Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. február 8., szerda 2:20

Minkét meccs bővebb, közel 20 perces összefoglalóját sajnálom már, hogy megtekintettem...mindkét meccsen simán mehettek volna 2-3 góllal, erre ez a helyzetkihasználás... :x pedig minden adott volt. Bezzeg ellenünk a 4-0. :angry: Minden esetben az Atléticónak szurkolok, amikor a Barcelona ellen meccselnek, kár értük most.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 8., szerda 1:13

Persze hogy hangot adunk annak, ha fél méterrel bent van a labda, és nem adják meg a gólt.
A baj nem ezzel van. Hangot lehet adni bárminek, ahogyan mindenki teszi a nagyvilágban.

A baj azzal van, ahogy a legtöbb katalán lelkű, az utolsó iq nulla barca "ős" szurkolótól kezdve Suarezen át az elnökötökig, mindegyik vergődik bazzeg, rinyál, hisztizik, követel, beszól mindenkinek, mindenki rossz és mindenki szar... És amúgy ez a különbség a Real Madrid és a Barcelona között (többek között), a stílus. Ilyen vergődés nálunk nincs. Sőt, sehol máshol nincs. Csak nálatok. Ez a kőkemény igazság, és ebben van egy nagyon jó partneretek, a sajtó. Ez eladható, erre rácuppan mindenki. Pont mint a Messi is a good boy, CR meg egy köcsög dolog. :vivo:

És akkor a végére a tisztelet a kivételnek, mert azért akad néhány. :)
:goat:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 8., szerda 0:49

Zsombor írta:Takarodj már innen bazdmeg. Izé. Kicsit unalmas vagy Matyika. Kérlek hagyd abba és folytasd ott ahol valaki kíváncsi erre. Mondjuk a paplanod alatt suttogva.
Az a durva, hogy ő még viszonylag a jobbik fajta. :|

Amióta nem megy nekik a játék (ehhez nem voltak nagyon hozzászokva), és még véletlen tévedtek ellenük egymás után párszor a bírók (ehhez meg főleg nem szoktak hozzá), azóta elképesztően elleptek minden fórumot (nem számít hogy az madridista, vagy semleges) és mindenhol kárognak, bíróznak, Perezeznek, mákosReal stb. Elhiszem hogy eldurran mindenki agya.

Olyan szintű vergődés megy ebben a szezonban a Barca drukkerektől hogy az valami eszméletlen. Számomra visszatetsző, undorító, idegesítő, irritáló a folyamatos kifogás keresése, a bírózás stb. Mint az idióta Mourinho agymenései. Csak az legalább 10. hatványra emelve.

Nagyon vissza fog ütni nekik, hogy az elmúlt 10 évük a történelmük legsikeresebb éve volt. Olyan szintű vergődést még az internet nem látott amit ezek le fognak nyomni az első olyan évben mikor semmit sem nyernek. Mindenki hibás lesz.

Hála égnek van 1-2 kivétel aki értelmes, de rettentő ritka a korrekt vélemény egy barcástól. Én nagyon ritkán látok (azért itt a fórumon a 2-3 rendszeresen író tag ilyen szerintem).
De amúgy teljesen megértem azokat a madridistákat mint Zsombor, hogy azért bassza meg, ne hogy már a saját fórumonkon is ezt a rinyálást kelljen olvasni.... nonstop. (tisztelet a kivételektől!)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 0:20

Suarez on his elbow: "I laughed. The referee wanted to send me off. It wasn't even a foul."
https://pbs.twimg.com/media/C4GC3IJWEAEgPwq.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. február 8., szerda 0:08

Takarodj már innen bazdmeg. Izé. Kicsit unalmas vagy Matyika. Kérlek hagyd abba és folytasd ott ahol valaki kíváncsi erre. Mondjuk a paplanod alatt suttogva.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 8., szerda 0:01

Az utóbbi 1 évben 1...Hűha... De még, hogyha 5 évre visszamenőleg megnéznék, nektek állna a zászló, sokszorosan. Szerintem ha a számotokra legkritikusabb helyzetekből adódó kedvező hibákat elkezdeném számolni, nem végeznék reggelig...

Inkább csendben kellene maradni ilyenkor, mert nektek aztán kijutott a "jóból" az utóbbi 5-10 évben. Látom nem veszed észre, amit írnak páran. Nektek sokkal!!! több ilyen esetetek volt, mint a Ramos "les". Ez akkora les volt, mint a tavalyi 1-1-es Suárez gól az El Clásico-n.
Az utóbbi egy évben ez volt a legfontosabb eset szerintem.
Ugyanúgy voltak ide-oda téves ítéletek, nem értem, minek kell ezeket feljegyezgetni még 5-6 év után is.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 7., kedd 23:51

Dr.Dre írta:Ja, hogy a legfontosabb esetekben mindig nekünk áll az zászló? És mi volt a 2016-os BL döntőn? Ramos gólja? Les volt. Szerintem az is fontos eset volt.
Persze hogy hangot adunk annak, ha fél méterrel bent van a labda, és nem adják meg a gólt. ÉS, én annak is hangot adtam, hogy oltári nagy baki volt, hogy Griezmann gólját nem adták meg.
Egy szóval nem jampiskodtam, nem is örültem itt feleslegesen, nem írtam semmi rosszat szeritnem.
Nem vagyok az a degenerált fosibácsi aki járkált ide örülni, csupán leírtam hogy mit gondolok, és nyilván mivel Barcelonás vagyok, lehet egy minimális elfogultság a Barca iránt, mint ahogy nálatok is a Real iránt.
Aztán meg a fórumtársak itt le pofátlanoznak, meg ilyesmi? Így kell ezt megoldani?
Bravó.
Az utóbbi 1 évben 1...Hűha... De még, hogyha 5 évre visszamenőleg megnéznék, nektek állna a zászló, sokszorosan. Szerintem ha a számotokra legkritikusabb helyzetekből adódó kedvező hibákat elkezdeném számolni, nem végeznék reggelig...

Inkább csendben kellene maradni ilyenkor, mert nektek aztán kijutott a "jóból" az utóbbi 5-10 évben. Látom nem veszed észre, amit írnak páran. Nektek sokkal!!! több ilyen esetetek volt, mint a Ramos "les". Ez akkora les volt, mint a tavalyi 1-1-es Suárez gól az El Clásico-n.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 7., kedd 23:35

Puding írta:Gólvonal tech. minél előbb, és videóbíró legalább a leseknél, már az is sokat segítene, ha másra nem is használnák... a nem egyértelmű eseteket tovább kell engedni aztán szépen visszanézni. Már akkor boldogabb lennék...

(Az Edelman elkapást tényleg kemény h elsőre látták. Azért az NFL-ben is vannak bénázások bírói részről, de amit a playoffban produkáltak az csillagos 5ös.. ilyenkor persze nem beszél róluk senki, csak ha hibáznak. : D )
Egyébként, az se lenne szerintem hülyeség, ha nem egy bíró lenne, hanem legalább 2, hogy legalább esély legyen ra, hogy valamelyiknek van szeme. Mert a partjelzők is tök cukik, csak azok se nagyon tudják fejben feldolgozni, hogy les vagy sem és még sorolhatnánk, de amit írtál, arra a 2re nagyon nagy szükség lenne.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 7., kedd 23:34

Simeone: "I don't judge referees. They're human, they make mistakes like us. But when we make mistakes, we get punished. Referees don't"
A baj ott van, hogy hétvégén ugyanúgy vezethetnek meccset ezek a vakok, semmi retorzió, vagy következmény, mindenki megy a dolgára, hiszen ezek már megszokott dolgok...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 23:33

Dr.Dre írta:
Realista24 írta:Les volt Ramos gólja? Bazzeg. Vissza kell néznem. Nem emlékszem.
Számomra annak tűnik. https://www.youtube.com/watch?v=oCuscDxUw0Y 00:29-nél főleg.
Szerintem ez már lesnek mondható.
Hat-hét ismétlés után már mindenki biztos volt benne (persze a Barcások egyből látták gondolom), de biztos elvárható, hogy befújják. Igaz, a támadójáték segítése a cél a fociban, főleg az ilyen 2 centis helyzeteknél.


Egyébként az elég gyenge érv, hogy nem bánod, hogy most ezt megadták, mert korábban hibáztak ellenetek. Ez akkor olyan, hogy szeretném, ha a Getafe ellen pontot veszítenénk, majd két lesgóllal nyerjünk ellenetek és akkor kvittek vagyunk.

Na mindegy, pont leszarom mind a két csapatot, remélem hétvégén bukják a pontokat és -3 meccsnél is az élen leszünk még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sekler
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. január 1., vasárnap 16:53
Kedvenc játékosaid: P5, X6, I8, M10, R10, R10, S9
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Sekler » 2017. február 7., kedd 23:29

Realista24 írta:Les volt Ramos gólja? Bazzeg. Vissza kell néznem. Nem emlékszem.
https://www.youtube.com/watch?v=oCuscDxUw0Y

Elhiszem, hogy a java utalja a Barcat, nalunk is kb. ugyan ugy van, de azert nem kene at esni a lo tulso oldalara... evtizedek ota, stb ilyen szovegek ? legalabb a regebbi rokak mutathatnanak nemi peldat, barmibe fogadok, hogy ha valaki atjon hozzank, nalunk is megkapjak, kapjatok.

.. Tisztelettel... :roll:

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2017. február 7., kedd 23:27

BlancoMark írta:Most tenyleg 2017ben azt kell olvasni a Copa del Rey topicban hogy tavaly milyen lesgolt szerzett Ramos a Bl dontoben egy ellenszurkertol egy Realos oldalon? :kivagyhe:
Azért remélem látod az előzményeket is, hogy kb én hoztam fel utoljára ezt a múltbeli dolgokat, a fórumtársak jönnek olyan dolgokkal, hogy lassan több évtizede(!) a fontos pillanatokban mindig mindent befújnak nekünk. Eszembe sem jutott volna alapból Ramos góljáról beszélni. :roll:

Erre is válaszolok, nyugi :mrgreen:
Henry - The Legend!

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. február 7., kedd 23:27

Gólvonal tech. minél előbb, és videóbíró legalább a leseknél, már az is sokat segítene, ha másra nem is használnák... a nem egyértelmű eseteket tovább kell engedni aztán szépen visszanézni. Már akkor boldogabb lennék...

(Az Edelman elkapást tényleg kemény h elsőre látták. Azért az NFL-ben is vannak bénázások bírói részről, de amit a playoffban produkáltak az csillagos 5ös.. ilyenkor persze nem beszél róluk senki, csak ha hibáznak. : D )
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 7., kedd 23:26

Dr.Dre írta:
Realista24 írta:Les volt Ramos gólja? Bazzeg. Vissza kell néznem. Nem emlékszem.
Számomra annak tűnik. https://www.youtube.com/watch?v=oCuscDxUw0Y 00:29-nél főleg.
Szerintem ez már lesnek mondható.
Es valaszol. :lol:

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2017. február 7., kedd 23:25

Realista24 írta:Les volt Ramos gólja? Bazzeg. Vissza kell néznem. Nem emlékszem.
Számomra annak tűnik. https://www.youtube.com/watch?v=oCuscDxUw0Y 00:29-nél főleg.
Szerintem ez már lesnek mondható.
Henry - The Legend!

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 7., kedd 23:24

Amúgy milyen érdekes, hogy pl egy Super Bowlon, azt látta a bíró, vidobiro nélkül is, hogy a labda nem érintette a talajt és szabályos el kapás volt, a spanyol fociban meg azt nem látják, hogy mi történik a pályán, rohadtul ideje lenne felvenni a szintet ezen a téren, mert ez a a botrányos, amit hétről hétre művelnek. Ráadásul nem, hogy egyre jobb lenne a bíráskodás, évről évre képesek magukat alulmúlni. Az NFL-Ben most ugyis hosszú szünet lesz, nem lehetne kölcsönkérni a bírókat a bajnokság érdemi részére? Szerintem egy félórás kurzus után, le iskoláznák bíráskodásban, ezeket a szerencsétlen pancsereket...
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 7., kedd 23:22

Most tenyleg 2017ben azt kell olvasni a Copa del Rey topicban hogy tavaly milyen lesgolt szerzett Ramos a Bl dontoben egy ellenszurkertol egy Realos oldalon? :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 7., kedd 23:21

Les volt Ramos gólja? Bazzeg. Vissza kell néznem. Nem emlékszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2017. február 7., kedd 23:17

rashidm írta:
Dr.Dre írta:Én próbálom normálisan leírni a véleményemet, elismerem Griezmann gólját, és azzal is igazat mondok hogy a bírók szopattak minket az utóbbi hetekben, elég szépen. Az meg hogy Az utóbbi években voltak olyan dolgok, amit elő lehetne venni, az ugyanúgy igaz RÁTOK is, a MU-ra is, a Bayernre is, a Chelsea-re is és így tovább.
Van sok normális, tisztelettudó ember ezen a fórumon, amit becsülök. Ennek megfelelően én is próbálok úgy viselkedni. De látom ezt nem sokan viszonozzák, ráadásul még pofátlannak is neveztek. Hát kösz mindenkinek, ennyi elég is volt. :|
Jah, igen, nekünk is vannak olyan esetek, amikor nekünk kedvezően fújnak... de ti ebben az élen jártok. Mondhatod, hogy "de hát minket is szivatnak". Bocs, de leszarom. Amikor pont a legfontosabb esetekben meg nektek áll a zászló, az a kiborító. Ennek meg hangot is adtok, hogy "fújnak ellenünk"... én ilyenkor meg se szólalnék. Annyira látszik, hogy aki ezt nem látja az vak vagy nem akarja látni. Nem véletlen utál titeket mindenki. Minket is, de minket legalább nem ezért...
Ja, hogy a legfontosabb esetekben mindig nekünk áll az zászló? És mi volt a 2016-os BL döntőn? Ramos gólja? Les volt. Szerintem az is fontos eset volt.
Persze hogy hangot adunk annak, ha fél méterrel bent van a labda, és nem adják meg a gólt. ÉS, én annak is hangot adtam, hogy oltári nagy baki volt, hogy Griezmann gólját nem adták meg.
Egy szóval nem jampiskodtam, nem is örültem itt feleslegesen, nem írtam semmi rosszat szeritnem.
Nem vagyok az a degenerált fosibácsi aki járkált ide örülni, csupán leírtam hogy mit gondolok, és nyilván mivel Barcelonás vagyok, lehet egy minimális elfogultság a Barca iránt, mint ahogy nálatok is a Real iránt.
Aztán meg a fórumtársak itt le pofátlanoznak, meg ilyesmi? Így kell ezt megoldani?
Bravó.
Henry - The Legend!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 7., kedd 23:10

Dr.Dre írta:Én próbálom normálisan leírni a véleményemet, elismerem Griezmann gólját, és azzal is igazat mondok hogy a bírók szopattak minket az utóbbi hetekben, elég szépen. Az meg hogy Az utóbbi években voltak olyan dolgok, amit elő lehetne venni, az ugyanúgy igaz RÁTOK is, a MU-ra is, a Bayernre is, a Chelsea-re is és így tovább.
Van sok normális, tisztelettudó ember ezen a fórumon, amit becsülök. Ennek megfelelően én is próbálok úgy viselkedni. De látom ezt nem sokan viszonozzák, ráadásul még pofátlannak is neveztek. Hát kösz mindenkinek, ennyi elég is volt. :|
Jah, igen, nekünk is vannak olyan esetek, amikor nekünk kedvezően fújnak... de ti ebben az élen jártok. Mondhatod, hogy "de hát minket is szivatnak". Bocs, de leszarom. Amikor pont a legfontosabb esetekben meg nektek áll a zászló, az a kiborító. Ennek meg hangot is adtok, hogy "fújnak ellenünk"... én ilyenkor meg se szólalnék. Annyira látszik, hogy aki ezt nem látja az vak vagy nem akarja látni. Nem véletlen utál titeket mindenki. Minket is, de minket legalább nem ezért...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég