Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. március 2., csütörtök 18:52

azért valaki elárulhatná, miért van teljes világvége hangulat. mindenki takarodjon, meg mindenki hülye, mást se olvasok.

nyilvánvaló volt, hogy nekünk is eljön a hullámvölgy. ezzel azért kellett számolni. és még így is be-be húzkodjuk a meccseket, mentjük a pontokat.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 2., csütörtök 15:59

numberone1 írta: Bale a felallt vedelmek ellen szenved, ha van nagy terulet a vedelem mogott a beindulasaival barkit megver. Lucas nem kezdo szintu jatekos, de azert 12. embernek nagyon kell, o ellentetje Balenek inkabb betomorulu vedelmek feltoresere jo, nagy teruleten viszont elveszik a robbanekonysaga.
Van meg egy Assensionk is, talan az egyik szelt kiberelhetne a jovo csapataban, ha... :hmmm:
Olyan szelso tamadokat vennek akik a gyorsasagukat betomorulo vedelmek ellen is es vedelem mogotti nagy teruletek befutasara is tudjak kamatoztatni, es meg golerzekenye[/code]k.

ha Bélát lehetne LV-vel forgatni, akkor pont jó is lenne. Amúgy is ugyan az az oldal fekszik jobban nekik. Az igaz, hogy csapatot nem lehet Lv-re építeni, de rendkívül okosan él a perceivel.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 2., csütörtök 12:23

Azért amikor a magyar játékosok hozzáállásáról beszélt... láttam rajta, hogy nem elégedett. De nem akartam azt annyira kiemelni benne. De hát egyértelműen nagy különbség van fejben, tisztán látszik.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. március 2., csütörtök 11:30

Tádám írta:
sebydani írta:Ádám, illetve akik még részesei voltak, köszi az interjút Dr. Kárpáti Róberttel! :) Nagyon érdekes volt olvasni, kifejezetten tetszett . Bármi hasonló jellegű interjút terveztek, én már most vevő vagyok rá. :agree:
Nagyon kösz, remélem, hogy érdekes lesz.
Tervek vannak a továbbiakra is... :)
Pazar lett. Jól esett olvasni. :) :agree:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. március 2., csütörtök 11:23

Ádám, illetve akik még részesei voltak, köszi az interjút Dr. Kárpáti Róberttel! :) Nagyon érdekes volt olvasni, kifejezetten tetszett . Bármi hasonló jellegű interjút terveztek, én már most vevő vagyok rá. :agree:
Csak az én promo képem miatt ér valamennyit az egész :roll:

Viccet félretéve, remek volt a cikk kollega, és én is várom a továbbiakat :agree:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. március 2., csütörtök 11:16

sebydani írta:Ádám, illetve akik még részesei voltak, köszi az interjút Dr. Kárpáti Róberttel! :) Nagyon érdekes volt olvasni, kifejezetten tetszett . Bármi hasonló jellegű interjút terveztek, én már most vevő vagyok rá. :agree:
Nagyon kösz, remélem, hogy érdekes lesz.
Tervek vannak a továbbiakra is... :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 2., csütörtök 10:49

Ádám, illetve akik még részesei voltak, köszi az interjút Dr. Kárpáti Róberttel! :) Nagyon érdekes volt olvasni, kifejezetten tetszett . Bármi hasonló jellegű interjút terveztek, én már most vevő vagyok rá. :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 1., szerda 20:45

Ezt a csapatot én is lájkolnám.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. március 1., szerda 20:30

Ezen a felálláson én is gondolkoztam már, igazából ha Benzema továbbra is flop lesz, és Morata sem alkot, akkor szerintem benne van, hogy ZZ kipróbálja.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 1., szerda 19:30

2-3 meccsig szívesen megnéznék egy ilyet

---------------Navas
Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
---------------Kovacic
---------Modric---------Kroos
------------------Isco
-----------Bale-------Ronaldo

széleket ígyis úgyis Carvajal és Marcelo játsza be

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. március 1., szerda 19:26

Nem lennénk kevesek a széleken ezeknél a felállásoknál?

Szerk: felállásnál :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 1., szerda 19:20

Mikor hosszabb ideig kezdő volt, sok haszna nem volt a mezőnymunka mellett. Talán ezt ZZ is észrevette, azért próbálta meg hameszt. Bár csöbörből vödörbe volt.

Én egy IscoKroosModricKovaCristianoBale felállást néznék meg továbbra is.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 1., szerda 19:16

ziro4vr írta:Én Lucast nagyon kedvelem, de nem kéne kezdőként emlegetni, ahhoz kevés, ezt láthattuk. Bizonyos meccseken kezdhet, illetve alap csereember, de hosszabb távon nem az a szint.

Isco is elég jó mostanság, de egy felállás megbontást azért ő sem ér, legalábbis a 4-2-3-1 most halott ötlet, nem alkalmas rá a keret. Pláne hogy ZZ nem biztos hogy ezt jól megoldaná.
Atletico elleni féle felállást lehetne nyomatni. Lucas vészmegoldásnak jó, bár én nem kedvelem. Szerintem egy Jesus Navas update a gyerek. Mostanában meg csak a robotoló munkáján kívül mást nem is mutatott. Egy okos védő 15 perc után tudja, hogy kell levédekezni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. március 1., szerda 19:11

Persze nem kell, hogy egyből ez legyen a standard felállás, de egy-egy meccsre be lehetne próbálni. Mondjuk ma is megnézném.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 1., szerda 18:53

Én Lucast nagyon kedvelem, de nem kéne kezdőként emlegetni, ahhoz kevés, ezt láthattuk. Bizonyos meccseken kezdhet, illetve alap csereember, de hosszabb távon nem az a szint.

Isco is elég jó mostanság, de egy felállás megbontást azért ő sem ér, legalábbis a 4-2-3-1 most halott ötlet, nem alkalmas rá a keret. Pláne hogy ZZ nem biztos hogy ezt jól megoldaná.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 1., szerda 18:16

babaking írta:
numberone1 írta: Oda azert kellene 2 jo vedelmet megbonto szelso...de az biztos, h Isconak fekudne.
Bale & kicsiLucas?
Bale a felallt vedelmek ellen szenved, ha van nagy terulet a vedelem mogott a beindulasaival barkit megver. Lucas nem kezdo szintu jatekos, de azert 12. embernek nagyon kell, o ellentetje Balenek inkabb betomorulu vedelmek feltoresere jo, nagy teruleten viszont elveszik a robbanekonysaga.
Van meg egy Assensionk is, talan az egyik szelt kiberelhetne a jovo csapataban, ha... :hmmm:
Olyan szelso tamadokat vennek akik a gyorsasagukat betomorulo vedelmek ellen is es vedelem mogotti nagy teruletek befutasara is tudjak kamatoztatni, es meg golerzekenyek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 1., szerda 17:49

Isco jelenlegi formájában még azt is megérdemelné, hogy kapjon egy szabad 10-es posztot.

Amúgy 442 vonalon gondolkozva, Lemarra továbbra is odafigyelnék. Gólveszélyes, dinamikus, mer alkotni egyedül is. Jelenleg ez hiányzik a legjobban, mert a támadóink nem igazán tudnak megverni bárkit is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. március 1., szerda 17:43

babaking írta:
numberone1 írta: Oda azert kellene 2 jo vedelmet megbonto szelso...de az biztos, h Isconak fekudne.
Bale & kicsiLucas?
Én is rájuk gondoltam. Csak akkor CR vagy Benzema helye nincs meg a csapatban. Olyan meg nem nagyon fordulhat elő még.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 1., szerda 17:37

numberone1 írta: Oda azert kellene 2 jo vedelmet megbonto szelso...de az biztos, h Isconak fekudne.
Bale & kicsiLucas?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 1., szerda 17:30

Nzedge írta:
numberone1 írta:Benzema egy Dembele-Martial/Coman kettossel az oldalan Isco/Kova-Modric/Kroos-Llorente/Kroos kp-val megtaltosodna. :D Csucs Benzema visszaterne. :sziv:
Fifából ki. :D
Ahogy már többen írták adná magát, ha Iscot betenné ZZ a csatár mögé. Nyomathatnánk a nem is olyan régi 4-2-3-1es felállást. Szerintem egy lehetséges jó megoldás lehetne a mostanság mutatott szerény játékra, plusz meglenne James helye is a padról beszállva Isco helyére.
És talán Benzemának is jobban feküdne a dolog.
Oda azert kellene 2 jo vedelmet megbonto szelso...de az biztos, h Isconak fekudne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég