Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 1., szerda 17:30

Szerintem lassan semmi értelme Ronaldo szélsőnek vétele mert 90%ban középen van. Benzema eladásával mindenképpen szerkezeti váltás is kéne mert már nem kell Ronaldot a szélről kiszolgálnia és miegymás. Amennyiben Benzema menne lehet nem is helyette kéne ember hanem Ronaldo helyére a szélre. Az is egy lehetőség hogy egy 4-4-2 gyémántot visszahozni Iscoval a csúcson elől Ronaldo és Bale, vagy akár egy Hazard Ronaldo Bale első hármas is működhetne, de itt az a lényeg hogy Zidane mit akar játszatni és ahhoz igazítani az igazolásokat. 1 dolog biztos a BBC-nek nagyok ketyeg az óra és 1 max 2 éven belül a támadó szekciónak komoly frissítés kell

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. március 1., szerda 17:07

numberone1 írta:Benzema egy Dembele-Martial/Coman kettossel az oldalan Isco/Kova-Modric/Kroos-Llorente/Kroos kp-val megtaltosodna. :D Csucs Benzema visszaterne. :sziv:
Fifából ki. :D
Ahogy már többen írták adná magát, ha Iscot betenné ZZ a csatár mögé. Nyomathatnánk a nem is olyan régi 4-2-3-1es felállást. Szerintem egy lehetséges jó megoldás lehetne a mostanság mutatott szerény játékra, plusz meglenne James helye is a padról beszállva Isco helyére.
És talán Benzemának is jobban feküdne a dolog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 1., szerda 16:50

R24 irta, ha BBC re nincs alternativa, erre írtam, h a B helyére jelenlegi állapot szerint bárki, akár nagyanyám is, de ettől még nem őt igazolnám le.
Tudod, hogy ettől válik komolytalanná minden hszed a témában. Én sem vagyok megelégedve vele, de nem látom, hogy a 4-3-3-ban a BBC-be ki lenne alkalmas.
Ha nem lesz 4-4-2, akkor bajok lesznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. március 1., szerda 16:48

Babinho írta:1. Akkor nem értem a hozzászólásod :)
2. Én is igazolnék. De nem is kell megvárni. Itt kell úgy játszania majd mint a csúcs Benzi, nem olyan kell aki idén a jelenlegi csapatában ezt hozza. Nekünk van egy rendszerünk. Abba kell megtalálni az ideálisat, az simán lehet olyan tehetség vagy már épp rutinosnak számító játékos akire nem is gondolnánk...ezt Zizounak kell tudnia. De szerintem ő nem fogja megbontani a BBC-t. Majd az új edző jövőre. Mármint másfél év múlva. És ez baj :roll: Addig mi dobálhatjuk mi a neveket esztelenül, mint látod van aki szerint CR-t egy sima Dembelével pótolunk...hát persze.
R24 irta, ha BBC re nincs alternativa, erre írtam, h a B helyére jelenlegi állapot szerint bárki, akár nagyanyám is, de ettől még nem őt igazolnám le.
Anno Raúl-t is pótolni kellett, és nem az akkori állapota szerint kerestünk egy jobb embert, hanem egy olyat aki minőségileg megüti a mindenkori Real mércét, összefésülve az aktuális piaci állapotokhoz. Ugyanez a helyzet most is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 1., szerda 16:40

Benzema egy Dembele-Martial/Coman kettossel az oldalan Isco/Kova-Modric/Kroos-Llorente/Kroos kp-val megtaltosodna. :D Csucs Benzema visszaterne. :sziv:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 1., szerda 16:34

Csak azt felejtette el hogy jott Lucas aki minimum lehozza azt amit o topformaban, es meg vedekezni is jobban tud, es talan valamivel elhivatottabb, mint Jese. Kar a serulesert, amig nem a DJ szakmaval foglalkozott meg a rappelessel, addig birtam...
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 1., szerda 16:34

brutál mód be is hízott.
Nézzetek róla képeket a sérülése előtt meg után.
ZIDANE

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. március 1., szerda 16:32

Ha jól emlékszek Jesét pont akkor vadászták le, amikor felszálló ágban volt, jól ment neki. Gyakorlatilag a BBC mellett ő volt a negyedik támadó. Bátran be lehetett cserélni, hozta magát, lendületet adott. Talán még az is megfordult az emberek fejében, ha így folytatja, akkor CR-t se kell majd egy gigaigazolással pótolni, meg lehet oldani házon belül is.

Aztán történt ami történt. Műtét, rehabilitáció, lehet ez neki sok volt fejben, és már az a térd se olyan, mint előtte. Viszont ha fejben nem tudta helyretenni utána a dolgokat, akkor kétlem, hogy kezdő lenne itt, még ha úgy is érzi, hogy ez megtörte a pályafutását.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 1., szerda 16:31

1. Akkor nem értem a hozzászólásod :)
2. Én is igazolnék. De nem is kell megvárni. Itt kell úgy játszania majd mint a csúcs Benzi, nem olyan kell aki idén a jelenlegi csapatában ezt hozza. Nekünk van egy rendszerünk. Abba kell megtalálni az ideálisat, az simán lehet olyan tehetség vagy már épp rutinosnak számító játékos akire nem is gondolnánk...ezt Zizounak kell tudnia. De szerintem ő nem fogja megbontani a BBC-t. Majd az új edző jövőre. Mármint másfél év múlva. És ez baj :roll: Addig mi dobálhatjuk mi a neveket esztelenül, mint látod van aki szerint CR-t egy sima Dembelével pótolunk...hát persze.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. március 1., szerda 16:24

Babinho írta:
Hát Benzi jelenlegi formáját és játékát tekintve, a helyére bárki alternatíva.
És mekkora hiba lenne ha ez alapján keresnénk az új jelöltet...mert akkor tényleg lehet sanchezekbe gondolkodni. Nekünk olyan kell aki a csúcs benzitől jobb. Aki aranylabda szint (lehet). Én perpill nem tudok még nevet mondani.
1. Nem ez alapján keresel játékost.
2. Hiba az lenne, ha addig nem igazolnánk a helyére játékost, míg a csúcs Benzinél jobbat nem találunk, mert addig ezt nézni, hát...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 1., szerda 16:22

numberone1 írta:
Jesé: “Ha nincs a sérülésem, akkor most kezdő lennék a Real Madridban”
Azert csak a serulesre fogni... :kivagyhe:
Jaja jaja ja. Ja. Látszik, hogy mennyire nincs képben. Pofa és arc terén még Moratara is köröket ver.


R24: jhó
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 1., szerda 16:19

numberone1 írta:
Jesé: “Ha nincs a sérülésem, akkor most kezdő lennék a Real Madridban”
Azert csak a serulesre fogni... :kivagyhe:
Hibás Ő is valamilyen szinten, de nem látunk bele a fejébe, nem tudjuk, hogy ez mennyire viselte meg. Jelen állás szerint én azt tudom mondani, hogy túlságosan is, és épp ezért tört ketté a karrierje. Nem fog tudni teljes felállni már a földről.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 1., szerda 16:18

Kerlon írta:
Realista24 írta:Semmi meglepő nincs ebben. Az ügynök csak a Juvéban gondolkodik, évi nettó 7 milliót fognak aláírni a közeljövőben, a Juve birtokolja amúgy Dybala marketing jogainak nagy részét is.
Emberünk nem olasz földön tartózkodik, ezért lassabb a tárgyalás, most utazik Torinóba személyes tárgyalásra.
Fel Európa akarja, minek írjon alá most?
Mozdítható csatár meg Aubama meg Aguero lesz a top classban.
Dehogy akarja fél Európa. Barca és Real aki komolyan érdeklődik, de egyelőre egyikben sincs helye. Tipikus Pogba lesz. Aláír, és két év múlva igazol el. Fogadás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 1., szerda 16:17

Jesé: “Ha nincs a sérülésem, akkor most kezdő lennék a Real Madridban”
Azert csak a serulesre fogni... :kivagyhe:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 1., szerda 16:16

Hát Benzi jelenlegi formáját és játékát tekintve, a helyére bárki alternatíva.
És mekkora hiba lenne ha ez alapján keresnénk az új jelöltet...mert akkor tényleg lehet sanchezekbe gondolkodni. Nekünk olyan kell aki a csúcs benzitől jobb. Aki aranylabda szint (lehet). Én perpill nem tudok még nevet mondani.
Azert csak a serulesre fogni... :kivagyhe:
Ha olvastad az interjút, akkor láthatod, hogy a sérüléséről mint folyamatról beszél, nem mint egy pillanatnyi balesetről. Én nem tudom hibáztatni, az marha sok 9 hónap egy ilyen focistánál. Van aki nem tud visszajönni. Nem mindenki Ronaldo. Én jó focistának tartottam. Ma betalálhat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Babinho 2017. március 1., szerda 16:19-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 1., szerda 16:15

Realista24 írta:Semmi meglepő nincs ebben. Az ügynök csak a Juvéban gondolkodik, évi nettó 7 milliót fognak aláírni a közeljövőben, a Juve birtokolja amúgy Dybala marketing jogainak nagy részét is.
Emberünk nem olasz földön tartózkodik, ezért lassabb a tárgyalás, most utazik Torinóba személyes tárgyalásra.
Fel Európa akarja, minek írjon alá most?
Mozdítható csatár meg Aubama meg Aguero lesz a top classban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2017. március 1., szerda 16:17-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 1., szerda 16:13

besteve7 írta:
Realista24 írta: Ki az? Mert én úgy látom, hogy a BBC bármelyik helyére nem nagyon van alternatíva.
Hát Benzi jelenlegi formáját és játékát tekintve, a helyére bárki alternatíva.
Általános bullshittel tele a padlás.
Hozható, mozdítható játékosokról kérnék listát. Komolyan érdekel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 1., szerda 16:11

Realista24 írta:
Majd kiderul hogy lesz-e olyan kaliberu megszerezheto jatekos aki elorelepest jelentene (jelenleg ugy tunik hogy igen), de ha igen, akkor lepni kell.
Ki az? Mert én úgy látom, hogy a BBC bármelyik helyére nem nagyon van alternatíva.
azért egy dembelét csak beszuszakolnék valahogy cr helyére
Kép

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. március 1., szerda 16:11

Realista24 írta: Ki az? Mert én úgy látom, hogy a BBC bármelyik helyére nem nagyon van alternatíva.
Hát Benzi jelenlegi formáját és játékát tekintve, a helyére bárki alternatíva.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 1., szerda 16:01

Tetszik a Jesé interjú. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég