Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:07

Az angolok továbbra sem bírnak magukkal. Valencia váltott a 25-ös mezre, és a hetest pedig tartogatják CR számára. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 12., hétfő 9:59

Azért ez vicces, hogy pont a legnagyobb riválisuk elvitte a legnagyobb sztárjukat, más klubokkal pedig erősködnek. azt benézték. Ilyen alacsony kivásárlási árat hagyni Götze szerződésében a mai árak mellett...
Teljesen érthető, hogy a Dortmund ragaszkodik a játékosaihoz. Egyik fizetése sem eget rengető, ráadásul manapság már nehezen pótolható egy jó játékos. bár a megfigyelőik munkája irigylésre méltó. Ettől függetlenül hagynám Bale-t a francba, és jövőre elhoznám a Reus, Gündogan pakkot :D
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 12., hétfő 9:41

Idősebb, mint Gündogan; ezt csak azért mondom, mert egy 32 millió körüli ajánlatot már biztos vagyok benne, hogy nem dobtak volna vissza a dortmundiak és ő minden tekintetben jobb Illarranál, nagy csőd lesz a gyerek, gazdasági szempontról nem is beszélve.
A Gündogan témához javaslom olvasd el, boncolgasd kicsit és emészd meg a következő cikket /maga a török sem akart még most váltani és az apja is korainak tartotta volna/! Arról nem is beszélve, hogy a Dortmund Götzén kívül senkit nem volt hajlandó elengedni idén a kulcsjátékosai közül.
Ne legyen igazam, de sztem nem kell ahhoz látni madridban játszani, h lehessen látni, hogy köze nincs a gyereknek ehhez a szinthez.
Egyelőre Morata esetében helytállóbb lenne ez a hsz. (Illarrat leírni még szerintem elég korai)! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 9:33

em csak 20 percet játszott focit életében, még a válogatás videojaban láthatóak alapján is eszméletlenül kevés, pedig ott mindenkiből sztárt csinálnak, belőle még ott sem sikerült Kkonkrétan semmi említésre méltó nincs még azokban sem(egy mozdulatot kivéve, de ott kiírja a készítő hogy upsz, sorry this is Koke...)
Én meg jobban hiszek azoknak, aki az elmúlt év során nem egy, és nem két meccsét látták, és már a válogatott torna előtt megmondták, hogy rá figyelni kell, mert húzóembere lehet a csapatnak. :)

Youtubera nem adok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 9:28

Az U20-as Eb legpontosabb játékosa volt...de persze mindenre van magyarázat. Gondolom Carlóék is youtube-ról nézik kit kéne megvenni... Lehet ezért nem adtuk még el Khedirát?^.^

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. augusztus 12., hétfő 9:23

Realista24 írta:Mindezt írod úgy, hogy Illarra játszott 20 percet az előszezonban.
Nem csak 20 percet játszott focit életében, még a válogatás videojaban láthatóak alapján is eszméletlenül kevés, pedig ott mindenkiből sztárt csinálnak, belőle még ott sem sikerült Kkonkrétan semmi említésre méltó nincs még azokban sem(egy mozdulatot kivéve, de ott kiírja a készítő hogy upsz, sorry this is Koke...)
Idősebb, mint Gündogan; ezt csak azért mondom, mert egy 32 millió körüli ajánlatot már biztos vagyok benne, hogy nem dobtak volna vissza a dortmundiak és ő minden tekintetben jobb Illarranál, nagy csőd lesz a gyerek, gazdasági szempontról nem is beszélve.
Ne legyen igazam, de sztem nem kell ahhoz látni madridban játszani, h lehessen látni, hogy köze nincs a gyereknek ehhez a szinthez.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 9:12

Az eddigi teljesítmények alapján Casemiro a legjobb a védekezőkp. poszton... Inkább adnánk kölcsönbe Illaramendit :kivagyhe: ...nemtom minek kellett érte is annyit adni... a lényeg, h véleményem szerint is hülyeség lenne elpasszolni...
Mindezt írod úgy, hogy Illarra játszott 20 percet az előszezonban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 12., hétfő 9:07

Az eddigi teljesítmények alapján Casemiro a legjobb a védekezőkp. poszton... Inkább adnánk kölcsönbe Illaramendit :kivagyhe: ...nemtom minek kellett érte is annyit adni... a lényeg, h véleményem szerint is hülyeség lenne elpasszolni...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 12., hétfő 8:37

Az ABC szerint a rendkívül jó előszezont produkáló Casemiro ázsiója egyre jobban növekszik. A lap szerint elképzelhető, hogy a brazil játékos a következő idényt a Celta csapatánál tölti majd kölcsönben.
Khedira ezt is elintézte :mrgreen: Nagy hülyék lennénk, ha tényleg kölcsönbe adnánk... inkább legyünk többen, mint kevesebben. Ráadásul egy Celta aztán szint. :lol: Mondjuk biztos, hogy kacsa.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 11., vasárnap 15:53

Amúgy Bale-ről van valami Breaking vagy a fiatal kis Milan védőről? :roll:
Tegnap a stadionba sem volt hajlandó kilátogatni, AVB szerint csak sérült ---> :lol: :lol: :lol: ennek ellenére "a meccsre sem tudott kinézni!" Miközben a walesi válogatottnál persze semmiféle sérülésről nem tudnak! Jamie Redknapp pedig egészen biztos a klubváltásban, egyben (pozitív értelemben) sajnálja a Real Madridot amiért Levyvel kell tárgyalni, mert a tag véleménye szerint a legnagyobb pókerjátékos és az utolsó pillanatig ki fog várni az üzlettel, ahogy tavaly is tette Modric esetében a nagyobb vételár reményében (ugye plusz 1 millát jelentett neki)!

Mattia De Sciglio szerződését pedig a Milan a pletykák hallatán azonnal megpróbálja feltuningolni, a fizetését rögtön duplázni.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 11., vasárnap 15:30

Én ezt csak a Monpellier ellen meccsükre irtam, mert ott rém gyenge volt... Volt 1-2 értelmes labdája, de azt DM is meglépi + ellenünk is gyenge volt. DM eddig a felkészülési meccseken viszonylag még elviselhető is volt... A Chelsea ellen is jó volt szerintem, de kezdőbe jobbosra hamarabb igazolnék 1 Reust mint 1 Lucast. 
Mondjuk 1 meccsből nem érdemes sokat levonni,meg kettőből se.(Di Maria esetében)
De nem is ez volt a mondandóm lényege,hanem azt írtam,hogy Di Mariaba már nem nagyon van többaddig Lucasból még lehet valami...
Amúgy meg ízlések és pofonok...de abban egyetértünk,hogy Reus jelenleg jobb futballista...

Zidane meg nem madridista csak jóba van Perezzel... :roll: na ezt most nemtudom hovatenni... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 11., vasárnap 15:17

revolver írta:jaj hagyjuk már, 5 évet volt itt. szereti a klubot biztosan meg minden, de szerintem ő főleg azért van itt mert perezzel baromi jóban van.
Meg nem az átigazolás időszak előtt bökte be, hogy amúgy menni akarok, s ezzel nagyban megnehezitette Perezék dolgát, hogy értelmes áron tudjunk tőle megválni... Szerencsénk volt az, hogy a PSG megvette Cavanit és a Napili meg durrantani akart 1 viszonylag nagy névvel, de Higu a Napoli meccseken is rám gyenge eddig. A lényeg, hogy, ha Cavanit nem adta volna el a Napoli akkor kb 25 milláért adtuk volna el az Arsenalnak Pipitát, mert mindenki tisztában volt vele, hogy lépni akar mert kijelentette a sajtónak a nagy Madridista... :roll:
morientes írta:Hát azért agyilag jobban toppon van a brazil,de pl a barca ellen párizsban,lehetett látni hogy van benne valami,DM meg már nem hiszem hogy tudna fejlődni.ÈsEZami nálam Lucas Moura felé billenti a mérleget.
Én érzem benne azt a zsenialitást,amit más pl Özilbe,hogy aztán ki tudja e magát futni,vagy egy örök igéret marad,azt majd a jövő dönti el,hisz nagyon fiatal még...
Én ezt csak a Monpellier ellen meccsükre irtam, mert ott rém gyenge volt... Volt 1-2 értelmes labdája, de azt DM is meglépi + ellenünk is gyenge volt. DM eddig a felkészülési meccseken viszonylag még elviselhető is volt... A Chelsea ellen is jó volt szerintem, de kezdőbe jobbosra hamarabb igazolnék 1 Reust mint 1 Lucast.

Amúgy Bale-ről van valami Breaking vagy a fiatal kis Milan védőről? :roll:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:57

Zidane
jaj hagyjuk már, 5 évet volt itt. szereti a klubot biztosan meg minden, de szerintem ő főleg azért van itt mert perezzel baromi jóban van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:31

PSG meccset és Lucas semmivel sem különb.
Hát azért agyilag jobban toppon van a brazil,de pl a barca ellen párizsban,lehetett látni hogy van benne valami,DM meg már nem hiszem hogy tudna fejlődni.ÈsEZami nálam Lucas Moura felé billenti a mérleget.
Én érzem benne azt a zsenialitást,amit más pl Özilbe,hogy aztán ki tudja e magát futni,vagy egy örök igéret marad,azt majd a jövő dönti el,hisz nagyon fiatal még...

Hogy Higuain mekkora madridista volt...hát szerette ezt a klubot,a szurkerek is bírták őt,szal valamilyen szinten...
De ha meg azt nézzük,hogy a madridizmus ott kezdődik hogy Hierro,Zidane,RC,vagy Raul...akkor az egész kérdés okafogyottá válik....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:22

Szerintem nem olyan rossz Morata, csak még túlizgulja a dolgokat, egy év alatt sokat fejlődhetne.
Csak nem itt és nem így! :roll: Ezek a "túlizgulások" (amiről egyre kevésbé tudtuk itt meggyőzni egyébként) meg akár komoly pontokat is jelenthetnek egy-egy tétmeccsen, attól meg a Jóisten mentsen meg minket, hogy Karim esetleges sérülése, eltiltása esetén tőle várjuk a megváltást egy BL. meccsen, a kiesés szakaszról már nem is beszélve (rossz vicc)! :roll: :ike: :ozil:
Moratanak a 7 felkeszülési meccs alatt talán 1 értékelhető momentuma volt... Jesé negyed annyi játékkal 2x olyan veszélyes volt kb... Özilt meg tùlzásnak érzem temetni
Valahogy így, teljes mértékben egyetértek! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:17

Gascoigne írta: És ezt a b.szottnagy madridizmust mégis mi alapján méred le?
Ha végigszenvedted velünk az elmúlt 6-7 évet madridiként, akkor hogy kérdezhetsz ilyent?? :kivagyhe: Nem lemérni kell, hanem érezni, ez nem matematika, vagy atomfizika, amit számtanilag leírhatsz.
És ez független attól, hogy sztem is mennie kellett, mert tarthatatlan volt a helyzet csatárügyileg. Mint ahogy tarthatatlan a mai napig.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:09

R-l@nch írta:Tetszik vagy sem, a "való világban" mégis ez a szerencsétlen Higuain vált az egyik legnagyobb madridistává, pedig hány sztárjátékos játszott itt az elmúlt években.
Be kéne már fejezni ezt, kész, vége, elment az argentin, hagyjuk már békén!
És ezt a b.szottnagy madridizmust mégis mi alapján méred le? Itt van egy halom újgazdag kölyök, bármelyikük egy agysebész éves fizetését viszi haza egy hét alatt, cserébe annyi dolguk van, hogy vegyék komolyan az edzéseket és párnaponta a nevüket skandáló tömegek előtt dögöljenek meg a pályán. Ezt a szerződést valószínűleg hatmilliárd emberből ötmilliárd boldogan vigyorogva aláírná. A maradék egymilliárd nem tud írni. Hol ebben a klubszeretet? Del Piero megjárta a másodosztályt a Juvéval, mikor a fél PL ácsingózott volna érte. Ott kezdhetünk el hűségről beszélni.

Nem azt mondom, hogy Gonzalo nem lehetett madridista. Hanem azt, hogy ezt ilyen feltételek mellett egyszerűen nem fogod tudni megmondani, hogy az volt-e. Az meg, hogy itt volt nálunk hét évig, marhára nem menti fel az alól, hogy a sorsfordító nagy meccseken rendre használhatatlan volt.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:07

Nyilván nem véletlenül írtam őt, de ha mást írok, oda se bagóztál volna...
Szóval lényeg a lényeg, másoktól még ennyi madridizmust se kaptunk, mint Pipita-tól. "Szerencsére" már máshol rúgja a bőrt, így koncentrálhatunk a mostani keretünkre.

Más:
“Beszéltem az ügynökömmel és Carlo Ancelottival is. Ő olyan személy akivel gyakran beszélek. Azonban senki nem ajánlotta fel a lehetőséget, hogy a Realhoz csatlakozhassak” – nyilatkozta Pirlo.
Ennek nagyon sokan örülnek, kedves Andrea :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:06

Iden elment Higu, Callejon, Albiol es Jose jovore Khedira, Ozil és DM(esetleg Arbeola is)....aztan megszabadultunk minden kolonctol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 11., vasárnap 14:01

Sehogy, a "volt két évig"-re reagáltam csak egy másik példával.
Majd, ha azt írom, hogy bezzeg Karim mekkora madridista, akkor írhatod, addig meg úgy fogom fel, hogy személyeskedsz és provokálsz...vannak még több, mint huszan a keretben, de véletlenül pont ő jutott eszedbe. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég