Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 18:55

Suarez kaphat akár három meccset is a mérkőzés utáni kommentje miatt. Csak már látnám egyszer, hogy megtörténik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 8., szerda 17:08

Matyi írta:Nem azon volt a legnagyobb hangsúly, hanem azon, hogy második sárga ilyenért. Tízből kilencszer szerintem ilyenkor odamegy a bíró, hogy nyugodjon le, következőért jön a piros. Első sárgának is erős szerintem.
Sárgának erős? Ennyi erőből kapjon az atma-s gyerek sárgát, mert kapott egyet. Komolytalan vagy. Legalább mondanád azt, hogy mi a francnak emeli fel a kezét... még ha felugrott volna fejelni és kirakja a kezét... legyen... de még fel sem ugrott. Azt nézte hogy van-e valaki a közelben.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 8., szerda 17:03

Matyi írta: Tízből kilencszer szerintem ilyenkor odamegy a bíró, hogy nyugodjon le, következőért jön a piros. Első sárgának is erős szerintem.
Suareznek mondhatod, h nyugodjon le...akkor sem tenne, ha kenyszerzubbonyt tennel ra. :lol:
Egy biztos, h nagyon alattamosan jatszik es mar Diego Costat is messze lekorozi ilyen teren. :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 17:01

Nem azt írtad hogy befejezed?
Ennyi hülyeséget. Anyám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 8., szerda 16:59

rashidm írta:
Matyi írta:Mármint úgy értettem, hogy sárga nem volt. Szabálytalan volt, de egy elődöntőben a 90. percben egy sárga lapos csatárt kiállítani ezért elég meredek. És igen, RvP sárgája is hasonló volt ilyen szempontból anno. :)
Akkor adható lenne mondjuk a negyeddöntőben a 20. percben? :lol:
Nem azon volt a legnagyobb hangsúly, hanem azon, hogy második sárga ilyenért. Tízből kilencszer szerintem ilyenkor odamegy a bíró, hogy nyugodjon le, következőért jön a piros. Első sárgának is erős szerintem.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 8., szerda 16:55

M1Ö írta:
Matyi írta:Suárez második lapja szerintem sem volt az, de amúgy megérdemelte, fölöslegesen tette oda a kezét, és ezt nem először játssza el, kapja a folyamatos sárgákat ezekért, aminek semmi értelme.
Adható volt az, mert ott volt az a könyök és nem csak Koke vállán pihentette, rá is nyomott egyet. Nem nagyot, de nyomott, nézzétek vissza. De tegyük fel, hogy nem ér sárgát. Egész meccsen pofázott meg hisztizett , az a szitu pl nevetséges volt amikor mutatta, hogy "szöglet jön, a védőről ment ki"... (csináljatok már egy hányós smilet :mrgreen: ) Meg nem tudom, hogy csak én vettem észre azt a szitut, mikor az alapvonalnál kiment keresztezni rá Savic a 16os széléhez, tisztázott dobásra, Suarez meg oda pakolt neki egyet térdre? Én már arra nyomtam volna a pirosat kapásból, sárga nélkül. Mert nem volt olyan kemény, de nincs gusztustalanabb annál, mikor sunyiban, szándékosan oda nyomsz egyet. És hány ilyenje van...
Tavalyi elődöntőben (bl) is odarúgott de úgy izomból Juanfran-nak vagy kinek és semmi.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 8., szerda 16:53

Matyi írta:Mármint úgy értettem, hogy sárga nem volt. Szabálytalan volt, de egy elődöntőben a 90. percben egy sárga lapos csatárt kiállítani ezért elég meredek. És igen, RvP sárgája is hasonló volt ilyen szempontból anno. :)
Akkor adható lenne mondjuk a negyeddöntőben a 20. percben? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 16:22

Matyi írta:Mármint úgy értettem, hogy sárga nem volt. Szabálytalan volt, de egy elődöntőben a 90. percben egy sárga lapos csatárt kiállítani ezért elég meredek. És igen, RvP sárgája is hasonló volt ilyen szempontból anno. :)
Értettem, hogy hogyan írtad, ezért írtam, hogy remélem ledarálnak titeket mindenféle retorzió nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 8., szerda 16:14

Matyi írta:Suárez második lapja szerintem sem volt az, de amúgy megérdemelte, fölöslegesen tette oda a kezét, és ezt nem először játssza el, kapja a folyamatos sárgákat ezekért, aminek semmi értelme.
Adható volt az, mert ott volt az a könyök és nem csak Koke vállán pihentette, rá is nyomott egyet. Nem nagyot, de nyomott, nézzétek vissza. De tegyük fel, hogy nem ér sárgát. Egész meccsen pofázott meg hisztizett , az a szitu pl nevetséges volt amikor mutatta, hogy "szöglet jön, a védőről ment ki"... (csináljatok már egy hányós smilet :mrgreen: ) Meg nem tudom, hogy csak én vettem észre azt a szitut, mikor az alapvonalnál kiment keresztezni rá Savic a 16os széléhez, tisztázott dobásra, Suarez meg oda pakolt neki egyet térdre? Én már arra nyomtam volna a pirosat kapásból, sárga nélkül. Mert nem volt olyan kemény, de nincs gusztustalanabb annál, mikor sunyiban, szándékosan oda nyomsz egyet. És hány ilyenje van...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 8., szerda 16:13

Mármint úgy értettem, hogy sárga nem volt. Szabálytalan volt, de egy elődöntőben a 90. percben egy sárga lapos csatárt kiállítani ezért elég meredek. És igen, RvP sárgája is hasonló volt ilyen szempontból anno. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 8., szerda 16:02

Suárez második lapja szerintem sem volt az,
Nem, de ha mondjuk Messit taglózza le mondjuk pl Godin hasonlóképpen, akkor dupla piros, 50 meccs..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 8., szerda 15:58

Suarez csak jatszon az uruguayi mennyeiben, oda valo...ott csippazzak az ilyen habitust.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 15:53

Matyi írta:Suárez második lapja szerintem sem volt az, de amúgy megérdemelte, fölöslegesen tette oda a kezét, és ezt nem először játssza el, kapja a folyamatos sárgákat ezekért, aminek semmi értelme.
Majd Paco megoldja. :D
.
Ha szerinted ez nem volt adható, akkor kívánom, hogy folyamat így üssék le a játékosaitokat és mosolyogj hozzá, mint Suarez a kiállításhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 8., szerda 15:51

Suárez második lapja szerintem sem volt az, de amúgy megérdemelte, fölöslegesen tette oda a kezét, és ezt nem először játssza el, kapja a folyamatos sárgákat ezekért, aminek semmi értelme.
Majd Paco megoldja. :D
De amúgy teljesen megértem azokat a madridistákat mint Zsombor, hogy azért bassza meg, ne hogy már a saját fórumonkon is ezt a rinyálást kelljen olvasni.... nonstop.
De most ezen mi volt a rinyálás?
Az egyik kolléga kezdte, hogy évtizedek óta mindig nekünk segítenek, meg nem véletlen az Uefalona.

Mindent támadásnak véltek, úgyhogy befejezem inkább.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 8., szerda 15:09

Nem hallottam ám a barca "B" közepet hogy nagyon bíróztak volna a meg nem adott szabályos Griezmann gól után...
Mert a hazai bajnokin nagyon ment a puta a 12. percben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 8., szerda 14:05

Akkor kár, hogy nem láttátok az arcát nyilatkozat közben... :roll: Maradjunk annyiba, hogy ökölbe szorult a kezem tőle... :mrgreen: Azt is mondta még pluszba, hogy fellebbeznek majd és meglátják mi lesz. Úgyhogy senki ne lepődjön majd meg, ha a döntőt is eldönti egy ilyen elé pattanó labdából... :shutup:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
bbelthazor
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2016. október 2., vasárnap 22:13
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Modric, Kroos, Bale, Casemiro,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: bbelthazor » 2017. február 8., szerda 10:11

Realista24 írta:
Realista24 írta:Suarez on his elbow: "I laughed. The referee wanted to send me off. It wasn't even a foul."
https://pbs.twimg.com/media/C4GC3IJWEAEgPwq.jpg
Suarez: “My red card? We know how everything goes here. These things can’t be explained but we’re used to it."

:lol: :lol:
Ez már komolyan felbasz. Ezt fogják mindenre mondani, hogy tudjuk hogy mennek a dolgok erre? Ez lesz az ő titkos cserkész jelszavuk.... Nem fogják a Realt nyíltan "szidni" csak el mondják ezt a mondatot és elszállva maguktól vállon veregetik maguk....
Kb. gödörből a lyuk. Drukkoltam azért hogy az atma kapjon egy 8 perces hosszabbítást mert hát :Tudjuk hogy mentek anno a dolgok arra...
Na jó. Iszok egy kv-t :coffee:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 8., szerda 8:38

Realista24 írta:
Realista24 írta:Suarez on his elbow: "I laughed. The referee wanted to send me off. It wasn't even a foul."
https://pbs.twimg.com/media/C4GC3IJWEAEgPwq.jpg
Suarez: “My red card? We know how everything goes here. These things can’t be explained but we’re used to it."

:lol: :lol:
Ehhez mennyi bőr kell az ember kepen hogy ilyet nyugodtan le tudjon nyilatkozni? Bar en mar vele kapcsolatban az Evras eset ota semmin nem lepodok meg, szamomra a legtaszitobb jatekos valaha, Alba es Busquets hozza kepest a szimpatia bajnokai. :(

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 8., szerda 8:32

Matyi írta:
Az utóbbi 1 évben 1...Hűha... De még, hogyha 5 évre visszamenőleg megnéznék, nektek állna a zászló, sokszorosan. Szerintem ha a számotokra legkritikusabb helyzetekből adódó kedvező hibákat elkezdeném számolni, nem végeznék reggelig...

Inkább csendben kellene maradni ilyenkor, mert nektek aztán kijutott a "jóból" az utóbbi 5-10 évben. Látom nem veszed észre, amit írnak páran. Nektek sokkal!!! több ilyen esetetek volt, mint a Ramos "les". Ez akkora les volt, mint a tavalyi 1-1-es Suárez gól az El Clásico-n.
Az utóbbi egy évben ez volt a legfontosabb eset szerintem.
Ugyanúgy voltak ide-oda téves ítéletek, nem értem, minek kell ezeket feljegyezgetni még 5-6 év után is.
Nem tudom eldönteni, hogy direkt írod azt amit vagy nem bírod értelmezni. A tény az tény: nálatok sokkal több az ilyen "téves ítélet" amiből ti jöttetek ki jobban. Most persze jövünk az "nem kell a múlton rágódni dolog"... :lol: Hagyjuk is inkább. De ha emiatt nincs szégyenérzeted, olvasd Mr. Megharapokmindenkit nyilatkozatát... szégyen az ilyen. Ha Pepét mindenki el akarta tiltani örökre, ő is mehetne nyugodtan. Csak hát ő is jófiú... :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 8:14

Realista24 írta:Suarez on his elbow: "I laughed. The referee wanted to send me off. It wasn't even a foul."
https://pbs.twimg.com/media/C4GC3IJWEAEgPwq.jpg
Suarez: “My red card? We know how everything goes here. These things can’t be explained but we’re used to it."

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég