OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. január 18., szerda 16:34

Tudom, hogy nem feltetlenul erre valo az oldal hogy betegsegekrol kerdezzek de regebben meg serulesekrol is sok okossagot olvastam itt ugyhogy egy probat meger. :D

Szoval meg szilveszter masnapjan ereztem, hogy bizony sokkal nehezebben tudok nyelni mint maskor es azota is megmaradt ez enyhen, nem mentem orvoshoz mert nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentoseget es remeltem hogy elmulik. Viszont az utobbi napokban egyre inkabb gombocot erzek a torkomban valamint a rekedtseg is megmaradt es egyre nehezebben nyelek, valamint most mar fajdalmat is erzek a torkom/pmirigyem/gegem kornyeken ha mondjuk asitok vagy kinyujtom a nyakam. Valakinek van otlet hogy mi lehet ez es erdemes-e vele orvoshoz fordulni?

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 18., szerda 14:38

Realista24 írta:Senki nem mondta, hogy nem.
Senki nem mondta, hogy azt mondtad :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 12:22

Realista24 írta:
Gyártást terveztem kevesebbért.

Azért jobb többet keresni :)
Senki nem mondta, hogy nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. január 18., szerda 12:10

Kerlon írta:Persze mikor felmondasz sajnálja
Felmondtál?
Realista24 írta:Gyártást terveztem kevesebbért.
Azért jobb többet keresni :)
k!ll3rcsöcs írta:Nyilván, ha a legjobb körülményekre vágysz, akkor szinte csak multi jöhet szóba.
Multija válogatja. Voltam én már olyan helyen, ahol gályarabnak nézték az egyszerű munkaerőt, ezzel szemben én kb. többet kerestem, mint a főnököm. Szét is hullott a kollektíva.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 18., szerda 9:41

Összességében nagyon mozgalmas volt az elmúlt 10 évem, Fősuli után (amit nem fejeztem be - PTI -, mert rájöttem nem az én világom) egy cégcsoporton belül kezdtem el dolgozni, egy munkakörnyezetben, ma PR-Kommunikáció-Rendezvényszervezéssel és lebonyolítással foglalkozom, elsősorban uniós finanszírozású PR és rendezvények. Emellett egy karaoke szórakozóhely üzletvezetője vagyok, ahol még tanulmányaim alatt pultosként kezdtem el dolgozni.
Sokat dolgozom, akár 6-7 nap egy héten, általában 10-12 órát, de emellett is van időm mindenre, a munkám pedig nem is lehetne változatosabb. Nagy a felelősség de én ezt élvezem, a fizetésem meg nyilván adja.
Én elmondhatom, hogy öööö..ppff..máximum :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. január 18., szerda 8:05

Kerlon írta: Helyeztek már rád olyan felelősséget, amin több 10 millió múlik? Mert amikor éjjel nappal görcsölsz, hogy jól csináld és mellé a főnök hajt, mert túl vállalta magát a cég és normális tempóban sem tudsz dolgozni, de elvarja, hogy legyen hamar kész és legyen jó, majd fenyeget azzal, hogyha van benne hiba, akkor elbeszelgetunk. Persze mikor felmondasz sajnálja, mert kevés az, aki egy év után bőven teljes értékű melót tud végezni és a 140er megeri neki. Hála istennek, hogy jelenleg sok a lehetőségem elhelyezkedni, mert szerintem ezt senkinek nem szabadna ilyen körülmények között csinálnia.
Igen, helyeznek. Egy nagyságrenddel nagyobbat is, rendszeresen. Szerencsére nem vagyok az a görcsölős típus. Ahogy R24 is írta, inkább hétről hétre örömömet lelem benne!
A fizetés pedig..igaz nagyon nehezen, de éltem már havi 100-bol is.. nyilván kumma nehéz, de éhen nem haltam,sírni akkor sem sírtam, hogy kevés, kerestem mást, tettem a dolgom. Mondjuk nyaralni/síelni sem mentem el évente többször..
Mikor beüt a krach, csak annyit szoktam mondani, hogy "örülni kell, hogy ez van, mert ha nem örülsz, akkor is ez van". A pesszimizmus a halálom, de így, hogy magyarnak születtem, meg így sem tudtam hozzászokni ezidáig.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 18., szerda 7:21

Kerlon írta:
kelemen.istvan írta:Most nyugis a munkaköröm, nem panaszkodhatom, de amikor postás voltam ősszel, tavasszal, szakadó esőben, hóban, erős mínuszban, akkor sem panaszkodtam. Soha. Édesapám vájár volt, soha nem jött úgy haza a munkából, hogy "bassza meg de szar volt", pedig gondolhatjátok, nem lehetett egy leányálom. Egyszerűen ezt "hoztam otthonról", a munka miatt nem panaszkodni kell, hanem örülni annak, hogy van.
Bár végtelenül panaszkodó, pesszimista nemzet vagyunk..
Valaki arra panaszkodik, hogy 12 órát nem csinálsz semmit? Es ezért fizetik? Olvass! Vagy menj le a bányába, ott joggal panaszkodhatsz, de legalább unatkozni biztos nem fogsz.
Helyeztek már rád olyan felelősséget, amin több 10 millió múlik? Mert amikor éjjel nappal görcsölsz, hogy jól csináld és mellé a főnök hajt, mert túl vállalta magát a cég és normális tempóban sem tudsz dolgozni, de elvarja, hogy legyen hamar kész és legyen jó, majd fenyeget azzal, hogyha van benne hiba, akkor elbeszelgetunk. Persze mikor felmondasz sajnálja, mert kevés az, aki egy év után bőven teljes értékű melót tud végezni és a 140er megeri neki. Hála istennek, hogy jelenleg sok a lehetőségem elhelyezkedni, mert szerintem ezt senkinek nem szabadna ilyen körülmények között csinálnia.
Gyártást terveztem kevesebbért. Nem sírtam miatta hanem örültem neki mert felelősségteljes munkakör volt.

Ez nagyon rossz felfogás egyenként. Bár az emberek nagyon nagy százaléka mindig mas fizetésével van elfoglalva mintha attól neki jobb vagy rosszabb lenne. Hkgy bezzeg a Pisti 50kval többet keres vagy Zsuzsi alig dolgozik de ugyanannyit kap mint en...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 18., szerda 7:01

kelemen.istvan írta:Most nyugis a munkaköröm, nem panaszkodhatom, de amikor postás voltam ősszel, tavasszal, szakadó esőben, hóban, erős mínuszban, akkor sem panaszkodtam. Soha. Édesapám vájár volt, soha nem jött úgy haza a munkából, hogy "bassza meg de szar volt", pedig gondolhatjátok, nem lehetett egy leányálom. Egyszerűen ezt "hoztam otthonról", a munka miatt nem panaszkodni kell, hanem örülni annak, hogy van.
Bár végtelenül panaszkodó, pesszimista nemzet vagyunk..
Valaki arra panaszkodik, hogy 12 órát nem csinálsz semmit? Es ezért fizetik? Olvass! Vagy menj le a bányába, ott joggal panaszkodhatsz, de legalább unatkozni biztos nem fogsz.
Helyeztek már rád olyan felelősséget, amin több 10 millió múlik? Mert amikor éjjel nappal görcsölsz, hogy jól csináld és mellé a főnök hajt, mert túl vállalta magát a cég és normális tempóban sem tudsz dolgozni, de elvarja, hogy legyen hamar kész és legyen jó, majd fenyeget azzal, hogyha van benne hiba, akkor elbeszelgetunk. Persze mikor felmondasz sajnálja, mert kevés az, aki egy év után bőven teljes értékű melót tud végezni és a 140er megeri neki. Hála istennek, hogy jelenleg sok a lehetőségem elhelyezkedni, mert szerintem ezt senkinek nem szabadna ilyen körülmények között csinálnia.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. január 18., szerda 5:38

kelemen.istvan írta:Most nyugis a munkaköröm, nem panaszkodhatom, de amikor postás voltam ősszel, tavasszal, szakadó esőben, hóban, erős mínuszban, akkor sem panaszkodtam. Soha. Édesapám vájár volt, soha nem jött úgy haza a munkából, hogy "bassza meg de szar volt", pedig gondolhatjátok, nem lehetett egy leányálom. Egyszerűen ezt "hoztam otthonról", a munka miatt nem panaszkodni kell, hanem örülni annak, hogy van.
Bár végtelenül panaszkodó, pesszimista nemzet vagyunk..
Valaki arra panaszkodik, hogy 12 órát nem csinálsz semmit? Es ezért fizetik? Olvass! Vagy menj le a bányába, ott joggal panaszkodhatsz, de legalább unatkozni biztos nem fogsz.
attól hogy egy munka kemény fizikai erőnlétet igényel, attól még nem lesz szórakoztatóbb és kevésbé ingerszegény..Akkor is ugyan olyan szar lesz max máshogy, de a lényegen nem változtat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 17., kedd 23:16

kelemen.istvan írta:Most nyugis a munkaköröm, nem panaszkodhatom, de amikor postás voltam ősszel, tavasszal, szakadó esőben, hóban, erős mínuszban, akkor sem panaszkodtam. Soha. Édesapám vájár volt, soha nem jött úgy haza a munkából, hogy "bassza meg de szar volt", pedig gondolhatjátok, nem lehetett egy leányálom. Egyszerűen ezt "hoztam otthonról", a munka miatt nem panaszkodni kell, hanem örülni annak, hogy van.
Bár végtelenül panaszkodó, pesszimista nemzet vagyunk..
Valaki arra panaszkodik, hogy 12 órát nem csinálsz semmit? Es ezért fizetik? Olvass! Vagy menj le a bányába, ott joggal panaszkodhatsz, de legalább unatkozni biztos nem fogsz.
Kiváncsi voltam ki írja le ezt először. :)
En azt imádtam az előző helyemen amikor a sales panaszkodott...aztán meg az otthoni internet előfizetés is ki volt fizetve, plusz kaja pia utazás elszámolás kontrollálatlanul. Kocsi, laptop, telefon alap ugye. Fix bér, nem jutalékhoz kötve...de neki szar :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 17., kedd 22:44

Home officeba vagyok webfejlesztő kb 1 éve, elötte irodába voltam.
Meg van az előnye és a hátránya is, itt a hátránynál a 0-24es elérhetőséget tudom felhozni bár ez megvolt akkor is mikor bent voltam irodába. Pénz nem rossz, viszont később megfelelő tapasztalat és kapcsolatok mellett egyéni vállalkozásba kezdenék.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. január 17., kedd 22:29

Most nyugis a munkaköröm, nem panaszkodhatom, de amikor postás voltam ősszel, tavasszal, szakadó esőben, hóban, erős mínuszban, akkor sem panaszkodtam. Soha. Édesapám vájár volt, soha nem jött úgy haza a munkából, hogy "bassza meg de szar volt", pedig gondolhatjátok, nem lehetett egy leányálom. Egyszerűen ezt "hoztam otthonról", a munka miatt nem panaszkodni kell, hanem örülni annak, hogy van.
Bár végtelenül panaszkodó, pesszimista nemzet vagyunk..
Valaki arra panaszkodik, hogy 12 órát nem csinálsz semmit? Es ezért fizetik? Olvass! Vagy menj le a bányába, ott joggal panaszkodhatsz, de legalább unatkozni biztos nem fogsz.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. január 17., kedd 22:27

Kerlon írta:Na, ha már kirobbantottam a témát leírom a miértek.
Durván másfél éve vagyok ott (fél éve befejeztem az egyetemet) nettó 140-et kapok még egyszer tőlük úgy, hogy már emeltünk. A munkaköröm műszaki rajzoló, de gyakorlatilag tervező rajzoló feladataim is vannak, költségvetéseket írok, helyszíni felmérésekre járok, Budapesten belül azon a bérleten, amire egy fitying támogatást nem adnak. Céges telefon megint nincs, szóval irodán kívül megint saját számlára telefonálok. A munka szervezése szar, rendre ordít felettünk a főnök, ha véletlenül sikerült 2 munkát ugyanarra a határidőre bevállalni. A kedvencem, mint most az utolsó projektem, hogy lebeszélünk "A"-t és "B"-t kérnek számon rajtam.

Külön érdekesség, hogy 130+ milliós bevételt termel 8 ember, de 1 év után sikerült kapnom egy 4000 forintos új egeret ("nincs pénz"), mert a régi szarakodott. Ez a magyar kft valóság. :fpalm:

Eddig el se tudtam képzelni, hogy miért megy mindenki nyugatra.
Sürgősen keress új munkahelyet. Én is magyar Kft-nél dolgozom, és ennél sokkal jobb a helyzet minden téren. Vannak azért olyan hazai cégek, ahol a vezetők alapvetően jól gondolkodnak. Nyilván, ha a legjobb körülményekre vágysz, akkor szinte csak multi jöhet szóba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 17., kedd 22:14

Azért az sokkal rosszabb mikor azzal kezdődik a reggeled, hogy 2-ig le kell adnod valamit, amire még kéne két nap. :kivagyhe: :kivagyhe: :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 17., kedd 20:49

ziro4vr írta: Ja, amúgy a munkahelyi unalomnál nincs rosszabb,
Főleg, ha 12+ órában csinálod. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 17., kedd 20:45

Faterom villamosmérnök, van pénz a szakmában, de amíg echte villamosmérnökként dolgozott, magyar cégnél, nem keresett valami jól.

Aztán jött a multi, nem nehéz kitalálni melyik. Képzések, oktatások stb, a feladatköre is megváltozott, ott már jobb a bérezés, de ott is csak a középvezető szinttől. Diplomás emberek végeznek pitiáner feladatokat, pitiáner összegért.

Ja, amúgy a munkahelyi unalomnál nincs rosszabb, velem ez diákmelósként történt, mikor egy könyvtárban kellett "dolgoznom". 6 óra volt csak a munkaidőm, abból kb napi négyet nyelvtanulásra fordítottam, és kényelmesen maradt időm a melóra is. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 17., kedd 18:11

Na, ha már kirobbantottam a témát leírom a miértek.
Durván másfél éve vagyok ott (fél éve befejeztem az egyetemet) nettó 140-et kapok még egyszer tőlük úgy, hogy már emeltünk. A munkaköröm műszaki rajzoló, de gyakorlatilag tervező rajzoló feladataim is vannak, költségvetéseket írok, helyszíni felmérésekre járok, Budapesten belül azon a bérleten, amire egy fitying támogatást nem adnak. Céges telefon megint nincs, szóval irodán kívül megint saját számlára telefonálok. A munka szervezése szar, rendre ordít felettünk a főnök, ha véletlenül sikerült 2 munkát ugyanarra a határidőre bevállalni. A kedvencem, mint most az utolsó projektem, hogy lebeszélünk "A"-t és "B"-t kérnek számon rajtam.

Külön érdekesség, hogy 130+ milliós bevételt termel 8 ember, de 1 év után sikerült kapnom egy 4000 forintos új egeret ("nincs pénz"), mert a régi szarakodott. Ez a magyar kft valóság. :fpalm:

Eddig el se tudtam képzelni, hogy miért megy mindenki nyugatra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 17., kedd 16:24

MesQueUnClub írta:Dolgoztam nagy multinál is, a jelszó az admin szintű belépéshez Password1 volt.. :D Főiskolán tanultam én is informatikát és mint ilyenek között szocializálódott egyén, tudom, hogy a programozó elég kényelmes típus. :D
Hát admin szintű belépéshez nálam alap a kis és nagy betű, plusz szám és speciális jel, de initial passwordnek én is mindig Pass123-t állítok be :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 17., kedd 16:21

ericco írta:
MesQueUnClub írta:Ha gépen dolgozol. 192.168.0.1 vagy 1.1, a felhasz/jelszó általában Admin Admin, vagy Admin Password, és nézd meg a kódot.
Én, mint hálózati admin csak annyit mondok: azért na :lol: :mrgreen:
Dolgoztam nagy multinál is, a jelszó az admin szintű belépéshez Password1 volt.. :D Főiskolán tanultam én is informatikát és mint ilyenek között szocializálódott egyén, tudom, hogy a programozó elég kényelmes típus. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 17., kedd 16:16

MesQueUnClub írta:Ha gépen dolgozol. 192.168.0.1 vagy 1.1, a felhasz/jelszó általában Admin Admin, vagy Admin Password, és nézd meg a kódot.
Én, mint hálózati admin csak annyit mondok: azért na :lol: :mrgreen:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég