Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 15., csütörtök 19:10

írnak már minden hülyeséget össze-vissza...nem örül mert konkurencia? ugyan már...ha Bale-t CR posztjára hozzák akkor soha nem fog játszani, Roni őrületes formában van, csak remélni tudom hogy bírni fogja egész szezonban...emberileg nem ismerik Bale-t, friss hús, szakmai szempontból a csapat előnyéra válna, őket ne érdekelje Perez pénze, sőt...ők a kupákkal törődjenek és ne a klub kasszával...Bale meg nem az a fajta egoista játékos aki ne tudna beilleszkedni
szerintem már minden játékos tudja, hogy jön idén, vagy nem jön Bale

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 15., csütörtök 18:56

szerintem annyira nem örül ő Bale érkezésének.
Egyértelmű,hogy nem örülne Bale érkezésének,ezzel kár is hitegetni magunkat,hogy a "Blikk-szintű" cikkek biztos hazudnak.
Ronaldo tipikusan az a fajta,akinek egyedülálló rivaldafény kell,és senki mást nem enged be ebbe.
Főleg egy olyat nem fog könnyen,aki mondjuk többe kerülne mint ő,és hasonló a játékstílusuk,plusz a posztjuk is megegyező.(bár Bale több helyen is tud játszani.)
Be kell majd hódolni a Bale-nek,úgy mint Neymarnak a túloldalon,csak így fog müködni ez a kapcsolat.

Ez aggodalomra adhat okot bőven,kérdés hogy fogja ezt kezelni CR,Bale,Perez valamint Ancelotti.
De ez már az ő feladatuk,mi csak ámuljunk majd.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 18:53

Természetesen ebben is nagyon igazad van, de ettől azért én nem féltem a walesit! B-)
Hát én se,pont azért mondom hogy a versengés nehogy túlmenjen,adott esetben egy határon,mikor az már a csapat rovására megy...mert Ronaldot aztán meg pláne nem féltem... B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 15., csütörtök 18:34

Mondjuk Roncit amikor kérdezték nem nyilatkozta azt, hogy szívesen játszana vele (de nem a RM játékosa), ezt persze lehet úgy is magyarázni, hogy nem csinál ilyen Barca féle szopkodásokat, de szerintem annyira nem örül ő Bale érkezésének.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 18:01

Vagy nagyon jól kijön ebből a klub(ha jön a walesi)de benne van ebbe a feszkó is...én erre gondoltam.A két dudás-egy csárda efektus.
Persze értem én mire gondolsz; de reménykedjünk egy a múlthoz (a Di Stéfano féle és a Galaktikus Madrid, ahol bőven megfért egymás mellett nem csak 2, de több dudás is egy csárdában, sőt >:] ) hasonló sikeres kapcsolatban a jelenlegi és a jövő nagy sztárjai között!
Bale meg akár milyen szerény gyerek,de kell egy egészséges arrogancia ha nagyot akar itt alakítani,mert ha nincs meg sz a spiritusz,ami egy ilyen szinten elengedhetetlen,akkor meg fog bukni...
Természetesen ebben is nagyon igazad van, de ettől azért én nem féltem a walesit! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:49

Itt akinek szerintem inkább gondja lehet és akire komoly veszélyt jelenthet Bale; az Karim /szerintem néhány alkalommal csatár nélkül is fogunk játszani/, Özil/Isco közül az egyik csóka /ugye a walesi érkezése esetén alapesetben csak az egyiknek lesz hely/, Di María és Kaká!
Én sem arra gondoltam,hogy Ronaldo alap esetben padra kerül....hanem arra,hogy Bale nagyon akarna majd(ez persze el is várható egy sztár igazolástól)Ronaldo meg megint csak akar majd,hogy megmutatja nem más itt a császár,mint ő,aztán nehogy flusztrált legyen,ami rámehet a játékára...
Vagy nagyon jól kijön ebből a klub(ha jön a walesi)de benne van ebbe a feszkó is...én erre gondoltam.A két dudás-egy csárda efektus.Bale meg akár milyen szerény gyerek,de kell egy egészséges arrogancia ha nagyot akar itt alakítani,mert ha nincs meg sz a spiritusz,ami egy ilyen szinten elengedhetetlen,akkor meg fog bukni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:46

Szerintem DM-ért és Kakáért egy normális foci szerető se sírna. Özil és Benzema meg küzdjenek szépen csak azért idén, hogy megérdemlik a helyüket.
Teljes mértékben egyetértek Kerlon kollégával (mondom ezt úgy, hogy a német-török és a francia is a legnagyobb kedvenceim közé tartoznak)! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:39

Szerintem DM-ért és Kakáért egy normális foci szerető se sírna. Özil és Benzema meg küzdjenek szépen csak azért idén, hogy megérdemlik a helyüket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:28

Az egész világ vele kezdi összehasonlitani Balet,simán eltudom képzelni,hogy azt gondolja a portugál klasszis,hogy nem elég Messi,mèg Balet is megkapja a nyakába... :lol:
Nem hiszem, hogy ebből probléma lenne; a mai napig visszacsengenek a bemutatásán elhangzott szavai: "azért jöttem ide, hogy történelmet írjak ennél a klubnál és hogy a legjobbak közt is a legjobb legyek" --> na ehhez tartja is magát a portugál, emellett szerintem Bale (ahogy anno Puskás Öcsi bá Di Stéfano kapcsán) tudja, hogy hol van a helye a ranglétrán (lsd. a szomszédban Neymar <-> Messi) és az elején biztosan behódolna a példaképének; aztán meg ............! B-) Azért a képesség, teljesítmény, reputáció még mindig bőven Cristiano felé billenti a mérleget, sőt; és ezzel vélhetően a portugál klasszis mellett a walesi is teljes mértékben tisztában van, aki amúgy is egy csendes, szorgalmas, "intelligens" embernek, játékosnak tűnik! Itt akinek szerintem inkább gondja lehet és akire komoly veszélyt jelenthet Bale; az Karim /szerintem néhány alkalommal csatár nélkül is fogunk játszani/, Özil/Isco közül az egyik csóka /ugye a walesi érkezése esetén alapesetben csak az egyiknek lesz hely/, Di María és Kaká!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:09

Olyan szerződéseket kéne kötni, hogy rossz teljesítmény esetén csökken a fizetés. Pár embert lehet jobban motiválna, mondjuk valószínűbb inkább többen is lelépnének. :lol:

Másik probléma, hogy ki mondja meg, hogy milyen a rossz teljesítmény.
Pl.: itt van Özil, aki akkora kis kedvenc mindenhol, csak nem tudom, hogy mire fel, mert az utóbbi 1.5-2 évben nem sokat mutatott. Aki a gólpasszokkal jön, annak mondom, hogy rengeteg gólpasszt szögletből szerzett.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 17:01

Így van, ő diplomatikusan csak nem kommentálta az ügyet (valószínűleg az árát ő is viccesnek, túlzónak tartja; de hogy a klubsikereket szem előtt tartva rossz, gyenge igazolásnak tartaná a walesit azt kizártnak tartom)! :mrgreen: 
Persze,de itt azon húztam fel a szemöldököm,hogy várná....
Az egész világ vele kezdi összehasonlitani Balet,simán eltudom képzelni,hogy azt gondolja a portugál klasszis,hogy nem elég Messi,mèg Balet is megkapja a nyakába... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:42

Ezen az oldalon olvastam valamit, hogy Özilék állítólag nem repesnek Bale miatt, Cr pedig nem kommentálta azt. Nem tudom a forrást, talán a Punto Pelota, de nem biztos. Csak erre alapoztam.
Az angol Telegraph agyszüleménye /picit frusztrált a "Sziget" népe; se Cristiano, se Bale (la. is eddig nagyon úgy tűnik)/ amit az AS rájuk hivatkozva átvett!
Hát én ilyenről nem olvastam,hallottam,hogy Ronaldo "várja",de lehet hogy nem figyeltem... :roll:
Így van, ő diplomatikusan csak nem kommentálta az ügyet (valószínűleg az árát ő is viccesnek, túlzónak tartja; de hogy a klubsikereket szem előtt tartva rossz, gyenge igazolásnak tartaná a walesit azt kizártnak tartom)! :mrgreen: Vélhetően a közvetlen konkurencia annyira nem repes az örömtől, de akik nincsenek a walesi miatt veszély zónában azok nyilván nem fognak sírni, ha egy újabb klasszissal bővül a keret, hisz abból ugye soha nem lehet elég és ez bizony a Real Madrid! Ami pedig az árát és a fizetését illeti, nos arról a klubot és a vezetőit kellene inkább kérdezni, illetve ott sírni (ha egyáltalán van miért és jogos a követelésük) a többieknek, ugyanis ezekről nem Bale tehet!
Madridronie linkelt valami cikket, vagy valami ilyesmi volt a lényege, de most nem érek rá keresgélni, hogy szereti a kihivást és örül,
Abban csak annyi volt, hogy ő maga nem fél a kihívástól, versenyhelyzettől; sőt valószínűleg inspirálná a walesi érkezése, de a többit nem kommentálja!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:41

morientes írta:Hát én ilyenről nem olvastam,hallottam,hogy Ronaldo "várja",de lehet hogy nem figyeltem...
Madridronie linkelt valami cikket, vagy valami ilyesmi volt a lényege, de most nem érek rá keresgélni, hogy szereti a kihivást és örül, hogy versenytársa lesz vagy valami ilyesmi volt a lényeg, de nem mondom 100% biztosra...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:32

Azt viszont nem hiszem, hogy a nyitómeccsen ne lenne ott. Ha mégse akkor nagy baj lehet.
Milyen nagy baj? Ott lesz majd egy héttel később, aztán kész.1-2 meccsre még ő is lesérülhet.
Ez meg butaság, mert a játékos nyilatkozatokban mindenki várja és az árával senki sem foglalkozik, mert mindenki tisztában van azzal, hogy mi megy a játékos piacon mostanság...Marcelo, Isco, Casillas, Ramos és, ha jól emlékszem még CR is úgy nyilatkozott, hogy várja...
Nyilatkozni aztán akármit lehet. Nyilván nem mondana senki negatív dolgot egy jövőbeli igazolásról, persze az sem következik ezekből, hogy nem örülnének neki. Azért nehezen tudom elképzelni, hogy 1-2 támadó játékos annyira nagyon örülne annak, hogy leigazolnak CR mellé még egy olyan játékost, akit 24/7-ben nyomatni kell, és már így is bőven van konkurencia a helyükre.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:18

CR is úgy nyilatkozott, hogy várja... Ezekre a Blikk 
Hát én ilyenről nem olvastam,hallottam,hogy Ronaldo "várja",de lehet hogy nem figyeltem... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. augusztus 15., csütörtök 16:05

Ezen az oldalon olvastam valamit, hogy Özilék állítólag nem repesnek Bale miatt, Cr pedig nem kommentálta azt. Nem tudom a forrást, talán a Punto Pelota, de nem biztos. Csak erre alapoztam.

Ami Messit illeti lehet, hogy komoly a dolog, mert a malájok ellen sem játszott, de akkor még nem tűnt vészesnek, azonban az argentín edzőtáborból is haza kellett jönnie. Azt viszont nem hiszem, hogy a nyitómeccsen ne lenne ott. Ha mégse akkor nagy baj lehet.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:54

Thiago11 írta: Cr-nek amúgy most, hogyan áll ez a szerződéshosszabbítás. Tudom, hogy "most csak a felkészülésre koncentrálok" stb. dumák vannak de biztos van valami a háttérben, hogy magasabb fizetést kér. Erről lehet valamit tudni, hogy mennyit?
Voltak hírek, hogy 2018-ig hosszabbít! A tárgyalások azon folytak jobban, hogy a reklámbevételből hány százalékot kapjon meg. Állítólag 17 milla/ év és reklámbevétel 60%-ról lehetett hallani, de ez még nem fix... Amúgy a legfrissebb hír is ezzel kapcsolatos...
Thiago11 írta:Ez a Bale transzfer érdekes, ha tényleg így fogadnák a játékosok, nem biztos, hogy a legjobb ötlet idén ilyen horror áron igazolni, főleg, hogy ennyi fizetésemelési hercehurca megy. Jövőre úgyis el lehetne hozni min. egy húszassal olcsóbban, egy összeszokottabb csapatba.
Ez meg butaság, mert a játékos nyilatkozatokban mindenki várja és az árával senki sem foglalkozik, mert mindenki tisztában van azzal, hogy mi megy a játékos piacon mostanság...Marcelo, Isco, Casillas, Ramos és, ha jól emlékszem még CR is úgy nyilatkozott, hogy várja... Ezekre a Blikk szintű hülyeségekre meg nem szabad adni... Ennyi erővel akkor nálatok is forró a pite, mert állítólag Iniesta meg Messi már hisztiznek, hogy Neymar már többet keres mint ők a reklámbevétele miatt...

Egyébként olvastam a Punto Pelotán, hogy Messinek izomfájdalmai vannak és külön edzésmunkát végez... Még az is benne van, hogy nem játszik a szezonkezdésnél.... Ebből mi igaz!?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:50

Csak ne a PSG-hez, legalábbis ne most hétvégéig, mert akkor nem megyek ki a meccsre
Nem gond, PÜ-ben megadom a címet amire küldöd majd az odavissza repcsijegyet és a belépőt. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:46

Csak lenne igaz és vinnék már el Khedirával együtt. Mennyire tudnék örülni, ha egyszerre megszabadulnánk ettől a 2 Mourinho kedvenctől
Csak ne a PSG-hez, legalábbis ne most hétvégéig, mert akkor nem megyek ki a meccsre :lol:
Cr-nek amúgy most, hogyan áll ez a szerződéshosszabbítás.
Most tettünk ki egy friss hírt, azt csekkold. Semmi konkrétum. Olvasni amúgy 14-15 millióról, 13-ról, és 17-ről is. 50-50%os marketingbevételről, 60-40-ről. 80-20ról, meg 100-0-ról is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 15:44

2013.08.15, csütörtök 13:24Egy nagy baja van a németeknek és az Löw. Ugyanaz, mint Mourinho az itteni edzősködése alatt. Megvannak a saját kedvencei akik játszhatnak bármennyire gyengén, úgyis alapemberek maradnak
Lemerem fogadni a VBn is ugyanaz lesz, mint az EBn. Khedira, Özil, Podolski, Müller alapemberek lesznek még, ha szarul is játszanak. A náluk jobbak (Götze, Reus, Gündogan, a 2 Bender) pedig megint max. 10-20 perceket kapnak majd
Annak a paraguaynak kellett volna rugni nekik tegnap egy sima nègyest,nem hármat kapni még,ràadásul....Nuñez góljánál Hummels meg Schmelzer csak 5 méterről figyelték hogy mit csinál...de Reus se volt tegnap a helyzet magaslatán ám...
Sulytalan kp,szellős védelem.Paraguaynak meg grat,szép eredmény ez így is...
Pipita viszont az olaszok ellen ismét megoldotta :D Meg DM se volt flop...
Na de hagyom is,mert nem az a topic...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég