Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 16., péntek 19:00

Ismét egy adag Ricardo Moniz :salute:

Ugye ő különedzéseket tart a legtehetségesebb fiataloknak, ebbe nézhetünk bele a videó által!
Ha ilyen edzők lennének az utánpótlásában,talán kevesebb tehetség kallódna el!Nagyon keményen megmondja a nagy "tehetségeknek" de csak a jót akarja nekik!(Plusz Buzsáky is itt volt nagyon akarhatja a szerződést!Jah meg Vass Ádi is)

Egy esélyed van!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 16., péntek 15:56

'shutterisland írta:15.30-tól a dunán : dunaújváros - vasas :)

életem első mb2-es meccse lesz, amit nézek, és ahol nem a békéscsaba játszik.
de csak mert MILINTE véd. :lol:
na baze te szemét! :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 16., péntek 14:33

15.30-tól a dunán : dunaújváros - vasas :)

életem első mb2-es meccse lesz, amit nézek, és ahol nem a békéscsaba játszik.
de csak mert MILINTE véd. :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:12

Wertz írta:Értékelhető fiatal játékos meg nincs aki játszhatna helyettük. A nagy tehetségnek tartott Bacsa is egy nagy nulla, még Rudolfnál is rosszabb. Szomorú idők fognak jönni sajnos a DVTKra. Nem lennék meglepődve, ha kiesnének
szerintem azért kiesési gondok nem lesznek, de hihetetlen, hogy van egy Rudolf, Tisza, Bacsa, Seydi négyes és tavaly a bajnokságban lőttek együtt 14 gólt. (ezt Böde, Adamo és majdnem Niko is egyedül meglőtte). Anno néztem több DVTK meccset is (már csak a hangulata miatt is), de ami most megy ott. kár a csapatért, mert a szurkolók megvoltak, sok teltházas elképesztő hangulatú meccsen. Sivic nem rossz edző, csak a játékosok hiányoznak. Rudolf, Elek is válogatottak (voltak) és DVTK-ban semmit nem mutatnak.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:54

Anis írta:Miskolcon pedig végre rájöttek, hogy a Rudolf üzlet hatalmas bukó volt. Elképesztő fizetéssel közel nulla góllal, semmilyen játékkal. egy 18 (vagy annál is fiatalabb saját nevelésű) játékos is simán lehozza ezt két nullával kevesebb fizuért.
Hatalmas ötlet 3 forduló után elzavarni Seydivel együtt, hogy aztán a következő meccsekre ne maradjon értelmes támadó. Ezt a szezon kezdete előtt lehetett volna meglépni és akkor lett volna idejük hozni új embereket
Értékelhető fiatal játékos meg nincs aki játszhatna helyettük. A nagy tehetségnek tartott Bacsa is egy nagy nulla, még Rudolfnál is rosszabb
Szomorú idők fognak jönni sajnos a DVTKra. Nem lennék meglepődve, ha kiesnének

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 15., csütörtök 14:08

a magyar Giggs... abból a szempontból, hogy bár kora alapján visszavonulhatna már mindkettő, de mindig hosszabbítanak 1-1 éveket és maradnak.

A Fradi Mateost akarja (kérdés, hogy Akeem idejövetele után is érdeklődnek-e még?), az Újpest pedig a már ott lévő Chema Anton mellé elhozza a másik ex-Real védőt Juanant aki a Düsseldorfban játszott korábban. Számomra fura, hogy idejönnek és nem más, jobb ligákba.

Miskolcon pedig végre rájöttek, hogy a Rudolf üzlet hatalmas bukó volt. Elképesztő fizetéssel közel nulla góllal, semmilyen játékkal. egy 18 (vagy annál is fiatalabb saját nevelésű) játékos is simán lehozza ezt két nullával kevesebb fizuért.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 15., csütörtök 1:50

A teljes edzői stáb röhögött rajta, ha nem néztem el nagyon csúnyán valamit. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 14., szerda 21:42

úristen jiracek mit hagyott ki geci :lol:
sírok :lol:
azt hittem higuaint nem lehet felülmúlni. de, tévedtem. :lol: :lol: :lol: :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 13., kedd 17:17

Nem értem mit kell ezen győzködni a másikat, leírom akkor egyértelműen SZERINTEM NEM VOLT TIZI, mit kell ezen magyarázni?Szerintem volt kontakt szerinted nem :ike:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 13., kedd 16:26

BBarni írta:Szerintem meg a linkelt képen tisztán látszik, hogy meg van a kontakt
például erről a képről ha megnézed azt mondanád, hogy eltalálja és meg se mondanád, hogy hozzá se ért Pepe Alveshez, csak a videóból derül ki.
http://2.bp.blogspot.com/-4QHJfwc7cdQ/T ... _alves.jpg

a te általad linkelt képen látszik csak úgy, mintha lábat találna, abból a szögből nem vehető ki, hogy mennyi a két láb között távolság. itt van a te képed más szögből:
http://img600.imageshack.us/img600/1569/0qce.png
erre még talán rá lehet mondani, hogy tűnhet úgy, mintha hozzáérne, de ahogy megnézed ezt az új videót ebből a szögből, tisztán látszik, hogy Kamber ott abban a pillanatban nem ért hozzá Bödéhez.
ha még ezután a videó után is azt mondod, hogy Kamber hozzáért ott, ahol a te általad belinkelt kép mutatja (amikor nagyjából derékszögbe van a lába) tényleg nincs miről beszélni.... :shutup:
ha csak Böde vádliját/sportszárát nézed, tisztán látszik, hogy ahhoz senki nem ért hozzá, csak max miután már a labdához hozzáért Kamber és akkor már nyújtva volt a lába.
http://www.youtube.com/watch?v=ifFeMcU8-e4

és ezt ne fél mondatba intézd el, mint az előző kommentemet pls... :lol: eléggé vicces volt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 13., kedd 13:21

Igen, de előbb lábat talált, onnantól meg elvileg nincs kérdés!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 13., kedd 13:10

Igen volt kontakt, de ő labdát is talált.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 13., kedd 13:05

Szerintem meg a linkelt képen tisztán látszik, hogy meg van a kontakt, és ahogy a nagy Puhl Sanyi Uzoma eseténél mondta ha csak egy egészen apró kontakt is van már nincs miről beszélni!

Nem értem mit kell ezen ennyit vergődni, szerintem tizi volt szerintetek nem, úgysem fogja senki meggyőzni a másikat...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 13., kedd 12:17

BBarni írta:
ez a kép konkrétan semmire sem jó,
Jah hát akkor itt szerintem hagyjuk is abba... :)
Pedig igaz van. Egy az honnét látod, hogy nem előtte van az a lába vagy összeérnek... Én fernivel vagyok szerintem nem volt 11-es. Ott maradt a labda, mert hozzáért a védő és utána esett át a lában/labdán a támadó... Ha Böde nem botlik bele, akkor elgurul keresztbe a labda, akkor még egyértelműbb lenne, hogy elpiszkálták előle...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 13., kedd 11:26

ez a kép konkrétan semmire sem jó,
Jah hát akkor itt szerintem hagyjuk is abba... :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. augusztus 13., kedd 8:11

Én azt mondom, hogy labda volt, viszont azt is mondom, hogy az ilyen hátulról érkező nyújtott lábas belépőket a mezőnyben simán lefújják, ha labda, ha nem. A bírónak meg kurvanehéz dolga volt, mert ő egyszer látta az esetet egy szemszögből a néhány tizedmásodperces pillanatot, amire vagy vagy fúj tizit vagy nem. Fújható is volt, mert láttunk már hasonlóért tizit, de azért se kövezem, hogy elengedte, mert olyanra is volt már eset. Ez a bíró így döntött egy másik meg biztos máshogy döntött volna és mindkettőnek másképp lett volna igaza, mert mindkettő eset indokolható.
Végeredményben nyertünk, így aztán nem számít annyira a dolog, én nem is vonatoznék rajta, csak gondoltam leírom mit gondolok róla Fradistaként, de mégsem elfogultan. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 13., kedd 1:20

Galacticos írta:ferni ne vergődjél már ezen ennyire.
had döntsem el én légyszi, hogy mit csinálok :)
szerintem még bőven kulturált hangnemben vitatjuk meg az esetet, egyedül Wertz esett kicsit túlzásba, rögtön rá is szólt Realista24.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 13., kedd 1:15

ferni ne vergődjél már ezen ennyire.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 13., kedd 0:52

BBarni írta:
Puhl Sándor szerint nem volt tizenegyes
Hát akkor meg vagyok nyugodva! :)
Én is tudok, nagyon profin elemezni ha kell, tessék ebből képből szerintem simán látszik, hogy van kontakt!
ez a kép konkrétan semmire sem jó, itt magát a mozgást kell figyelni, nem kiragadni 1-1 pillanatot, mert elég mást mutathatnak, mint a valóság, főleg, hogy nem is tűéles a kép és pont a lényeg van teljesen elmosódva.
de a lassított visszajátszásokból is tisztán kiderül, hogy az általad belinkelt momentumban köze nem volt Kamber lábának Böde vádlijához, ez csak a képedből tűnhet úgy...
Szerintem ha Uzoma kiállítása tizi és piros akkor Böde esete is minimum tizi!
más meccs, más bíró
Ráadásul itt simán megmagyarázta, hogy jogos a tizi és a piros, igaz aztán egy képkockát sem tudott mutatni ahol lett volna kontakt!(Nikolics vs Uzoma) :lol:
ez meg szimpla hazugság, csak hogy idézzem Puhl Sándort:
"Igazából, ha szívemre teszem a kezem, nem tudom eldönteni 100%-osan, hogy van-e testi érintkezés vagy nincs"

csak neked "beszereztem" és felraktam youtube-ra azt a részletet, ami a Bödés 11-es esetről szól, miután megint megnézed és még mindig azt mondod, hogy ez 11-es volt, akkor felesleges is tovább beszélni erről, mert akkor már direkt nem akarod látni a nyilvánvalót.
http://www.youtube.com/watch?v=pZKzsorK8O8

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 12., hétfő 20:43

BBarni írta:
Puhl Sándor szerint nem volt tizenegyes
Hát akkor meg vagyok nyugodva! :)
Én is tudok, nagyon profin elemezni ha kell, tessék ebből képből szerintem simán látszik, hogy van kontakt!
Szerintem ha Uzoma kiállítása tizi és piros akkor Böde esete is minimum tizi!
Ráadásul itt simán megmagyarázta, hogy jogos a tizi és a piros, igaz aztán egy képkockát sem tudott mutatni ahol lett volna kontakt!(Nikolics vs Uzoma) :lol:
Monizt is megmagyarázta, azért állították ki mert vehemensen reklamált...akkor Pinyőt ki kellett volna végezni ilyen alapon!(azt meg sem említem, hogy nem is ezért küldték el Monizt)
Mondjuk Szebeni a vidi-pécs meccs utáni költői kérdése! :lol:
Nagyon odamondta, jól mondta valaki holnap majd kap egy nav ellenőrzést! :lol:
Szerintem ez abszolút nem perdöntő. Uzoma esete nevetséges az se tizi meg ez se. Visszajátszásokon tisztán látszik, hogy a győri "elsodorja"(minimálisan) a labdát. Irányt is változtat az utána meg átesik a lábon/labdán Böde...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég