Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 24., péntek 11:44

Nem vagyunk.

De egyébként igazad van, mert asszem BL bukta előtt is valami 6 góllal nyertek itthon, ugyanakkor kicsit komolyabb csapatok ellen szenvednek rendesen.

Mi sem vagyunk jó formában, de a Napoli meccs és Bale visszatérése adott okot a bizakodásra, a Valencia meccs meg nem :(

A lényeg hogy nincs eldőlve semmi, nyílt a bajnokság, csak össze kellene szedni magunkat.

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 24., péntek 11:43

Valenciában soha nem könnyű sajnos. Igazi mumusok. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 11:40

Mindenki írja hogy a Barca fos formában van, es szegény hogy Csak egy pont az előny.
Tőlük kérdezem, mi jo formában vagyunk?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. február 24., péntek 11:35

Ha a konkrétumokat nézem a meccset Varane baszta el, és 2 gólos előnnyel már könnyű volt, felálltak 2 sorral védekezni, és annyi. De ettől függetlenül a középpálya rettenetesen impotens volt, csak tologatták a lasztit jobbra-balra, meg előre-hátra, és néha valaki bekanyarította szélről :(

De persze pont most kell balfaszkodni amikor a Barca ótvar formában van, ahelyett hogy lelöknénk őket a padlóra dulván, ha behúztuk volna ezeket a meccseket tuti elmenne a kedvük az egésztől, de így meg vérszemet kapnak majd, BL se lesz nekik, mi meg szépen megint rágörcsölünk.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. február 24., péntek 11:11

Én nekem olyan volt mintha most ez hülyén hangzik majd de túl lettek volna rotálva a játékosok.
Modricék egyáltalán nincsennek formában.
Főleg a középpályán látszott ez meg.

Nyerni kellett volna piszkosul ideges voltam.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 23., csütörtök 21:41

Kétlem hogy ezért rakta be hameszt. ZZ ilyen naiv, ő Danilot is berakja, Casemirot még a vasas ellen is berakná...ő tényleg meg akarta adni az esélyt a kolumbiainak, remélem belátta hogy kár volt.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 23., csütörtök 21:38

Nzedge írta:Az a baj, hogy nem lepődnék meg a felsőbb utasításos dolgon.
Én se. Lehet docogott kicsit a szekér, nem jöttek be ZZ döntései és egyből be kellett tolni Jamest.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. február 23., csütörtök 21:31

Az a baj, hogy nem lepődnék meg a felsőbb utasításos dolgon.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 23., csütörtök 20:57

Nzedge írta:
nzooli93 írta:Nyílván úgy látta ,hogy a fent lévő csapat elég jó ahhoz ,hogy megfordítsa. Meg akarásban,hajtásban tényleg nem volt hiba. Csak hát a padon olyan emberek ültek ,akik mostani szezon alapján kezdők is lehetnének. És így kicsit más az egész kép. Pl nem tudom megemészteni ,hogy Isco meg Kova egész szezonban bizonyított. Kovával például nagyon jól működött idén mindig a kp-nk. És James 1 héten belül másodszor kap 60 percet úgy hogy előtte akkor se küldte volna pályára ,ha a félkezdő lázas. És ez érthetetlen..
Szóltak a fülire, hogy játszania kell a kolumbiainak
És 1 évet vártak ezzel ? Nem tudom sajnos melyik lenne a rosszabb: ha felső utasítás miatt vagy saját döntés alapján rakosgatja most a semmiből a kezdőbe :roll: :roll:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. február 23., csütörtök 20:48

nzooli93 írta:Nyílván úgy látta ,hogy a fent lévő csapat elég jó ahhoz ,hogy megfordítsa. Meg akarásban,hajtásban tényleg nem volt hiba. Csak hát a padon olyan emberek ültek ,akik mostani szezon alapján kezdők is lehetnének. És így kicsit más az egész kép. Pl nem tudom megemészteni ,hogy Isco meg Kova egész szezonban bizonyított. Kovával például nagyon jól működött idén mindig a kp-nk. És James 1 héten belül másodszor kap 60 percet úgy hogy előtte akkor se küldte volna pályára ,ha a félkezdő lázas. És ez érthetetlen..
Szóltak a fülire, hogy játszania kell a kolumbiainak

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 23., csütörtök 18:50

Pont ezért is furcsa, hogy ilyen focit játszunk...

"MARCA | A Realnak a Valencia ellen 49 beívelése volt, melyből 14 Marcelo, 13 pedig Carvajal nevéhez fűződik. Ezekből három ment emberhez."

És még jól sem csináljuk mostanság :roll:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 23., csütörtök 18:44

Zidane-nak is van szeme a focihoz es meg a tehetsegekhez is. Nem ezen múlik.
Ez a Real, tízből kilenc edzőnek beletorik a bicskája.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 23., csütörtök 18:01

R.M.C.F írta:
El Unico írta:Veletlenul jott fel a dolog, de elgondolkodtam rajta, milyen lenne ha Guti a kovetkezo szezonban odaallna Zidane melle masodedzonek vagy segededzonek, most nem azert, de biztos vagyok benne, hogy Guti azert tudna sugni Zizunak. Jatekoskent laza stilusa volt, meg nagyszaju is volt, olykor vehemens es agressziv, mint Ramos, ez a szenvedelyes karakter ha egy edzo jellemzoi kozott szerepel, az pozitivum. Megneznem oket egyutt :)

Attól hogy laza volt és nagyszájú nem tudom hogy tudna szakmailag segíteni? Szlengbe káromkodva ordít be?

Egyébként guti szakmai hozzászólásai eléggé tetszenek nekem. Volt pár.
Ugy ertettem, hogy batrabb lenne es a laza stilusabol fakadoan mereszebb lenne, es megmerne huzni olyanokat, amik Zidanenak esetleg eszebe sem jut. Gutinak van szeme a focihoz, szerintem jo tanacsos lenne belole, es meg szokna is a kornyezetet. Habar a kispadot szerintem eleg jol ismeri.
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 23., csütörtök 17:52

El Unico írta:Veletlenul jott fel a dolog, de elgondolkodtam rajta, milyen lenne ha Guti a kovetkezo szezonban odaallna Zidane melle masodedzonek vagy segededzonek, most nem azert, de biztos vagyok benne, hogy Guti azert tudna sugni Zizunak. Jatekoskent laza stilusa volt, meg nagyszaju is volt, olykor vehemens es agressziv, mint Ramos, ez a szenvedelyes karakter ha egy edzo jellemzoi kozott szerepel, az pozitivum. Megneznem oket egyutt :)

Attól hogy laza volt és nagyszájú nem tudom hogy tudna szakmailag segíteni? Szlengbe káromkodva ordít be?

Egyébként guti szakmai hozzászólásai eléggé tetszenek nekem. Volt pár.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. február 23., csütörtök 17:21

El Unico írta:Hat nem tudom sracok, tokeletes edzo nincs. Lehetne itt Klopp, Ancelotti, Mourinho, Pep, Sampaoli vagy akarki, MINDEGYIKNEK lenne hulyesege, mindegyik eroltetne bizonyos jatekosokat, stb.

Az szamit, hogy hosszutavon mit tud adni a csapatnak Zizu. Eppenhogy egy eve vezeti a Realt, a vilag legnagyobb klubjat, extraklasszisokkal, fiatalon. Eredmenyei: BL, Europai Szuperkupa, Klub VB, es rekord veretlensegi szeria.
Jelen pillanatban pedig vezetjuk a spanyol bajnoksagot, es a BL-ben is tovabbjutasra allunk, mindezt ugy, hogy a csapatot sulyos seruleshullam kiseri vegig mar nyar ota...
:agree:
Egy csapat sem verhetetlen. Mi sem. Aggodalomra (egyelöre semmi) ok - minden (maradék) sorozatban jól állunk.

Egyébként nem tudom, mit lehetett volna tegnap másképp csinálni, a végén konkrétan egykapuztunk. Lehet, hogy Casemiro elöre nem császár, de a Valenciában megvolt a veszély, hogy lehrohannak, kellet vaki aki (legalábbis megpróbál) ütközni.

Elején 2 buta hiba. A játékvezetö meg hoza a szokásos formát. Össze vissza, ide oda... Lahoz is amit lemüvelt kedden...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 23., csütörtök 17:15

Hat nem tudom sracok, tokeletes edzo nincs. Lehetne itt Klopp, Ancelotti, Mourinho, Pep, Sampaoli vagy akarki, MINDEGYIKNEK lenne hulyesege, mindegyik eroltetne bizonyos jatekosokat, stb.

Az szamit, hogy hosszutavon mit tud adni a csapatnak Zizu. Eppenhogy egy eve vezeti a Realt, a vilag legnagyobb klubjat, extraklasszisokkal, fiatalon. Eredmenyei: BL, Europai Szuperkupa, Klub VB, es rekord veretlensegi szeria.
Jelen pillanatban pedig vezetjuk a spanyol bajnoksagot, es a BL-ben is tovabbjutasra allunk, mindezt ugy, hogy a csapatot sulyos seruleshullam kiseri vegig mar nyar ota...
:goat:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 23., csütörtök 17:13

koax írta:Kis teruleten nem lehet oket megbontani.
Hát úgy, hogy még azt a játékost is lehozza aki képes rá, úgy nem. Kovacic ritmusával meg Isco cseleivel azért könnyebben ment volna, mint így, hogy 4 ember volt a szélen, 2 a két fal előtt, 2 meg közte.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 23., csütörtök 17:10

Realista24 írta:
Benya91 írta:Mini BL, a korosztálynak a legkomolyabb sorozata.

Ez oké, de azért ne említsük egy lapon a felnőtt szintű futballal.
Náluk az a top, vesztes helyzet volt, és jól nyúlt bele, és bele mert nyúlni. Ennyiről szólt az egész.[/quote]
Jó vegyük példának, de azért messze nem ugyanaz.

Tegnap meg egyértelműen Casemiro helyére kellett volna Isco, ahogy írták többen már a félidőben. Meg azt hiszem te írtad le tökéletesen, hogy vagy mélyen helyezkedik vagy túl magasan és rengeteg tér marad előtte/mögötte, amit képtelen bejátszani.Legfeltűnőbb dolog volt, hogy járattuk a labdát, Kroos Modric egy vonalba visszalépett, Casemiro meg ment fel 10-esbe.... Vagy Kroos útjában kóválygott. ÉS ez nem az első eset, régen is ez volt, de akkor mindenki jobb formában volt és belefért. Casemiro egy fociban lenne fix kezdő nálam, amit a Bayern ellen fociztunk 3 éve Carloval. Amúgy nagyon nem kezdő szint ő. Érthetetlen a számomra, hogy Zidane minden változtatott már, de az ő szerepe állandónak tekintett, mind hosszútávon, mind meccs közben. Pedig láttuk nélküle is már eleget a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 23., csütörtök 17:06

ZZ megprobalt a szeleken mogejuk kerulni,es a beadasokaz eroltetni.
Igazabol csak azt nem ertem hogy akkor miert nem Moratat hozza be,es Bale miert nem bent varta a labdakat,mivel hogy O fejel az egyik legjobban.
Az eg vilagon mas koncepcionk nem volt,de azert kivancsi lennek hogy itt kinek milyen otlete lett volna,egy olyan csapat ellen akik 2:0ra vezetnek es a 16oson 4 majd elottuk 5-10meterrel meg 5 jatekosuk vedekezik.
Kozepen nem lehet megbontani oket,egyszeruen mert letszamfolenyben vannak,maradt a szele..
Az a velemenyem hogy az ilyen csapatok ellen ha nem talalsz be,nem te lovod az elsot,esetleg az elejen Ok lonek,akkor elkepesztoen megvagy love.
Mindenki a beadasokra ment volna..
Kis teruleten nem lehet oket megbontani.
Egy lab,egy utkozes,egy ember mindig ott van aki elrugja a labdat maximum.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 23., csütörtök 17:05

El Unico írta:Veletlenul jott fel a dolog, de elgondolkodtam rajta, milyen lenne ha Guti a kovetkezo szezonban odaallna Zidane melle masodedzonek vagy segededzonek, most nem azert, de biztos vagyok benne, hogy Guti azert tudna sugni Zizunak. Jatekoskent laza stilusa volt, meg nagyszaju is volt, olykor vehemens es agressziv, mint Ramos, ez a szenvedelyes karakter ha egy edzo jellemzoi kozott szerepel, az pozitivum. Megneznem oket egyutt
Csak pont Zidane az élő példa, hogy nem jelent semmit, hogy egy edző milyen volt játékosként. Egy igazi művész volt, nem látszik belőle semmi. Ő is vehemens és olykor agresszív volt, edzőként meg "kezesbárány". Gutinak sincs semmi tapasztalata és gondolom ő sem keménykezű edző, inkább haver lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég