Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 6., hétfő 12:25

---------------Navas
Carvajal--Pepe--Ramos--Marcelo
----Modric--Casemiro--Kroos
Bale--------Benzema-----Ronaldo

Ez lesz, a galakezdo...
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 21:16

H.E.H.E. írta:
Itt vetődik fel a kérdés, hogy CR és Benzema utódokat kell e keresni, vagy egy új rendszert felépíteni más típusú játékosokkal (itt főleg a támadó szekcióra gondolok) és a szerint igazolni a jövő tehetségei közül.
ez összetett, de valszeg RMCF, aki mindenhez ért, majd kijavít úgy is.
sztem mindig a lehető legtehetségesebb arcokat kell megvenni, azokhoz kell hozzáigazítani a játékrendszert.
ez viszont nem akkora probléma, hiszen nyilván a tehetség itt azt jelenti, hogy technikás, okos, robbanékony, erős, ezekből nagyon kevés van a piacon, igy hát a játékrendszert sem kell nagyon alakítani hozzájuk, hiszen adott, hogy labdabirtoklós, gyors, sokpasszos, technikás fasza focit tudunk velük játszatni.
innentől kezdve meg nincs értelme céronaldo utódot se keresni, mert olyat egyazegybe ugysem találunk.

Nem értek mindenhez, sőt nagyon kevés dologhoz értek, de úgy gondolom azokhoz elég jól. A köztünk kialakult ellentét ne zavarjon, attól még megosztani, vagy vitázni lehet. Ha durva túlzásba esel, úgy is kijavítalak.

A kérdésre meg hosszú a válasz, a rendszer sok tényezős, az hogy milyen kereted van, az hogy mi az edző alap elképzelése, az hogy mi a technikai stáb, vezetők elképzelése, az hogy mi a " piac" igénye azt nehéz összehangolni. Az biztos nem sikeres ha valaki csak a technikára fekteti a hangsúlyt, ha lát egy jó triblist, akkor hozza.....a labdarúgásban a pszihés , mentális tartalom ma már talán több és hasznosabb mint maga a technika mivel a technikai tudásban nincsenek akkora különbségek mint 10-20 évvel korábban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 23., csütörtök 15:33

besteve7 írta:Azért teljesen más, ott van mellette Higu(durva az ember, ahhoz képest milyen kis vékonyka magas fiúként jött hozzánk, lassan egy 100 L hordó elférne benne ) , aki azért megküzd a védőkkel középen, megnyitva a területet Dybalanak.4-3-3 ban Benzema helye szerintem nem feküdne neki.
Nem tudom, szerintem inkább Dybala nyit Higunak területet, hogy visszamozog, teszi ki szélre, onnan vissza be Higuaín-nak. Vagy egyből fordul és ugrat ki. Értem egyébként amit írsz, de szerintem nem azért van területe, mert Higuaín bírkózik mellette, szimplán azért, mert mellette van. Itt is ott lenne mellette CR, a szélen Cuadrado helyett Bale. Én látok benne fantáziát.
nzooli93 írta:Meg ott van a juve kezdőben stabil pontként mostanában mandzsukics is. Ő is iszonyatosan gyötri a védőket végig a meccsenl
A védőket annyira nem, mert kis túlzással többet van a felező vonalon, mint az ellen 16osán belül. Le a kalappal előtte amúgy. Nem semmi munkát nyom le a szélen úgy, hogy világ életében tipikus befejező volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 23., csütörtök 15:26

Meg ott van a juve kezdőben stabil pontként mostanában mandzsukics is. Ő is iszonyatosan gyötri a védőket végig a meccsenl

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 23., csütörtök 15:21

M1Ö írta: Igen, fizikailag gyenge. De megoldja a Juveban is. Igaz, ott nem felívelik rá, hanem a földön passzolják fel. Azt pedig meg tudja oldani. A két lábasság meg itt nálunk kicsit túl van misztifikálva kicsit. Persze, hogy az erősebb lábára édesgeti a labdát, egy jobb lábas is ugyanazt csinálja. Nagyon kevés kétlábas játékos van. Amire kell, tudja használni a jobbost is, nem csak a balosát használja, mint Özil, Di María meg James pl.
Azért teljesen más, ott van mellette Higu(durva az ember, ahhoz képest milyen kis vékonyka magas fiúként jött hozzánk, lassan egy 100 L hordó elférne benne :) ) , aki azért megküzd a védőkkel középen, megnyitva a területet Dybalanak.4-3-3 ban Benzema helye szerintem nem feküdne neki.
Engem nem zavar, h egylábas, csak sok esetben úgy volt beállítva, mindkét lábával nagyon ügyes. tegbap nem ez jött le nekem.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 23., csütörtök 13:35

besteve7 írta:Csak mint leírtam, Benzema posztját nálunk fizikai adottságaiból sem tudná ellátni. Tegnap is a védők úgy pokolgatták el az útból ahogy akarták.
A két lábassága vhogy nekem sem nagyon tűnt fel sőt ... bár én egy meccsből nem akartam hatalmas következtetésketet levonni, de tegnap ő is szeretgette a balosra édesgetni a labdát.
Igen, fizikailag gyenge. De megoldja a Juveban is. Igaz, ott nem felívelik rá, hanem a földön passzolják fel. Azt pedig meg tudja oldani. A két lábasság meg itt nálunk kicsit túl van misztifikálva kicsit. Persze, hogy az erősebb lábára édesgeti a labdát, egy jobb lábas is ugyanazt csinálja. Nagyon kevés kétlábas játékos van. Amire kell, tudja használni a jobbost is, nem csak a balosát használja, mint Özil, Di María meg James pl.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 23., csütörtök 13:07

numberone1 írta:Nem csak Benzema es CR szerepet kell nezni, hanem Kroos es Modrics(Kovacsics) szerepet is, mert a Juveban van 2 melos kozepalyas mogotte, na most oket felaldozni egy 4-2-3-1 kedveert, amiben Dybala kapna a szabadsagot ...hat nem tudom.
Ez a 2 labassag nekem eddig nem jott le, eddig amin lattam erosen csak a ballabat hasznalta.
Most is ők vannak bealdozva hátra, ha nálunk a labda, mert Casemiro belép a vonaluk és a támadók vonala közé. B-) B-) B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 23., csütörtök 12:56

M1Ö írta:
numberone1 írta:na most oket felaldozni egy 4-2-3-1 kedveert, amiben Dybala kapna a szabadsagot
De alapból nem 4-2-3-1-et játszanak, hanem Dybala a csatár Higuaín mellett. Csak abszolút kötetlen posztban játszik, kb azt csinál amit akar. Ezt meg lehetne húzni nálunk is, ha Benzema szerepkörben játszana, mert talán még többet mozog vissza, meg ki szélekre. Így nyomhatná a labdákat CRnek meg Balenek. Abban meg szerintem mindenki egyet ért, hogy míg itt lesz a CR-Bale duó -márpedig még jó ideig ez lesz az alap- addig ilyen csatár kell melléjük.
Csak mint leírtam, Benzema posztját nálunk fizikai adottságaiból sem tudná ellátni. Tegnap is a védők úgy pokolgatták el az útból ahogy akarták.
A két lábassága vhogy nekem sem nagyon tűnt fel sőt ... bár én egy meccsből nem akartam hatalmas következtetésketet levonni, de tegnap ő is szeretgette a balosra édesgetni a labdát.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 23., csütörtök 12:22

Bar Zizou is elenken erdeklodik iranta a hirek szerint, talan o mar egy uj csapatban gondolkodik es a fejeben mar megvan, h milyen szerepet szan neki. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 23., csütörtök 11:38

numberone1 írta:na most oket felaldozni egy 4-2-3-1 kedveert, amiben Dybala kapna a szabadsagot
De alapból nem 4-2-3-1-et játszanak, hanem Dybala a csatár Higuaín mellett. Csak abszolút kötetlen posztban játszik, kb azt csinál amit akar. Ezt meg lehetne húzni nálunk is, ha Benzema szerepkörben játszana, mert talán még többet mozog vissza, meg ki szélekre. Így nyomhatná a labdákat CRnek meg Balenek. Abban meg szerintem mindenki egyet ért, hogy míg itt lesz a CR-Bale duó -márpedig még jó ideig ez lesz az alap- addig ilyen csatár kell melléjük.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 23., csütörtök 11:25

Nem csak Benzema es CR szerepet kell nezni, hanem Kroos es Modrics(Kovacsics) szerepet is, mert a Juveban van 2 melos kozepalyas mogotte, na most oket felaldozni egy 4-2-3-1 kedveert, amiben Dybala kapna a szabadsagot ...hat nem tudom.
Ez a 2 labassag nekem eddig nem jott le, eddig amin lattam erosen csak a ballabat hasznalta.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 23., csütörtök 10:40

Itt vetődik fel a kérdés, hogy CR és Benzema utódokat kell e keresni, vagy egy új rendszert felépíteni más típusú játékosokkal (itt főleg a támadó szekcióra gondolok) és a szerint igazolni a jövő tehetségei közül.
ez összetett, de valszeg RMCF, aki mindenhez ért, majd kijavít úgy is.
sztem mindig a lehető legtehetségesebb arcokat kell megvenni, azokhoz kell hozzáigazítani a játékrendszert.
ez viszont nem akkora probléma, hiszen nyilván a tehetség itt azt jelenti, hogy technikás, okos, robbanékony, erős, ezekből nagyon kevés van a piacon, igy hát a játékrendszert sem kell nagyon alakítani hozzájuk, hiszen adott, hogy labdabirtoklós, gyors, sokpasszos, technikás fasza focit tudunk velük játszatni.
innentől kezdve meg nincs értelme céronaldo utódot se keresni, mert olyat egyazegybe ugysem találunk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 23., csütörtök 10:32

El Unico írta:Hat nem tudom ti milyen meccset neztetek, de a tamadasok 90%-a rajta ment keresztul, es megint remekul osztogatott, elkepeszto milyen latasa van a palyan, nagyon jol mozog, erzi hova kell tenni a labdakat, es ezt gyorsan, pontosan teszi. Mindket labbal. Kamyarban sincs Jamesszel, de valoban nem er 80-90 milliot. A realitas 50-55 milla lenne.
Ugyan azt, amit te. Teljesen igazad van, sőt, akár még a 80-90 milliot is megérheti, remek játékos, de a többieknek is igaza van. Ebbe a mai Real Madridba nem való, nincs helye. A jövő Madridjában tudna alkotni más játékosokkal, más rendszerben. Itt vetődik fel a kérdés, hogy CR és Benzema utódokat kell e keresni, vagy egy új rendszert felépíteni más típusú játékosokkal (itt főleg a támadó szekcióra gondolok) és a szerint igazolni a jövő tehetségei közül.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 23., csütörtök 10:32

El Unico írta:Hat nem tudom ti milyen meccset neztetek, de a tamadasok 90%-a rajta ment keresztul, es megint remekul osztogatott, elkepeszto milyen latasa van a palyan, nagyon jol mozog, erzi hova kell tenni a labdakat, es ezt gyorsan, pontosan teszi. Mindket labbal. Kamyarban sincs Jamesszel, de valoban nem er 80-90 milliot. A realitas 50-55 milla lenne.
van egy isconk, felesleges még egy.

az öreg benzemát és céronaldot kéne lassan kiváltani, a dortmundi dembele meg ez a bapparappa gyerek a monacoból lehetne a megoldás, de sanszos hogy utóbbiért egy angol csapat teszi le a százmilliót, amivel mi nem tudunk versenyezni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 23., csütörtök 10:26

Én is néztem a Juve meccset. Ilyen poszt nincs nálunk, felesleges igazolás. Amúgy nagyon jó játékos és a juvénak valóban nagy hasznára van, de beckham is jó volt az mu-ban...és most nem a két játékost hasonlítottam össze. Jó lenne nem játékost igazolnánk aztán a rendszert vagy a helyét keresgetnénk, hanem a kész systemet erősítenénk odaillő játékosokkal. Úgy hívják koncepció :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 23., csütörtök 10:22

Hat nem tudom ti milyen meccset neztetek, de a tamadasok 90%-a rajta ment keresztul, es megint remekul osztogatott, elkepeszto milyen latasa van a palyan, nagyon jol mozog, erzi hova kell tenni a labdakat, es ezt gyorsan, pontosan teszi. Mindket labbal. Kamyarban sincs Jamesszel, de valoban nem er 80-90 milliot. A realitas 50-55 milla lenne.
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 23., csütörtök 10:13

Realista24 írta:
besteve7 írta:Tegnapi Juve meccsen gondoltam figyelem Dybala játékát, ha már ennyien oda vannak érte.
Nem tudom, főleg azt nem értem, hogy a jelenlegi csapatba, felállásba hova passzolna a kis argentin. Benzema helyére, bármennyire nem szeretem a franciát, kevés. Túl alacsony, és vékony, és nem is szeret a kapunak háttal lenni, sok labdát nem nagyon tudna megtartani.
Vagy őt is átnvevelni kp-sá mint Iscot, hát nem tudom mennyivel lennénk beljebb, sőt...
Annyira meg nem látom jónak, h miatta átszervezzük a játékunkat, ha már James és Isco miatt sem tettük ezt meg.
Na látod, nekem ehhez meccset sem kellett nézni, csak elolvasni a véleményeket róla. De jó ez a fajta megerősítés.
Értelmetlen 80-100 millió elköltése lenne ez. A francia vonalat kellene erőltetni mindenképpen, középre és előre is. Pont a napokban olvastam egy cikket Európa 50 legtehetségesebb/legjobb jövőképpel rendelkező fiataljáról, magasan a franciák adták a legtöbbet. Több olyan is volt benne, akiről Zidane is jó véleménnyel van.
Jól van, reméltem, hogy más is így gondolja. :mrgreen: Számomra James 2.0. 80 millióért jönne legalább, és nem tudni hogy melyik posztra.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 23., csütörtök 10:13

Mbappét Dybala árának feléért el lehetne hozni, és sokkal jobban illene a 4-3-3, első hármasának bármelyik helyére..
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 23., csütörtök 10:08

besteve7 írta:Tegnapi Juve meccsen gondoltam figyelem Dybala játékát, ha már ennyien oda vannak érte.
Nem tudom, főleg azt nem értem, hogy a jelenlegi csapatba, felállásba hova passzolna a kis argentin. Benzema helyére, bármennyire nem szeretem a franciát, kevés. Túl alacsony, és vékony, és nem is szeret a kapunak háttal lenni, sok labdát nem nagyon tudna megtartani.
Vagy őt is átnvevelni kp-sá mint Iscot, hát nem tudom mennyivel lennénk beljebb, sőt...
Annyira meg nem látom jónak, h miatta átszervezzük a játékunkat, ha már James és Isco miatt sem tettük ezt meg.
Na látod, nekem ehhez meccset sem kellett nézni, csak elolvasni a véleményeket róla. De jó ez a fajta megerősítés.
Értelmetlen 80-100 millió elköltése lenne ez. A francia vonalat kellene erőltetni mindenképpen, középre és előre is. Pont a napokban olvastam egy cikket Európa 50 legtehetségesebb/legjobb jövőképpel rendelkező fiataljáról, magasan a franciák adták a legtöbbet. Több olyan is volt benne, akiről Zidane is jó véleménnyel van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. február 23., csütörtök 10:04

Tegnapi Juve meccsen gondoltam figyelem Dybala játékát, ha már ennyien oda vannak érte.
Nem tudom, főleg azt nem értem, hogy a jelenlegi csapatba, felállásba hova passzolna a kis argentin. Benzema helyére, bármennyire nem szeretem a franciát, kevés. Túl alacsony, és vékony, és nem is szeret a kapunak háttal lenni, sok labdát nem nagyon tudna megtartani.
Vagy őt is átnvevelni kp-sá mint Iscot, hát nem tudom mennyivel lennénk beljebb, sőt...
Annyira meg nem látom jónak, h miatta átszervezzük a játékunkat, ha már James és Isco miatt sem tettük ezt meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég