OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 14:47

RealRaúl77 írta:Az a durva amúgy, hogy én régen össze tudtam egyeztetni a kettőt. Nyilván nem olyan szinten voltam a technikai részben, mint, amit vázoltál az előbb, de azért meg kell valljuk, sokat gépeztem. Persze mobil, meg net, meg hasonlók közel sem, de kb csukott szemmel toltam 5-6 évesen a Dave-t (Dangerous Dave's Risky Rescue, de én csak Dave-nek hívtam mindig.), meg vágtam a Wolfenstein 3D-ben a titkos ajtók 70%-át kb, tök magamtól, de a szabadidőm 90%-át mégis a szabadban, a pályán, az erdőben (na jó ez így durván hangzik :lol: ) töltöttem. Kirándulások (vagy inkább csatangolások), foci (ugye amit előbb is írtam.), bicikli. Szóval toltam én a gépet is, még dosos témát, de tök egészséges mértékben szerintem.
Én emlékszem, hogy annak idején, amikor megkaptuk otthon az első számítógépet (még Windows 95 futott rajta), akkor a tesómmal fejenként 1-1 órát játszhattunk rajta naponta. Kivételes alkalmak voltak, amikor beteg voltam, mert akkor 2-3 óra is engedélyezve volt. :mrgreen: Ma már azt hiszem a kölykök a világból kizavarnák a szüleiket, ha azok efféle szankciókra vetemednének.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 13., kedd 14:44

Az a durva amúgy, hogy én régen össze tudtam egyeztetni a kettőt. Nyilván nem olyan szinten voltam a technikai részben, mint, amit vázoltál az előbb, de azért meg kell valljuk, sokat gépeztem. Persze mobil, meg net, meg hasonlók közel sem, de kb csukott szemmel toltam 5-6 évesen a Dave-t (Dangerous Dave's Risky Rescue, de én csak Dave-nek hívtam mindig.), meg vágtam a Wolfenstein 3D-ben a titkos ajtók 70%-át kb, tök magamtól, de a szabadidőm 90%-át mégis a szabadban, a pályán, az erdőben (na jó ez így durván hangzik :lol: ) töltöttem. Kirándulások (vagy inkább csatangolások), foci (ugye amit előbb is írtam.), bicikli. Szóval toltam én a gépet is, még dosos témát, de tök egészséges mértékben szerintem.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 14:40

Valóban elfajult a fiatalság. A 13-14 éves csajok már úgy sminkelnek, öltözködnek, akár csak az utcára, hogy csak nézek. :ozil: Illetve valóban a kockulás az elsődleges tevékenység a fiatalok körében, és a legszomorúbb, hogy az a kevés kivétel pedig éppen amiatt, hogy normálisak, ki vannak közösítve. Én már elmúltam 21, de szerintem is a 93-94es úgymond az utolsó "normális"generáció, nem tudom hová fognak fajulni a dolgok 10 év múlva...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 13., kedd 14:25

én akkor néztem nagyot, mikor unokatesóméknál voltam úgymond babysitterkedni.

7 és 9 évesek, de smart tv-n youtubeztak, minecraftoztak hálóban, simán vágták a torrentezést, a skype-t is nyomták, stb.

beszéltem keresztanyámékkal, hogy ez nagyon durva, és mondták, hogy az a legdurvább az egészben, hogy amikor tudnak, kirándulnak, járnak úszni, biciklizni, de ennek ellenére is csak a gép kell mindig.

az a legkomolyabb, hogy mivel városi iskola, így a legtöbb gyerek ilyen az osztályban, és egymást teszik függővé.
már olyan eset is volt, hogy 1-1 gyerek azért nem tudott beilleszkedni, mert ilyen téren le volt maradva a többiektől, és nem tudott hozzászólni a témákhoz, meg kimaradt a délutáni fun-ból.
(ami ugye régen bicajozás volt, vagy játszótér, ma meg online megy.)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 13., kedd 12:43

Ez a webhír téma a legnagyobb kamuoldal, amit csak ismerek. Egy k..szott betűje sem igaz. Soha. :roll:
sander írta:én is most múltam 21. nekem inkább a fiatalságról az jut eszembe hogy amikor én hazaértem akkor az volt az első hogy átöltöztem kajáltam valamit aztán irány a foci pálya. volt amikor 5-6 csapatot kellett osztanunk annyian voltunk. Most meg ha a focipálya fele megyek 5-6 gyerek van kint... abból 1-2 gyerek azt a k.rva telefont nyomkodja. Télleg hova fajul ez a világ ? :O
Gyerekként, még nálam is ez volt, viszont én még később is jártam le a focipályára rendszeresen, amikor már egy másik generáció volt abban a gyerekkorban, amiről fent beszélgetünk, én meg ugye már jóval idősebben. Akkor az volt az ábra, hogy a húgomat kellett levinnem a pályára, hogy legyen társaságom, és hogy az üres kapura, egyedül ellövöldözött labdákat, ne mind nekem kelljen visszahozni. Ja mer' már háló sem volt akkor.
Marky írta:mibe fogadunk, hogy az ital megelőzné a szexet a listán? :mrgreen:
Ez meg leginkább attól függ, hogy mikor szexeltél utoljára. Ha régen, akkor nincs az az isten, hogy megelőzné, néha az is ritka, hogy másra lehet gondolni :lol: :mrgreen: Ha nem olyan régen, akkor nyugodtabb a libidó, akkor esélyes, hogy az ital előrébb való :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 13., kedd 12:42

persze, sokat jelent az, hogy mit látsz vagy tapasztalsz otthon, csak azt mondom, hogy ez sem minden
kint a nagyvilágban is sok minden ragad rá egy gyerekre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 13., kedd 12:38

udom sablon szöveg, de ilyen még nem volt a mi időnkben, pedig nem vagyok én sem egy vénember
Nem tudom. Én veszett egy társaságban voltam egész gyerekkoromban, amikor épp nem edzés vagy meccs volt. Voltak meredek dolgok, mégsem cigiztem, drogoztam, vagy piáztam egész nap.
Sokat számít, hogy mit visz az ember otthonról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 13., kedd 12:36

Az lehet,de mi lesz a gyerekeddel?
az még odébb van :mrgreen:
de sajnos nem elég az ha otthon megneveled a gyereket, muszáj kimennie a többi ember közé, ott meg nagyon is sok minden ragad rá
és ha most azt látja, hogy egy óvodásnak telefonja van, akkor neki is az kell, ha látja, hogy a 13-14 éves kölykök rágyújtanak vagy isznak vagy elmennek bulizni, akkor ő is akar
tudom sablon szöveg, de ilyen még nem volt a mi időnkben, pedig nem vagyok én sem egy vénember
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 13., kedd 12:32

h3x0r írta:
pheco írta:Borzalmasan eltorzult a világ. Szerintem még az én generációm az utolsó még aránylag normálisnak nevezhető generáció.(21 vagyok csak így zárójelben :mrgreen: )Amin kiakadtam, hogy a bátyám 6 éves fia telefont akar,
mert sok óvódás!!! társának van már ilyen 30-40ezres android telefon. Mondtam is, hogy nehogy vegyenek.
En is 21 leszek osszel. Emlekszek milyen nagy kaland volt kiskoromba mikor szombatonkent elmentunk biciklizni az osztalytarsakkal ossze - vissza a faluba. Vagy suli utan az elso dolgom az volt, hogy megcsinaljam a hazit es utana mehessek focizni a tobbiekkel. Manapsag meg...
Telefont is 12 vagy 13 eves koromba kaptam (egy jo kis Nokia 3310-est), de 15 eves koromig nem is lett volna ra szuksegem.
én is most múltam 21. nekem inkább a fiatalságról az jut eszembe hogy amikor én hazaértem akkor az volt az első hogy átöltöztem kajáltam valamit aztán irány a foci pálya. volt amikor 5-6 csapatot kellett osztanunk annyian voltunk. Most meg ha a focipálya fele megyek 5-6 gyerek van kint... abból 1-2 gyerek azt a k.rva telefont nyomkodja. Télleg hova fajul ez a világ ? :O

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 13., kedd 12:27

mibe fogadunk, hogy az ital megelőzné a szexet a listán? :mrgreen:
Nálad :mrgreen:
En is 21 leszek osszel. Emlekszek milyen nagy kaland volt kiskoromba mikor szombatonkent elmentunk biciklizni az osztalytarsakkal ossze - vissza a faluba. Vagy suli utan az elso dolgom az volt, hogy megcsinaljam a hazit es utana mehessek focizni a tobbiekkel. Manapsag meg...
Nevelés kérdése, szerintem. Még a Duck tv-n is tartanak hosszabb szüneteket, hogy most már játssz a gyerekeddel és menj el vele valamerre, mert már sokat tévéztél. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 13., kedd 12:25

pheco írta:Borzalmasan eltorzult a világ. Szerintem még az én generációm az utolsó még aránylag normálisnak nevezhető generáció.(21 vagyok csak így zárójelben :mrgreen: )Amin kiakadtam, hogy a bátyám 6 éves fia telefont akar,
mert sok óvódás!!! társának van már ilyen 30-40ezres android telefon. Mondtam is, hogy nehogy vegyenek.
En is 21 leszek osszel. Emlekszek milyen nagy kaland volt kiskoromba mikor szombatonkent elmentunk biciklizni az osztalytarsakkal ossze - vissza a faluba. Vagy suli utan az elso dolgom az volt, hogy megcsinaljam a hazit es utana mehessek focizni a tobbiekkel. Manapsag meg...
Telefont is 12 vagy 13 eves koromba kaptam (egy jo kis Nokia 3310-est), de 15 eves koromig nem is lett volna ra szuksegem.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. augusztus 13., kedd 12:21

mibe fogadunk, hogy az ital megelőzné a szexet a listán? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 13., kedd 12:13

raul0791 írta:http://webhir.com/60_jovore-kiveszik-a- ... s=og.likes

ez remélem csak valami kurva rossz poén..
Szerintem ez ilyen vicces rovat akar lenni. Csak olvasni kell a sorok kozott :)

Fél óránként gondolnak a szexre a férfiak
Tanulsag? A ferfiak tobbet gondolkoznak, mint a nok :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 13., kedd 12:12

Borzalmasan eltorzult a világ. Szerintem még az én generációm az utolsó még aránylag normálisnak nevezhető generáció.(21 vagyok csak így zárójelben :mrgreen: )Amin kiakadtam, hogy a bátyám 6 éves fia telefont akar, mert sok óvódás!!! társának van már ilyen 30-40ezres android telefon. Mondtam is, hogy nehogy vegyenek.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 13., kedd 12:10

___Samy___ írta:szerencsére én már nem ebbe a korosztályba tartozom, elképesztő mi lesz itt egy pár éven belül
Az lehet,de mi lesz a gyerekeddel? És most lehet írni,hogy ő biza megtanul írni,mert majd az anyja meg az apja megtanítja..de ez egy tanár dolga is..NEM CSAK a szülőké...siralmas.. :/
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 13., kedd 11:52

raul0791 írta:http://webhir.com/60_jovore-kiveszik-a- ... s=og.likes

ez remélem csak valami kurva rossz poén..
szerencsére én már nem ebbe a korosztályba tartozom, elképesztő mi lesz itt egy pár éven belül
leépítenek meg tönkretesznek mindent, nincs itt már semmi jövő
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. augusztus 13., kedd 11:48

Nőstényre lesnek a Sziget ragadozói

Eszméletlen jól megcsinálták. Óriási taps! :happy: :)

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. augusztus 13., kedd 11:42

http://webhir.com/60_jovore-kiveszik-a- ... s=og.likes

ez remélem csak valami kurva rossz poén..

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. augusztus 12., hétfő 22:09

Kecskezs írta:Első körben túrj le minden f :cens: s codec pakkot, és dobj fel egy VLC-t lejátszáshoz. Amúgy meg hangsáv/hangcsatornák átnézése a beállításokban.
Köszi szépen, megoldodott. :)

végre megtudom nézni a Djangot és a Hobbitot... :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. augusztus 12., hétfő 21:49

DavieS írta:...
és van fent multi giga codec is.
Első körben túrj le minden f :cens: s codec pakkot, és dobj fel egy VLC-t lejátszáshoz. Amúgy meg hangsáv/hangcsatornák átnézése a beállításokban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég