Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. augusztus 19., hétfő 17:21

Ferencváros írta:Sziasztok. Egy filmet keresnék, amit napok óta nem találok.

Még kiskoromban láttam, 5-6 éve, a sztori sem teljesen tiszta, de valami olyasmi volt, hogy egy jégkorongozó fickót fejen talál a korong, meghal és a lelke átvándorol egy csajba(?), aki műkorcsolyázik asszem. :D És tudtom, hogy kijutnak az Olimpiára, és ott van ő is, és szerelmet akar vallani a volt csajának. Nem túl világos a sztori, nem nagyon emlékszem, remélem azért valaki tud segíteni :D Tipikus tinifilm, dráma, sport. Googleban sem találtam. :)

Ezt láttam én is, viszont egy-két éve mehetett a tv-ben.
Egyébként Ice Angel (Bajnok a jégen) a címe.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. augusztus 19., hétfő 17:08

Sziasztok. Egy filmet keresnék, amit napok óta nem találok.

Még kiskoromban láttam, 5-6 éve, a sztori sem teljesen tiszta, de valami olyasmi volt, hogy egy jégkorongozó fickót fejen talál a korong, meghal és a lelke átvándorol egy csajba(?), aki műkorcsolyázik asszem. :D És tudtom, hogy kijutnak az Olimpiára, és ott van ő is, és szerelmet akar vallani a volt csajának. Nem túl világos a sztori, nem nagyon emlékszem, remélem azért valaki tud segíteni :D Tipikus tinifilm, dráma, sport. Googleban sem találtam. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9176
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 19., hétfő 14:18

Tegnap meccs elott baratokkal megneztuk az Identity Thief (Szemelyisegtolvaj) filmet.
Mondjuk altalaban 15-20 percbe telik mig talalunk egy olyan filmet, amit meg senki nem latott es jonak is nez ki. Tegnap kivetelesen par perc utan ratalaltunk az identity thief-re. Foleg hogy azonnal megfelelt a fobb kriteriumoknak: vigjatek legyen, de ne romantikus :lol:

A film elejen elegge idegesitett a csaj es ez az egesz szitu, ahogy szivatta szegeny csavot, tisztara igazsagtalannak ereztem. Nagy spoilert nem arulok el vele, mert mar az elso par percben kiderul, hogy mirol fog szolni a film, de azert a biztonsag kedveert Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A kimeríthetetlen pénzkeret lehetővé teszi Diana számára, hogy flancoljon Miamiban, és megvegye, amire csak kedve szottyan. Csak egy a bökkenő: a kártya, amit a vásárlási ámokfutáshoz használ Sandy Bigelow Patterson nevére szól, aki egy számlakezelő, és az Államok túlsó felén lakik. Az igazi Sandy Bigelow Pattersonnak egy hete van, hogy levadássza a szélhámost, mielőtt a világa összeomlik, így délre indul, hogy kérdőre vonja a nőt, akinek szabad belépőkártyája van az ő életébe.
Viszont a film kozepe es vege fele mar eleg jo kis poenok voltak, raadasul a veget se csinaltak tipikus hollywoodira.
5.5/10

Egyebkent mostanaba miert van olyan keves jo vigjatek? Regebben szinte csak vigjatekokat neztem, minden heten egyet es a legtobbjuk tetszett, a tavalyi evben meg volt max 5-6 ami tenyleg tetszett es nem csak olyan volt, hogy vonaton eltelt vele az ido.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 19., hétfő 9:54

Na letoltam a 2. Hitchcock filmemet, a Madarakat.

Hát-hát... nem volt rossz film, de azért egy kicsit többet vártam. A rendező újításai mind jól működtek, jól játszottak a hang effektettek, a sminkelés is jó volt + az, hogy egy tök egyszerű szituációból alakult ki ez az apokaliptikus story.

DE a színészi játék katasztrófa! Tudom, hogy 50 évvel ezelőtt nem volt még kifinomult a színészi játék, és ez nem is zavart, de az, hogy az összes esetben a logikátlan lépéseket tették meg a színészek, na az már :cens: zavaró volt. Direkt hülyék voltak, és ez látszódott is.
No mindegy.. majd írok róla bővebben is valamikor. Egy gyenge 7/10.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. augusztus 19., hétfő 2:20

'shutterisland írta:Nine Queens.
Ajánlom a Vékony jég (Thin Ice) című filmet, ha ez tetszett. Az is jobb fajta krimi.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. augusztus 19., hétfő 0:29

Kb. 1 hónapja leltem rá a We're the Millers (Családi üzelmek) feliratos trailerére és nagyon bejött, elterveztem, hogy megnézem moziban. Viszont ma megnéztem a szinkronos előzetest és hát valami rettenet. Teljesen máshogy vannak a poénok lefordítva, így nem is ütnek akkorát. Cinemacitynél(MOM Park) néztem, hogy van-e feliratos verzió, de csak eredeti meg szinkronos volt a listán. Nem tudjátok, hogy van olyan mozi, ahol meg lehet majd nézni a filmet magyar felirattal?
Ha nem adják sehol így, akkor lehet beülök az eredetire, és megkockáztatom, hogy nem értek néhány mondatot, minthogy ezzel a fordítással nézzem végig... :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:42

Anis írta:most hallottam, hogy a Pitt-féle zombis filmnek a BR kiadásán lesz 18+ verzió is.
Így a sok fanyalgónak is lesz oka megnézni újra.
Szerencsére a Farkasból is lesz egy ilyen kiadás, így lehet azzal a verzióval jobban fog tetszeni.

Egy párhuzamos világban :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:32

most hallottam, hogy a Pitt-féle zombis filmnek a BR kiadásán lesz 18+ verzió is.
Így a sok fanyalgónak is lesz oka megnézni újra.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 14:14

Moneyball
Jó kis film, egész eddig azért halogattam, mert azt hittem a baseballról szól, aztán rábeszéltek, hogy nézzem csak meg. Megérte. Érdekes film, bármely sportkedvelőnek, pláne annak, akit még az üzleti része is érdekel.
7.5/10

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 18., vasárnap 12:57

Horrorra Akadva 5

Na megnéztem, valóban nagyon visszaesett a színvonal az előző részekhez képest, főleg az első kettőhöz képest. Volt benne kb 5 poén, amin röhögtem, a többin még csak elmosolyodás sem volt. A külföldi bejárónő mentette meg kb a filmetSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor ütötte a Pinatat, azton sírtam :mrgreen: Még max annyi plusz pont, hogy a főszereplő csaj jól néz ki, legalábbis nekem bejön :D Remy 1-es osztályzatát erős túlzásnak érzem, de 4-5 pontnál tényleg nem érdemel többet.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 18., vasárnap 1:49

Remy írta:Szerintem ez megér egy 2 hetes pihit
Every dog has it's day. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 18., vasárnap 1:45

soadroli írta: Vele nincs is gond, ő vagány, de akkor is kevés idáig.
Szerintem ez megér egy 2 hetes pihit :mrgreen: Sebhelyesarcú sima 10/10.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. augusztus 17., szombat 23:36

nmate írta:Ne viccelj már. Pacino minden mozzanata, szava aranyat ér.
+ mintha a GTAVC-vel játszana az ember.
Vele nincs is gond, ő vagány, de akkor is kevés idáig.
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 17., szombat 23:24

Ne viccelj már. Pacino minden mozzanata, szava aranyat ér.

+ mintha a GTAVC-vel játszana az ember.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. augusztus 17., szombat 23:11

Ez a Sebhelyesarcú 73 perc után baromi nagy csalódás. Valahogy azért végignézem, elvileg csak egy klasszikus. :D
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 17., szombat 22:07

Ez a Jesse James még mindig lassú film (talán 3 éve láttam egyszer), de második nézésre...a fenébe is, tetszett. Nagyon szép film, remek színészi teljesítményekkel és piszok jó zenével. Tegnap fb-n bukkantam rá belőle az egyik trackre és gondoltam újranézem, hát ja. Sima 8-as. :kacsint:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 17., szombat 15:18

15 perc hírnév, névelírással. :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. augusztus 17., szombat 12:49

Remy írta:Rémálom az Elm utcában [remake]
1/10
:lol: Én ezt láttam elsőnek, annyira nem volt szar. De a jótól is messze van. A régiekből még csak az elsőt láttam, de nekem az se tetszett igazán.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 17., szombat 12:23

Rémálom az Elm utcában [remake]

Ritka, amikor egy remake jól sül el, mert az esetek 99%-ban csúfos végeredmény születik, és a nézők, valamint a kritikusok is porig alázzák az adott alkotást. Nincs egy máshogy a Rémálom az Elm utcában című horrornál sem, ami annyira rossz lett, hogy ha megnézetnék Freddy Kruegerrel, akkor a sorozatgyilkos énjét levetkőzné és elmenni virágárusnak.

Freddy Krueger élete a gyilkolásról, és a kegyetlenségről szólt, ám amikor a város fellázadt ellene, akkor sikerült őt eltenni láb alól, legalábbis egy ideig. Freddy visszatért a halálból és az álmokon keresztül áll bosszút az Elm utca lakóin, ráadásul gonoszabb, mint valaha…

Wes Craven klasszikusa se kerülhette el azt a szégyent, hogy a megalkotott műremekét újraforgassák. Az új rendező Samuel Bayer kapta azt a megtiszteltetést, hogy hozzányúlhat a klasszikushoz, ám azt elfelejtették neki mondani, hogy „Vigyázz, mert a szint nagyon magas”. Nem is sikerült neki jó munkát végeznie, mert a végeredmény minden tekintetben alulmúlta a legminimálisabb várakozásokat is. De még mindig nem a rendezés, operatőri munka, vagy a forgatókönyv a legnagyobb hibája a filmnek, mert alapjába véve azzal nem lett volna akkora gond, HA a főgonosz személye legalább megközelíti Robert Englundét. Ez ugyebár nem sikerült, sőt annyira gyenge lett az új Freddy, hogy a rajongók szinte csak röhögni tudnak rajta.

Az első rész 1984-ben készült, és akkor a sminkesek zseniális munkát végeztek Englundon, és elképesztő mennyire rémisztő képet varázsoltak a karakternek. Persze mellé kellett a színész bravúros játéka is, mely egészen odáig vezetett, hogy Englund teljes mértékben összeforrott a karakterrel. No ezt Jackie Earle Haley nem mondhatja el magáról. Az új színész nem elég, hogy rosszul játszott, még az elmaszkírozása is katasztrófa volt. Freddy nem rémisztő volt, hanem idióta. Minden olyan személyiségjegyet kiöltek a karakteréből, ami miatt az évek során a horrorfilmek egyik leghíresebb főgonoszá válhatott. Hiányzott belőle a pszichopata jellem, hiányzott tőle az a fekete humor, ami miatt igazi gonosszá válhatott. Ebben a 2010-es filmben Freddy nem csinált mást, mint megjelent, ölt, majd eltűnt. Semmi kisugárzása nem volt, nem lehetett félni tőle, és ez óriási hiba, amikor egy klasszikus horrorikonról beszélünk.

A Rémálom az Elm utcában remake nem több, mint egy selejtes áru, ami ha a kezünk közé kerül, akkor az első szemetesbe belevágjuk. Bayer egyszerűen megölte a klasszikus szériát ezzel az alkotással, és így bátran sorolhatjuk azon filmek közé az új Rémálmot, amik sokkal jobban tették volna, ha el sem készülnek, de még csak ötletnek sem merülnek fel. A film nálam 1/10-es, de ha nem ismerném az eredeti sorozatot, akkor belőném egy erős 3/10-re. Ha valaki horrort keres, akkor ne erre essen a választása.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 17., szombat 11:29

András93 írta:Inkább spoilerbe írom. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Inkább sírtam.

Ezért mondom, ízlések és pofonok. Én meg szanaszét röhögöm az agyam 20X-ra is a Top Secreten vagy épp az Airplane-en.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég