Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 11., vasárnap 12:44

Nagy meccs volt ez az ETO-FTC. Nagy küzdelem, hajtás, itt-ott bírói tévedések is. Ilyen meccsek kellenének, hogy a nagyobb magyar klubok normálisan fejlődhessenek. Siófok-féle csapatok elleni meccsekkel nem lehet felkészülni a BL-EL küzdelmekre.

Holman sokszor eltűnt, meccs közben úgy voltam vele, hogy nem biztos hogy kezdettem volna, valamikor a gólja előtti 10 percben. Moniz bízik benne, akkor legyen. Tehetséges gyerek, kell rá egy kis tapasztalat, aztán lehet még belőle valaki. Leo hiánya miatt kezdhet, de Ionescu is biztos játszik majd még (elvégre lesz magyar és ligakupa is még). Cukic helyett elférne oda valaki jobb. Besic belsővédő-párja kellemes meglepetés volt, jól játszott. Jennert úgy volt hogy le kell cserélni, de hál Isten marad. Az a gól... nagy örömet szerzett sok fradistának. és Vaalport is nagyon jól szállt be a meccsbe, olyan DM féle játékos (persze lebutított verzióban). Böde nagyot küzdött, az a lekészítése Jennernek nagy volt. Tuiyp-ot viszont nem tudom hova rakni egyelőre. Minden bizonnyal kell ilyen ember is, aki magas és lehet rá ívelni, de egyelőre kevésnek tűnik. Ebbe a rohanós játékba nem illett ami tegnap volt (főleg a második félidőben). Viszont Diallo nagyon jónak tűnik.

Diallo - Böde előre jó lesz szerintem.
Előbbi nagyon mozgékony, másik meg nagy küzdő és a csapat egyik legjobbja.

Besicről meg süt a magabiztosság. Nagyot játszott tegnap is. Ahogy valaki írta én is megnézném egyel előrébb akár Cukic helyén. Gyömbér meg full univerzális játékos. Jolly Joker.

(1-0 után kicsit féltem, ha ez is elmegy akkor újra lépéshátrányba kerülhetnek, de szerencsére volt bennük tartás és megnyerték a meccset. Így viszont a Győrnek lesz nehezebb dolga).

Ma pedig Hajrá Vidi és a pesti rangadón X-et várok!

az elmúlt 3 fordulóból jó pár magyar meccsbe belenéztem és a bírók tevékenysége eléggé lehangoló, lesújtó volt. Ezzel így nem lehet fejlődni. Ehhez a bírók fejlődése is kell! Test-test elleni csatákat nagyon sokszor lefújnak a semmiért. Ezeket külföldön nem fújnák le. EL meccseken is látszott a különbség fizikálisan.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 11., vasárnap 12:18

Ezen a Monizon kész vagyok. Melegítő dzsekire felvette a nagy kabátot és még meccsközben biztonságképpen felkapott egy pólót is a kabátra :lol:

Avatar
realbence
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, C.Ronaldo, Marcelo, Guti,
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realbence » 2013. augusztus 10., szombat 22:25

Holman mekkora gólt akasztott a felsőbe :ozil:
Eddig elég kiegyenlített a meccs, remélem sikerül valahogy még egyet beküzdeni, de eddig nem a helyzetkihasználás a Fradi erőssége :(

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. augusztus 10., szombat 21:06

Wertz írta:Meglepő hír. Hogyhogy csak most hallok erről? :hmmm:
Hát én sem a médiából tudom. :)
Szégyen a kukás, de hasznos.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 10., szombat 20:22

Ha a Fradi kikap akkor szépen meginog a kispad az istenített Moniz alatt
Sajnos el kell keserítselek ilyen nem lesz! :(

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 10., szombat 18:05

ziro4vr írta:Fura, hogy pl a harmadik félidő című emmy és golden globe díjas műsorban még nem hozta fel, na majd most.
:lol: :D

Ami viszont még furcsább nekem, hogy egyetlen egy oldalon sem láttam, hogy poénkodtak volna ezen

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 10., szombat 18:03

Wertz írta: Hogyhogy csak most hallok erről? :hmmm:
Fura, hogy pl a harmadik félidő című emmy és golden globe díjas műsorban még nem hozta fel, na majd most.
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 10., szombat 17:43

portillo írta:a kaszinós esetében nem tudom kire gondoltál
Bognár Gyurira
portillo írta:Bognár Gyuri kisebbik fia.
Meglepő hír. Hogyhogy csak most hallok erről? :hmmm:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. augusztus 10., szombat 17:37

Wertz írta:
portillo írta:A kis Bognár
ööö, a kis Bognár? :hmmm: Ezt most a magasságára, korára mondod? Vagy az van amire gondolok, a kaszinósnak a fia?
Bognár Gyuri kisebbik fia.

a kaszinós esetében nem tudom kire gondoltál
Szégyen a kukás, de hasznos.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 10., szombat 17:29

portillo írta:A kis Bognár
ööö, a kis Bognár? :hmmm: Ezt most a magasságára, korára mondod? Vagy az van amire gondolok, a kaszinósnak a fia?

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. augusztus 10., szombat 17:17

Wertz írta:Véber nagyúr tanítványai alázzák a Kecsemétet :lol:
A kis Bognár, meg Balajti jó kis kettőst alkotnak ott elöl. Fognak még szép dolgokat produkálni azt hiszem. :hmmm:
Szégyen a kukás, de hasznos.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 10., szombat 17:12

Véber nagyúr tanítványai alázzák a Kecsemétet :lol:

és most nézem este Győr-FTC. Ha a Fradi kikap akkor szépen meginog a kispad az istenített Moniz alatt

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 7., szerda 21:27

BBarni írta:Nah beindultak itt a dolgok a Fradinál!
Ha már Gerzson nem jön még haza, akkor lesz helyette egy Gerson! :mrgreen:
Nah ezt pont nem is értettem, hogy Diallo merre van, de így most már tudom. Gondolom egy fél év akklimatizálódás kell az ilyen labdarúgóknak, de lehet hogy már a ligakupában bemutatkozhatnak, vagy esetleg a magyar kupában kisebb ellenfél ellen. De remélem ezek a játékosok nem olyanok lesznek mint pl Junior Fell vagyol vagy mások akik játszottak pár felkészülési meccset aztán rosszabb esetben 1 tétmeccs nélkül a köv átigazolási időszakban búcsút intettek nekik (több klubnál is van/volt ilyen).

Sno kétlem, hogy idejönne. a Twente-hez közelebb van.

Mateos pedig szerintem csak addig volt a Real nagy csapatával ameddig Ramosék vissza nem tértek. Viszont akár hogy is lesz nincsen számára hely (legjobb tudomásom szerint nincs mezszám üresen), így mennie kell. Viszont simán megállná a helyét Spanyolországban is egy kis/középcsapatnál, max csak a kíváncsiság hajthatja ha idejön. De én örülnék neki.

Alempijevic este érdekes. Strestik sem játszhatott egy jó darabig, de még is maradt a klubnál. Alempijevic a bírót "zaklatta" és kapott 4 hónapot. Míg a másik lábat tört. A múltban többször is felmerült már és ez a helyes döntés: eltiltani addig amíg a másik fel nem épül. Ez talán egálban lesz.

Vass most már ha jól tudom szabadon igazolható, míg korábban még a Kolozsvárhoz tartozott. Így viszont már csak a fizetésével kell megállapodni szerintem. Viszont az sem lehet egyszerű dolog.

Ahogy a Siófok is kukázik minden évben... Most épp 4 Fradi "B" tag is odament: Vass Máté, Papp Máté, Peszmeg és ma Gárdos is csatlakozott hozzájuk. Plusz elég sok klub kölcsönöz nekik. De inkább maradjanak az NB2-ben. Sokkal jobban örülnék valami nagyobb szurkolótáborral rendelkező csapatnak. Nyíregyháza vagy épp ZTE.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 20:07

Amúgy ezek tényleg jól csengő nevek lennének itthon. Viszont Jenneren kívül kellene még egy értelmes szélső is abba a csapatba. Plusz Bödét visszatenni tkp-nek, mert ott volt ő igazán jó a Paksban. Megférnek Tuijppal ketten is a pályán szerintem. Na mindegy a Lombard a király. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 7., szerda 19:27

Vassra és Mateosra is van keret! :) Azért Gerson is erősítés látatlanban...
Előbbi Moniztól(és egy kicsit Vasstól függ) utóbbi sem tőlünk!

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. augusztus 7., szerda 19:23

A közhiedelemmel ellentétben továbbra sem vertünk bele egetverő összegeket az átigazolásba... A második csapatba nem értem, hogy miért hozunk külföldieket. NB3-ban nem lehet normálisan fejlődni, ott ha valaki elég jó, akkor max fél év és fel kell hozni a nagycsapatba, egy év szerintem már túl sok, felveszik azt a ritmust, ami nagyon kevés. Aki nem alkalmas, annak jöhet a helyére a következő korosztály, de ne külföldiek már.... Az elejére visszatérve, akikért eddig komolyabban zsebbe kellett volna nyúlni, azokat nem bírjuk megvenni (Mateos, Vass). Igaz, ők nálam látatlanban is az erősítés kategória.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 7., szerda 19:07

Nah beindultak itt a dolgok a Fradinál! :mrgreen:

Egy fiatal karibi hátvédet igazoltunk, először még a második csapatba(mint Diallo, de az elsővel edzenek), a Fradinál edz ugye Buzsáky,a kivel állítólag tárgyalunk is, Vass is képben van még, ha megtudja győzni Monizt az edzéseken(eddig jól alakul... :) ) akkor tárgyalhatunk vele, szinte biztosan érkezik egy brazil védő Gerson aki volt a PSV és az Aletico Madrid labodarugója is volt, legutóbb a Rapidban játszott!Emellett ugye ott van még Mateos és Sno ügye is(bár szerintem őket kihúzhatjuk) mondjuk azt valaki elmondhatná, hogy Mateos tényleg ilyen jó, hogy Ancelotti számít rá... :hmmm:
Plusz ugye itt van Alempijevic esete, akinél Kubatov kijelentette, nem fog az eltiltás ideje alatt fizetést kapni, így valószínűleg távozik!

Vagy a Market szponzorációja dobott ennyit, vagy már nagyon előrehaladott az "OV féle" szponzor..

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. augusztus 7., szerda 11:54

Olvasva pár NSO kommentet a téma alatt igazat tudok adni párnak, hogy Kassai elég érdekesen vezet itthon meccseket. Kint (BL-EL-VB-EB) nem nagyon tudom megítélni, mert csak pár meccsét láttam, de amiket az MB1-ben művel az tipikus no comment!
Nem mindegy, hogy 30 000 ért vagy 3 millióért vezetsz :mrgreen: Amúgy teljesen igaz, itthon nagyon gyenge, de a legalja akkor is Iványi.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 6., kedd 23:28

JustoVillar írta:Az egész ősze ugrott. Liga és mennyei kupában ilyenkor játszhat?
--->
Alekszandar Alempijevicset, a Ferencváros labdarúgóját minden sporttevékenységtől – 2013. augusztus 6-tól kezdődően – négy hónapra eltiltotta a Magyar Labdarúgó szövetség..
ígyhát max edzés marad a számára. ahogy pl Strestik is hasonló cipőben jár (bár BL-ben játszhatott), bár ő kevesebbet kapott egy szándékos lábtörését! Nagyon nem azonos a mérce! :vivo:

Olvasva pár NSO kommentet a téma alatt igazat tudok adni párnak, hogy Kassai elég érdekesen vezet itthon meccseket. Kint (BL-EL-VB-EB) nem nagyon tudom megítélni, mert csak pár meccsét láttam, de amiket az MB1-ben művel az tipikus no comment!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 22:17

Wertz írta:
GT37 írta:Véber Nagymester a padon, nagy menet lesz. :mrgreen:
Aranyköpései a DVSC elleni meccsen
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 0365_n.jpg

Voltam kétszer is gyurival együtt teremtornán,majd után az éjszakában....nem egyszerű eset,a kupiban egy asztal lábbal fenyegette a pultos mert nem akarta kiszolgálni,majd összeakart verekedni a nála 60 kilóval nagyobb kidobóval,úgy kellett kimenekíteni....szal,ha iszik(általában iszik)akkor nagyon durva.......de focizni,azt nagyon tud.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég