Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 14., kedd 11:52

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric; Ronaldo, Benzema, Lucas

Valoszinuleg ez lesz a kezdo. Ajanlom Zidane-nak hogy ne keszuljon valami elmebeteg meglepetes felallassal. Kell a jol bevalt felallasunk, nem kell bohockodni. En mondjuk Kovacicot megprobalnam bepasszirozni, de igazabol a fenti 11 is megfelel.

Amiben bizhatunk:

-Stabil vedekezes, es hogy lehozunk egy meccset ahol minimalisra redukaljuk az ellenfel lehetosegeit. Unalmas, kozeppalyan brusztolos, langyos, keves golos meccs kell.
-Megvillan valamelyik jatekosunk klasszisa es lehoz egy kirivoan jo egyeni teljesitmenyt. Gollal/golokkal.
-Kontrak. Remelem a Napoli mindenaron akar idegenbeli golt, es feltoljak a vedekezest annyira hogy legyen lehetoseg elszaladgalni a szeleken.
-Szogletek/szabadrugasok: Nagyon bizok a Kroos-Ramos parosban, hatha bolint egyet a CSK. De akar Benz vagy CR is fejelhetne golt. Ugy anblokk ez lehet a legveszelyesebb fegyverunk (sajnos).
-Penalty: Hat igen, minden fuszalba kapaszkodni kell.

Ami valoszinuleg nem lesz:

-Sziporkazo tamadojatek
-Sok kidolgozott helyzet
-Mezonyfoleny



En egyebkent igy kuldenem fel a tarsasagot:

---------------------Navas---------------------
Carvajal----Varane----Ramos------Marcelo
-------Kovacic--Kroos--Modric--Isco--------
-----------Benzema----------------------------
-------------------------Ronaldo---------------

Tamadasnal Isco vagy Kovastic zarkozna a csatarokhoz, vedekezesben ket negyes sor. De persze varhatoan nem ez lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 14., kedd 10:29

A Dortmund elől és középen elég erős, ám hátul sebezhetőek. A Benfica vezeti a bajnokságot és a második legkevesebb gólt kapták. Bár a Portugál bajnokság szerintem nem egy mérvadó dolog, látván azt, hogy a Portot minden évben valamelyik csapat szinte mindig elég nagy különbséggel pofozza ki a BL-ből.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 14., kedd 10:24

Szerintem lehet esélyük, bár nem tudom, hogy a kulcsemberek sérültek-e vagy van-e komolyabb hiányzójuk, de ez a Dortmund idén nagyon kaotikus, szóval nem lenne a számomra meglepő, ha kikapnának.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. február 14., kedd 8:58

Közületek valaki látott mostanában (akár idén) Benfica meccset? Mit gondoltok, lehet esélyük a Dortmund ellen?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 13., hétfő 16:02

Kerlon írta:Szerintem bőven benne lehet egy olyan 4-1es vereség az olaszoknál, mint a Signal Idunában Mourinho alatt. Elég megnézni, ohgy az osasuna milyen egyszerűen lőtt nekünk gólt a hétvégén, a nápolyiak meg ebből élnek, de ott Insigne, Mertens és Callejón is folyamatosan kiugrásra készen áll. Lehet, hogy a végén simán megyünk tovább, de nagyon nem szabad őket lenézni.
Én is így gondolom. Nagyon kell a jó eredmény Madridban, mert ha 2-1-el átcsorgunk Nápolyba, ott tényleg pokol lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 13., hétfő 15:59

Szerintem bőven benne lehet egy olyan 4-1es vereség az olaszoknál, mint a Signal Idunában Mourinho alatt. Elég megnézni, ohgy az osasuna milyen egyszerűen lőtt nekünk gólt a hétvégén, a nápolyiak meg ebből élnek, de ott Insigne, Mertens és Callejón is folyamatosan kiugrásra készen áll. Lehet, hogy a végén simán megyünk tovább, de nagyon nem szabad őket lenézni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 13., hétfő 15:34

Nembyontam mert nemtudok dönteni,de szerintem túl misztifikáljuk ( én is ) a Napolit és lebecsüljük a mieinket.

Úgy gondolom Zidane hozzá állásán fog múlni,hogy a párharc sima lesz vagy szoros.Ha hazai pályán annyi lesz a Cél,hogy ne kapjunk gólt akkor könnyen ráfázhatunk.Ha kimegyünk,hogy bedaráljuk őket akkor nagy baj nem lehet szerintem.

Szerintem nem a mi párharcunkvan lesz a meglepetés hanem a bayern arsenalon. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 13., hétfő 15:20

Realista24 írta:Szorosra nyomtam. Most valahogy azt érzem, hogy Schalke, Wolfsburg, Dortmund mentalitású olasz csapattal fogunk találkozni. A Roma ellen nem voltak félelmeim, de most vannak.
Na de jó lesz mind a két meccset élőben nézni :shifty:
Nem lesz egyszerű meccs szerintem sem. Nem is értettem a sok háborgót akik szerint a Real megint a legkönnyebbet kapta. A Nápoly igen kemény dió.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. február 8., szerda 20:25

Egy biztos...Callejon vág egy bombagólt a Bernabeuban és gondolom Raul Albiol is élete egyik legjobb meccsét fogja lehozni jó volt madridistához hűen...
Nagyon szoros lesz...remélem nem lesz nagy a mellény, mert akkor jönni fog a szokásos pofára esés...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 8., szerda 20:08

Yazid írta:fifti fifti az odds. ha olyan impotens lesz a támadó hármasunk, mint mostanság akkor bőven jobbak lesznek.

én bevallom félek tőlük és nem fogok egyáltalán meglepődni ha kiesünk ellenük.

Bőven jobbak lesznek? Na ne már...... :ozil: :ozil: :ozil: :ozil: az a világ legnagyobb csodája lenne, ha bőven jobbak lennének. Ha esetleg tovább is mennek, akkor is egy marha nagy meglepetés az, nem hogy még bőven jobbak.....kb egy csapat sincsen aki nálunk bőven jobb lehet, még szar formánkban is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 8., szerda 19:17

Tádám írta:Szerintem nekünk az lehet a jó, hogy ennyire készülnek, ennyire elhiszik, ennyire beleélik majd magukat. Túlpöröghetnek, Bernabéu, minden, bizonyítás. Támadnak, elfáradnak, vagy elvesztik kétszer a lasztit, aztán két kontrából gyorsan 2-0, szerintem ez is benne van.
Szerintem meg könnyen megéghetünk, mint egy Dortmund ellen. Gyakorlatilag semmi veszítenivalójuk nincs. Én is szoros továbbra nyomtam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 8., szerda 19:07

Szerintem nekünk az lehet a jó, hogy ennyire készülnek, ennyire elhiszik, ennyire beleélik majd magukat. Túlpöröghetnek, Bernabéu, minden, bizonyítás. Támadnak, elfáradnak, vagy elvesztik kétszer a lasztit, aztán két kontrából gyorsan 2-0, szerintem ez is benne van.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 8., szerda 18:58

En is a szorosra nyomtam, nagyon készülnek a meccsre az olaszok es teljesen elhiszik, hogy tovább juthatnak, nagy veszélyt jelentenek. Ugyanakkor tovább kell mennünk, mert erősebbek vagyunk állítólag, ha keményen de ki fogjuk harcolni a továbbjutást!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 18:54

Szorosra nyomtam. Most valahogy azt érzem, hogy Schalke, Wolfsburg, Dortmund mentalitású olasz csapattal fogunk találkozni. A Roma ellen nem voltak félelmeim, de most vannak.
Na de jó lesz mind a két meccset élőben nézni :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 8., szerda 18:36

Sima továbbjutásra szavaztam. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen kerettel nekünk itt legyen a megállj a BL-ben.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 8., szerda 17:52

Szavazzunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 8., szerda 17:47

Yazid írta:fifti fifti az odds. ha olyan impotens lesz a támadó hármasunk, mint mostanság akkor bőven jobbak lesznek.

én bevallom félek tőlük és nem fogok egyáltalán meglepődni ha kiesünk ellenük.
Azé nehogy már kiessünk, szerintem sérültek ide- sérültek oda, hoznunk kell a továbbjutást ha még nehezen is, ha nem hozzuk akkor komoly gondok vannak...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 8., szerda 17:29

Yazid írta:fifti fifti az odds. ha olyan impotens lesz a támadó hármasunk, mint mostanság akkor bőven jobbak lesznek.

én bevallom félek tőlük és nem fogok egyáltalán meglepődni ha kiesünk ellenük.


50-50?? :D

Bőven a Real Madridot tartják esélyesebbnek az odavágón, a továbbjutás meg 1.20. Az nem 50-50. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 8., szerda 16:04

Raúl Albiol zsebre vág mindenkit
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. február 8., szerda 15:59

fifti fifti az odds. ha olyan impotens lesz a támadó hármasunk, mint mostanság akkor bőven jobbak lesznek.

én bevallom félek tőlük és nem fogok egyáltalán meglepődni ha kiesünk ellenük.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég