Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
rm22
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 17:44
Kedvenc játékosaid: cr,raul,ronaldo,zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid,Lazio,Liverpool
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rm22 » 2013. augusztus 13., kedd 10:01

Bale: ne beszéljetek hülyeségeket, dehogynem akarja eladni a Spurs. Csak horror áron. Nem véletlenül marad ki mostmár sorban meccsekről, keretből, stb. Nagyon szívesen eladják 80-100 milláért, még össze is csomagolják, a reptérre is kivszik..
de akkor mért húzzák az időt nem, hogy most eladnák és abból a pénzből megtudnák erősíteni a keretet

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 13., kedd 9:16

A Punto Pelota is lehozott 1 cikket miszerint tettünk 1 UTOLSÓ ajánlatot ami azt foglalja magában, hogy vagy 87 millió euró 1 részletben vagy, 98,7 millió euró 4 részletben...
hát azért félő, h a zsidó nem fog megalázkodni, hanem kavar még egy picit... 90 alatt úgyse jön, de télleg ez már szebb, mint a 120as :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 13., kedd 8:47

Hogyan romlott meg Mourinho és Cristiano Ronaldo kapcsolata…
Már nem is akarok azzal foglalkozni, hogy mi történt, Mourinho istent akart játszani...

Viszont ha figyelitek Carlo kinyalja Ronaldo seggét ahogyan azt illik. Ha van egy aranylabdás játékosod, aki 50 gólokat lő szezononként, a legjobban hajt edzéseken akkor annyiszor megdicséred, ahányszor csak lehet, ez nem is kérdés. Jól csinálja az olasz, és még őszintének is tűnik.

Bale: ne beszéljetek hülyeségeket, dehogynem akarja eladni a Spurs. Csak horror áron. Nem véletlenül marad ki mostmár sorban meccsekről, keretből, stb. Nagyon szívesen eladják 80-100 milláért, még össze is csomagolják, a reptérre is kivszik..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 13., kedd 8:28

Azt egy percig sem hittem, hogy del Nino elengedi olcsóbban, mint a kivásárlási ára. Max a Doyen szólhatott volna ebbe bele, de hát nekik is a minél magasabb ár az érdekük. Elővásárlási opciót kell kötni a srácra, jövőre pedig hozni Khedira helyett.
Egyre több a hír azzal kapcsolatban is, hogy Bale-ért az utolsó próbálkozásokat tesszük, és ha nem sikerül leigazolni, helyette Suarezt szeretné Ancelotti és Zidane is.
Merci Zizou!

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 13., kedd 8:27

Géci írta:Bale-ről akármilyen hihetetlen reggelre viszonylag sok hír van :roll: ...
A Marca és az AS is lehozott 1 cikket, hogy Bale-nek Cardiff-ban lett volna találkozója pár újságírókkal és ahogy megjelent mindenkit üdvözölt és azt nyilatkozta, hogy " még nincs itt az ideje, hogy nyilatkozzon"...

A Punto Pelota is lehozott 1 cikket miszerint tettünk 1 UTOLSÓ ajánlatot ami azt foglalja magában, hogy vagy 87 millió euró 1 részletben vagy, 98,7 millió euró 4 részletben...
Azért ezek az összegek már szimpatikusabbak mint a 120 milliós. Viszont akkor még gyorsan el kellene passzolni 1-2 játékost ha tényleg jön és félek, hogy őket áron alul fogjuk csak tudni eladni

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 13., kedd 8:12

Bale-ről akármilyen hihetetlen reggelre viszonylag sok hír van :roll: ...
A Marca és az AS is lehozott 1 cikket, hogy Bale-nek Cardiff-ban lett volna találkozója pár újságírókkal és ahogy megjelent mindenkit üdvözölt és azt nyilatkozta, hogy " még nincs itt az ideje, hogy nyilatkozzon"...

A Punto Pelota is lehozott 1 cikket miszerint tettünk 1 UTOLSÓ ajánlatot ami azt foglalja magában, hogy vagy 87 millió euró 1 részletben vagy, 98,7 millió euró 4 részletben...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 12., hétfő 20:04

egyébként arról már voltak hírek még mou szerződtetése előtt is, hogy cé és mou nem komálják egymást.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 12., hétfő 19:37

wZoLee7 írta:Ez a cikk CR és Mou viszonyáról mennyire igaz? 100%-ig? Mert nekem abszolút nem úgy tűnt akik az elején nem komálják egymást, vagy hogy egy harmadik személynek kellett békítenie őket.
Csak akkor tudhatjuk meg a teljes igazsagot ha valamelyik fel az oneletrajzi konyveben leirja.
wZoLee7 írta: de ha így volt, ahogy a cikkben le van írva, akkor nem értem miért volt ott eddig Mou, és ha Ikert kivette a kapuból, mert rossz volt a viszonyuk, akkor CR-t is kivette volna, hiába a legjobb, Mou túlságosan beképzelt ahhoz, hogy valaki nagyobb legyen nála
Ikert decemberbe lerakta Mou 2 meccsre a padra, viszont a masodik meccsen Adan kiallittatta magat. Ez utan Casillas visszatert a kezdobe, viszont a serulese es Diego Lopez jo formaja eleg volt ahhoz, hogy ne is jatszon a szezon hatralevo reszeben. Ronaldo volt a csapatban az egyetlen aki termelte a golokat, 1 vagy max 2 meccsre lerakhatod a padra buntetesbol, a sajtonak pedig elmondhatod, hogy pihenteted, viszont hosszu tavon ez nem lehetseges. Egyszeruen tul nagy karakter, tul jo jatekos ahhoz, hogy barki is padoztassa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 12., hétfő 19:36

A spurs nem hiteget minket, lerakjuk érte a három kamionnyi pénzt vagy ne is menjünk.
Erről van szó.Egyszerűen nem akarják eladni.Bale meg van olyan profi tényleg,hogy szeretem/nemszeretem,de akkor is odateszi magát...
A manchester,meg nem hiszem hogy kiadna érte ennyi pénzt.(ki tudnák fizetni,ne legyen kétség,csak arrafelé más az üzletpolitika)
Pedig...egy ilyen nagy angol csapatban teljesedhetne ki igazán a walesi...Ryan Giggs méltó utóda lehetne.De Levy nem enged,a MU meg nem fizetne ennyit,úgyhogy a lapok összehordtak már megint mindenféle baromságot... :roll:

Illarramendi meg...valóban nagyon keveset játszott,de én a san sebastianban nyújtott teljesítményétől(már amennyit láttam,azt a 4-5 meccset)sem voltam szétesve....de adjuk meg neki a bizalmat,aztán meglátjuk.Azt a 32 misit le kell törleszteni neki,mégha az ég leszakad,akkor is :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 12., hétfő 19:26

Csak figyeljetek meg, h ez a Aubameyang jobb lesz mint Reus ebben a szezonban. Mar akkor felvetettem a nevet amikor meg a Dortmundal szoba sem hoztak(az a baj velunk sem). Lehetett volna jobbszelso nalunk és esetleges Benz serules eseten csatar. Siman megerte volna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 12., hétfő 19:10

Ez a cikk CR és Mou viszonyáról mennyire igaz? 100%-ig? Mert nekem abszolút nem úgy tűnt akik az elején nem komálják egymást, vagy hogy egy harmadik személynek kellett békítenie őket.
Amikor CR nem játszott, az nem olyankor volt amikor pihentette Mou a játékosokat? Sok ebben az "állítólag" rész, már mindent mindenbe belemagyarázásnak tűnik...de ha így volt, ahogy a cikkben le van írva, akkor nem értem miért volt ott eddig Mou, és ha Ikert kivette a kapuból, mert rossz volt a viszonyuk, akkor CR-t is kivette volna, hiába a legjobb, Mou túlságosan beképzelt ahhoz, hogy valaki nagyobb legyen nála

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 13:53

Realista24 írta:Akkor olvastad vagy nem?
Olvastam, de akkor gondolom elsiklottam e fölötte

„Xabi Alonso és Varane jobban vannak. Előbbi készen fog állni a játékra. Illarramendi javult ugyan, de egy kicsit még várni kell rá, ahogy Varanera is, még van egy kis problémája. A következő hetekben egyre jobban lesznek.”

Gondolom erre gondolsz... :D

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 12., hétfő 13:49

Az nekik miért jó, ha rajtuk marad 1 hisztis Bale? :kivagyhe:
Ehhez csak annyit, hogy Modric 2 éve már távozni akart és augusztusban nem is nevezték bajnoki meccsekre. Aztán végül maradt és ugyanolyan jól játszott továbbra is, mint az előző szezonokban
Bale nem olyan hülye, hogy végigalibizi a szezonját. Azzal a pályafutásának nagy kárt okozhatna

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 13:43

Ezt viszont nem tudtam fixre... Mármint Alonsot... Varaneről volt fent vidi is, hogy edzésbe állt, de mondta Carló, hogy még vannak fájdalmai, meg valami hasonló volt Illarránál is, de nem az volt, hogy Alonso októberre tér vissza? :kivagyhe:
>>>
A nyilatkozatokból ítélve, már csak Coentrao távozik, ha távozik idén nyáron...
Akkor olvastad vagy nem? :roll:
Az nekik miért jó, ha rajtuk marad 1 hisztis Bale? :kivagyhe:
Bale profi focista. Nem fog dacból egy szezont végigülni a padon, ha úgy adódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 13:41

Realista24 írta:A spurs nem hiteget minket, lerakjuk érte a három kamionnyi pénzt vagy ne is menjünk.
Az nekik miért jó, ha rajtuk marad 1 hisztis Bale? :kivagyhe:

Realista24 írta:Ezt honnan? Alonso már játszhat a héten, a másik kettő meg majd valamikor talán szeptember körül.
Ezt viszont nem tudtam fixre... Mármint Alonsot... Varaneről volt fent vidi is, hogy edzésbe állt, de mondta Carló, hogy még vannak fájdalmai, meg valami hasonló volt Illarránál is, de nem az volt, hogy Alonso októberre tér vissza? :kivagyhe:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 13:37

grofs írta:így Ronci és érezni fogja, hogy senkit nem veszünk aki olyan "drága" mint ő, így könnyebben hosszabbít majd.
Azért ne ez legye már az ok, hogy hosszabbítson... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 13:34

ha idén marad akkor hosszabbítsuk meg legalább a szerződését ne hogy már ingyen távozzon
Ezt akarják, 2018-ig hosszabbítani.
A Spurs sem lesz hülye, hogy hitegessen minket, mert amennyiben eladják nekik is venni kéne még valakit/kiket a helyére, hogy erősítsék a keretet...
A spurs nem hiteget minket, lerakjuk érte a három kamionnyi pénzt vagy ne is menjünk.
Elvileg edz a többiekkel, de gyengébb edzésmunkát végez mert még vannak problémái és még hetekig nélkülözni kell, mint ahogy elvileg Alonsot is... Elvileg Illarramendi az aki hármójuk közül leghamarabb visszatér...
Ezt honnan? :roll: Alonso már játszhat a héten, a másik kettő meg majd valamikor talán szeptember körül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. augusztus 12., hétfő 13:32

Galacticos írta:
Realista24 írta:Vagy ha igen, akkor kár álmodozni, Khedira marad.
azt olvastam hogy nem adja de ez hülyeség.
ha idén marad akkor hosszabbítsuk meg legalább a szerződését ne hogy már ingyen távozzon. mennyiért vettük 10 millió? még pénzt is keresnénk rajta ha a csak a két átigazolási összeget nézzük.
ja, azt majd nyakunkon marad mint kaká :d

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 12., hétfő 13:31

Realista24 írta:Carlo nyilatkozatát
A nyilatkozatokból ítélve, már csak Coentrao távozik, ha távozik idén nyáron...
mohaola írta:A hírek szerint a Manchester United ismét érdeklődik Garteh Bale iránt, a The Independent szerint Levy mélységesen csalódott a Real Madrid-ban a tárgyalási módszerek miatt, illetve kételkedik abban is, hogy ki tudnánk e fizetni a 100 millió eurót érte, ezért kész meghallgatni az United ajánlatát is.
Ezen jót nevettem :lol: :lol:
mohaola írta: Bale után egész 31-ig menni fogunk.
Ez meg szerintem nem így fog történni. Nagyon, nagyon meglepődnék, ha max kövi hét kezdetére nem történne valami fix vele kapcsolatban... A Spurs sem lesz hülye, hogy hitegessen minket, mert amennyiben eladják nekik is venni kéne még valakit/kiket a helyére, hogy erősítsék a keretet... Véleményem az, hogy ez idén felejtős lesz és írunk valami szerződést, hogy jövőre fixen jön VAGY a héten megkötik az üzletet max kövi hét kezdetén...

Realista24 írta:Carlo azt mondta a meccs után, hogy még van egy kisebb problémája, és még hetek lesznek.
Elvileg edz a többiekkel, de gyengébb edzésmunkát végez mert még vannak problémái és még hetekig nélkülözni kell, mint ahogy elvileg Alonsot is... Elvileg Illarramendi az aki hármójuk közül leghamarabb visszatér...

Galacticos írta:ez a keret így is bombaerős
Ezzel viszont egyetértek Bale ide vagy oda...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 12., hétfő 13:28

Realista24 írta:Vagy ha igen, akkor kár álmodozni, Khedira marad.
azt olvastam hogy nem adja de ez hülyeség.
ha idén marad akkor hosszabbítsuk meg legalább a szerződését ne hogy már ingyen távozzon. mennyiért vettük 10 millió? még pénzt is keresnénk rajta ha a csak a két átigazolási összeget nézzük.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég