Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27896
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 23., péntek 19:13

Oda csapjuk még 20 millióért Danilot, aztán nem kell félned, hogy Moses nem egy Alves.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 23., péntek 19:12

Belegondolva amúgy a James-Hazard-Costa trió simán benne van, hogy működne szerintem, nálunk is le vannak osztva a szerepek, és jól megy együtt a 3 nagyágyú elől. James osztogatna, Hazard 1v1-ekkel védelmet bontana, Costa meg mindkettő helyzeteit beverné. Papíron működhetne szerintem, de nekem James fizikális adottságaival lennének "gondjaim" Conte helyében, a PL gyors tempójához nem tudom ő hogy passzolna, főleg hogy annyira nem is technikás, hogy helyből megverje az embereit, ha már lefutni nem tudja őket.. Moses nem tudom mennyira hasonlít a csúcs Alvesre, mert így neki kéne bejátszania kb az egész jobboldalt, az meg azért nem könnyű feladat..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27896
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 23., péntek 19:09

Én Ziroval vagyok, de bőven belefér a Chelsea játékában, ha két ürge szabadon mozoghat a középpálya előtt. Fabregas meg nem alapember, szóval annyira mindegy, hogy mit osztogat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 23., péntek 18:49

Ziro persze nem csak ez az alakzat létezik, de 12-13 meccs óta ezzel a felállással nem találnak legyőzőre, nem hiszem, hogy James miatt ezt borítaná Conte, bármennyire is el akarjátok zavarni James. Amúgy meg leírhatod Fabregast tényleg nem volt nagy szám amit lehozott mar a Barca óta, de olyan bogyókat oszt mélységi iranyitokent, hogy gyakorlatilag csak be kell rugniuk, mert kb egyből helyzetbe kerülnek belőle. En tudom, hogy James gólerős, de neki tényleg a 10es poszt kene valahol, úgy hogy o legyen a vezerbika, márpedig nem hiszem, hogy ez Hazardnak tetszene és jelenleg amilyen formában van o is, jobb ha marad a béke.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 23., péntek 17:11

Az vilagos, hogy nem csak igy lehet jatszani. De Jamesszel azert a mostani egyensuly kicsit megborulna. Pedro nem egy magus, de vedekezesben sokat ad, es egy Conte fele megszervezett csapatban nagyon hasznosan es jol tud jatszani azert. Nyilvan nem latok Conte fejebe, lehet Jamesszel kepzeli el a jovot, es miatta atalakitana kicsit a mostani csapatot, de igy kulsoskent jelenleg indokolatlannak ereznem azt, hogy 70 millioert belekutyuljanak a dolgokba. Foleg hogy James a zsenialis latasa melle azert rendelkezik par eleg komoly hatrannyal is, ami nem tudom mennyire nehezitene meg a dolgat a PL-ben. Ozil eleg jol megel egylabon ott, de neki azert van sebessege, James abba a lukteto iramu, sokszor futkosos fociba nem tudom mennyire passzolna.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 23., péntek 15:35

A 3 védős rendszer nem csak abban a felállásban létezik amit most játszanak. James esetében a kulcs, hogy Matic és Kante ott lenne mögötte. Fabregassal felesleges jönni, nem számol vele Conte, rotációs ember jelenleg, az alapcsapathoz nincs köze. Pedro helyett simán beférne James, igaz akkor nem hármas felállás lenne elöl, hanem az inkább régebbi 3 védős rendszerben alkalmazott karácsonyfa-szerű felépítés, ahol Hazard és James előtt lenne Costa.

Amúgy szerintem Cuadrado is illene ebbe a rendszerbe mózes helyére, ha kicsit korábban világosodik meg Conte, akkor most apríthatna ott. Bár eléggé fegyelmezetlen a tag az igaz.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 23., péntek 13:43

BBeno írta:mondjuk a muban sem lenne nehéz érvényesülni. 10-ből 10-szer zlatan fejére tudja tenni a bogyót az meg gól.
Ezt adom, mert ha van amihez Zlatan ért akkor az a target szerepkör, amúgy meg szerintem illene a MUba, mert akkor, mikitarján mehetne jobb szélre es rashford rotalhatna, mind Zlatant es Mikit is. M1O de a chelsebe nincs helye, hova es kinek a helyére raknad be? Előre piszok lassú szélső futónak, ráadásul hazard ott az alfa es omega, kétlem hogy meg kockáztatnak, hogy ne o legyen a fo szervező az első 3asba. Közepén meg van 2 hely, egy kante helye, másikra meg van 2-3 fix emberük, meg fiatalok is.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 23., péntek 13:34

mondjuk a muban sem lenne nehéz érvényesülni. 10-ből 10-szer zlatan fejére tudja tenni a bogyót az meg gól.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 23., péntek 13:31

MesQueUnClub írta:Igazából meg jól is járnának vele, mert Pogba marhára nem irányító, Pirlo mellett nem volt ilyen dolga, ezért is tudta játszani a saját játékát, szóval James szerintem illenek is oda, ráadásul amúgy us sz**sig vannak pénzel.
Attól függ, hogy-hogy fog kinézni a k.pályájuk. Mert ha ez marad, akkor sokkal inkább feküdne neki a Chelsea. Több gyors játékos van a Chelseaben, ott nem lenne akkora gond egy lassú. De a MU k.pályája elég lassúnak tűnik, Ibra se sokat mozog. Ha közéjük bedobsz még egy Jamest, akkor komolyabb csapatok ellen nem biztos, hogy elég lesz.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 23., péntek 13:24

M1Ö írta:
MesQueUnClub írta:Viszont szükségük van sztár igazolásokra, mert jelenleg Ibra a leg gól kepesebb ott a maga 35 évével.
Felőlem a MU-ba is mehet James. :mrgreen: A hiányosságai ellenére, ha formában van, gólokban, gólpasszokban ő is jól néz ki, nem is kisebb név, mint Griezmann. Inkább érte adjanak egy vagyont. :D
Igazából meg jól is járnának vele, mert Pogba marhára nem irányító, Pirlo mellett nem volt ilyen dolga, ezért is tudta játszani a saját játékát, szóval James szerintem illenek is oda, ráadásul amúgy us sz**sig vannak pénzel.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 23., péntek 13:20

MesQueUnClub írta:Viszont szükségük van sztár igazolásokra, mert jelenleg Ibra a leg gól kepesebb ott a maga 35 évével.
Felőlem a MU-ba is mehet James. :mrgreen: A hiányosságai ellenére, ha formában van, gólokban, gólpasszokban ő is jól néz ki, nem is kisebb név, mint Griezmann. Inkább érte adjanak egy vagyont. :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 23., péntek 13:15

M1Ö írta:
Pont ezért nem értem, hogy miért kell nekik Griezmann. Papíron több kárt okozna, mint hasznot.
Viszont szükségük van sztár igazolásokra, mert jelenleg Ibra a leg gól kepesebb ott a maga 35 évével.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 23., péntek 13:09

palesz77 írta:Rashford meg még nem is szélső, nem értem ezt, hogy José miért ott erőlteti. Vagyis de, mert valahol játszatni kell, lévén kell neki a perc, de Ibrát nem tenné ki - érthető okokból -, ezért ott van csak neki hely. De nem véletlen szerintem, hogy jelentősen visszaesett a formája, nagyon nem való ő oda.
Pont ezért nem értem, hogy miért kell nekik Griezmann. Papíron több kárt okozna, mint hasznot.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. december 23., péntek 13:06

BBeno írta:azt a 70 milliot nem tudom miert sajnaljak jamesre. jobb jatekost kapnak mint akit elengedtek.
Első hármasba lassú, Kanté mellé pedig van ott egy Matic és Fabregas, mivel náluk sincs 10es poszt, épp mint a Realban, ugyan úgy nem lenne helye a keretben. Akkor már sokkal inkább a MU-ban, ahol 4-2-3-1 van, ott még posztja is lenne, ha Pogba áttérne arra a szerepköre amit az EB-n is hozott.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 23., péntek 11:48

M1Ö írta:A mostani szélsőik nem olyan típusúak, akik mélyebben is jól muzsikálnának. Legalább is nem tudom elképzelni, hogy Mata, Mikhtaryan, Martial, Lingard és Rashford távolabb a kaputól jól működnének.
Rashford meg még nem is szélső, nem értem ezt, hogy José miért ott erőlteti. Vagyis de, mert valahol játszatni kell, lévén kell neki a perc, de Ibrát nem tenné ki - érthető okokból -, ezért ott van csak neki hely. De nem véletlen szerintem, hogy jelentősen visszaesett a formája, nagyon nem való ő oda.
ziro4vr írta:Btw tartom, hogy passzolna oda.
Hogy? Komolyan kérdezem, mert a középpályára én nem tudnám elképzelni, a támadósorba meg ezzel a sebességgel nem tudom mennyire lenne hasznos. Főleg hogy körülményes is eléggé. Mellé védekezésben annyit nem tud hozzátenni mint Pedro, pedig fontos az egyensúly, nem véletlenül kapnak ilyen kevés gólt mostanság, szabadabb zenésznek meg ott van Hazard.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 23., péntek 11:15

rb_lint írta:de ki lenne mögöttük a 4 kp-s?
Na ez az. A mostani szélsőik nem olyan típusúak, akik mélyebben is jól muzsikálnának. Legalább is nem tudom elképzelni, hogy Mata, Mikhtaryan, Martial, Lingard és Rashford távolabb a kaputól jól működnének. Túl sokat kellene változtatni. Bár, már talán inkább 4-3-3-at játszanak, oda jó is lenne. De ebben a rendszerben sem lenne annyira jó, mint az Atlético féle 4-4-2-ben. Főleg, hogy Mou rendszerében nem lenne annyira szabad, többet kellene szélen feltűnnie.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2016. december 23., péntek 11:00

M1Ö írta: Griezmann-t viszont nem tudom elképzelni a MU-ban. Vagy jövőre szerkezetet váltana Mou?
Én sem, egy értelmetlen igazolás lenne szerintem. Mou szerelmes a 4-2-3-1-be, ott egyértelműen nincs helye. 4-4-2-ben eltudnám képzelni Ibra mögött csatárként, valószínű ebben a szerepben elég jól is nyomná, de ki lenne mögöttük a 4 kp-s? :hmmm: Ezzel csak Martialt és Rashfordot pazarolná el, akik szvsz tehetségesebb játékosok mint a francia, később még nálunk is elnézegetném őket.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 23., péntek 10:52

ziro4vr írta:Btw tartom, hogy passzolna oda.
Szerintem is. Ezt a 3-4-3-at azért meg lehet úgy kavarni, hogy ne változzon sokat, de mégse kelljen jobb szélsőt játszania. Hazard és Pedro is elég kötetlenül játszik. Igaz, hogy Pedro jobban kapar, de az eredményességével (mert azért statisztikában elég jó) tudná ezt pótolni. Főleg, hogy lenne mögötte egy Kanté-Matic duó.

Griezmann-t viszont nem tudom elképzelni a MU-ban. Vagy jövőre szerkezetet váltana Mou?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. december 23., péntek 10:30

Mert nagy divata van az angoloknál a levitézlett barca meg real játékosoknak. Valszeg erre izgulnak.

Btw tartom, hogy passzolna oda.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. december 23., péntek 10:29

Realista24 írta:Hogy nekünk jó legyen :mrgreen:
Egy 70 milliós Karácsonyi ajándék még az oroszoknak is sok azért.. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég