Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. február 15., szerda 19:33

Draxler mitől lett zseni?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 15., szerda 19:32

M1Ö írta:
ziro4vr írta:Ekkora hülye összehasonlítást. ZZ all time top 5 játékos, hogy jön ő ide? Draxler meg egy zseni, világklasszisnak azért nem tartom, mert ezt nem tudja állandóan hozni, és amit tud a pályán, annak ritkábban van gyakorlati haszna mint egy Alexis esetében pl.
Miért is? Mert nálam a világklasszis Zidane, Ronaldo stb. stb. ma Messi, CR, Iniesta és társaik? Draxler zseni. De nem világklasszis alapanyag. Ahogy pont te szoktad hangoztatni, tipikus német. Mindenben nagyon jó, komplett játékos, de semmiben sem világklasszis.
Draxlerben minden megvan ahhoz, hogy világklasszis lehessen. Rajta múlik, hogy kellő szorgalommal és büdös nagy alázattal kihozza e magából, vagy marad csak egy jó játékos. Én bízom benne, hogy Emery mellett most jó helyen van, és tud még feljebb lépni. Meglátjuk.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 15., szerda 19:23

ziro4vr írta:Ekkora hülye összehasonlítást. ZZ all time top 5 játékos, hogy jön ő ide? Draxler meg egy zseni, világklasszisnak azért nem tartom, mert ezt nem tudja állandóan hozni, és amit tud a pályán, annak ritkábban van gyakorlati haszna mint egy Alexis esetében pl.
Miért is? Mert nálam a világklasszis Zidane, Ronaldo stb. stb. ma Messi, CR, Iniesta és társaik? Draxler zseni. De nem világklasszis alapanyag. Ahogy pont te szoktad hangoztatni, tipikus német. Mindenben nagyon jó, komplett játékos, de semmiben sem világklasszis.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 15., szerda 19:21

Remy írta:
De nem értek hozzá. Viszont nem hiszem, hogy megtehetjük azt, hogy kihagyunk egy Kroost vagy Modricot. Ez nem az a meccs.
Ensem mondtam, h ertek hozza :) , csak amit te irsz ott szerintem sok a belso ember.

Szerintem is itthon amit Victorioo irt, az elegjol mukodott. Idegenben johet amit te is irsz v amit Ronaldo09...szerintem.
Ez a fórum végképp korrupt lett
WTF? Korrupt? Ezert? :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 15., szerda 19:16

Ez a fórum végképp korrupt lett. :(
Nem illik.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. február 15., szerda 19:15

Adom én is, jelenlegi kp-ról egyedül modric pótolhatatlan, ez a sablon kp kroossal és casemiroval előre játékban, ha az ellenfél letámad szinte biztos szenvedés, főleg hogy a támadók közül egyik se jár vissza labdáért.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. február 15., szerda 19:08

numberone1 írta:Erre a meccsre a Kroos-Modric kettosbol az egyiket padon hagynam. :hmmm: Kovacsot jatszatnam az egyik helyett, mert a kis horvat jelenleg a leggyorsabb es a legnagyobb munkabirasu a kozeppalyasaink kozul. Na es benne van meg egy-egy varatlan ami donto is lehet. Az a 4-s felallas amit a Taktikai topikban vazoltak szerintem is mukodhet, mondjuk en Isco-Kovacs-Modrics/Kroos-LV-vel kezdenek....remelem Casemirot padra teszi...
Az is bizakodasra ad okot, h ujra Marcelo es Carvajal lesz a vedelem szelen, nem kell nezni Danilo szerencsetlenkedeset.
Kinevetnek a többiek,de én valamennyire egyet tudok veled érteni.Nem csak Casemiro statikussága a probléma a Kroos-Casemiro-Modric középpályával,hanem a Kroosé is.Pontosabban együtt lesznek igazán sokak.Nem Case szint azert Kroos,de az erényei mellett el kell ismerni1vs1ben Ő se nagyon ver meg senkit.Az ideális lehetne a Kroos-Kova-Luka,nem tudjuk mert ZZ, egyszer sem!!próbálta ki.De szerintem a használttól ha már játszatni akarja Casemirot,dinamikusabb lenne a 2 horváttal,Kovacic jelen formájában beférne.Persze túl rizikós,nem is fogjuk megtudni,de én nem érzem át a nagy röhögés tárgyát,szerintem nem mondtàl hülyeséget.Ja,Modricot mindenképp bent hagynàm.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. február 15., szerda 19:07

Szezon legjobb meccseit a lucas kova modric isco kp-val játszottuk eddig, én szívesen látnám többször is ezt a felállást.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 15., szerda 18:57

4-4-2-ben én az Isco - Kova - Kroos - Modric 4-est küldeném fel Benzema (akár Lucas) - CR párossal.

De nem értek hozzá. Viszont nem hiszem, hogy megtehetjük azt, hogy kihagyunk egy Kroost vagy Modricot. Ez nem az a meccs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 15., szerda 18:54

Remy írta:De nem is értem... Kovacicnak Casemirot kéne váltania... semmi köze nincs a top duónkhoz, függetlenül attól, hogy milyen felállásban toljuk.
Na akkor mond, h 4-4-2-ben te hogyan osztanad el a belso embereket?
Lattam a te felallasodat 4-3-3-ban, azt inkabb az idegenbeli meccsen hasznalnam, ahol jobban kelleni fog majd a labdajaratas, h kicsit fekezzuk a Napoly gyors jatekat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 15., szerda 18:46

De nem is értem... Kovacicnak Casemirot kéne váltania... semmi köze nincs a top duónkhoz, függetlenül attól, hogy milyen felállásban toljuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 15., szerda 18:34

ha 4-4-2-ben jatszunk akkor igen. Azert mert jelenleg Kovacsban van meg a varatlan ami sokat erhet, gyors, lenduletes es tovabba nagy munkabirasu...ami azert elegge fontos egy olyan rendszerben, ahol csak ket belso ember van... Kovacsicsot biznam meg a Marcelo kisegitesere, ha Marci fentragadna.
Ha 4-3-3 akkor egyertelmuen a Kova-Kroos-Modric harmas. De megnyugodhattok nem en dontok. :-*
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 15., szerda 18:23

Azt azért kifejthetnéd, hogy Modric és Kroos közül miért kéne bármelyiknek is padoznia. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 15., szerda 18:23

Ha már ennyire lendületben vagy, Kroost, vagy Lukitát? :lol: Te jó ég. :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 15., szerda 18:14

Egy ilyen meccsen kihagynád Modricot vagy Kroost? Oké. :lol:
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 15., szerda 17:41

Erre a meccsre a Kroos-Modric kettosbol az egyiket padon hagynam. :hmmm: Kovacsot jatszatnam az egyik helyett, mert a kis horvat jelenleg a leggyorsabb es a legnagyobb munkabirasu a kozeppalyasaink kozul. Na es benne van meg egy-egy varatlan ami donto is lehet. Az a 4-s felallas amit a Taktikai topikban vazoltak szerintem is mukodhet, mondjuk en Isco-Kovacs-Modrics/Kroos-LV-vel kezdenek....remelem Casemirot padra teszi...
Az is bizakodasra ad okot, h ujra Marcelo es Carvajal lesz a vedelem szelen, nem kell nezni Danilo szerencsetlenkedeset.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. február 15., szerda 17:25

En meg pont a forditva erzem, egyre jobban gyomorgorcsom van. Tudunk annyira szarok lenni meg otthon is, hogy az valami hihetetlen. Valoszinu nem fogom tudni nezni a meccset, kivancsi leszek...

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 15., szerda 16:06

Ahogy közeledik a meccs egyre inkább azt érzem,hogy odafogják tenni magukat a srácok és CR,Benzema gólokkal küldjük őket haza.
3-1 a tippem.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 15., szerda 15:49

Both teams to score therefore looks like a logical selection at 8/13 (1.62) but for higher odds we will combine it with over 2.5 goals in the game at 10/11 (1.91).
A bukik sok golos meccsre szamitanak ahol mindket csapat betalal. Lehet en gondolom rosszul... :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 15., szerda 14:21

sonic írta:"Illetve a végén egy visszagurított labdája Lucasnak,amibe úgy ugrott azt hiszem Alba bele,de tiszta lövőhelyzetet alakított ki."

Azt nem Matuidi "lotte" ra? Vagy akkor lehet volt egy masik hasonlo szituacio is amire en emlekszek.
Visszaneztem most,Lucas volt velemenyem szerint,lehet hogy masikrol beszelunk most. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég