Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 13., kedd 18:53

Lehet tényleg hagyni kéne ezt a Bale ügyet a francba Carlo bőven elégedett a kerettel sőt, és igaza van!!!
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... atom-76748

Ez meg mi, hogy Levy itt szopat minket :cens:
Pereznek is sarkára kéne állnia és megmondani adunk 90 millát max. és kész elfogadod vagy nem és lezárni az egész sagát ne hogy már ez a majom okoskodjon meg kamuzzon...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 13., kedd 18:09

Viszont a két Man.i klub illetve a Chelsea alapból fix, hogy a Bale team előtt végez és máris csak egy helyre pályázik az Arsenal a Liverpool és ők. Szerintem nem lesz ott jövőre sem Bale sem BL. :)
Viszont Bale nélkül abszolut semmi sanszuk sincs.Hiába a pénz,ha igazi nagy spillert nem tudnak igazolni,mert egyszerűen azok nem akarnak odamenni.

Ronaldo hosszabbításáról meg az a véleményem,hogy ok hogy szépen kiszámolták,hogy mennyibe kerülne éves szinten,de azt senki se firtatja hogy Bale mennyibe...lehet hogy nem kerülne annyiba mint Ronaldo,de nem is tett le még annyit az asztalra,arról nem is beszélve,hogy mennyit hozna a portugál,ha maradna....
Az a vérszegény Kaká még mindig hoz,pedig Ronaldohoz képest most már csak egy halvány lepkefing,és akkor még finom voltam....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 13., kedd 17:17

Realfan1 írta:A Ronaldo-s hírről:
Azt nem értem, hogy miért nem lehet elé tolni egy 20M-os fizetést.. Mert ha van bale-re 100M akkor a klub legjobb játékosa is kiérdemelne egy kis fizetésemelést.. mondjuk meneszti a klub Kaká-t és azt a fizetést Ronaldo-éhoz adjuk.. :mrgreen:
Azert ez nem ilyen egyszeru. Amikor Ronaldoval megkotottek a szerzodest, 24%-os volt az ado, most 54.
Tehat Ronaldo fizetese az eddigi 4 szezonban evente 16 milliojaba kerult a klubbnak, ebbol 12-ot kapott Ronaldo, 3.8-at pedig az allam. (van a brutto fizetes: 16 millio, ebbol lejon az ado, ami 24%, tehat 3.8 millio. es ezt a 16-3.8=12.2 milliot kapja meg a jatekos, ez a netto fizetese)
Ha most kotnenk meg ugyan ezt a szerzodest, akkor 26.5 millioba kerulne, ebbol 12 menne Ronaldohoz, 14.31 pedig az allamnak. Ahhoz, hogy Ronaldo 20 milliot kapjon kezbe, az a klubbnak 44 milliojaba kerulne evente (23.5 millio menne az allamnak).
Igy hasonlitsd ossze: a 16 es a 44 millio kozott hatalmas kulonbseg van.

szerk.:
- arrol pedig nem is beszelve, hogy a reklamszerzodesekbol is mindket fel tobbet szeretne maganak.
- Kaka elengedese: nem bonthatjuk fel kovetkezmenyek nelkul egy jatekos szerzodeset. Kaka boldog madridban, tudja hogy a karrierjenek mar annyi, a VB-re nincs eselye kijutni, viszont van egy jo kis fizetese, amit nem akar feladni.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 13., kedd 17:12

Realfan1 írta:A Ronaldo-s hírről:

Azt nem értem, hogy miért nem lehet elé tolni egy 20M-os fizetést.. Mert ha van bale-re 100M akkor a klub legjobb játékosa is kiérdemelne egy kis fizetésemelést.. mondjuk meneszti a klub Kaká-t és azt a fizetést Ronaldo-éhoz adjuk.. :mrgreen:
1; jelenleg a klubnak nincs annyi pénze hogy teljes egészében ki tudja fizetni a 100M-ot. Ezt 4-5 részben szeretné kifizetni a klub.
2; Sajnos nem tudjuk hogy Ronaldo milyen feltételeket szeretne a klubtól (szponzori szerződések megosztása.. stb...)
3; Ha Ronaldo 20 milliót kapna a klubtól (tisztán) akkor az azt jelentené hogy a klubnak éves szinten kb.: 35-40 millióba kerülne (ezt most csak úgy saccoltam)
4; Kaká-t nem tudjuk eladni vagy nem is akarjuk a fene se tudja már :hmmm:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 17:11

Azért nem olyan egyszerű egy nettó 20 millás szerződést csak elé pakolni. Az ottani adótörvények alapján ez azt hiszem 32 millióba kerülne a klubnak évente, ami egy 5 éves szerződésnél már rögtön 160 millió euró. Mellesleg a 100 milliós transzferről is csak pletykák vannak, a realitás szerintem olyan 80-85 körül mozoghat.
Arról nem is beszélve, hogy ha egy játékos irreálisan sokat kap a többiekhez képest, az az öltözőben is feszültségekhez vezethet. Pl.: Di Maria, de Özil apuka is előszeretettel nyilatkozik olyanokat, hogy a fiának sem ártana egy kicsivel több gázsi. Na egy 20 milliós Ronaldo szerződés esetén (+ egyéb juttatások, reklámbevételek) ők sem elégednének meg feltétlenül egy 9-10 milliós nettó fizetéssel.
De egyébként szerintem ez nem is inkább pénz kérdés, mint inkább szakmai, hogy jobban támogassák az egyéni díjátadókon valamint, hogy megkapja azt a tiszteletet mind a vezetőségtől, mind a csapattól, ami a teljesítménye alapján alanyi jogon jár neki.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mythos90 2013. augusztus 13., kedd 17:16-kor.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 13., kedd 17:00

A Ronaldo-s hírről:

Azt nem értem, hogy miért nem lehet elé tolni egy 20M-os fizetést.. Mert ha van bale-re 100M akkor a klub legjobb játékosa is kiérdemelne egy kis fizetésemelést.. mondjuk meneszti a klub Kaká-t és azt a fizetést Ronaldo-éhoz adjuk.. :mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 16:29

TheodoriK írta:
Röviden, ha jövőre lesz bl, akkor szerintem nyugodt szívvel válnak meg a walesi-től, ha nem, akkor viszont nincs az az ember, aki továbbra is ott tudná marasztalni. Jövőre 100%, hogy jönni fog.
Egyet értek.
Viszont a két Man.i klub illetve a Chelsea alapból fix, hogy a Bale team előtt végez és máris csak egy helyre pályázik az Arsenal a Liverpool és ők. Szerintem nem lesz ott jövőre sem Bale sem BL. :)
A United most eléggé sötét ló számomra, a felkészülési szezonban nem túl sok meccset nyertek, bár ez annyira nem is nagyon számít. Viszont SAF, illetve Rooney esetleges távozásával ott is a feje tetejére állhatnak a dolgok. Pláne, hogy Thiago-ról is lemaradtak. Persze augusztus végén bejelentik CR és Bale érkezését, aztán meg is oldották a problémákat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 13., kedd 16:08

Röviden, ha jövőre lesz bl, akkor szerintem nyugodt szívvel válnak meg a walesi-től, ha nem, akkor viszont nincs az az ember, aki továbbra is ott tudná marasztalni. Jövőre 100%, hogy jönni fog.
Egyet értek.
Viszont a két Man.i klub illetve a Chelsea alapból fix, hogy a Bale team előtt végez és máris csak egy helyre pályázik az Arsenal a Liverpool és ők. Szerintem nem lesz ott jövőre sem Bale sem BL. :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 13., kedd 15:41

Bale kihagyja a válogatott meccset, mert valóban sérült. A válogatott edzője megerősítette ezt, és elmondta, hogy Bale azért utazott velük, mert a csapattal akart lenni.

Még annyi, hogy a Tottenham elvileg megegyezett a Dinamoval, hgoy 15 millióért megveszik Halilovicot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 13., kedd 13:28

Mítosz írta...
Egyet értek.Nélküle nincs BL,mert olyan játékossal nem tudnák pótolni mint ő.Hiába van pénz,ha az igazi nagymenők nem akarnak a tottenham-ban játszani...Bale meg van annyira profi,hogy mikor odakerül a sor,nem fog duzzogni,hanem teszi a dolgát...és az a rafkós Levy is ebben bízik... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 13:18

morientes írta:
Bale: ne beszéljetek hülyeségeket, dehogynem akarja eladni a Spurs. Csak horror áron. Nem véletlenül marad ki mostmár sorban meccsekről, keretből, stb. Nagyon szívesen eladják 80-100 milláért, még össze is csomagolják, a reptérre is kivszik..
Márpedig én azt mondom,nem akarja eladni.A Real Madrid,mikor úgy volt,hogy kifizeti a kèrt összeget,Mr Levy egyből továbbstrófolta az árat.Volt szó 60-ról.Aztàn lett 70.Majd 90,és a végén már 100-120ról szóltak a hírek...
Az van,hogy ha kifizetjük ezt a horrorisztikus összeget,akkor a miénk.Már csak azért is legfőképpen,mert a jàtékos lépne.Ha nem,akkor sincs a spursnél gond,pénzük van,nem létszükséglet megválni tőle,sőt...és ha azt vesszük,hogy a marketing értéke napról-napra megy följebb,hisz róla szól ma már az egész futballmédia(is)akkor a spursnak jól is jön ez az ingyenreklám...így,vagy úgy,ők mindenkèpp jól járnak...
Szerintem sem érdekük eladni. Van még hátra bőven a szerződéséből, illetve a pótlása is nehezebb lenne nekik idén, mivel nincs bl. Ha Bale idén távozna, akkor viszont nagy rá az esély, hogy jövőre sem fog nekik összejönni lévén, hogy a Chelsea és a City padján is most már normális edző ül (na jó a londoniaknál annyira nem :mrgreen: ), illetve Wenger is mindig összehozza valahogy azt a selejtezős helyezést. Szóval ebben a szezonban csak nehezebb dolguk lesz, és Bale nélkül kb esélytelenek is lennének. Nekik szerintem jobban megéri, ha idén is ott marad, és valahogy így sikerül elcsípniük vele a bl-t még annak ellenére is, ha utána a walesi ára jó pár millióval csökkenne. Jövőre a pótlása is sokkal egyszerűbb lenne így. Az már más kérdés, hogy ha nem jön nekik össze a sampion liga, akkor asszem valóban rosszul járnak ezzel az egésszel, mindenféleképpen. :mrgreen:
Röviden, ha jövőre lesz bl, akkor szerintem nyugodt szívvel válnak meg a walesi-től, ha nem, akkor viszont nincs az az ember, aki továbbra is ott tudná marasztalni. Jövőre 100%, hogy jönni fog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 13., kedd 12:51

Bale: ne beszéljetek hülyeségeket, dehogynem akarja eladni a Spurs. Csak horror áron. Nem véletlenül marad ki mostmár sorban meccsekről, keretből, stb. Nagyon szívesen eladják 80-100 milláért, még össze is csomagolják, a reptérre is kivszik..
Márpedig én azt mondom,nem akarja eladni.A Real Madrid,mikor úgy volt,hogy kifizeti a kèrt összeget,Mr Levy egyből továbbstrófolta az árat.Volt szó 60-ról.Aztàn lett 70.Majd 90,és a végén már 100-120ról szóltak a hírek...
Az van,hogy ha kifizetjük ezt a horrorisztikus összeget,akkor a miénk.Már csak azért is legfőképpen,mert a jàtékos lépne.Ha nem,akkor sincs a spursnél gond,pénzük van,nem létszükséglet megválni tőle,sőt...és ha azt vesszük,hogy a marketing értéke napról-napra megy följebb,hisz róla szól ma már az egész futballmédia(is)akkor a spursnak jól is jön ez az ingyenreklám...így,vagy úgy,ők mindenkèpp jól járnak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 13., kedd 12:44

jah igen, moratát kifelejtettem
de hát őt meg nem lenne épeszű döntés eladni, mert akkor csak benzema marad a 9-es posztra, és az meg már tényleg sovány
én özilt passzolnám le, meg jesét kölcsönbe, ha jön a walesi
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 13., kedd 12:43

___Samy___ írta:arról nincs valami hír, hogy bale érkezésével ki fog lelépni? mert eddig csak jesét olvastam, hogy a malaga vinné kölcsönbe
dm-ről azt mondta ancelotti meg ő maga is, hogy marad, özil ugye érinthetetlen, kakát meg újra össze akarják rakni :hmmm:
100%, hogy Di Maria lép le, ha Bale érkezik. Ez csak szlogen, hogy felnyomják az árát. Egyértelmű, hogy ő a fölösleg, 40 milliós játékos nem fog padon ülni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 13., kedd 12:42

arról nincs valami hír, hogy bale érkezésével ki fog lelépni? mert eddig csak jesét olvastam, hogy a malaga vinné kölcsönbe
dm-ről azt mondta ancelotti meg ő maga is, hogy marad, özil ugye érinthetetlen, kakát meg újra össze akarják rakni :hmmm:
Jesé, Morata és Coentrao, akikről írnak. Előbbi kettő közül csak az egyikre látok esélyt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 13., kedd 12:40

arról nincs valami hír, hogy bale érkezésével ki fog lelépni? mert eddig csak jesét olvastam, hogy a malaga vinné kölcsönbe
dm-ről azt mondta ancelotti meg ő maga is, hogy marad, özil ugye érinthetetlen, kakát meg újra össze akarják rakni :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 13., kedd 12:31

Én már megmondtam, hogy Ancelotti nem sámán vagy varázsló, hogy megfiatalítsa Kakát. Megkopott az emberünk... Ez van, akármennyire is szeretni való bele kell törődni: Kaká már csak dísz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 13., kedd 12:18

madridronie írta:
Ha már Kaká /alul a feliratozott vidi/, lehet ezt a "szerencsétlen" embert nem szeretni, már-már komolyan megsajnáltam (annak az ártatlan pofinak rengeteget köszönhet ez a nagy "túlélő" :lol: )! :mrgreen:
Én nagyon remélem hogy Kaká-t rendbe tudja rakni egy kicsit Ancelotti.

Amugy mit keresnek itt a Real Madridban olyan játékosok akik nem tudnak teljesíteni ha van nekik egy konkurenciájuk ?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 13., kedd 12:18

grofs írta: de akkor mért húzzák az időt nem, hogy most eladnák és abból a pénzből megtudnák erősíteni a keretet
Szerintem már megvan, hogy abból kiket vesznek meg (ahogyan a sajtó is írogatott már), még azt is meg merem kockáztatni, hogy megállapodtak már Július közepén csak kell a sajtónak és a népnek a cirkusz :D[/quote]

Szerintem is megvan az egyezség, csak még nem hivatalos, hogy a Spurs olcsón tudjon igazolni. Nekünk olyan szempontból nem sürgős, hogy nincs szuperkupa, szeptemberre meg Bale úgyis megérkezik.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 13., kedd 11:04

rm22 írta:
Bale: ne beszéljetek hülyeségeket, dehogynem akarja eladni a Spurs. Csak horror áron. Nem véletlenül marad ki mostmár sorban meccsekről, keretből, stb. Nagyon szívesen eladják 80-100 milláért, még össze is csomagolják, a reptérre is kivszik..
de akkor mért húzzák az időt nem, hogy most eladnák és abból a pénzből megtudnák erősíteni a keretet
Szerintem már megvan, hogy abból kiket vesznek meg (ahogyan a sajtó is írogatott már), még azt is meg merem kockáztatni, hogy megállapodtak már Július közepén csak kell a sajtónak és a népnek a cirkusz :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég