

Avatar
Cris7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 21:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mario Götze, Marco Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cris7 » 2013. augusztus 10., szombat 12:15

arrol nincs valami hir hogy ma az inter ellen kik jatszanak majd ? a kicsik kapnak nagyobb szerepet, vagy ott lesznek a nagyok is ?
'háborúk mindig is voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.'

Veni, Vidi, Vici.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 10., szombat 12:09

LaMartin írta:A Marca szerint Ancelotti kiszemeltje a védelembe a Milan fiatal játékosa, de Sciglio. Elsősorban jobbhátvéd, de a védelemben bárhol bevethető. Pár napja már beírtam a nevét, nagyon örülnék neki mert fiatal univerzális, van benne potenciál. Főleg ha esetleg Coentrao és Arbeloa is elmenne( a Napoli-rol lehetett olvasni).
Coentrao szerintem is lép, de Arbeloa nem hiszem... Amùgy ezt a srácot Maldini utódjaként emlegetik a hírek szerint ami nem hangzik rosszul :)...

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. augusztus 10., szombat 12:04

A Marca szerint Ancelotti kiszemeltje a védelembe a Milan fiatal játékosa, de Sciglio. Elsősorban jobbhátvéd, de a védelemben bárhol bevethető. Pár napja már beírtam a nevét, nagyon örülnék neki mert fiatal univerzális, van benne potenciál. Főleg ha esetleg Coentrao és Arbeloa is elmenne( a Napoli-rol lehetett olvasni).

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 10., szombat 11:40

Én simán....nem is kellene 3 évet várni hogy ingyen legyen, elég lenne 2 év és odaadná nagyon bagóért......vagy megvárom a 3. évet.
Addig meg ellöbbögök mással,bale meg fejlődjön csak.
Kivel, a sokszor bizonyított Di Maríával? Mindannyian tudjuk, hogy a Real Madrid és a vezetői, élén Perez papával baromira nem így gondolkodik -->
a Real soha sem a jövőben, mint sem a "jelenben szeret élni"!
jobb helyen van itt ez a srác (potenciális bajnok, a jövő egyik nagy sztárjaként --> várható sportszakmai, illetve pénzügyi sikerek), mint bárki másnál és minél hamarabb annál jobb alapon!
Baleről már nem is beszélve; valószínű, hogy a jelenlegi helyzetet látva még 2-3 évig a seggén tud maradni egy erős középcsapatban! :roll: El fog igazolni; kérdés hogy /belátható időn belül/ mikor és hova?
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 10., szombat 11:22


Arról nem is beszélve, hogy a Real Madrid nem fog rá 2 évet várni; a jelek szerint 1-et se nagyon akar,
Én simán....nem is kellene 3 évet várni hogy ingyen legyen, elég lenne 2 év és odaadná nagyon bagóért......vagy megvárom a 3. évet.
Addig meg ellöbbögök mással,bale meg fejlődjön csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 10., szombat 11:10

ja,hát ezzel tisztában vagyok,én is megvonnám a vállam és hazamennék....majd jövőre már jóval kevesebb lenne az ára,utána évben meg lófax,
Ez már felmerült korábban is és ami azt illeti nos egyszer sem biztos; 2016-ban jár le a szerződése, tavaly hosszabbított! -->
Talán, de egyszer sem biztos, sőt! Ez ugye sok mindentől függ (egy esetleges előzetes megállapodás lsd. Cristiano, piac, teljesítmény, stb.), amiben az hogy egy évvel kevesebb van vissza a szerződésből (ami még akkor sem az utolsó) csupán egy összetevő, tényező sok másik mellett!
Nem lenne okuk jövőre olcsóbban adni. A két év még túl sok, hogy érezhetően lenyomja egy játékos árát.
Arról nem is beszélve, hogy a Real Madrid nem fog rá 2 évet várni; a jelek szerint 1-et se nagyon akar, de az még simán benne van a pakliban egy előszerződéssel Cristiano módra (nálam az idei érkezése mellett második opcióként ez tűnik a legvalószínűbbnek)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 10., szombat 11:02

ja,hát ezzel tisztában vagyok,én is megvonnám a vállam és hazamennék....majd jövőre már jóval kevesebb lenne az ára,utána évben meg lófax,azért ha nem hosszabbít az nekik nagyon nagy veszteség.
Épeszű megoldás egy reális áron való értékesítés lenne,de így magára haragítja balet,távolodik a madridtól ahonnan csipegethet pár focistát jó áron,és az évek múlásával bale veszíteni fog sokat az árából....tudom azt írják majd hogy nem fog,de pedig évről évre sokat fog.....az meg hogy tele van ugye pénzzel és nem érdekli,háááát ,de biztos érdekli.

Azt nem mondom, hogy kétségbe esnének,de azt igen,hogy sokat veszítenek majd az árán ha nem adják el időben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég