Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 1., szerda 12:55

BBeno írta:valencia tipikus kiscsapat mentalitással focizik ellenünk, hogy majd ők megmutatják mennyire jók. kiszenvednek egy X-et és utána 3 meccsen kikapnak inkább bárkitől.
Hát nem tudom, nagy ott a zűrzavar... (sajnos)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 1., szerda 12:49

valencia tipikus kiscsapat mentalitással focizik ellenünk, hogy majd ők megmutatják mennyire jók. kiszenvednek egy X-et és utána 3 meccsen kikapnak inkább bárkitől.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 1., szerda 12:46

A Valencia elleni meccs sorsdöntő lesz. Az Espanyollal játszunk otthon szombaton és elvileg szerdán megyünk Valenciába, majd vasárnap a Villarreal lesz az ellenfél szintén idegenben. A két vízválasztó hétből az egyik ez.
Ezt a valenciat most, azt kell mondjam simán meg kell vernünk, nincs ott most koncepcio, bár az életükért harcolnak, de ha komolyan vesszük, nem lehet baj.
Az espanoltol sem féltem a mieinket, a celta neg a depor idegenben az kemény lesz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. január 30., hétfő 20:19

Celta, Vale, Malaga, Gijón, Depor elleni túra sem lesz egyszerű, nem beszélve az utolsó fordulókban a kiesőjelöltek elleni meccsekről. :)

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. január 30., hétfő 19:46

Celta Vigo (i), Osasuna (i), Napoli (o), Espanyol (o), Valencia (i), Villarreal (i), Las Palmas (o), Eibar (i), Napoli (i), Betis (o), Bilbao (i), Alavés (o), Leganes (i), Atletico Madrid (o), BL, Gijon (i), BL, Barcelona (o), Deportivo (i), Valencia (o), BL, Granada (i), BL, Sevilla (o), Malaga (i)
Sima az sosem lesz, de ez egyértelműen a könnyebbik félév. Az idegenbeli meccsek közül a Villareal és Bilbao ellenni a rangadó, a többi nem olyan vészes. Már amennyire lehet az bármelyik idegenbeli meccs. A hazaiaknál meg ugye a döntetlen a minimum, az is 2-3 meccsen, a többinél a 3 pont az alap.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 18:19

ikarus93 írta:
Kerlon írta:Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
Szerintem behúzzuk vagy a Barca.
BL döntőbe volt már El Classico ?
Nem. De meg El Clásico sem. Na trollkodasbol ki. Ne is legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 30., hétfő 18:18

Kerlon írta:Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
Szerintem behúzzuk vagy a Barca.
BL döntőbe volt már El Classico ?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6614
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 30., hétfő 17:55

Miert lenne sima a Villarreal elleni meccs utan?
Plane ha a realitasok talajan maradunk:
Celta Vigo (i), Osasuna (i), Napoli (o), Espanyol (o), Valencia (i), Villarreal (i), Las Palmas (o), Eibar (i), Napoli (i), Betis (o), Bilbao (i), Alavés (o), Leganes (i), Atletico Madrid (o), BL, Gijon (i), BL, Barcelona (o), Deportivo (i), Valencia (o), BL, Granada (i), BL, Sevilla (o), Malaga (i)
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 30., hétfő 16:54

Nem akarok vészmadár lenni, de én nagyon nem hiszek az idei BL-ben, viszont a bajnokságot most már nem szabad elengednünk. Idén mondom először, hogy egy értelmesen focizó csapat bőven megtudja majd verni a Barca, Bayern, Real 3-as egyikét is. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, hogy nem lepődnék meg, ha más nyerné meg, mint az elmúlt években.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 30., hétfő 16:41

Jól jött ez a kupa kiesés szerintem.Persze nm bántam volna,ha triplázunk :D de ilyen állapotban nekimenni a tavasznak úgy,hogy esetleg kapunk egy atma barcát a kupában és még elmaradt meccsünk is van... kifingtunk volna a bl kezdésre...

Így van 1-1 hetünk felkészülni a közelgő meccsekre, a sérültek is lábadoznak a két rivális meg egymást gyűri,lesz még ebből pontvesztés náluk szerintem.

Ahogy R24 is írta ha egy 5-6-7 pontos előnnyel fordulunk ki a valencia villareal meccsekből szerintem onnantól sima, az atletico-barca visszavágón figyelni kell(de azért ahhoz elég rossz passzban kell lenni,higy mind2 meccset bukjuk otthon) a sevilla meccsre meg már sorfalat akarok látni :D

Bl-ben meg hagy szóljon, elődöntő kötelező onnan meg lesz ami lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. január 30., hétfő 8:35

MOM: Kovacic
Aranyember: CR (a gól, gólpassz miatt kijár neki)
Legharcosabb: Lucas
Szörnyű nap: Inigo Martinez
Realista24 írta:Sehol egy kis fika, lehúzás vagy adjuk el szövegek?
Ilyenkor nem illik :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 30., hétfő 8:09

Sehol egy kis fika, lehúzás vagy adjuk el szövegek? Azt hittem rossz oldalra jöttem fel. Gyors vélemény.

A védelem nagyjából patent volt, nagyon örültem Varane visszatérésének, és hogy szerintem korrekt teljesítményt hozott le. Mellette még Danilót emelném ki valamilyen szinten, a legnagyobb nyomás és utálat Karim mellett rajta van. Ennek és szerény képességei ellenére ugyanúgy hajtott, mint szűz kisfiú a playmate partin.

Középpályát nem fényezném túl (Casemiróról tegnap már írtam röviden meccs közben, tartom továbbra is, hogy elavult "fegyver")., de Kovacicot ki kell emelni. Ilyen egy world class teljesítmény. Ennyi jegelés, mellőzöttség után, így teljesíteni, bárki számára irigylésre méltó lehet.

A támadók közül Lucast tudom kiemelni a legjobban, Karim meg Cé az első félidőben, ha szenvedve is, de hozzátették jelenlegi legjobb tudásukat a meccshez, többet nem lehetett, aztán a másodikra a francia elfogyott teljesen, Cé az Cé (bár továbbra sem értem, hogy fájdalmakkal minek kell a pályán hagyni, talán egy jó izomsérülést akar neki Zidane, és akkor ki tudja hagyni a csapatból), Lucas viszont robotolt az elejétől a végéig.

Összegezve az elmúlt fél szezont, kupakiesést, bajnoki tabella 1. helyezést.

Ez a keret nem a triplázásra született, hanem, hogy tíz kupát nyerjen egy évben. (nyilván túlzok). De amíg, hetekre, együttesen kiesnek olyan játékosok, mint Carvajal, Marcelo, Bale, Modric, James...addig ez talán lehetetlen.

Az alapkezdő mezőnyjátékosok 40%-a szinte fixen sérült. A 12. és 13. emberek kiesnek, de ennek ellenére is ki tud rakni Zidane egy olyan kezdőt, ahova Isco be sem fér, az több, mint beszédes.

Na meg az is, hogy a kupakiesés sem a sérülteken múlt, hanem Zidane - mondjuk úgy - furcsa kezdőin és elképzelésein. Azt a közhelyet viszont adom, hogy ami elmúlt, azzal nem kell foglalkozni, ezt a bajnokságot be kell húzni, mert nem tudom mikor volt olyan utoljára, hogy féltávnál a Barcának 6 döntetlen és két vereség volt a neve mellett...majd paleszék megírják.

A Valencia elleni meccs sorsdöntő lesz. Az Espanyollal játszunk otthon szombaton és elvileg szerdán megyünk Valenciába, majd vasárnap a Villarreal lesz az ellenfél szintén idegenben. A két vízválasztó hétből az egyik ez.

A másik az Atma és a Barca elleni visszavágók, otthon árpilisban, megspékelve remélhetőleg a BL meccsekkel. Még ha 7 pont előnnyel is érkezünk áprilisba két hét alatt eltűnhet, ha nem figyelünk oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. január 29., vasárnap 22:41

Hát mondhatni ez a mi fordulónk volt!! :D

Soha rosszabbat :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. január 29., vasárnap 22:37

na, ez egy jó este volt.
vak partjelzőkkel még kiütés is lehetett volna. :D

jól fociztak a játékosok, otthon ez a minimum. :)

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2017. január 26., csütörtök 18:08

Előttem már valaki írta, szerintem sem kell különösebben Danilot pofozni, normál esetben alig-alig játszana, az már engem is érdekelne ugyan mit látott anno Ancelotti benne, és sajnos nem áprilisi tréfa lett belőle...azt viszont állítom hogy ha hátul az alap kezdő egészséges lenne, szerintem bőven a padon töltötte volna a szezont...az már más kezdés melyik a kezdő csapatunk...
- a Navas-Marcelo Ramos Varane Carvajal-Kroos Case Modric-BBC őszintén valaki tudja hány meccset tudott lejátszani az idén??? Összesen???
- Szidjuk Cr és Benzemat(esetek döntő többségében joggal) viszont az is biztos ha a két szélső és Bale egészséges lenne, valószínű jobb mutatóval rendelkezne mindkettő! Ráadásul szerintem kar szindi a cseréket, mert meglátásom szerint régóta nem volt ennyire minőségi és mely keretunk! A gond az hogy szerintem a galakezdo az ami szint, a cserepad meg szinten hozza a gálakezdo szintjét,ha közülük bárkit is becserelunk a második félidőben!!! ...picit fáradtabb ellenfél ellen egy friss LV asensio Kovacic Isco de meg James is lazábban és látványosabban játszik mint kezdőként...sajnálom ezt a keretet mert ha mindenki egészséges lenne, a galakezdo meg tudna 5-10 meccset játszani egymásután, nyugodt szívvel lehetne leülni meccset nézni! Így tényleg nehéz, épp olvastam a Bein Sport hírt hogy idén már 173 sérülés történt...én nem tudom a többi nagy csapat a nagy bajnokságokban hogy áll e téren, de ez nekem bárhogy is nézem, kegyetlen erős és nagy szám! más években is voltak serulteink 1-2 hetes kiesés volt a legtöbb 1-2 hosszabb kiesővel kiegészülve, idén viszont szinte minden alap játékos hónapokra esik ki...hónapokra :cens: utána meg formába lendulni is komoly próba! Én meg gondolni sem merek arra hogy ne nyerjünk semmi idén, DE vajon mi kell meg hogy valami történjen a klub körül??? Mi kell hogy valaki belássa, ez a csapat szinte verhetetlen lenne ha folyton 3-4 alap játékos nem lenne sérült hónapokig? tudom hogy egy sérülés elkerülésének vagy elszenvedésében a szerencse hatalmas faktor...de mi a fene van hogy amíg akar a spanyol ellenfeleink de akar nemzetközi szinten is sokkal kevesebb sérüléssel nyomnak le egy szezont mint mi? :kivagyhe: azért valami csak van amin lehetne javítani, nem?
- Tényleg nem vagyok kar örvendő, de csak az idén annyi kemény belépőket úsztak meg a Barca és az Atma 1-2 hét kieséssel, ami nálunk alapból 2 hónapnál kezdődik...ez azért már évek óta tény...kétlem hogy ennyi sérülés mind mind balszerencse...különösebben nem is faj ez a kupa kiesés, csak zavaró hogy nekünk is megvolna a keretunk egy történelmi triplára, de valamiért nem jön össze sosem :/
- Amúgy meg szegény Benzemat nem értem mi van vele? Az egyik legnagyobb kedvencem, de kétlem hogy más sem nézi közben Suarez eredményességet a Barcaban??
- Tudom hogy más a taktika, mindig van valami magyarázat, de kérdem én, jobb így mint ha lenne egy igazán gólerős tamadonk?! Jobb a taktikának szentelni Benzemat???
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 26., csütörtök 17:35

Hagyjuk már ezt a Carrascot. Kb az Atleticot is kétszer húzta ki idén a szarból. Néha jó napja van aztán ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. január 26., csütörtök 15:56

A bayern ellenire emlékszem, szinte tökéleteset hozott, olyan érett volt az a futball, hogy leesett a pofám.

Amúgy értem mire gondolsz, én valahogy a közép út mellett vagyok, lehet fiatalitani, de csak módjával. De bem megy a dolog, akkor nyilván új utakat kell keresni.
Persze ahogy írtam, 3 meccsből nem vonnék le mélyreható következtetéseket.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 26., csütörtök 15:24

morientes írta:Mondjuk a fenti felsorolásból Weiglnek igen csak van fiatal kora ellenére rutinja, Modric-i magasságokban lesz a srác, és sztm már most jobb mint Verratti.
Srácot nem nagyon követem, sőt...Bár én minden Dortmund játékost vhogy kétkedve fogadok, sok jövő legjobbja futott már onnan ki, aztán ugyanazzal a lendülettel mentek vissza 2-3 éven belül, de ettől még tényleg befuthatja azt amit mondasz, csak én még látni szeretném komolyabb meccseken, sorozatosan milyen teljesítményre képes.
A mondandóm lényege inkább a mi fiatal vonalunkra értettem, h nem visszahívni kellene őket és csereként itt jegelni, aztán bedobni a vízbe, hanem inkább vhova 2-3 évre kölcsönba, szerezzenek tapasztalatot és ha arra érdemesek jöhetnek vissza.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. január 26., csütörtök 14:49

Lehet itt szidni Jamest, de ezerszer inkább őt raknám be csereként, de akár kezdőként is ha szükség lenne rá tegyük fel egy fontos BL párharcban, mint ezeket a 0 km-s nemzetközi rutinnal alig rendelkező tehetségeket.
Mondjuk a fenti felsorolásból Weiglnek igen csak van fiatal kora ellenére rutinja, Modric-i magasságokban lesz a srác, és sztm már most jobb mint Verratti.

Jamesnek sincs olyan sok nemzetközi rutinja, a realban éppenséggel.
A válogatott más tészta, a portot monacot meg hagyjuk.

Most, hogy nem megy a szekér, meg hogy tele vagyunk sérültel, nem dőlt össze azért a ház. Várható volt hogy jön egy mélyebb szskadz, meg esetleg sérüléshullám. Hogy ez egyszerre kapott el, az hatványozottan pech, de inkább most essünk ki a kupából, mint bukjunk egy létfontosságú meccset a liga vagy a bl szempontjából.
Hétvégén győzelmet várok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 26., csütörtök 13:00

Anthony írta:A szélső hátvédeink cseréi hosszú évek óta nincsenek megoldva, egyszerűen érthetetlen számomra...
Ahogy a Sanitas és doktor Ólom jelenléte is értelmezhetetlen.
Amit még nagyon várok, az a Benzema utáni korszak, mostmár az sem lehet túl távoli.
Én inkább a CR utáni időszakra lennék kíváncsi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég