Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 17., szombat 15:15

nem írnám le ezt a liverpoolt abban, hogy valahogy behúzzák magukat a top4-be, ha henderson helyett egy fasza középpályásuk lenne.
nagyon hiányzik oda valaki.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 16., péntek 18:02

legendary írta:Egy Spurs-szintű csapat soha a büdös életben nem volt kiemelkedő. Mert te úgy beszélsz róluk most.
El vagy tévedve, nem beszéltem úgy róluk
legendary írta:A szűk keretet pedig definíció szerint is mennyiségi, és nem minőségi szempontok alapján értékeljük.
Nem. Szűk keret=nincs elegendő minőségi játékos minden posztra a kitűzött célok eléréséhez
legendary írta:És de. Ezen a szinten, amiről beszélünk, ezek kifejezetten jó játékosnak számítanak. Akkor legalábbis mindenképpen, amikor a Spursben tolták.
Mondom én, hogy egy másik dimenzióban élsz. A felsorolt játékosaid semmi erősítést nem jelentettek a Spursnek

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 16., péntek 17:56

Wertz írta:
legendary írta:Bentley Huddlestone Pienaar Jenas
Ezek hol jó játékosok? Középszer mindegyik, semmi erősítést nem jelentenek egy Spurs szintű csapatnak. Az ilyenektől még szűk marad a keretük

Ennyi erővel akkor nincs olyan csapat aminek szűk a kerete, mert vannak ifi és tartalékjátékosaik
Egy Spurs-szintű csapat soha a büdös életben nem volt kiemelkedő. Mindig stabil UEFA kupás/Európa-ligás csapat volt, nem BL-esélyes. Mert te úgy beszélsz róluk most. A szűk keretet pedig definíció szerint is mennyiségi, és nem minőségi szempontok alapján értékeljük.

És de. Ezen a szinten, amiről beszélünk, ezek kifejezetten jó játékosnak számítanak. Akkor legalábbis mindenképpen, amikor a Spursben tolták.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 16., péntek 17:51

legendary írta:Bentley Huddlestone Pienaar Jenas
Ezek hol jó játékosok? Középszer mindegyik, semmi erősítést nem jelentenek egy Spurs szintű csapatnak. Az ilyenektől még szűk marad a keretük

Ennyi erővel akkor nincs olyan csapat aminek szűk a kerete, mert vannak ifi és tartalékjátékosaik

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 16., péntek 17:47

Wertz írta:Spursnél rohadtak a minőségi játékosok a padon? :hmmm:
Te valami másik dimenzióban élsz? :lol:
Nem, én nézek angol bajnokikat. :roll:

Anno az angol válogatott-szintű Bentley végig padozott Lennon mögött, később felváltotta hasonló pozícióra Pienaar.

Sandro Modric távozásáig szintén végig a padot koptatta, ahogy Huddlestone és Jenas is. Tavaly volt talán kicsit rövidebb a padjuk a szokottnál. És ennyi. Minden évben csinálják az eszetlen költekezést.

Ez csak pár példa. Bárcsak meg tudnád erősíteni a saját álláspontod. :hmmm:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 16., péntek 17:43

Spursnél rohadtak a minőségi játékosok a padon? :hmmm:
Te valami másik dimenzióban élsz? :lol:

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 16., péntek 17:39

Wertz írta:
legendary írta:Mikor volt a Spursnek szűk kerete az elmúlt 5 évben? :sly:
Hogy mikor? Mindig
Soha.

Mindig arra játszottak, hogy két jó játékos legyen az adott posztra, aztán az egyik mindig egész szezonban rohadt a padon.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 16., péntek 17:38

legendary írta:Mikor volt a Spursnek szűk kerete az elmúlt 5 évben? :sly:
Hogy mikor? Mindig

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 16., péntek 17:32

nem lesz egy kicsit szűk a keretük?
:lol:

Szűűűűk? :lol:

Mikor volt a Spursnek szűk kerete az elmúlt 5 évben? :sly: Középpályára (a közepére, tehát két helyre) van "mindössze" Sandro, Dembele, Parker, Paulinho és most Capué. 5 eléggé kiemelkedő játékos. Két helyre. Elég szűk. Inkább megint abba a hibába esnek bele, mint Redknapp idejében, hogy mindenhova volt két jó képességű játékos, aztán senki se tudott igazán felpörögni, nem volt meg a kellő csapategység. Most is jó eséllyel ez lesz.

Maximum a védelemben vannak kevesen, de oda is akarnak elvileg még valakit, de így is van Dawson, Verthongen, Kaboul és még ki tudja ki. Capoué is sokszor játszott védőt, ő is elvan ott.

Szóval nagyon messze vannak a "szűk kerettől"...

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 16., péntek 15:08

BBeno írta:Arsene Wenger's Updated Transfer List:
Julio Cesar ✖
Rooney ✖
Fellaini ✖
Jovetic ✖
Fabregas ✖
Higuain ✖
Bernard ✖
Suarez ✖
Gustavo ✖

tud az öreg, na.

meg persze van pénz is.

utolsó héten meg majd vesz 4-5 játékost, akiket életében nem látott még a világ... :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 16., péntek 14:59

Arsene Wenger's Updated Transfer List:
Julio Cesar ✖
Rooney ✖
Fellaini ✖
Jovetic ✖
Fabregas ✖
Higuain ✖
Bernard ✖
Suarez ✖
Gustavo ✖

tud az öreg, na.

meg persze van pénz is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:47

Wertz írta:Étienne Capoue a Tottenham játékosa lett 9 millió fontért
Szintén a Tottenham eladta Tom Huddlestonet az újonc Hull Citynek 5,8 millió euróért,
pluszba odaadták még kölcsönbe Jake Livermoret is.

nem lesz egy kicsit szűk a keretük? :hmmm:
(Gomes kapus van még feleslegként, de ő épp sérült)
(kíváncsi vagyok, hogy Gallas és az akkori "új Beckham" Bentley végül hova megy)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:28

Étienne Capoue a Tottenham játékosa lett 9 millió fontért
Suarez pedig azt nyilatkozta, nem igaz, hogy maradni akar a Liverpoolban

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 14., szerda 21:44

szbence írta:
BBarni írta:"Jobban tenné, ha lojális lenne, és a Manchester Unitednél maradna, hiszen ők tették azzá, aki."-rvp Ronney-ról


Cunt
Szerintem jobb lenne ha rvp olyan szavakat használna aminek tudja a jelentését..
Ezt most komolyan lenyilatkozta ? :D :)
Nem.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2013. augusztus 14., szerda 13:37

BBarni írta:"Jobban tenné, ha lojális lenne, és a Manchester Unitednél maradna, hiszen ők tették azzá, aki."-rvp Ronney-ról


Cunt
Szerintem jobb lenne ha rvp olyan szavakat használna aminek tudja a jelentését..
Ezt most komolyan lenyilatkozta ? :D :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 14., szerda 10:30

"Jobban tenné, ha lojális lenne, és a Manchester Unitednél maradna, hiszen ők tették azzá, aki."-rvp Ronney-ról
Cunt :shutup:
Szerintem jobb lenne ha rvp olyan szavakat használna aminek tudja a jelentését.. :lol:
David Ornstein (BBC): Az átigazolások nemzetközi szinten nem úgy alakultak, ahogy az Arsenal várta, ráadásul Wenger nem hajlandó többet fizetni egy játékosért, mint amennyire értékeli. A klub már felkészült arra, hogy nem vesznek sztárcsatárt.
Ez az Arsenal meg tényleg nevetséges már..Wenger még mindig nem érti, hogy most már nincs olyan, hogy reális érték egy játékosnak!Remélem jövőre tényleg megy a P$G-be,(pedig imádom az egyik(?) legjobb edző a világon) aztán kiderül, hogy a vezetőség nem ad pénzt vagy ő gondolja így...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 14., szerda 10:01

Géci írta:Szerintem meg most fog koppanni Mou, hogy az ő focija már nem sokat ér... Bajnokságba 3-4-re saccolom őket. Talán a BL-be, ha jó sorsolást kapnak elérnek 1 értékelhető helyezést, de sokat nem várok tőlük... Azokat sem értem akik szerint az ellenünk játszott meccsből nem lehet kiindulni... Tény, hogy sokat cseréltek, de elég agressziven játszott a Chelsea ahhoz, hogy ne lehessen azt mondani, hogy félválról vették a meccset...
elég nagy összeget mernék tenni arra hogy a Chelsea az első kettőben lesz.
Mou nem fog koppanni, igaz ez az én meglátásom, de te azt miből gondolod h koppanni fog?
Angliában nem sok Chelseanél jobb keret van, ahogy Írtam elképesztően bő és a padon is nagyon jó játékosok ülnek, akik elég sok helyen kezdők lehetnének. Amellett pedig Arsenal, Pool, Totten, Swansea, Evertonnál sokkal jobb a Chelsea, marad a MU, MC. Előbbi tovább korosodott, nem igazoltak senkit, van egy szem RVP és egy maga alatt lévő Rooney. sztem nem ellenfelek. rövid és hosszú távon sem. a top4ben persze benne lesznek, de semmi több. bajnoki címet felejtsék el - szerintem. City meg "fekete ló", majd meglátjuk mire mennek Pellegrinivel és a két új csatárral.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 14., szerda 3:14

'shutterisland írta:nah, downingtól megszabadult a pool, a west ham csapata vette meg 5.8 millió euróért.
mindig ez jut róla eszembe. :lol: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 14., szerda 2:59

nah, downingtól megszabadult a pool, a west ham csapata vette meg 5.8 millió euróért.

korábban a middlesbrought-ban és a villában bírtam a tagot, a kevés szimpatikus angol focista egyike volt, de a poolban hatalmas csalódás volt.

chamakh pedig 1.2 millióért ( :mrgreen: ) igazolt át a crystal palace-hoz.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 13., kedd 17:32

'shutterisland írta:
Szerintem a BL-hely simán meglehet
bocs, de szerintem egy mu-nak még akkor is első kettő kell legyen a cél, ha edzőt váltottak.
főleg úgy, hogy mind a city, mind pedig a chelsea is edzőt váltott.
Egyértelműen, ezzel csak arra utaltam, hogy az első 4-ben fogunk szerintem végezni, tehát a korábban mások által emlegetett "az EL-ért is küzdenie kell majd a Unitednek idén"-dolgokat minimum erősnek érzem. :roll:

A 4-ben meg bármi lehet. Én is azt mondanám nyilván, hogy benne leszünk az első kettőben/háromban, de ahogy mondtad, még nem tudjuk, milyen játékerőt képvisel az új City és Chelsea, mire lesz képes a változtatások után a Spurs és a Pool, képes-e szintet lépni az Arsenal...

Nem tartok a szezontól, egy középpályást azért még várok (Fellaini? Kondogbia? esetleg egy új név?), de jó a keret (tavaly mégiscsak bajnokok lettek így), jött a csapathoz két nagyon tehetséges fiatal (Zaha a Crystalból, Januzaj a tarcsiból), minden bizonnyal Rooney is maradni fog végül. Moyes meg fogja kapni az időt, a Unitednél amúgy is eléggé tervszerűen dolgoznak, a folytonosság, fokozatosság erősen jellemző, nem lesz semmi problémázás csapaton belül, ha nem jönnek egyből az eredmények.

Amúgy Valencia lemondott a 7-es mezszámról, így jövőre megint 25-ösben fogja tolni. :hmmm: Nem bírta a nyomást és a megjegyzéseket valószínűleg, sajnos tényleg nem nagyon volt formában tavaly (sőt...)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég