Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. április 27., szombat 10:07

Tayo írta:nagyon úgy néz ki hogy ancelotti személyében megvan az új edző jövőre.
Igen. Nem tudom, amikor év elején először bedobták a nevét eléggé szkeptikus voltam de mára már akárki érkezne azt hiszem elfogadnám. Ha jól belegondolok akkor lehet benne ráció mert azért ha van pénz(PSG) akkor tud ő olyan csapatot is összerakni amiben nem 9védő játékos van.Az mindenképpen jól jöhet,hogy hátúlról épitkezik, a védelem megvan, már csak Carvajalnak kell csatlakoznia a kerethez és majdnem,hogy európa legjobb védelme ott van a kezében, a középpálya már nem ilyen egyszerű de hát ezért érkezik, tegye rendbe. Támadósorba lesz igazolás de az igy sem gyenge csak a fejekben kéne rendet rakni. Egy új kezdet mindent rendbe rakhat. Idén még megkell nyerni a király kupát azt szevasz. Murinnyó mehet istén hirével. Pedig mennyire biztam(unk) benne 3éve amikor idejött...

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. április 27., szombat 10:06

accel írta:
"Az üzlet megköttetett, Ancelotti lesz Mourinho utódja” – mondta egyes források szerint egy, a Real Madridhoz közel álló forrás. A Királyi Gárda korábban már kétszer is megpróbálta elcsábítani az olasz mestert, de ezidáig nem sikerült.
Már csak a bl miatt is jó lenne ha ő érkezne, a Milannal 5 év alatt 3bl döntőt játszott ebből 2-t megnyert egyet 3-0-ról elbukott

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 27., szombat 9:37

Legkisebbtobi írta: Mintha a kozonseg sz.rta volna telibe hogy egy bl elodontobe van. nem oket kellene basztatni hanem megfenyegetni ezeket a ket ballabas focistakat hogyha nem jatszanak mindent bele adva akkor 2 havi fizu megvonas azt majd megnezzuk hogy fognak-e setalgatni ossze-vissza. :(
Az első mondatod tény, de legalább ezzel azt mutatják, hogy nem adták fel a párharcot. Azért ez is több, mint a semmi. Meglátjuk mi lesz kedden.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. április 27., szombat 9:34

Spanyol lapinformációk szerint a Real Madrid vezetősége maga mellé szeretné állítani a Bernbaéut, mint tizenkettedik ember. A Dortmund elleni visszavágó estéjén két órával korábban fogják kinyitni a kapukat. Szeretnék, ha minden szurkoló fehér mezben menne a mérkőzésre, valamint a mérkőzés előtt az AC/DC, Thunderstruck című számával fogják hangolni a közönséget.
Mintha a kozonseg sz.rta volna telibe hogy egy bl elodontobe van. nem oket kellene basztatni hanem megfenyegetni ezeket a ket ballabas focistakat hogyha nem jatszanak mindent bele adva akkor 2 havi fizu megvonas azt majd megnezzuk hogy fognak-e setalgatni ossze-vissza. :(

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. április 27., szombat 9:33

nagyon úgy néz ki hogy ancelotti személyében megvan az új edző jövőre.

nem tudom igazából, nem nagyon akarok előre ítélkezni. pereznél biztos hogy szempont volt a név, nem akart egy mezei egeret leültetni josél helyére. nem vagyok az olasz foci híve, de ancelotti csapataival valahogy mindig tudtam azonosulni. bírtam azt a milant is, tele volt jó játékosokkal persze alapvetően az olasz stílus dominált de ancelotti mindig is szerette a technikás játékosokat és volt is szeme igazolni ilyen játékosokat, szóval ez talán kedvező lehet nekünk mourinho után.

a középpályát elég jól meg tudja szervezni a csapatainál, ami nekünk a legnagyobb gyengeségünk. kiváncsi vagyok mit fog kezdeni alonsoval meg khediraval. egyelőre bizonytalan vagyok, mindenképp meg kell várnunk hogy kiket akar majd idehozni és hogy milyen felállást, stílust akar megvalósítani.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. április 27., szombat 9:26

"Az üzlet megköttetett, Ancelotti lesz Mourinho utódja” – mondta egyes források szerint egy, a Real Madridhoz közel álló forrás. A Királyi Gárda korábban már kétszer is megpróbálta elcsábítani az olasz mestert, de ezidáig nem sikerült.
Hát legyen,próbáljuk meg.De olvastam,hogy Heynckes állítólag nem menne nyugdíjba még,és ő azért nyert már velünk bl-t..Bár arra,hogy idejöjjön nem sok esély van,de bitang jó edző,őt is elnézegetném itt,vagy Kloppot is :D de valószínű Ancelotti lesz.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 27., szombat 9:10

"Az üzlet megköttetett, Ancelotti lesz Mourinho utódja” – mondta egyes források szerint egy, a Real Madridhoz közel álló forrás. A Királyi Gárda korábban már kétszer is megpróbálta elcsábítani az olasz mestert, de ezidáig nem sikerült.
ha ez igaz, akkor pérez már kezdheti is lezsírozni a középpályásokat. vidal, pogba, verratti, ramires, gündogan, gustavo. közülük minimum 2, de inkább 3 kellene. khedirát meg rásózni valami madár klubra. nagyon várom már ezt a nyarat. :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 27., szombat 0:04

pheco írta:Igazából a PSG jó meccseket játszott a Barca ellen. Akár be is válhat, bár én soha nem csíptem túlságosan az öreget. De örülnék, ha beválna. Verratti, Lucas, Ibra pakkot meg hozza magával :vivo: Bilibe lóg a kezem? :Đ
Ibrahimovic nélkül nekem jobban tetszene.
Toti írta:én még csak most gondoltam bele, h ha jön carlo akkor mi lesz kaká elvtárssal? :mrgreen:
ha ezt a nyarat is kihúzza itt én összefosom magam.
Pedig megvan rá az esély. :mrgreen:
Remélhetőleg lesz olyan csapat, amelyik megvenné, kifizetné Neki a gázsiját, és Ő is elgazolna oda. Vagy lehet, hogy ez túl sok feltétel? :/
Én a középpálya miatt jobban aggódom. Azért sem Verratti, sem Vidal(Pogba) ügye nem lesz egyszerű.

Amúgy ha Özilt el tudnánk adni Isco+10-20 millióért, akkor Tőle is megválnék. Persze csak akkor, ha jön valaki helyette a kezdőbe. Remélem jön.
Hú mit kapok majd én ezért. :roll: Bár Coentraot is miután ketten megemlítettük, elindult a lavina, hogy maradjon vagy sem. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 26., péntek 23:54

Igazából a PSG jó meccseket játszott a Barca ellen. Akár be is válhat, bár én soha nem csíptem túlságosan az öreget. De örülnék, ha beválna. Verratti, Lucas, Ibra pakkot meg hozza magával :vivo: Bilibe lóg a kezem? :Đ

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 26., péntek 23:36

Atticus írta: Meg amúgy én nem ismerem Carlo apót, egyáltalán jó lesz neki az elmúlt három évben felépített játékunk, vagy valami tök mást fog kitalálni? Más felállást, más stílust, stb.?
Volt felépített játékunk?? :D Ha a kontrák mellé valami felállást, taktikát is belecsempészik Ancelotti, akkor már előreléptünk játékban. Az már más kérdés, hogy ez eredményes is lesz vagy sem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. április 26., péntek 23:29

Toti írta:én még csak most gondoltam bele, h ha jön carlo akkor mi lesz kaká elvtárssal? :mrgreen:

ha ezt a nyarat is kihúzza itt én összefosom magam.
"Megújul" és kiüti Özilt a kezdőből...

Nem t'om. De szerintem még erre is van esély.

Meg amúgy én nem ismerem Carlo apót, egyáltalán jó lesz neki az elmúlt három évben felépített játékunk, vagy valami tök mást fog kitalálni? Más felállást, más stílust, stb.?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 26., péntek 23:25

én még csak most gondoltam bele, h ha jön carlo akkor mi lesz kaká elvtárssal? :mrgreen:

ha ezt a nyarat is kihúzza itt én összefosom magam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. április 26., péntek 23:08

Sziasztok! Ezúton is köszönöm a meghívást Realista24-nek. ;) Pöpec az oldal, nagyon tetszik. :-)
Spanyol lapinformációk szerint a Real Madrid vezetősége maga mellé szeretné állítani a Bernbaéut, mint tizenkettedik ember. A Dortmund elleni visszavágó estéjén két órával korábban fogják kinyitni a kapukat. Szeretnék, ha minden szurkoló fehér mezben menne a mérkőzésre, valamint a mérkőzés előtt az AC/DC, Thunderstruck című számával fogják hangolni a közönséget.
https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM

Top Comments. :D

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. április 26., péntek 22:51

Lehetséges jogi lépések a sértő megjegyzések miatt: „Épp ellenkezőleg. Teljes mértékben megértjük a szurkolókat, meg sem fordult ilyen utakra terelni a dolgot.”
Már pusztán a kérdés is hülyeség. :lol: Próbálnák meg. :angry:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 21:41

Ismert az Atletico elleni keret. Kapusok: Casillas, Diego López, Adán. Védők: Varane, Pepe, Albiol, Nacho, Carvalho. Középpályások: Xabi Alonso, Essien, Khedira, Özil, Di María, Modric, Callejón, Kaká. Támadók: Higuaín, Benzema, Morata.
Coentrao merre van? ha essien kezd akkor 100 hogy jobbhátvéd lesz és akkor essien-pepe-varane-nacho.

ramos eltiltott? coentrao is eltiltott?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 26., péntek 21:22

Én megértem, hogy hehenél anno miért kerülhetett fel Gago a listájára. Nem indult ő rosszul itt... amúgy vicces. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. április 26., péntek 21:17

Sierra írta: Te vagy az Jim? :mrgreen: :mrgreen:
Na, nem
Javi Garcia kevés lenne ide
ellenben Isco a jövő szempontjából tökéletes választás lenne :D
csatárposzton a kettő szerencsétlen helyett egy Falcao Negredo duó tökéletes lenne...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 21:09

Gerr90 írta: Volt már nála rosszabb játékos is a csapatban?
Engem vajmi kevéssé érdekel a múlt, ne legyünk már Liverpool...
Nyertünk 9 BL/BEK trófeát, ami nagyon jó, de mit csináltunk az elmúlt 10 évben? Rendre a fallosz rosszabbik oldalára kerültünk. Most a jelen és a jövô számít. Mi voltunk a 20. század legjobb csapata, de már a 2000-es éveket éljük. Bizonyítanunk kell!
Az elmúlt vnek sikertelensége többek közt a Havi Dzsí és a "nála sokkal rosszabb vkpk, kkpk" miatt volt. Nekünk top játékosok kellenek, nem a szemét. Gago, Javi Garcia, Granero, Khedira...nem szint!
Ez a poszt Essieneknél, Bastianoknál, Yayáknál és Vidaloknál kezdôdik, csak, hogy a régi nagy legendákat számra se vegyem.
Ezeket most nem ellened mondom, csak kikívánkozott.
ne fogd vissza magad, jol beszelsz. :mrgreen:
Nekunk nem jobb jatekos kell Khediranal(nem vagyok biztos, h Javi G jobb lenne), hanem klasszissal jobbak.
Van eleg toltelek jatekosunk a keretben, egy eletre eleg volt. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 26., péntek 21:05

beckham96 írta:Marco Reus: " Sírva fakadtam, amikor Mario (Götze) azt mondta nekem, hogy a Bayernbe igazol. Ő a legjobb barátom, és most itt hagy minket! " Respect, Reus!!

KELL!!!! :agree:
Hát ha ennyire jó barátok, biztos követi Münchenbe :D
Amúgy remek játékosnak tartom, menjen nyugodtan Madridba, ha így Bale maradhat Londonban. :-)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 26., péntek 21:00

Marco Reus: " Sírva fakadtam, amikor Mario (Götze) azt mondta nekem, hogy a Bayernbe igazol. Ő a legjobb barátom, és most itt hagy minket! " Respect, Reus!!

KELL!!!! :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég