Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 15., szerda 12:13

koax írta:
Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.
off: Nem értem mire fel nyomatod folyamatosan ezt a kioktató stílust.

On: Ma simább meccset várok, mint az átlag. Szerintem lehozzuk egy 2-0-val vagy 3-1 körüli eredménnyel és nem kell nagyon izgulni a visszavágó előtt. Az biztos, hogy nem lesz egy látványos meccs valószínűleg, ők is és mi is a biztonságra megyünk rá.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 12:09

koax írta:
Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.
2 sorral tovább is olvashattad volna a hozzászólásomat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 15., szerda 11:42

Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 15., szerda 10:27

Nagyon sokat dobott a PSG-n a mentalitás, hogy mentek mint a vadállat. Lehet, hogy jó csapatnak szerencséje van, de szerencséjük is volt, a Gomes kihagyott helyzete meg a kapufa ugye. De az is igaz, hogy ők meg elpuskáztak még egy annyi óriási helyzetet, mint ahány gólt szereztek, mindenképpen megérdemelt volt a győzelem, sőt a kiütés is.

Elég régóta tart a spanyol uralom a BL-ben, az utóbbi 11 évből 6 győzelem, és megszámlálhatatlan spanyol elődöntős, előbb-utóbb bekövetkezik egy visszaesés, lehet hogy pont idén (nemsokára kiderül), ez természetes folyamat. A Barca és a Real is sérülésekkel, illetve keretgondokkal küszködik (ami mondjuk saját hiba), az Atleti is meg van zuhanva, bár ők meg a Sevilla jó eséllyel továbbmennek ebből a körből.

Kíváncsi leszek a mi csapatunk milyen arcát mutatja ma este, nem ártana ha felpörögnének a fiúk, ha az itthoni meccset nem balfaszkodjuk el lassan visszatérhet Bale is, Carvajal és Marcinak remélhetőleg pár meccs alatt sikerül formába lendülni, és akkor jönnie kell a jó játéknak is.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 15., szerda 10:23

H.E.H.E. írta:messi majd kap vmi gumibogyószörpöt a stadion alatti hátsó szertárban, aztán újult erővel megy neki jövőre a dolgoknak.
efelől nincs kétségem.
Oké, csak nem lehet azt se orrbaszájba nyomni mert összehányja magát. Tavaly még 6 hónapra is fel tudták tuningolni ez idén már csak a fele. Még a végén kihullik a szakálla. A veséjét távolról se nézném meg :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 10:20

Kimpembe tegnap debütált a BL-ben. :D Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember. Roberto nem is tudom mit hitt, amikor 20adjára is az alapvonal felé cselezett mellette és még mindig nem számított rá. Persze így is jó volt, de számomra Di Maria, Rabiot, Verratti és Meunier vitte a prímet. Di Mariaról nagyon nem lehet mit írni, hozta a szokásosat, ment előre fejet lehajtva (most is sokszor döntött rosszul), de lényegében eldöntötte a meccset. Rabiot és Verratti meg hihetetlen nyugodtsággal játszottak, nem csak 'csán rúgták a labdát, hanem akár szorongatott helyzetből is megjátszották és többnyire jól. Plusz remek védekező munka. A belga meg leszedte nagyjából Neymart (volt azért megingás), de még támadni is maradt ereje és végig robotolt.

A Barcáról meg nem tudom, hogy mi mást lehetni írni, mint azt, hogy egy kalapszar. Tegnap Neymartól várta mindenki a csodát, de ő meg fejben annyira gyenge, hogy felhúzzák két perc után és elveszíti a koncentrációját és magyaráz meg sír. A másik fő probléma, hogy Messi megint megunta a szélső pozíciót, Alves már nincs, ezekkel a Barca jobb oldala is megszűnt. Magyarán mondva az MSN-t jelenlegi formájában nem bírja el a csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 15., szerda 10:19

messi majd kap vmi gumibogyószörpöt a stadion alatti hátsó szertárban, aztán újult erővel megy neki jövőre a dolgoknak.
efelől nincs kétségem.
És Di Mariáért vérzik a szívem. Néhány hete lehülyéztek, kinevették az érveimet. Hát mariska röhöghet most Perezen. Csúnya volt a kisfiú, úgyhogy nem adtuk meg azt neki amit Jamesnak igen, pedig épp eszű ember abból a csapatból nem adta volna el. Azóta is csak küszködünk, hogy Isco vagy James néha lehozza amit ő tudott...
ez hülyeség.
a középpályán csak kényszerből játszott a béellben 2014-ben, előre nem fért volna be, most már talán beférne, de akkor nyilván nem akar padozni ehelyett.
el kellett adni, pont annyi hülyesége is volt a faszinak, mint előnye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára H.E.H.E. 2017. február 15., szerda 10:21-kor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. február 15., szerda 10:11

Velemenyem szerint azt el lehet felejteni hogy mi majd hasonlo szinten csapunk meg egy nagycsapatot. Cavani egyedul tobbet védekezik mint nalunk a két jómadár egyutt. Ezert is van ott ahol, egy csatar sem dolgozik nala többet vagy zarja le jobban a passzsavokat. Ma szoros es piszok nehez győzelemre szamitok.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 15., szerda 9:57

Legalább olyan fantasztikus volt a PSG amilyen pocsék a Barca. A katalánok nagyon elhitték az utóbbi években, hogy a játékrendszerük mindenki felett áll és minden más elemet felülír. Hát nem. Nem lehet André Gomes féle vonallal pótolni Xavit, Umtitivel Puyolt és Sergi Robertoval Alvest. Nekem egész évben Alba is csak egy kis surmó nulla teljesítménnyel. Persze el vagyunk kényeztetve 20 éve azon a poszton, de hol van ő egy RC-Marcelo vonaltól...
Ezer sebből vérzik a keret, a stáb reméljük, hogy továbbra is a bírókra fogják a pech szériájukat, mert akkor sokáig nem lesz gond velük. Jó néhány klasszis teljesítmény kellene ide és egy jobb rendszer. Persze így is nagyon erősek. De ez nem top3, és ahogy nekünk is, ez nekik is csalódás. Azt hiszem most jöhetek az én megmondtam dumával :lol: , hogy LE utolsó éve ez. Elfáradt, nem bírja, nem érdekli. Nincs vezére a csapatnak.
Messiről persze minden sajtó mélyen hallgat. De ha ezek a statok ami az elmúlt egy oldalon előjöttek előrevetítik, hogy mi lesz még 2 év múlva vele amikor annyi idős lesz mint CR...akkor biztos, hogy igazságosan bánunk a legendánkkal amikor fütyüljük a bernabeuban és itt is eladnánk, leszóljuk? Ronaldo soha nem tenne le ennyire lélektelen szart mint tegnap az argentín...

A PSG meg összeállt. Ez tegnap perfect volt, bárhol boncolgathatjuk a csapatot. Védelem fantasztikus, fejben erősek, élesek, jól helyezkednek. Verratti-Rabiot világklasszis volt tegnap, a francia legalább olyan hihetetlen volt mint az olasz. Draxler-Matuidi-Di Maria eldöntötte a meccset, beverték a helyzeteket, kiszolgáltak és visszaálltak védekezni. 10/10-es teljesítmény mindhármuktól. Cavanit is elbírja ez a csapat, ide pont elég egy ilyen faék is, megrugatják vele is a gólokat, persze van annyira rutinos és fasza támadó, hogy az ilyenekből egyet beverjen.

És Di Mariáért vérzik a szívem. Néhány hete lehülyéztek, kinevették az érveimet. Hát mariska röhöghet most Perezen. Csúnya volt a kisfiú, úgyhogy nem adtuk meg azt neki amit Jamesnak igen, pedig épp eszű ember abból a csapatból nem adta volna el. Azóta is csak küszködünk, hogy Isco vagy James néha lehozza amit ő tudott...
Draxler pedig remélem hamar megnyer ezt-azt a PSG-ben, hogy érezze az elvágyódást :) Világklasszis.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 15., szerda 9:56

sonic írta:En jobban orultem volna ha tovabb megy a Barca. Igy sajnos tudnak 100%-osan a bajnoksagra koncentralni, ami szerintem nekunk hatrany.
Egy ilyen csapás után könnyen érheti őket, mentális trauma szerintem. Főleg, hogy a jövőhéten az Ateltico Madrid ellen fognak játszani.
De ugyanez a gondolat merült fel bennem is tegnap, hogy nem kellene még most. De ha belegondolsz és jól mondta Bbeno, hogy a kezünkben van a bajnokság, viszont így méginkább oda kell figyelni, nem szabad botladozni, ami nem lesz olyan egyszerű.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 15., szerda 9:51

En jobban orultem volna ha tovabb megy a Barca. Igy sajnos tudnak 100%-osan a bajnoksagra koncentralni, ami szerintem nekunk hatrany.

A PSG-nek viszont jar a gratulacio, piszok jo meccset jatszottak. Nekem szemely szerint Rabiot jateka tetszett a legjobban, de tenyleg mindenki extrat hozott. Eselyt sem hagytak, elkepeszto volt. Remelem Zidane nezte, es jegyzetelt, mert jolenne vegre latni valami hasonlot egy el Classicon is. Egy folenyes Real gyozelmet, ahol szikranyi eselyt sem hagyunk nekik. Regen volt mar ilyen, irigykedek is kicsit. Ha tudnank hozni egy ilyen meccset ellenuk szerintem az el is dontene a bajnoki cim sorsat. Szuper lenne.


A holnapi meccstol en is tartok, de a Barca eredmenyetol fuggetlenul, es nem azert mert oket kipicsaztak. A Napoli nagy formaban van, mi pedig nagy godorben. Ez mar onmagaban eleg indok az aggodalomra. Jo csapat, nem egy Ajax, vagy Shahtar szint szoval barkinek meggyulne veluk a baja nem csak nekunk. Rendkivul ovatosnak kell lennunk es koncentralni vegig, osszeszedett teljesitmeny kell, es valamelyik jatekosunktol egy kis extra, akkor nem lesz baj. En abban bizok, hogy akarmi volt, Zidane azert a nagy meccsekre mentalisan osszeszedte mindig a csapatot, es ha meg is szivattak minket azert nagyon-nagyon meg kellett dolgozniuk, mint pl a Sevillanak, es meg ilyen helyzetekben is szorosan tudtuk tartani a meccset. Erre szamitok a Napoli elleni parharcnal is. Lehet nem novunk felejuk jatekban, lehet nem iskolazzuk le oket, de ha kell vert izzadva is de kiszenvedjuk a tovabbjutast.

Hala Madrid! Este mutassuk meg hogy minket nem lehet ugy farba rakni mint katalan szomszedainkat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 9:28

BlancoMark írta:Azért azt látni kell, hogyha megnézzük Messi statjait a tavalyi és az idei szezon kulcsmérkőzésein, akkor látható, hogy semmit nem tudott hozzátenni a csapata játékához. (Pedig micsoda média propaganda ment, hogy CR csak a kis csapatokat tömködi ki, bezzeg Messi.)
Amikről beszélek:
- Tavalyi BL kiesés az AM ellen: 0 gól, teljes eltűnés
- A tavaszi El Clásicon ahol megindultunk felfele: 0 gól, teljes eltűnés
- Idei Clásico 1-1-es eredmény, 0 gól teljes eltűnés
- PSG meccset már mondani sem kell

Konzekvencia? Szép dolog szabikkal pontot menteni a Villareal ellen vagy a kupában a Bilbao ellen, de a legkomolyabb és legfontosabb presztízsű meccseken az utóbbi időkben rendre cserben hagyta csapatát és az láthatóan brutálisan megsínyli ezt és ki kell jelenteni, hogyha Messi nem tudja hozni magát akkor a Barcelona nincs benne a világ 3-4 legjobb csapatában és simán el lehet őket kapni.
Azért az utolsó sort nem szabad kijelenteni. LE helyett ezt a keretet szerintem valaki még felrazhatja. Kikaptak nagyon simán egy évek óta épített csapattól, ahol szintén jó játékosok játszanak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. február 15., szerda 9:27

dzsi91 írta:Mellesleg amikor utóljára gólt lőtt clasicon még 9 bl-ünk volt. :D
Ez durva, nem is gondoltam volna, de tényleg azóta nem lőtt gólt. :D

2014.03.23, azon a híres 4-3-as (3-4) meccsen lőtt gólt ellenünk utoljára, annak lassan 3 éve. Durva.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 15., szerda 8:21

Mellesleg amikor utóljára gólt lőtt clasicon még 9 bl-ünk volt. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 15., szerda 8:02

Azért azt látni kell, hogyha megnézzük Messi statjait a tavalyi és az idei szezon kulcsmérkőzésein, akkor látható, hogy semmit nem tudott hozzátenni a csapata játékához. (Pedig micsoda média propaganda ment, hogy CR csak a kis csapatokat tömködi ki, bezzeg Messi.)
Amikről beszélek:
- Tavalyi BL kiesés az AM ellen: 0 gól, teljes eltűnés
- A tavaszi El Clásicon ahol megindultunk felfele: 0 gól, teljes eltűnés
- Idei Clásico 1-1-es eredmény, 0 gól teljes eltűnés
- PSG meccset már mondani sem kell

Konzekvencia? Szép dolog szabikkal pontot menteni a Villareal ellen vagy a kupában a Bilbao ellen, de a legkomolyabb és legfontosabb presztízsű meccseken az utóbbi időkben rendre cserben hagyta csapatát és az láthatóan brutálisan megsínyli ezt és ki kell jelenteni, hogyha Messi nem tudja hozni magát akkor a Barcelona nincs benne a világ 3-4 legjobb csapatában és simán el lehet őket kapni.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. február 15., szerda 1:24

Nehéz meccs lesz holnap. Majd akkor örülök ha túlmentünk a Napolin. Addig teljesen mindegy mit játszott a barca....
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 15., szerda 0:16

Victor írta:Barcás Facebookról:
Próbálom elképzelni mi lehetett a koncepció:
a) A mi?
b) Leganes elleni meccsre tartalékoltunk
c) elaltattuk őket, így Barcelonába már széttett lábakkal jönnek ezek az arabpénzen, szteroidokon és Beckenbauer DNS-en felhizlalt duracellnyulak
d) Valentin nap volt, mi csokival és kotonokkal készültünk
e) édes fa...m

#errőlispereztehet
#loveisintheair
A ,,c" válasz lehetőség a legjobb, hatalmas :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. február 15., szerda 0:11

Barcás Facebookról:
Próbálom elképzelni mi lehetett a koncepció:
a) A mi?
b) Leganes elleni meccsre tartalékoltunk
c) elaltattuk őket, így Barcelonába már széttett lábakkal jönnek ezek az arabpénzen, szteroidokon és Beckenbauer DNS-en felhizlalt duracellnyulak
d) Valentin nap volt, mi csokival és kotonokkal készültünk
e) édes fa...m

#errőlispereztehet
#loveisintheair
:mrgreen:

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2017. február 14., kedd 23:42

Azt kell, hogy mondjam, hogy teljesen megérdemelte ezt a PSG, temérdek mennyiségű munka van ebben a 4:0-ás győzelemben, jár a pacsi :agree: Ahogy már leírták előttem páran, senkit sem lehet igazán kiemelni, mindenki odatette magát, mondjuk nekem Draxler és Di María tetszett a leginkább. Az eredmény teljesen igazságos, még azt sem mondhatja senki, hogy minden akciónak gól lett a vége. A Barcelona nem érdemelt idegenben szerzett gólt, közelében sem volt a gólszerzésnek, ami azért jó a visszavágóra tekintve, mert ha már most nem lenne lefutott a párharc, akkor egy esetleges PSG góllal biztossá válna a franciák továbbjutása (ha a tendenciákat nézzük, már most az egyébként).
Remélem mi jobban teljesítünk holnap, mint katalán barátainknak, és sikerül lehozni egy korrekt meccset a Bernabeuban. :salute:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 14., kedd 23:40

mila írta:
Babona. Nem egyszer égtünk már úgy, hogy előtte kárörvendőek voltunk. :/
De befolyással tényleg nincs rá, remélem, hogy Zizou összeszedi a srácokat a meccsre, fejben, lélekben, taktikailag és mindenhogy. Nyernünk kell!!
igen. ilyen kárörvendőek voltunk mikor a mi meccsünk előtt a bayern verte agyon a barcát, aztán másnap meg minket rakott rollerra a dortmund. nehogy megismétlődjön a történet.. :ike:
vagy amikor a chelsea kiejtette őket, mi meg másnap a bm-mel visszavágóztunk. bár ha josé nem áll vissza 2-0-nál akkor ott is döntősök vagyunk...

megfogunk szenvedni a napolival, de továbbjutunk és azzal hogy kiesett a barca nőtt az esélyünk a címvédésre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég