Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
7
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 104

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 15., szerda 13:38

csabi* írta:istenek.
Jogos, jogos! :agree: :salute:
Süti írta:Draxlernél azért érdemes megnézni a védekező statisztikákat is. Szerelések, tisztázások, labdaszerzések. Elképesztően sokat melózott. Ha már Cavani védekezőmunkája ki lett emelve, messze a német teljesített a legjobban a védekezési mutatókban az első hármast tekintve.
Na igen. Ha nálunk ilyen szintű csapatvédekezés lenne, nem lenne csapat aki megállít minket. :/
rashidm írta:Egyszer mondjuk pont volt egy komoly helyzete, de azt nem helyezte annyira jól (amikor a rövid felső irányába lőtte a lasztit, és ter Stegen meg kézzel még pont bele tudott kapni. Ha kicsit jobban megemeli, nem védi ki.
Ha jobban megemeli az felé megy szerintem. Így is csoda, hogy ter Stegen annyira gyorsan fel tudta kapni a kezét. Picivel jobban szélre megy az bombagól. A gólja viszont nagyon nagy volt. Úgy eltalálta dropból (mintha egy picit felpattant volna a labda lövés előtt) mintha ágyúból lőtték volna ki. Nincs kapus, aki azt fogta volna.


szerk: Bocsi, a lövését kevertem Matuidi-ével. Amire te gondolsz ott tényleg feljebb kellett volna húznia, csak már nem tudta.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 15., szerda 13:31

Kerlon írta:Vicces, hogy szerinted kihasználta, amikor egyik góljuk sem abból született, hogy Draxler megoldotta a bal oldalon. A góljánál is talán azért volt jobban, mert Maria átjött szögletet rúgni és még nem cserélték vissza. Draxler melózott sokat, meg is verte Robertot az alapvonal felé párszor, de sok jó megoldás ebből nem született. Extra nálam akkor lett volna, ha egyszer-kétszer ebből komoly helyzet is jött volna, de az nem volt. Talán egy lecsorgót, ha eltekert a hosszú felé... Hozzátette a magáét, de nem volt extra.
Egyszer mondjuk pont volt egy komoly helyzete, de azt nem helyezte annyira jól (amikor a rövid felső irányába lőtte a lasztit, és ter Stegen meg kézzel még pont bele tudott kapni. Ha kicsit jobban megemeli, nem védi ki.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 15., szerda 13:30

M1Ö írta:Nagyon jól játszott, viszont ennyi miatt klasszisnak sem nevezném, nem hogy világklasszisnak. Akkor Zidane-ék akkor anno mik voltak? :)
istenek. :coffee:
Kép

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 15., szerda 13:30

Draxlernél azért érdemes megnézni a védekező statisztikákat is. Szerelések, tisztázások, labdaszerzések. Elképesztően sokat melózott. Ha már Cavani védekezőmunkája ki lett emelve, messze a német teljesített a legjobban a védekezési mutatókban az első hármast tekintve.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 15., szerda 13:23

Kerlon írta:Vicces, hogy szerinted kihasználta, amikor egyik góljuk sem abból született, hogy Draxler megoldotta a bal oldalon. A góljánál is talán azért volt jobban, mert Maria átjött szögletet rúgni és még nem cserélték vissza. Draxler melózott sokat, meg is verte Robertot az alapvonal felé párszor, de sok jó megoldás ebből nem született. Extra nálam akkor lett volna, ha egyszer-kétszer ebből komoly helyzet is jött volna, de az nem volt. Talán egy lecsorgót, ha eltekert a hosszú felé... Hozzátette a magáét, de nem volt extra.
Az azért egy mentő pont neki, hogy az tisztán látszódott, hogy még nagyon nem érzi a társakat és pontosan a játékot. Elég sok olyan eladott labdája volt, ahol másra várt ő is meg a társ is. Nagyon jól játszott, viszont ennyi miatt klasszisnak sem nevezném, nem hogy világklasszisnak. Akkor Zidane-ék akkor anno mik voltak? :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 13:11

koax írta:
BlancoMark írta: off: Nem értem mire fel nyomatod folyamatosan ezt a kioktató stílust.
Jaj ne haragudj,bocsanatot kerek ha igy jott le,csak meglepodtem mert nalam O az egyik legjobb volt.
Bocs tenyleg mindenkitol ha igy jott le,eszem agaba se volt,en mindig csak a velemenyem irtam le,sose allitottam hogy ez egy objektiv dolog,sot mindig irom h ez csak az en latasmodom.
Bocs tenyleg.


Olvastam Kerlon,de talan pont ezaz,hogy a masikra szamitott mar.Robben evekig a forditotjabol elt,es latod..
Belolunk pont ez hianyzott a classicon.
A kozepe ugy ahogy meg volt,de mindenki hianyolta a szeleket.
Meg Draxler lenduletbol,gyorsan csinalta ezeket nagyon,sok testcsellel,biciklivel,szerintem ezert lehetett ezt benyelni.
Halistennek azert a barca ott lyukas,ezt kihasznalta szepen a PSG.
Vicces, hogy szerinted kihasználta, amikor egyik góljuk sem abból született, hogy Draxler megoldotta a bal oldalon. A góljánál is talán azért volt jobban, mert Maria átjött szögletet rúgni és még nem cserélték vissza. Draxler melózott sokat, meg is verte Robertot az alapvonal felé párszor, de sok jó megoldás ebből nem született. Extra nálam akkor lett volna, ha egyszer-kétszer ebből komoly helyzet is jött volna, de az nem volt. Talán egy lecsorgót, ha eltekert a hosszú felé... Hozzátette a magáét, de nem volt extra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 15., szerda 13:10

Victor írta:Messi tegnap olyan trükköt mutatott be, ami nagyon ritka Kiégtem
Tádááám :lol: Nem volt egyszerű dolga azért egy ilyen k.pályával mögötte, meg ezzel a Suarezzel előtte. Tényleg, hol volt a világ legjobb csatára? :roll: Mert a fejfogásán, meg a szabi gól előtti melléfejelésén kívül semmire nem emlékszek. :shifty: Na de próbálkozott azért Messi, csak sikertelenül, mert amit lenyomott ellene ez a Verratti, Matuidi, Rabiot hármas lenyomott minden téren, az valami embertelen volt. Értem én, hogy tőle várná az ember a csodát, de ő sem oldhatja meg mindig, hogy megnyeri egyedül a meccset, vissza jár labdáért, osztogat, kiugrat, de még érkezik is és gólokat lő. Főleg nem egy ilyen PSG ellen, aki tegnap játszott.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. február 15., szerda 12:58

Messi tegnap olyan trükköt mutatott be, ami nagyon ritka :lol: Kiégtem :lol:

a középpályán csak kényszerből játszott a béellben 2014-ben, előre nem fért volna be, most már talán beférne, de akkor nyilván nem akar padozni ehelyett.
+1

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 15., szerda 12:34

Mondani lehet bármit, a tények meg azt támasztják alá, hogy a fizetési kérelem előtt 2x bekapcsolt god mode-ba. :roll:
Kaká meg T.Silva is anno azt nyilatkozta, hogy Milanban fognak meghalni és lásd, pár hónapra rá más csapat mezében feszítettek.

Egyébként én marasztaltam volna, az utolsó féléve után.
Bár J Cole is megmondta, hogy "fool me once time shame on you, fool me two times can't put the blame on you"
Szóval én megértem Perezéket is valahol.

egyébként azóta meg eltelt lassan két év és pár jó meccsen kívül nem nagyon hallani extrákat a srácról.
ZIDANE

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 15., szerda 12:31

BlancoMark írta: off: Nem értem mire fel nyomatod folyamatosan ezt a kioktató stílust.
Jaj ne haragudj,bocsanatot kerek ha igy jott le,csak meglepodtem mert nalam O az egyik legjobb volt.
Bocs tenyleg mindenkitol ha igy jott le,eszem agaba se volt,en mindig csak a velemenyem irtam le,sose allitottam hogy ez egy objektiv dolog,sot mindig irom h ez csak az en latasmodom.
Bocs tenyleg.


Olvastam Kerlon,de talan pont ezaz,hogy a masikra szamitott mar.Robben evekig a forditotjabol elt,es latod..
Belolunk pont ez hianyzott a classicon.
A kozepe ugy ahogy meg volt,de mindenki hianyolta a szeleket.
Meg Draxler lenduletbol,gyorsan csinalta ezeket nagyon,sok testcsellel,biciklivel,szerintem ezert lehetett ezt benyelni.
Halistennek azert a barca ott lyukas,ezt kihasznalta szepen a PSG.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 15., szerda 12:29

KAG írta:
Így-így...
Az idő megszépíti a dolgokat. Brutál, hogy ez mennyire igaz...

Focizott a faszi nálunk 2xfél évet, amikor ki akart magának harcolni nagyobb fizut.
Ha azt a szintet hozta volna végig, szerintem még mindig itt lenne és alapkezdő lenne.
Nem így történt, nem véletlen nem adták meg neki.

Az egy másik dolog, hogy helyette hoztuk Jamest, aki mégnagyobb kula lett. :lol:
"
„A karrierem a Real Madridnál véget ért. Lehetetlen összefoglalni pár mondatban, amit az elmúlt időszakban átéltem. Remélem ez a levél türközi azt, amit éppen érzek. Megtiszteltetés volt számomra viselni a Real Madrid mezét négy éven keresztül. Büszke vagyok arra, amit a csapattársaimmal közösen elértünk. Sajnos most távozom, de szeretném tisztázni: soha nem ez volt a vágyam. Bármint is állítanak mások a közvéleményében, mindig csak fejlődni akartam. Miután megnyertünk a BL-t, következett a brazil torna, és azt gondoltam a klub vezetősége hálás lesz irányomba, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam, amikor visszaérkeztem Spanyolországba.
Az elmúlt hetekben nagyon sok hazugság hangzott el, és sokan talán már nem kedvelnek engem. Hangsúlyozom ugyanakkor: csupán sportszerű elbánást kértem. Sohasem a pénz motivált. Remélem a világ legnagyobb klubjában, a Manchester Unitedben megtalálom a számításaimat" - írta levelében a játékos."

és azt hiszem máskor is nyilatkozott már hasonlót a reallal kapcsolatban.

Az oké hogy tényleg siralmas volt olykor és olyan volt mint Özil aki csak Február után volt godmodban, de még mindig jobb mint a mostaniak és akkor még szép foci is volt.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 15., szerda 12:17

ez hülyeség.
a középpályán csak kényszerből játszott a béellben 2014-ben, előre nem fért volna be, most már talán beférne, de akkor nyilván nem akar padozni ehelyett.
el kellett adni, pont annyi hülyesége is volt a faszinak, mint előnye.
Így-így...
Az idő megszépíti a dolgokat. Brutál, hogy ez mennyire igaz...

Focizott a faszi nálunk 2xfél évet, amikor ki akart magának harcolni nagyobb fizut.
Ha azt a szintet hozta volna végig, szerintem még mindig itt lenne és alapkezdő lenne.
Nem így történt, nem véletlen nem adták meg neki.

Az egy másik dolog, hogy helyette hoztuk Jamest, aki mégnagyobb kula lett. :lol:
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4894
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 15., szerda 12:13

koax írta:
Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.
off: Nem értem mire fel nyomatod folyamatosan ezt a kioktató stílust.

On: Ma simább meccset várok, mint az átlag. Szerintem lehozzuk egy 2-0-val vagy 3-1 körüli eredménnyel és nem kell nagyon izgulni a visszavágó előtt. Az biztos, hogy nem lesz egy látványos meccs valószínűleg, ők is és mi is a biztonságra megyünk rá.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 12:09

koax írta:
Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.
2 sorral tovább is olvashattad volna a hozzászólásomat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 15., szerda 11:42

Kerlon írta: Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember.
:| Hat egesz mashogy latjuk ezt..
Szerintem tegnap O is extra volt.
Az egyik hogy rengeteget melozott,es segitett a vedekezesben.
A masik hogy allandoan ra vitte a vedelemre a labdat,egy az egyezett,sot meg is verte oket,leert sokszor az alapra,elkepesztoen veszelyesen jatszott.
Egy szelso tamadonak igy kell jatszania.
Sablonos,nyilvan nem dinho vagy neymar,de elkepesztoen lenduletes,es amit azon a poszton kellett,maximalisan megcsinalta.
Hibazott persze,mert nem tokoreszett,nem volt beszarva hanem bevallalta mindig az elore jatekot.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 15., szerda 10:27

Nagyon sokat dobott a PSG-n a mentalitás, hogy mentek mint a vadállat. Lehet, hogy jó csapatnak szerencséje van, de szerencséjük is volt, a Gomes kihagyott helyzete meg a kapufa ugye. De az is igaz, hogy ők meg elpuskáztak még egy annyi óriási helyzetet, mint ahány gólt szereztek, mindenképpen megérdemelt volt a győzelem, sőt a kiütés is.

Elég régóta tart a spanyol uralom a BL-ben, az utóbbi 11 évből 6 győzelem, és megszámlálhatatlan spanyol elődöntős, előbb-utóbb bekövetkezik egy visszaesés, lehet hogy pont idén (nemsokára kiderül), ez természetes folyamat. A Barca és a Real is sérülésekkel, illetve keretgondokkal küszködik (ami mondjuk saját hiba), az Atleti is meg van zuhanva, bár ők meg a Sevilla jó eséllyel továbbmennek ebből a körből.

Kíváncsi leszek a mi csapatunk milyen arcát mutatja ma este, nem ártana ha felpörögnének a fiúk, ha az itthoni meccset nem balfaszkodjuk el lassan visszatérhet Bale is, Carvajal és Marcinak remélhetőleg pár meccs alatt sikerül formába lendülni, és akkor jönnie kell a jó játéknak is.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 15., szerda 10:23

H.E.H.E. írta:messi majd kap vmi gumibogyószörpöt a stadion alatti hátsó szertárban, aztán újult erővel megy neki jövőre a dolgoknak.
efelől nincs kétségem.
Oké, csak nem lehet azt se orrbaszájba nyomni mert összehányja magát. Tavaly még 6 hónapra is fel tudták tuningolni ez idén már csak a fele. Még a végén kihullik a szakálla. A veséjét távolról se nézném meg :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 15., szerda 10:20

Kimpembe tegnap debütált a BL-ben. :D Nekem Draxler annyira nem adta, hozzátette a magáét, de amúgy full sablon volt az ember. Roberto nem is tudom mit hitt, amikor 20adjára is az alapvonal felé cselezett mellette és még mindig nem számított rá. Persze így is jó volt, de számomra Di Maria, Rabiot, Verratti és Meunier vitte a prímet. Di Mariaról nagyon nem lehet mit írni, hozta a szokásosat, ment előre fejet lehajtva (most is sokszor döntött rosszul), de lényegében eldöntötte a meccset. Rabiot és Verratti meg hihetetlen nyugodtsággal játszottak, nem csak 'csán rúgták a labdát, hanem akár szorongatott helyzetből is megjátszották és többnyire jól. Plusz remek védekező munka. A belga meg leszedte nagyjából Neymart (volt azért megingás), de még támadni is maradt ereje és végig robotolt.

A Barcáról meg nem tudom, hogy mi mást lehetni írni, mint azt, hogy egy kalapszar. Tegnap Neymartól várta mindenki a csodát, de ő meg fejben annyira gyenge, hogy felhúzzák két perc után és elveszíti a koncentrációját és magyaráz meg sír. A másik fő probléma, hogy Messi megint megunta a szélső pozíciót, Alves már nincs, ezekkel a Barca jobb oldala is megszűnt. Magyarán mondva az MSN-t jelenlegi formájában nem bírja el a csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 15., szerda 10:19

messi majd kap vmi gumibogyószörpöt a stadion alatti hátsó szertárban, aztán újult erővel megy neki jövőre a dolgoknak.
efelől nincs kétségem.
És Di Mariáért vérzik a szívem. Néhány hete lehülyéztek, kinevették az érveimet. Hát mariska röhöghet most Perezen. Csúnya volt a kisfiú, úgyhogy nem adtuk meg azt neki amit Jamesnak igen, pedig épp eszű ember abból a csapatból nem adta volna el. Azóta is csak küszködünk, hogy Isco vagy James néha lehozza amit ő tudott...
ez hülyeség.
a középpályán csak kényszerből játszott a béellben 2014-ben, előre nem fért volna be, most már talán beférne, de akkor nyilván nem akar padozni ehelyett.
el kellett adni, pont annyi hülyesége is volt a faszinak, mint előnye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára H.E.H.E. 2017. február 15., szerda 10:21-kor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. február 15., szerda 10:11

Velemenyem szerint azt el lehet felejteni hogy mi majd hasonlo szinten csapunk meg egy nagycsapatot. Cavani egyedul tobbet védekezik mint nalunk a két jómadár egyutt. Ezert is van ott ahol, egy csatar sem dolgozik nala többet vagy zarja le jobban a passzsavokat. Ma szoros es piszok nehez győzelemre szamitok.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég