Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 12., hétfő 13:14

A hírek szerint a Manchester United ismét érdeklődik Gareth Bale iránt, a The Independent szerint Levy mélységesen csalódott a Real Madrid-ban a tárgyalási módszereik miatt, illetve kételkedik abban is, hogy ki tudnánk e fizetni a 100 millió eurót érte, ezért kész meghallgatni az United ajánlatát is., akik szintén nem fogják kifizetni a 120 millió eurót, ezt az összeget Chicharito bevonásával csökkentenék.

Látom nem fogynak a lapok ezért ki kell találni mást is hogy vigyék.

Ez az augusztus 20-ig szeretnénk lezárni a keretet nem hiszem, hogy meg fog valósulni, Bale után egész 31-ig menni fogunk.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 13:10

kerettel eddz már? kb mikor játszhat a hírek szerint?
Carlo azt mondta a meccs után, hogy még van egy kisebb problémája, és még hetek lesznek.
khedirát én még idén elpasszolnám amíg pénzt is kapunk érte.
Már látom, hogy nem olvastad Carlo nyilatkozatát, pótold. Vagy ha igen, akkor kár álmodozni, Khedira marad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 12., hétfő 13:08

Matt009 írta:Illara
Matt009 írta:Illara
illarra. :)
Realista24 írta:Ami aggasztóbb, hogy Varanera is várni kell még nem keveset.
kerettel eddz már? kb mikor játszhat a hírek szerint?


ez az augusztus 20.-ás hír ez kurvajó. végre ésszel csinálja a vezetőség, remélem balet akkor mostmár nem hozzuk el rekordáron, ez a keret így is bombaerős. illarra kölcsönadása, meg már "bukása".. kb egy félidőt játszott összesen a felkészülési időszakban(!) majd a tétmeccseken nagyobb hasznát fogjuk venni. nem véletlenül akarták hogy még ennyiért is elhozzuk.
khedirát én még idén elpasszolnám amíg pénzt is kapunk érte. aztán kész is a keret. jövőre meg ha cr elmegy -remélem nem fog- akkor jöhet a helyére bale, jobbszélre meg ha özil az elmúlt két évben látottakat hozza akkor bekéne próbálkozni lucasnál. de addig még sok dolog történhet, lehet jesé is berobban..
lényeg a lényeg hogy nem olyan keretünk van mint 2009.-ben perez előtt, hogy létszükség legyen rekordösszegért is igazolni mert szar a keret. most nem az egyáltalán nem, és most balet vennénk annyiért nem pedig egy még legszebb évei előtt álló cristiano ronaldot.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 12., hétfő 12:57

pulci írta:Így a felkészülés végén azt mondom jó úton haladunk sajnos a sérülések elkerülhetetlenek inkább szánjanak még pár hetet Varane, Alonso felépülésére nehogy aztán hiányozzon a fontos meccseken!
Pepe addig megoldja a dolgot de inter ellen is volt egy két olyan megoldása ami komolyabb csapat ellen már góllal büntetnek!
Casemiro eddig nagyon pozitív benyomást tett könnyen lehet akár kezdőbe is számol vele Carlo, a kreativitást a Modric, Isco, Özil hármas szolgáltatja míg a gólokról Benz és CR7 gondoskodnak :D
Illarra nehéz helyzetben lesz, reméljük minél előbb felépül és nem vár rá hasonló sors mint Sahinra...
A vezetők nagyon bíznak benne elég az árára tekinteni reméljük néhány hónap múlva már mi is nyugodtan könyvelhetjük el, hogy fontos tagja lesz a keretnek!
Sérülések... Pont ezért kell megtartani a padra Coentraot, ha Marci esetleg megint lesérülne, akkor én nem akarom se Nachot se Arbeloat bhv-ben bohóckodni.

Illara nem fog Sahin sorsára jutni. Nekünk kell Xabi utód, és Modric simán képes pótolni az öreget, kétlem, hogy vele számolnának Xabi utódjaként. Ha Illara egészséges lesz, akkor szerintem a meccsek felén ő fog játszani. Xabi nekem már kevés.

Nagyon remélem, hogy Suarezt leigazoljuk, fele annyi, mint Bale, és szerintem nagyobb szükségünk van rá, mint a walesire. Suarezzel tökéletes lesz a csapat.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 12., hétfő 11:50

Így a felkészülés végén azt mondom jó úton haladunk sajnos a sérülések elkerülhetetlenek inkább szánjanak még pár hetet Varane, Alonso felépülésére nehogy aztán hiányozzon a fontos meccseken!
Pepe addig megoldja a dolgot de inter ellen is volt egy két olyan megoldása ami komolyabb csapat ellen már góllal büntetnek!
Casemiro eddig nagyon pozitív benyomást tett könnyen lehet akár kezdőbe is számol vele Carlo, a kreativitást a Modric, Isco, Özil hármas szolgáltatja míg a gólokról Benz és CR7 gondoskodnak :D
Illarra nehéz helyzetben lesz, reméljük minél előbb felépül és nem vár rá hasonló sors mint Sahinra...
A vezetők nagyon bíznak benne elég az árára tekinteni reméljük néhány hónap múlva már mi is nyugodtan könyvelhetjük el, hogy fontos tagja lesz a keretnek!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 11:47

Akkor inkább adjuk kölcsön Khedirát... :D
Komolyan 1 olyan játékost adnátok kölcson akit 32 milláért vettünk!? :D Onnan senkit nem szabad idén eladni... Nem lehet tudni mikor ki sérül meg, mint ahogy most is van 2 sérült és így van 4 játékos 2 posztra ami oké, de ezek a játékosok a tökéletes Spanyol játékvezetésnek hála hamar összeszedik a sárgákat... Jövőre meg elválik, hogy ki megy és marad. Mindenkinek van 1 éve bizonyítani...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 12., hétfő 11:36

Realista24 írta:Szeptember 1-től a Real Madrid TV online is nézhető lesz az interneten, ingyen, kiváló minőségben.
na ez jó :)

Illarát 1 évre kölcsön adnám egy olyan spanyol csapatba ahol kezdő lehet...ezzel a sérüléssel nagyon Sahin esetére hajaz a dolog...sérülés után kb nulla felkészüléssel nem lehet tőle sokat várni, és ha nem jön tőle a teljesítmény kikezdik szegényt...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 11:30

Amennyiben Coentrao lép be kéne próbálkozni érte, mert nagyon univerzális, gyors és fiatal a srác... Kérdés, hogy a Milán mennyit kérne érte...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 12., hétfő 11:04

A katalán lapok biztos témában vannak :D

Nem kell izgulni Lucas is szépen fejlődhet még 1-2 évig, aztán meglátjuk. Ki tudja franciáéknál is hogyan változnak az adótörvények/meddig bírja az arab pénzzel/idegekkel (lásd példának a Malagát, Anzsi Mahacskalát).

Egyébként pl. a sokak által vágyott Veratti szét van csúszva kicsit, nagyon gyenge volt a PSG nyitómeccsén, nyalja a sárgákat is befelé folyamatosan, szóval lehet jövőre sokkal jobban járunk egy Gündogannal (már ha szükség lesz rá, hátha Casemiro alkot egy nagyot; vagy Illara).

DeScigliot olcsóér elhozni nem lenne rossz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 11:02

Realista24 írta:A katalán sport szerint augusztus 20-ig le akarják Pérezék zárni a keretet, és ha nem jön össze Bale, akkor egy nap alatt megpróbálják idehozni Suarezt.
Ez azért érdekes, mert napok óta azt olvasom, hogy Suarez és Coentrao lehet a következő 2 befutó a Spursnél...

Amùgy heccsa! Szerinted komolyan gondoltam, hogy Carlóék a youtube előtt ülve nézik kit kéne leigazolni?:D :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:55

A katalán sport szerint augusztus 20-ig le akarják Pérezék zárni a keretet, és ha nem jön össze Bale, akkor egy nap alatt megpróbálják idehozni Suarezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 12., hétfő 10:54

heccsat írta:Nem is az a fontos, hogy szerintem ennyiért még Gündogant is adták volna, hanem az, hogy 32 milliót ennél csak jobban lehetett volna kihasználni.
Nem, nem adták volna. Lewandowskit inkább jövőre ingyen elengedik, minthogy idén még gyengüljenek. Pénzügyileg nagyon jól megvan a Dortmund.
hehe írta:lucas y gündogan és maradhatsz a barátom
jelenleg is a barátod vagyok? Jupíííí :mrgreen:
Amúgy Lucas még pár évig elhozhatatlan lesz az araboktól. Ez van. Nem léptünk, mikor Riberio felajánlotta, mint fájdalomdíjat Neymar helyett...
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 10:48

Pedig eddig mindíg jól írtam, de csak beleestem ebbe a hibába én is...:S A játékosra irányuló felvetés volt a lényeg igazából... :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:45

Túlzásba vitték ezt a nagy spanyolítást és ez szerintem nála fog visszaütni.
na písz
Egyébként szerintem Illarra lehet az "áldozata" az idei nyárnak. Carlo elmondta, hogy még heteket kell rá várni, a felkészülése kiesett, tavaszig nem várok tőle semmi kiemelkedőt, ha ennek ellenére alkot, az csak jó.

Ami aggasztóbb, hogy Varanera is várni kell még nem keveset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 12., hétfő 10:42

heccsat írta:
Géci írta:Az U20-as Eb legpontosabb játékosa volt.
Hát az biztos, hogy ott egy rossz passzja sem volt, de jó sem. U21 es volt idén.
Öööö, ezzel válaszoltál is a felvetésre? :hmmm:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:41

Szeptember 1-től a Real Madrid TV online is nézhető lesz az interneten, ingyen, kiváló minőségben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:35

Hát hülyék ezek ott angliában...CR már nem lesz fiatalabb, és remekül érzi magát madridban, a csapatban...Arról nem a csapata tehet, hogy Messi nyeri az aranylabdákat.
Az az MU Fergie nélkül nem az az MU amibe ő talán vissza ment volna. Azt sem árt elfelejteni, hogy volt egyszer egy kijelentése, hogy még mielőtt befejezi az aktív karrierjét, vissza akar menni a Sportingba (bár erre az hogy szívesen vonulna vissza madridból rácáfol, ha valaki tud erről többet javítson ki).
Benzemát nem szabad elengedni, lehet most fikázni, de ő a csatárunk. Morata még fiatal, jó, de az hogy ő legyen az első számú csatár az meredek lenne, Jeséről nem is beszélve. Roni meg a két szélen hatékony, és onnan robban be a kapu elé.
Ezt a Di Scegliot fifaban én is megvettem cserének :D :D jó persze ennek kb semmi jelentősége nincs, de a milan nem fogja elengedni

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. augusztus 12., hétfő 10:25

Géci írta:Az U20-as Eb legpontosabb játékosa volt.
Hát az biztos, hogy ott egy rossz passzja sem volt, de jó sem. U21 es volt idén.
Géci írta:Gondolom Carlóék is youtube-ról nézik kit kéne megvenni
Ez elég hülye érv, volt itt már mindenféle selejt, akkor youtuberól nézték a játékost? Mindenki hibázhat, közte azok is akik azt mondják, hogy nem fog beválni, de neki minden esélye megvan erre.
Realista24 írta:Youtubera nem adok.
Ez igaz, mert nagyon jó öt percet bárkiről össze lehet rakni, nem az lesz az átlagos teljesítmény, viszont róla még ez sem sikerült, U21 es Eb-n sem volt nagy szám, pedig ott aztán nem nagy ellenfeleik voltak.

Nem is az a fontos, hogy szerintem ennyiért még Gündogant is adták volna, hanem az, hogy 32 milliót ennél csak jobban lehetett volna kihasználni.
A lényeg, hogy majd meglátjuk, de itt nem feltétlen formáról lesz majd szó, ha nem lesz jó, hanem szerintem a játékos képességei korlátozottak, de mondom ne legyen igazam/igaza azoknak akik nem látnak benne semmit. Túlzásba vitték ezt a nagy spanyolítást és ez szerintem nála fog visszaütni.
na písz
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 10:24

számára nem kicsit irritáló
Inkább nem írom le, hogy mi jut eszembe erről, kiskorúak is vannak :lol:
Most elképzeltem azokat a pólókat meg bögréket, amin Bale van meg ez a gólöröm...anyám... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 12., hétfő 10:21

ericco írta:Azért ez vicces, hogy pont a legnagyobb riválisuk elvitte a legnagyobb sztárjukat, más klubokkal pedig erősködnek. azt benézték. Ilyen alacsony kivásárlási árat hagyni Götze szerződésében a mai árak mellett...
Teljesen érthető, hogy a Dortmund ragaszkodik a játékosaihoz. Egyik fizetése sem eget rengető, ráadásul manapság már nehezen pótolható egy jó játékos. bár a megfigyelőik munkája irigylésre méltó. Ettől függetlenül hagynám Bale-t a francba, és jövőre elhoznám a Reus, Gündogan pakkot :D
lucas y gündogan és maradhatsz a barátom :mrgreen:

ha céronaldo visszamenne vmikor a foszladozó mu-ba, ahol már az alkesz sincs ott, na ahhoz gratulálok neki.
nem probléma, a bale-lucas szélsőcsomaggal továbbra is versenyben leszünk a béellért. :D
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég