Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'Az » 2017. január 5., csütörtök 19:55

benyomom a sport1-et, első mondat amit hallok: vitolo kiszorítaná modricot a kezdőből. wat? :lol:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. január 5., csütörtök 16:44

Tudtam korábban is, hogy a Barca "szórja" a pénzt a fizetésekre
A barcába nem a pénz miatt mennek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2017. január 5., csütörtök 16:28

Realista24 írta:Bruttó edzői fizetések (el confidencial)
Luis Enrique €18.72m
Pep €17.76m
Mourinho €16.32m
Ancelotti €12m
Wenger €9.84m
Simeone €9.24m
Klopp €8.304m
Conte €7.692m
Zidane €5.388m
Emery €5.040m
Enrique-nek ez az elso szerzodese a Barcanal, nem? (tehat meg nem hosszabitott egyszer sem) Akkor egy Barca B, Roma, Celta sor utan hogy a francba ilyen magas a fizetese? Nem volt o sztaredzo, amikor alairt, talan meg most sem az.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 5., csütörtök 16:27

Nekem inkább Enrique fizetésén akadt meg a szemem. Még ha bruttó is, de azért az a 18+ nem semmi. Tudtam korábban is, hogy a Barca "szórja" a pénzt a fizetésekre, de sok nevesebb játékos nem keres ennyit. Pedig az edzők mindig kevesebbet kapnak, mint a játékosaik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 5., csütörtök 16:19

numberone1 írta:Emerynek eleg alacsony a fizetese egy sejk altal szponzoralt csapatban. :hmmm:
Arányos a teljesítményével.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 5., csütörtök 16:12

http://www.digisport.hu/news/24002

A Sport TV mióta létezik nem ismerte el és dícsérte annyit a Real-t, mint ebben a videóban a Diginél 3 perc alatt... :) Még a végén megéljük azt, hogy a világ legjobb csapata ként leszünk számon tartva itthon is? :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 5., csütörtök 16:11

Emerynek eleg alacsony a fizetese egy sejk altal szponzoralt csapatban. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 5., csütörtök 15:59

Bruttó edzői fizetések (el confidencial)
Luis Enrique €18.72m
Pep €17.76m
Mourinho €16.32m
Ancelotti €12m
Wenger €9.84m
Simeone €9.24m
Klopp €8.304m
Conte €7.692m
Zidane €5.388m
Emery €5.040m
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. január 5., csütörtök 15:46

Gondolom hulye kerdes, de ki az az Ali?

Aki anno talppal húzta szőrbe Modricot, ha jól rémlik. :mrgreen:

Amúgy Dele Alli, illik rá a lenti leírás, valóban ügyes, nem egy tipikus angol, és fiatal kora ellenére már huzamosabb ideje kiemelkedőt nyújt a 'Spursben, érdemes rá figyelni szerintem.


Hoppácska.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. január 5., csütörtök 15:31

sonic írta:Gondolom hulye kerdes, de ki az az Ali?
Spurs jatekosa, angol valogatott, tamado kozeppalyas. Most az o 2 goljaval vertek a Chelseat. Ugyes gyerek.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. január 5., csütörtök 15:28

Papiron a Sevilla is ertelmes csapat oszi teljesitmenyuk alapjan. Valoszinuleg a teliszunnetrol visszaterve egy nem tul erdekes kupameccsre nem porogtek fel... Majd a bajnokin szenvedunk ellenuk.



Gondolom hulye kerdes, de ki az az Ali?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. január 5., csütörtök 15:20

hogy mondjam, engem azért nem tud zavarni, mert amiket már ellenünk fújtak tétmeccseken a múltban, az se volt gyenge és nem felejtek. Akkor minket nem sajnált senki, csak kárörvendtek a barcások meg a real ellenesek.

amúgy nem tudom eldönteni, hogy mi voltunk ilyen jók vagy a sevilla volt bűn gyenge, de inkább utóbbira hajlok. megint voltak olyan védelmi gondjaink, hogy értelmes csapat ellen az 2-3 gól, de nem akarok ünneprontó lenni, nagyon jól esett, hogy elpicsáztuk a sevillát :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 5., csütörtök 15:05

Sampaoli: "Rossz bíráskodás? Ez csak kifogás. A Real Madrid kiváló volt és megérdemelték a győzelmet."

Vitolo: "A bíró néha segít téged, máskor nem. Ők is emberek, mint mi, hibázhatnak."

Sarabia: "A bíró nem lehet kifogás a teljesítményünkre. Nem volt jó napja, de nem foglalkozunk ezzel a kérdéssel."

Respect, de azért engem zavar a bíró ténykedése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 5., csütörtök 7:08

Galacticos írta:En allit is csipem.
Hiaba brit, nem dadog nala es nem abbol a tudomanya h a szelen meghuzza es beiveli.
Az új generációs britek között most van egy-két életképes, Rashford, Alli, Sterling(?), Kane. Csak azert nem lesz lópikula sem balogátott szinten, mert válogatott edzőnek mindig valami inkompetens szerencsétlent ültetnek be.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. január 4., szerda 20:10

En allit is csipem.
Hiaba brit, nem dadog nala es nem abbol a tudomanya h a szelen meghuzza es beiveli.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 4., szerda 19:53

Steve írta:Hát érdekes lesz, hogy mit produkál majd a PSG-ben. Ott mindenesetre lesznek társak akik tudnak focizni.

A liga sem a világ legerősebbje. Ha tud valamit a srác magasabb szinten az kiderül, ha nem az is.
Remek képességű játékos, nagyon penge minden mozdulata, de fejbengyuri. Madridban nem sok sót evett volna meg.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. január 4., szerda 19:38

Azért ha feltolnánk danilot jobb futóba, megvennénk dybalát és dembelét akit áttennénk balos futóba akkor összeállna a DDD.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 4., szerda 18:21

Hát érdekes lesz, hogy mit produkál majd a PSG-ben. Ott mindenesetre lesznek társak akik tudnak focizni.

A liga sem a világ legerősebbje. Ha tud valamit a srác magasabb szinten az kiderül, ha nem az is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 4., szerda 18:17

lestat írta:
Steve írta:Nem tudom ezt kommentáltátok-e már csak átsiklottam felette, de nagy kár Draxlerért. Kár, hogy ő is egy olajcsapatban kötött ki.Van potenciál a srácban.

Az az igazság idővel jövedelmező lesz biztos az ilyen PSG-féle csapatok pénz pumpálása, de egyelőre élvezem amikor kiesnek a BL-ből a röpködő több száz millió eurók ellenére is.
Hát még rajtunk hogy röhögtek mikor Raúl Casillas Roberto Carlos Zidane stb csapattal potyogtunk ki :lol: :lol:

Amugy Draxlerhez...mikor Schalkében nyomta azt gondoltam van benne valami..aztán jött a Wolfsburg amit viszont már nem értettem, Abszolút nem lépett szintet. A PSG meg...A francia bajnokság azért még egy németnél is gyengébb de a BL legalabb ott van.
Viszont ezt ma olvastam:
„Fél éves sérülésből lábadoztam, a visszatérésem után azonnal azt éreztem, hogy a Schalkénál azt várják tőlem, egymagam nyerjem meg a mérkőzéseket – árulta el 2015 szeptemberében Draxler a döntés okát. – Ezen a ponton éreztem úgy, hogy ideje váltanom. Rendkívül nehezen szántam el magam a lépésre, ám meggyőződésem, hogy nem tudtam volna megbirkózni a nyomással és megfelelni az elvárásoknak.”
by.: Nemzeti sport

Ezért ment a Wolfsburgba! Hát ki mond ilyet? :lol: Fejben erős németek. Nála ez nemjött be.
Váltani akart ő, de senki nem adta meg az árát. A Wolfsburg meg De Bruyne pótlására vette, de ugye ott valami nagyon félre siklott, amit már a nyáron meg is unt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. január 4., szerda 18:15

Steve írta:Nem tudom ezt kommentáltátok-e már csak átsiklottam felette, de nagy kár Draxlerért. Kár, hogy ő is egy olajcsapatban kötött ki.Van potenciál a srácban.

Az az igazság idővel jövedelmező lesz biztos az ilyen PSG-féle csapatok pénz pumpálása, de egyelőre élvezem amikor kiesnek a BL-ből a röpködő több száz millió eurók ellenére is.
Hát még rajtunk hogy röhögtek mikor Raúl Casillas Roberto Carlos Zidane stb csapattal potyogtunk ki :lol: :lol:

Amugy Draxlerhez...mikor Schalkében nyomta azt gondoltam van benne valami..aztán jött a Wolfsburg amit viszont már nem értettem, Abszolút nem lépett szintet. A PSG meg...A francia bajnokság azért még egy németnél is gyengébb de a BL legalabb ott van.
Viszont ezt ma olvastam:
„Fél éves sérülésből lábadoztam, a visszatérésem után azonnal azt éreztem, hogy a Schalkénál azt várják tőlem, egymagam nyerjem meg a mérkőzéseket – árulta el 2015 szeptemberében Draxler a döntés okát. – Ezen a ponton éreztem úgy, hogy ideje váltanom. Rendkívül nehezen szántam el magam a lépésre, ám meggyőződésem, hogy nem tudtam volna megbirkózni a nyomással és megfelelni az elvárásoknak.”
by.: Nemzeti sport

Ezért ment a Wolfsburgba! Hát ki mond ilyet? :lol: Fejben erős németek. Nála ez nemjött be.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég