Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 11:24

Kerlon írta:
Realista24 írta:Kur.a jó maximum az előző meccsekhez képest volt, nem tudom Babinho hogy gondolja. De a nullánál sokkal jobbnak lenni nem nagy sztori.

Idén talán 2-3 meccse volt eddig, amivel elégedett voltam. Tavaly sokkal több volt. De még itt a tavasz, nyílnak a virágok, olvad a hó, jön a meleg. Csak az eső ne essen.
Plusz nyártól készül a tető, nehogy már most adjuk fel a Karimba vetett hitünket.
Én azt olvastam, hogy ha minden jól megy, akkor kezdik a felújítást...sejtek némi csúszást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 1., szerda 11:22

Realista24 írta:Kur.a jó maximum az előző meccsekhez képest volt, nem tudom Babinho hogy gondolja. De a nullánál sokkal jobbnak lenni nem nagy sztori.

Idén talán 2-3 meccse volt eddig, amivel elégedett voltam. Tavaly sokkal több volt. De még itt a tavasz, nyílnak a virágok, olvad a hó, jön a meleg. Csak az eső ne essen.
Plusz nyártól készül a tető, nehogy már most adjuk fel a Karimba vetett hitünket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 11:19

Persze ez nyilván nem véletlen, de szerinted 3-4-5 meccsre nem érdemelné meg Morata? Nem akkor tudnánk megnézni mit tud? Így hogy?
Nem. Morata nálam nem érdemel sokat. És nem Karim miatt, hanem ahogy a Realhoz állt korábban, aztán a Juvéban...hogy most mit hazudik, leszarom. De aki élete góljának minősíti azt, amivel kiejtett minket, az szopjon lovat. Már bocsánat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 1., szerda 11:18

Realista24 írta:
. Nem bírná.
Feltételezés, hiszen az idei szezonban is volt, hogy beállt és beverte. Talán a Las Palmas ellen.
Mióta volt akkor a padon? Csak azon a meccsen? Végig feltétel nélküli bizalom mellett játszhat. Ez nem csere státusz, hogy a las palmas ellen padon kezd.
Morata meg örülhet egy kezdő meccsnek.
Persze ez nyilván nem véletlen, de szerinted 3-4-5 meccsre nem érdemelné meg Morata? Nem akkor tudnánk megnézni mit tud? Így hogy?

Jah a sociedad ellenit úgy értem, hogy ez az út amit vinnie kéne. Ebből lesz pure kak :D intelligensen, agilisen, összeszedetten, pontosan játszott, aztán elfáradt. Ez még a legjobbtól persze, hogy messze van, de amikor valaki így játszik nem tudok rá haragudni, ha nem is jönnek össze a dolgai vagy csak szimplán a gól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 11:14

Kur.a jó maximum az előző meccsekhez képest volt, nem tudom Babinho hogy gondolja. De a nullánál sokkal jobbnak lenni nem nagy sztori.

Idén talán 2-3 meccse volt eddig, amivel elégedett voltam. Tavaly sokkal több volt. De még itt a tavasz, nyílnak a virágok, olvad a hó, jön a meleg. Csak az eső ne essen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 1., szerda 11:11

Babinho írta:felnagyítja, na meg az, hogy a kurva jó első félidőt már nem bírta hozni a másodikban is. Persze nem csoda. Ettől függetlenül én is utálom amit lehoz az idény egészét nézve, meg hogy fejben szét van esve megint és megint, és én is már az eladása felé hajlok lassan...de pont most elővenni :D Értékelem a sociedad elleni teljesítményét. Egy ilyen Karim kell tavasszal.
Én sosem titkoltam, h nem kedvelem, lehet emiat, vagy nem tudom, sokkal kritukisabb vagyok, számomra Sociedad elleni első fiélidőben max aktívabb volt, mint az ezt megelőző meccseken, de h kúrva jó, az túlzás. Volt ő sok sok meccsen az előző szezonban kúrva jó, akk csettintettem, de hát ezt vasárnap meg sem közelítette.
Ennél sokkal jobb karim kell, és benne is van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 1., szerda 11:08

Anthony írta:
Realista24 írta: Ha beleállsz, állj bele normálisan, mert tudod, hogy jövök. Ne csak vaktöltényed legyen.
Nos én is a "legjobb szezonját" vitattam. Tudom, hogy jössz, pedig kár mindenre ugrani...főleg hogy a statisztika, amit hoztál eléggé megkérdőjelezhető. Én is hozhattam volna a whoscored.com-os statot, ahol Benzema a csapaton belül a 17-ik a bajnokságban 6.86-os pontszámmal.
De mégegyszer, úgysem győzzük meg egymást..
Az "csak" egy algoritmus kb. Bedob egy játékos 20 cselt és 10-re értékeli ki, hol ott lehet 3 ziccerből kicselezte magát. Neymarnak borzalmas szezonja van és az értékelése alapján top 3-ban van európában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 11:07

Anthony írta:
Realista24 írta: Ha beleállsz, állj bele normálisan, mert tudod, hogy jövök. Ne csak vaktöltényed legyen.
Nos én is a "legjobb szezonját" vitattam. Tudom, hogy jössz, pedig kár mindenre ugrani...főleg hogy a statisztika, amit hoztál eléggé megkérdőjelezhető. Én is hozhattam volna a whoscored.com-os statot, ahol Benzema a csapaton belül a 17-ik a bajnokságban 6.86-os pontszámmal.
De mégegyszer, úgysem győzzük meg egymást..
Jó, hát a whoscored-del nagyobb öngólt nem is rúghatnál :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 1., szerda 11:05

Realista24 írta: Ha beleállsz, állj bele normálisan, mert tudod, hogy jövök. Ne csak vaktöltényed legyen.
Nos én is a "legjobb szezonját" vitattam. Tudom, hogy jössz, pedig kár mindenre ugrani...főleg hogy a statisztika, amit hoztál eléggé megkérdőjelezhető. Én is hozhattam volna a whoscored.com-os statot, ahol Benzema a csapaton belül a 17-ik a bajnokságban 6.86-os pontszámmal.
De mégegyszer, úgysem győzzük meg egymást..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 11:04

. Nem bírná.
Feltételezés, hiszen az idei szezonban is volt, hogy beállt és beverte. Talán a Las Palmas ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 1., szerda 10:59

Két észrevétel a csatáraink legyilkolásával kapcsolatban... :lol:
Aranyos, hogy Benzema is most jön elő a Sociedad meccs után, holott az első félidőben olyan játékot produkált, amit a legjobban szeretünk és elvárunk tőle. Óriási akarattal játszott. Csak mivel most volt a Bernabeuban a meccs így a füttyszó a negatív véleményeket felnagyítja, na meg az, hogy a kurva jó első félidőt már nem bírta hozni a másodikban is. Persze nem csoda. Ettől függetlenül én is utálom amit lehoz az idény egészét nézve, meg hogy fejben szét van esve megint és megint, és én is már az eladása felé hajlok lassan...de pont most elővenni :D Értékelem a sociedad elleni teljesítményét. Egy ilyen Karim kell tavasszal.

Aranyos az is, ha már Moratára rátérünk - :D mert persze a legjobb magyarázat Karim mellett néha még mindig az, hogy bezzegmoratase - hogy a jó csere gyenge kezdő játékos mivoltát úgy próbáljuk bemagyarázni, hogy szegény a folyamatos csereként való bizonyítása mellett még egyszer nem kapta meg kezdőként a lehetőséget 3-4-5 meccsen keresztül. Mert az hogy berakjuk egy meccsen kezdőként aztán várjuk a csodát, hát kösz Zidane, ebből nem lesz mesterhármas minden meccsen. Bizalomra van neki is szüksége és meg kell hogy kapja legalább egyszer idén ezt a bizalmat, mert rászolgált csereként.
Abba már bele sem megyek amúgy Karim mit hozna ilyen játékpercekkel (nem ennyivel, hanem ilyennel! - értem ezt, hogy hányszor kezdő hányszor csere, és milyen szitukba, meccseken...). Nem bírná.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 10:48

besteve7 írta:
Realista24 írta: De amellett nem lehet elmenni, hogy kezdőként egy raklap szar Morata. Ezt látni, és a számok is kimutatják.
Ezzel nem is vitatkozom, mert tény, de kb annyira, minthogy ez Benzema ide szezonjára is igaz, eltekintve egy két meccstől, de hát fél év alatt ez vajmi kevés.
Az meg, h vki írta korábban, h ez az egyik legjobb szezonja .... :vivo: :agree:
Hát, ilyet még azért én sem írok :mrgreen: én inkább az egyik legrosszabb szezonjának írnám. Eddig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 1., szerda 10:47

Realista24 írta: De amellett nem lehet elmenni, hogy kezdőként egy raklap szar Morata. Ezt látni, és a számok is kimutatják.
Ezzel nem is vitatkozom, mert tény, de kb annyira, minthogy ez Benzema ide szezonjára is igaz, eltekintve egy két meccstől, de hát fél év alatt ez vajmi kevés.
Az meg, h vki írta korábban, h ez az egyik legjobb szezonja .... :vivo: :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 1., szerda 10:43

Realista24 írta:
Ha az egyik legjobb szezonját futja, akkor eléggé nagy bajban van a srác, mert a sokak (általam) is fikázott Morata 2/3-ad annyi játékperccel hozza ugyanazokat a számokat, aztán persze lehet jönni a dumával, hogy csak Benzema illik a BC-hez, meg hogy számokban nem lehet kimutatni amit hozzátesz a játékhoz, csak sajnos a számok elég makacs dolgok továbbra is.
A duma még mindig az kedves Anthony, hogy Morata kezdőként fele (se) olyan hasznos, mint Karim. Csereként óriási király, de abban meg Mariano veri.

De amúgy ki lehet mutatni. Karim amikor a pályán volt, a gólok 70%-ban részt vállalt.
Az a baj, hogy sokan még mindig azt hiszik, hogy a csatárnak csak gólt kell tudni rúgnia. Mai "modern" futballban mindenkinek kell tudni az előtte/mögötte lévő sor bizonyos feladatait. Benzemánál garantálom, hogy jelenleg csak Messi intelligensebb a csatár poszton. Helyezkedés, passzjáték, összjáték, technikai kivitelezés... főleg utóbbiban Morata a béka segge alatt van. Szerintem az vér ciki, amikor kis területen kéne megoldani dolgokat ő meg nem tud szűken levenni egy labdát a Real Madridban 2016-ban. Tömörülő védelmek ellen gyakorlatilag ilyenkor nincs más megoldás, mint ívelgetni hátha befejel valamit, mert amúgy meg elveszi tőle az első ember. CR hasonló szindrómában szenved jelenleg, csak ő meg egyből feldobja magát a legkisebb harciassága hiánya mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 10:41

Nem akarok kötözködni, de ez a statisztika is annyit ér, h jól néz ki, de semmi más. Nem a kulcspasszokat, gólpasszokat számolja, hanem h a gól előtt vhol hozzáért a labdába.
Kb jégkorongban a kapusnak is kijön ez a százalék arány, szép szép csak semmit sem ér.
Ha te nézed a számokat, szart se ér, ha én, akkor mindent. Ez a szép benne, hogy oda-vissza meg tudod forgatni, de azt leírni, hogy nem lehet a teljesítményét alátámasztani számokkal, hülyeség. Én erre reagáltam.

De amellett nem lehet elmenni, hogy kezdőként egy raklap szar Morata. Ezt látni, és a számok is kimutatják.
Ez a 70%-os stat nem tudom honnan jött, nem is tudom hogyan lehetne ezt mérni..
A statisztikákból.
De Karimról pláne nem fogok veled vitázni, mert elfogult vagy vele szemben, másrészt úgysem győzzük meg egymást.
Ha beleállsz, állj bele normálisan, mert tudod, hogy jövök. Ne csak vaktöltényed legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 1., szerda 10:39

Ez a 70%-os stat nem tudom honnan jött, nem is tudom hogyan lehetne ezt mérni..

De Karimról pláne nem fogok veled vitázni, mert elfogult vagy vele szemben, másrészt úgysem győzzük meg egymást.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 1., szerda 10:39

Realista24 írta:
Ha az egyik legjobb szezonját futja, akkor eléggé nagy bajban van a srác, mert a sokak (általam) is fikázott Morata 2/3-ad annyi játékperccel hozza ugyanazokat a számokat, aztán persze lehet jönni a dumával, hogy csak Benzema illik a BC-hez, meg hogy számokban nem lehet kimutatni amit hozzátesz a játékhoz, csak sajnos a számok elég makacs dolgok továbbra is.
A duma még mindig az kedves Anthony, hogy Morata kezdőként fele (se) olyan hasznos, mint Karim. Csereként óriási király, de abban meg Mariano veri.

De amúgy ki lehet mutatni. Karim amikor a pályán volt, a gólok 70%-ban részt vállalt.
Nem akarok kötözködni, de ez a statisztika is annyit ér, h jól néz ki, de semmi más. Nem a kulcspasszokat, gólpasszokat számolja, hanem h a gól előtt vhol hozzáért a labdába.
Kb jégkorongban a kapusnak is kijön ez a százalék arány, szép szép csak semmit sem ér.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 1., szerda 10:21

Ha az egyik legjobb szezonját futja, akkor eléggé nagy bajban van a srác, mert a sokak (általam) is fikázott Morata 2/3-ad annyi játékperccel hozza ugyanazokat a számokat, aztán persze lehet jönni a dumával, hogy csak Benzema illik a BC-hez, meg hogy számokban nem lehet kimutatni amit hozzátesz a játékhoz, csak sajnos a számok elég makacs dolgok továbbra is.
A duma még mindig az kedves Anthony, hogy Morata kezdőként fele (se) olyan hasznos, mint Karim. Csereként óriási király, de abban meg Mariano veri.

De amúgy ki lehet mutatni. Karim amikor a pályán volt, a gólok 70%-ban részt vállalt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 1., szerda 10:15

El Unico írta:Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat
Ha az egyik legjobb szezonját futja, akkor eléggé nagy bajban van a srác, mert a sokak (általam) is fikázott Morata 2/3-ad annyi játékperccel hozza ugyanazokat a számokat, aztán persze lehet jönni a dumával, hogy csak Benzema illik a BC-hez, meg hogy számokban nem lehet kimutatni amit hozzátesz a játékhoz, csak sajnos a számok elég makacs dolgok továbbra is.

Na mindegy, én nem akarok ezen vitázni, majd nyáron eldől (vagy nem).
Inkább erre akartam reagálni: http://madridom.hu/blog/2017/02/01/fiat ... csapathoz/
Nagyon ígéretesnek tűnik mindkét játékos, kíváncsi vagyok mennyi esélyt kapnak majd, és ha tudnak bizonyítani az óriási lenne, két újabb fiatal spanyol játékossal a keretben egészen komoly spanyol arány alakulna ki. Csak nehogy ne kapjanak elég lehetőséget, mert az sajnos mindig benne van a pakliban a Reálnál.

Fekinho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 31., kedd 20:45

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fekinho » 2017. január 31., kedd 22:49

poronty írta:
Benzema meg kb. az egyetlen játékosunk, aki rendre feltud állni a padlóról, de szerinted lefőtt
Tegyük hozzá azt tud ennyiszer felkelni a padlóról, aki sokszor lenn van.
. Meg igy is az egyik legjobb szezonjat futja, egyebkent sem erzem jogosnak Benzema fikazasat, oke hogy mostanaban nem olyan penge, ahogy CR sem, de attol meg hasznosak mindketten.
Decemberig nem igazán volt értékelhető meccse, aztán a klub VB magasságában hozott olyat, amilyen mindenki elvár tőle, de az utóbbi 5-6 meccsen megint kabaré, amit művel. szerintem rajtad kívül senkinek meg sem fordult a fejében, hogy ez az egyik legjobb szezonja.

Hozzuk vissza Higanyt!:D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég