Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. január 27., péntek 17:12

Nem értem azokat, akik azt mondják, hogy Aubameyanggal megoldanánk az esetleges távozását. Visszalépés lenne..azért ne kezeljük már Benzemat egy Morata szinten. :|
Továbbra is azt állítom, hogy egy poacher kell nekünk, mint Lewandowski. Más nem igazán van, aki állandó szintet hoz és nem lenne a korban.(Mondjuk ő is 28!)
Ha Mariano képes arra, hogy majd szintet lépjen, akkor őt simán el tudnám képzelni. Rajta kívül ESETLEG Kane, Lukaku, Lacazette vagy Icardi.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 27., péntek 17:01

Ismerjuk Benzemat, mindene a Real. De ha megvaltozik a helyzete, akkor opcio lehet neki egy angol klub. Pl a MU is elvinne szerintem szivesen, Mourinhoval jo kapcsolatot apol. Az Arsenal Wenger miatt is lehetne jo neki, nem mellesleg huzoember valhatna belole.

Nem tudom. Az biztos, hogy amig CR nalunk van, addig Benzema kirobbanthatatlan lesz.
:goat:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 16:39

Realista24 írta:Lyon utan nincs Psg. Legalábbis ajánlom neki.
Jaaaa tényleg..Kis is ment a fejemből.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 16:37

Lyon utan nincs Psg. Legalábbis ajánlom neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 16:32

Realista24 írta:Dehogy tudná feltenni a pontot az i-re az Arsenalban vagy bárhol máshol. Tetszik vagy sem, ez a max tőle. Mármint az, amit akkor hoz, ha a csapat is maxon pörög. Lúzereknél lenne kéthavonta egy jó meccse, aztán BBeno 2.0 lennék a havi egy linkkel róla.
Ha ilyen ambíciói lennének már régen eligazolt volna. Ő nem az a típus, meg hát innen csak lejjebb van, mármint a Realból.
Ezzel egyetértek.
Mondjuk a Bbenos dumától beszartam.. :lol:
Maximum...A PSG-be tudnám elképzelni. Jó csapat lenne körülötte a bajnoksághoz mérten,ott menne neki.
Vélemény R24?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 16:29

Dehogy tudná feltenni a pontot az i-re az Arsenalban vagy bárhol máshol. Tetszik vagy sem, ez a max tőle. Mármint az, amit akkor hoz, ha a csapat is maxon pörög. Lúzereknél lenne kéthavonta egy jó meccse, aztán BBeno 2.0 lennék a havi egy linkkel róla.
Ha ilyen ambíciói lennének már régen eligazolt volna. Ő nem az a típus, meg hát innen csak lejjebb van, mármint a Realból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 27., péntek 16:25

Ha Realistanak mas lenne a kedvence, mar reg eladtam volna :mrgreen:

Bar lehet hogy lassan igy is uj kedvenc utan kell nezned. Ha nem most nyaron, de jovore elpasszolnam az Arsenalba mondjuk, ott fel tudna tenni a pontot a karrierjere, ide meg hoznek egy uj hust, egy spilert, de mar olyat, aki passzolna egy CR nelkuli Realba. 5-7 evre terveznek arra a posztra, es melyen belenyulnek a zsebembe.
:goat:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 16:02

numberone1 írta:
Ja ,de meg mindig nem valaszoltal arra a kerdesre, h szerinted jelenleg felhozatalban ki erdemes ra, h a Real elso szamu csatara legyen? :hmmm:
Szerintem Dybala vagy Aubameyang.
Lewandowskit nem szeretem annak ellenere hogy nagyon erzi a kaput,de ha beadasokra fogunk jatszani,akkor akar o is.
Aguerot is jobbnak tartom,ambar serulekeny,es nem hinnem hogy ide jonne.

Az objektiv allitasod az volt hogy "Morata,vagy nala rosszabbak vannak"
Szerintem nem. Ezek szerintem jobbak,de a Real Madridnak gondolom vannak meg olyan megfigyeloi akik lattak oriasi igereteket meg a vilagban,maximum nem tudunk meg roluk annyira.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 27., péntek 15:46

koax írta: Ez egy szubjektív dolog,amit objektíven állítasz.
Ugy kezdtem a mondandomat, h "kivancsi lennek, h Benzema milyen lenne"...nem alltitottam objektiven, mert felteteles mondban irtam. Olvasd at ujra.
koax írta: ( és igen,normálisan válaszolok neked,nem mint ahogy te szoktál)
Ja ,de meg mindig nem valaszoltal arra a kerdesre, h szerinted jelenleg felhozatalban ki erdemes ra, h a Real elso szamu csatara legyen? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. január 27., péntek 14:12

Azonos poszt, szerintem jogosan lehet összehasonlítani őket. Az más dolog, hogy teljesen más feladatkörük van.
Mind a három gólerősebb, de egyik sem tesz annyit a tamadásépítéshez, mint Benzi.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 27., péntek 12:57

Realista24 írta: Na de Csabikám, én sem alacsonyítanám le hozzájuk. :coffee:
jogos jogos :D
már csak agüerot kellett volna odaírni meg, hogy karim balhés rosszarc
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 12:47

csabi* írta:ne vicceljünk már azért, hogy suarezel meg lewával nem lehet egy lapon említeni, mert falnak megyek :lol:
Na de Csabikám, én sem alacsonyítanám le hozzájuk. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 27., péntek 12:40

ne vicceljünk már azért, hogy suarezel meg lewával nem lehet egy lapon említeni, mert falnak megyek :lol:
Kép

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2017. január 27., péntek 11:34

Hihetetlenül unott pali amúgy :D Van benne tehetség nem is kevés. Klasszis csatár de valahogy hiányzik belőle az önzőség ,arrogancia... Képtelen évek óta meglépni azt a szintet amelyikkel egy Suarez-zel,Lewa-val egy lapon lehetne említeni. Pedig megvan benne a skill. Talán Ronaldo az oka. Elszívja előle a levegőt de a legjobb korban van jelenleg. Igazából lehet kikéne magát próbálni egy Arsenal-ban. Ahol a vezérbika szerepét megkaphatná. Tudna-e úgy szintet lépni.
Persze nem akarok ellenünk beszélni,csak az ő helyzetébe gondoltam bele. Mondjuk nem egy törtető típus így szerintem 2-3 évig biztosan marad. Pedig lassan érnie kellene egy frissítésnek ezen a poszton is,

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 27., péntek 10:09

numberone1 írta:Jelenkori felhozatalban Morata vagy nala rosszabbak vannak.
Ez egy szubjektív dolog,amit objektíven állítasz.
Innentől kezdve veled ebben sem kell vitazni.
( és igen,normálisan válaszolok neked,nem mint ahogy te szoktál)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 9:12

besteve7 írta:A taktikaik résszel egyetértek, én már a Sevillai bajnoki meccs óta írom, h Zidane túlvállaja, túlgondolja.

Vissztatérve Benzemára. Ha ez lett volna az első rossz meccse a szezonban, akk azt mondanám teljesen igazad van, csak ebben a szezonban játszott bárhol is, egy kezemen meg tudom számolni hány jó meccse volt.
Megint ott vagyunk, h ha más játékos CR, James, Isco stb rosszúl játszik, őket lehet szidni, ők a hibásak a teljesítményükért, míg Benzema a körülmények áldozata, vagy az edző vagy az időjárás, vagy a pálya minősége...Sosem ő.
Mivel a cikk az előző meccsről szólt, én arra reagáltam. Páran úgy okoskodnak itt, hogy azt sem tudják értelmezni, hogy mi van az adott cikkben, de megkockáztatom, hogy a meccset sem látták.

Aztán te is lassan befejezhetnéd ezt az őt nem lehet szidni dolgot, mert 1. fasság, 2. unom. 3. ha 2. pont eljött az nem jelent jót. Elég csak megnézni a hozzászólásaidat, napok óta megy a fika. Arról meg már nem tehetek, hogy ha James vagy Isco szidva van, értelmes érvet nem lehet felhozni mellettük. Peace.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 27., péntek 9:09

A taktikaik résszel egyetértek, én már a Sevillai bajnoki meccs óta írom, h Zidane túlvállaja, túlgondolja.

Vissztatérve Benzemára. Ha ez lett volna az első rossz meccse a szezonban, akk azt mondanám teljesen igazad van, csak ebben a szezonban játszott bárhol is, egy kezemen meg tudom számolni hány jó meccse volt.
Megint ott vagyunk, h ha más játékos CR, James, Isco stb rosszúl játszik, őket lehet szidni, ők a hibásak a teljesítményükért, míg Benzema a körülmények áldozata, vagy az edző vagy az időjárás, vagy a pálya minősége...Sosem ő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 8:58

besteve7 írta:
Realista24 írta:Mondjuk a hoterkep azt mutatja hogy hol ért labdába. Ez us csak azt támasztja alá hogy a kapu elott nem kapott semmit.
Amúgy meg nem néztetek a meccset? :lol:
Mert azon a területen megjátszani egy olyan játékost, aki erre nem törekszik azt nehéz. Aki nem mozog üresbe, nem keresi a réseket, nem előzi meg a védőjét, hanem lötyög két védő között.
Nem értem, hogy mi olyan bonyolult abban amit írok? :lol:
De leírom nagybetűvel, hátha úgy jobban meg lehet érteni, igaz már meccs előtt, közben és utána is leírtam.

A TAKTIKAI UTASÍTÁS AZ VOLT, HOGY LEGYEN FENT, A VÉDŐK VONALÁBAN, AMI AZ Ő ESETÉBEN ÉLETKÉPTELEN, DE OTT ERŐLTETTE ZIDANE. OLDALIRÁNYÚ MOZGÁS ESETÉN IS UGYANÚGY VÉDŐKBE BOTLIK, EZÉRT KI KELLETT MOZOGNIA A SZÉLRE. AMINT LÁTOD A HŐTÉRKÉPEN, OTT ÉRT IS LABDÁBA SZÉP SZÁMMAL, NEM ÚGY MINT KÖZÉPEN. MAJD AMIKOR VISSZALÉPETT, A TERMÉSZETES KÖZEGÉBE, OTT SZINTÉN.

Tovább nem tudom elmagyarázni, hogy az alább belinkelt cikk is az én igazamat támasztja alá, hogy a taktika, a rossz felállás áldozata lett. Kivetted volna Asensiót a képletből, beteszed Moratát vagy Marianót, Karimot hátrébb húzod és továbbjutottunk volna. De nem, forgassuk fel az egészet, játsszon négy játékos posztidegen helyen, mert majd az úgy jó lesz. GJ WD :agree:

Az alsó kép meg tökéletesen megmutatja, hogy mekkora foshalmaz volt a taktikánk, egy gyönyörő, 3-6-1-es felállást tükröz, ahol a leghátsó ember a villámléptű Casemiro :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 27., péntek 8:50

Realista24 írta:Mondjuk a hoterkep azt mutatja hogy hol ért labdába. Ez us csak azt támasztja alá hogy a kapu elott nem kapott semmit.
Amúgy meg nem néztetek a meccset? :lol:
Mert azon a területen megjátszani egy olyan játékost, aki erre nem törekszik azt nehéz. Aki nem mozog üresbe, nem keresi a réseket, nem előzi meg a védőjét, hanem lötyög két védő között.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 27., péntek 8:38

koax írta:
Mondjuk kezdek mar remenykedni is benne,mert ez nem csatar,de nem is arnyekek,egyszeruen semmilyen teljesitmeny.
Amikor bearaztad a csatarjainkat es emlitetted, h uj ember kell oda, csak a neveket elfelejtetted sorolni, h kik. De ezt meg most sem teszed, pedig kivancsi lennek, h szerinted kik lehetnenek alkalmasak a kezdo csatarposzt betoltesere. Jelenkori felhozatalban Morata vagy nala rosszabbak vannak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég