Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 14., szerda 10:01

Géci írta:Szerintem meg most fog koppanni Mou, hogy az ő focija már nem sokat ér... Bajnokságba 3-4-re saccolom őket. Talán a BL-be, ha jó sorsolást kapnak elérnek 1 értékelhető helyezést, de sokat nem várok tőlük... Azokat sem értem akik szerint az ellenünk játszott meccsből nem lehet kiindulni... Tény, hogy sokat cseréltek, de elég agressziven játszott a Chelsea ahhoz, hogy ne lehessen azt mondani, hogy félválról vették a meccset...
elég nagy összeget mernék tenni arra hogy a Chelsea az első kettőben lesz.
Mou nem fog koppanni, igaz ez az én meglátásom, de te azt miből gondolod h koppanni fog?
Angliában nem sok Chelseanél jobb keret van, ahogy Írtam elképesztően bő és a padon is nagyon jó játékosok ülnek, akik elég sok helyen kezdők lehetnének. Amellett pedig Arsenal, Pool, Totten, Swansea, Evertonnál sokkal jobb a Chelsea, marad a MU, MC. Előbbi tovább korosodott, nem igazoltak senkit, van egy szem RVP és egy maga alatt lévő Rooney. sztem nem ellenfelek. rövid és hosszú távon sem. a top4ben persze benne lesznek, de semmi több. bajnoki címet felejtsék el - szerintem. City meg "fekete ló", majd meglátjuk mire mennek Pellegrinivel és a két új csatárral.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 14., szerda 3:14

'shutterisland írta:nah, downingtól megszabadult a pool, a west ham csapata vette meg 5.8 millió euróért.
mindig ez jut róla eszembe. :lol: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 14., szerda 2:59

nah, downingtól megszabadult a pool, a west ham csapata vette meg 5.8 millió euróért.

korábban a middlesbrought-ban és a villában bírtam a tagot, a kevés szimpatikus angol focista egyike volt, de a poolban hatalmas csalódás volt.

chamakh pedig 1.2 millióért ( :mrgreen: ) igazolt át a crystal palace-hoz.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 13., kedd 17:32

'shutterisland írta:
Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.
Egyértelműen, ezzel csak arra utaltam, hogy az első 4-ben fogunk szerintem végezni, tehát a korábban mások által emlegetett "az EL-ért is küzdenie kell majd a Unitednek idén"-dolgokat minimum erősnek érzem. :roll:

A 4-ben meg bármi lehet. Én is azt mondanám nyilván, hogy benne leszünk az első kettőben/háromban, de ahogy mondtad, még nem tudjuk, milyen játékerőt képvisel az új City és Chelsea, mire lesz képes a változtatások után a Spurs és a Pool, képes-e szintet lépni az Arsenal...

Nem tartok a szezontól, egy középpályást azért még várok (Fellaini? Kondogbia? esetleg egy új név?), de jó a keret (tavaly mégiscsak bajnokok lettek így), jött a csapathoz két nagyon tehetséges fiatal (Zaha a Crystalból, Januzaj a tarcsiból), minden bizonnyal Rooney is maradni fog végül. Moyes meg fogja kapni az időt, a Unitednél amúgy is eléggé tervszerűen dolgoznak, a folytonosság, fokozatosság erősen jellemző, nem lesz semmi problémázás csapaton belül, ha nem jönnek egyből az eredmények.

Amúgy Valencia lemondott a 7-es mezszámról, így jövőre megint 25-ösben fogja tolni. :hmmm: Nem bírta a nyomást és a megjegyzéseket valószínűleg, sajnos tényleg nem nagyon volt formában tavaly (sőt...)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 13., kedd 10:38

Realista24 írta:
. lehetetlen.
Miért?
Szerintem meg most fog koppanni Mou, hogy az ő focija már nem sokat ér... Bajnokságba 3-4-re saccolom őket. Talán a BL-be, ha jó sorsolást kapnak elérnek 1 értékelhető helyezést, de sokat nem várok tőlük... Azokat sem értem akik szerint az ellenünk játszott meccsből nem lehet kiindulni... Tény, hogy sokat cseréltek, de elég agressziven játszott a Chelsea ahhoz, hogy ne lehessen azt mondani, hogy félválról vették a meccset...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 13., kedd 9:42

. lehetetlen.
Miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 13., kedd 9:40

Onnan, hogy a Chelsea kerete egyben maradt, jöttek játékosok is (Schürrle, Lukaku, Van Ginkel, KdBruyne) és nagyon bő a keretük. Minden posztra vannak bőven emberek, van ahol nagyon sok is - ilyen pl a támadó középpálya. Nem kell a Real elleni meccsből kiindulni, egy meccsből végképp. Meglesz nekik szerintem a bajnoki cím, de a legrosszabb esetben is fix 2.hely. Az alá nem hiszem h mennének. lehetetlen.

MU-ban cserélődött sok minden, edző, Rooney szerepe, még egy évvel idősebbek lettek a 30+, 35+ játékosok, kíváncsi leszek. Rooneyt meg max akkor adnák el ha nem országon belül, de erre már nincsen esély. Média elképesztően felfújta, szerintem semmi esélye, hogy London kék részébe menjen. Pedig sok chelsea drukker már meg van veszve hogy kékben lássák. de nem bírják felfogni h lehetetlen. elképzelhetetlen. legalábbis szerintem.

Arsenalnál nem ment el most senki ha jól tudom, a fiatal csatársrác jött, talán Wilshare is bír egy komplett szezont, meglátjuk mire mennek, de a védelem simán verhető.

Tottenhamnál Bale szerintem marad még egy évet. Egy belső védő mindenképp kell nekik, egy támadó (szélső?) is elférne még előre. Szerintem szűk a keretük, és főleg minőségben. erős kezdő, de gyengus pad.

Citytől is top3at várok, attól függetlenül h Arsenaltól kikaptak 3-1re.
Pool fekete ló, nem tudom mit lehet tőlük várni.
Swansea okozhat meglepetést. Jók lehetnek idén.
Evertonra leszek még kíváncsi, azt hittem h többen is mennek a MU-ba, de végül eddig senki.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 12., hétfő 18:05

Attól, hogy idén nem mentek el a legjobbak! :)

Ettől függetlenül a 3. hely sanszosabb mint az első!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 12., hétfő 17:34

Remy írta:
Anthony írta:Úgy néz ki Luiz Gustavot viszi az Arsenal.
Ha Wenger csengetett volna rendesen Higuér, meg vettek volna egy komoly védőt is nagyon komoly bajnokesélyesek lehetnének. Ez így még nem elég.
nem biztos az...

Mondjuk nem is értem Gustavot, hogy miért érné ez meg neki. Azért a Wolfsburg nem egy Arsenal.

De amilyen szerencsétlenek ott Londonban még ezt az igazolást is elcseszik, pedig Gustavot most könnyű elvinni a Bayerntől.
Ismertek nem vagyok nagy Gustavo fan, de 18 milláért én a Real helyében rárepülnék.

Az Arsenal meg megint csak bajnoki 3-4. helyért fog csatázni. Szinte semmiben sem léptek előre tavaly óta, Wenger ugyanazt a próbálja évek óta, eddig sem működött, idén mitől működne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 12., hétfő 16:40

Anthony írta:Úgy néz ki Luiz Gustavot viszi az Arsenal.
Ha Wenger csengetett volna rendesen Higuér, meg vettek volna egy komoly védőt is nagyon komoly bajnokesélyesek lehetnének. Ez így még nem elég.
nem biztos az...

Mondjuk nem is értem Gustavot, hogy miért érné ez meg neki. Azért a Wolfsburg nem egy Arsenal.

De amilyen szerencsétlenek ott Londonban még ezt az igazolást is elcseszik, pedig Gustavot most könnyű elvinni a Bayerntől.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 12., hétfő 16:33

Úgy néz ki Luiz Gustavot viszi az Arsenal.
Ha Wenger csengetett volna rendesen Higuér, meg vettek volna egy komoly védőt is nagyon komoly bajnokesélyesek lehetnének. Ez így még nem elég.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2013. augusztus 12., hétfő 1:07

ikarus93 írta:Rooneyval mi a helyzet? Megy a Chelseabe vagy marad a MU-ba?
Szerintem a legjobb döntés neki az lenne, ha elmenne a Chelsea-be. Nagyon jó és fiatal keretük van.
Az United tuti hogy nem fogja a elengedni a Chelseabe ebben szinte biztos vagyok,hülyék lennének ha egy bajnoki riválist erősítenének.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2013. augusztus 12., hétfő 1:02

'shutterisland írta:
A cél lehet az első kettő, de szerintem jelen állapotban nem realitás. Chelsea sztem erősebb és bővebb és jobb a kerete is, City meg edzőváltás ide, Arsenal elleni 1-3 oda, attól még erős és komoly csapat lesz. MU-t a 3 v 4. helyre várom.
a chelsea-t nem tudom miből szűrtétek le, nem a real érdemeit kisebbítve, de nagyon gyengék voltak csütörtök hajnalban is.
ott mourinhonak bőven kell idő, amíg a saját (most azt hagyjuk, milyen, és hogy mennyire lesz sikeres) stílusára formálja őket.

az arsenalban idén sem látok többet, mint tavaly, bl hely meglesz nekik vélhetően, és ennyi.

a tottenham pedig még bale-el együtt sem elég stabil ahhoz, hogy az első 3 közé furakodjon.
simán lehet, hogy az arsenallal fogják lefájtolni a 4. helyet.

óriási meglepetés lenne nekem, ha a manchester united nem lenne benne az első kettőben.
És te miből szűrted le hogy az United ott lesz? Ők meg ázsiai csapatoktól kaptak ki + a Sevillától.
Ahhoz a meccshez még hozzá tartozik hogy Mourinho egy teljesen új taktikát próbált ami nem jött be de pont erre van az előszezon... Persze nem akarom az Unitedet lebecsülni mert nem is lehet csak érdekes a következtetésed hogy a Chelsea szar lesz mert volt egy rossz meccse a Real ellen de az United jó lesz pedig ők több meccsen kisebb csapatok ellen is kikaptak...

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. augusztus 12., hétfő 0:10

Rooneyval mi a helyzet? Megy a Chelseabe vagy marad a MU-ba?
Szerintem a legjobb döntés neki az lenne, ha elmenne a Chelsea-be. Nagyon jó és fiatal keretük van.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:51

A cél lehet az első kettő, de szerintem jelen állapotban nem realitás. Chelsea sztem erősebb és bővebb és jobb a kerete is, City meg edzőváltás ide, Arsenal elleni 1-3 oda, attól még erős és komoly csapat lesz. MU-t a 3 v 4. helyre várom.
a chelsea-t nem tudom miből szűrtétek le, nem a real érdemeit kisebbítve, de nagyon gyengék voltak csütörtök hajnalban is.
ott mourinhonak bőven kell idő, amíg a saját (most azt hagyjuk, milyen, és hogy mennyire lesz sikeres) stílusára formálja őket.

az arsenalban idén sem látok többet, mint tavaly, bl hely meglesz nekik vélhetően, és ennyi.

a tottenham pedig még bale-el együtt sem elég stabil ahhoz, hogy az első 3 közé furakodjon.
simán lehet, hogy az arsenallal fogják lefájtolni a 4. helyet.

óriási meglepetés lenne nekem, ha a manchester united nem lenne benne az első kettőben.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:38

Arsenal-A SkySports szerint megkezdődtek a Luiz Gustavo szerződtetéséről szóló tárgyalások. Ezt klubon belüli források is megerősítették.
Nagyon jó kis igazolás lenne! B-)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 11., vasárnap 21:09

'shutterisland írta:
Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.
A cél lehet az első kettő, de szerintem jelen állapotban nem realitás. Chelsea sztem erősebb és bővebb és jobb a kerete is, City meg edzőváltás ide, Arsenal elleni 1-3 oda, attól még erős és komoly csapat lesz. MU-t a 3 v 4. helyre várom.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 18:08

Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 11., vasárnap 17:15

'shutterisland írta:rvp bekezedett.
fejelt egy gólt, majd az ő megpattanó lövésével lett 2-0 a wigan ellen a CS.
Mondtam, hogy nem lesz akkora gáz. :mrgreen:

Komolyra fordítva a szót, az angol csapatoknál tényleg nem lehet jósolni az előszezon alapján, de sok esetben még a szezonkezdet alapján se. Tavalyelőtt a United, tavaly a Chelsea kezdett nagyon erősen, aztán egyik se nyert végül bajnokságot, sőt, mindketten kiestek a BL-csoportkörből. Majd október vége felé talán lehet látni az esélyeket.

Nyilván meg fogja érezni a United Fergie távozását, de már látszódtak Moyes elképzelései, középpályás biztos, hogy érkezni fog majd, azon túl meg... ki tudja. :roll: Szerintem a BL-hely simán meglehet, viszont a bajnoki címért komoly küzdelem lesz. Szinte bárhogy alakulhat a végén a tabella.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 11., vasárnap 16:44

rvp bekezedett.
fejelt egy gólt, majd az ő megpattanó lövésével lett 2-0 a wigan ellen a CS.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég