Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

csapos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. március 8., szerda 17:27
Kedvenc játékosaid: Edgar Davids

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csapos » 2017. március 8., szerda 17:35

Kerlon írta:Hát az új szabály pont azt mondja ki, hogy nincs dupla büntetés, 11-es+sárga
Ha a szabálytalanság bármilyen formában kézzel (szándékos kezezés nyilvánvaló gólhelyzetben, visszahúzza ellenfelét stb.) vagy testtel történik (pl. lökés) akkor piros. Ha lábbal és a labda megjátszására irányul, csak sárga. (Kivéve a durva, vagy erőszakos cselekedetet.)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. március 8., szerda 16:43

mia san mia írta:Felmerült, hogy jogtalan volt Kos kiállítása. Jómagam is így gondolnám, de az új szabály szerint ha tizit adott, ki is kellett állítsa a védőt.
16-oson belüli fault esetén csak akkor adhat sárgát, ha a szabálytalanság lábbal történik és labdára irányul. (Pl késik egy ütemet a belépő)
Amúgy én is azt mondom h ez tizi és sárga maximum.
Örülj, hogy nem spanyol bíró volt, akkor semmi nem lett volna. :D
btw én is erősnek éreztem azt a pirosat. Túlságosan belenyúlt vele a meccsbe a bíró. :| (bár kétlem, hogy ezen múlt)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 8., szerda 16:39

mia san mia írta:Felmerült, hogy jogtalan volt Kos kiállítása. Jómagam is így gondolnám, de az új szabály szerint ha tizit adott, ki is kellett állítsa a védőt.
16-oson belüli fault esetén csak akkor adhat sárgát, ha a szabálytalanság lábbal történik és labdára irányul. (Pl késik egy ütemet a belépő)
Amúgy én is azt mondom h ez tizi és sárga maximum.
Hát az új szabály pont azt mondja ki, hogy nincs dupla büntetés, 11-es+sárga
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. március 8., szerda 15:56

Felmerült, hogy jogtalan volt Kos kiállítása. Jómagam is így gondolnám, de az új szabály szerint ha tizit adott, ki is kellett állítsa a védőt.
16-oson belüli fault esetén csak akkor adhat sárgát, ha a szabálytalanság lábbal történik és labdára irányul. (Pl késik egy ütemet a belépő)
Amúgy én is azt mondom h ez tizi és sárga maximum.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 8., szerda 13:22

babaking írta:De ki ne vágyna arra, hogy mindenkin ürfocival gázolunk át és verhetetlenek vagyunk?
ez szép és jó lenne de kinek hiányzik egy atma bayern gijón bayern barca 2 hét alatt. persze izgalmas meccsek de az időzítésük vmi borzalmasak lennének

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 8., szerda 13:19

babaking írta:De ki ne vágyna arra, hogy mindenkin ürfocival gázolunk át és verhetetlenek vagyunk?
ez sem idén lesz szóval én is maradnék a lehető legkedvezőbb sorsolásnál
Kép

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 8., szerda 13:13

Realista24 írta:A masik kedvencem az, amikor azt irjak, hogy aki BL-t akar annak mindenkit meg kell vernie
Persze, hogy nem kell. Én semleszek szomorú ha a lehetö legegyszerübben nyernénk meg:D .

De ki ne vágyna arra, hogy mindenkin ürfocival gázolunk át és verhetetlenek vagyunk?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 8., szerda 12:10

Főleg, ha a Barcának komplett hetei lesznek pihenni.
Nálunk meg kipihent játékosok lesznek, mert ZZ nem akar/vagy nem tud/ változtatni. :kivagyhe:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 8., szerda 12:08

A masik kedvencem az, amikor azt irjak, hogy aki BL-t akar annak mindenkit meg kell vernie
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 8., szerda 12:03

Csabi írta: úristen kit érdekel. :lol: :lol: ha megnyerjük meg kell mondani a károgóknak hogy szororrák meg 3-mal a saját csapatuk bl címeit, és még akkor is csak "close enough" :lol:
+1 neked is Csabi meg mindenkinek aki ezen a véleményen van. Minden évben visszatérő téma ez már. Nyerjük meg, legyen meg az első címvédés, bárhogy bármilyen ágon bárki ellen aztán olyan hisztit rendezhetnek amilyen csak akarnak. Lenne itt is egy kis pörgés, jönnének a barcások mint a szemét :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. március 8., szerda 12:02

Nekem is megfelel egy jó Benfica. L33 jól mondja, lesz elég bajunk a bajnokságban is. Főleg, ha a Barcának komplett hetei lesznek pihenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 8., szerda 11:59

Flori.
Április eleje Atma. Közepe Barca. De te köze akarsz meg egy Bayernt vagy Juvet. :lol:
Fuck Logic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. március 8., szerda 11:55

flori írta:
Hülyeség. Addig kell menni, ameddig csak lehet.
Leszarnek egy könnyű ágat végig is. A győztes neve megmarad, minden mas csak statisztika.

Ne mondd, hogy nem szorulna ökölbe a kezed, mikor azt hallgatnád évekig, hogy kamu ágon nyert a Madrid. Ráadásul címvédőként.

Engem zavarna, főleg, hogy a tavalyi is annak van elkönyvelve.
úristen kit érdekel. :lol: :lol: ha megnyerjük meg kell mondani a károgóknak hogy szororrák meg 3-mal a saját csapatuk bl címeit, és még akkor is csak "close enough" :lol:


következő fordulóban jöhet egy jó leszter sziti / benfica (ha továbbjutnak)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. március 8., szerda 11:44

Igy van, kit erdekel ha konnyu agon megyunk, minek nehezitsuk meg a bajnosagot magunknak plusz ket nagyon nehez meccsel? A konnyu agat meg en a Barcas kollegakat leszamitva senkitol nem hallottam, nem kulonosebben erdekel a velemenyuk, foleg hogy az ellen az Atma ellen nyertuk meg tavaly is akik ellen ok szepen kizugtak, innentol komolytalan az ervelesuk. Aztan majd az elodontoben lehet izmozni, ott mar nincs konnyu meccs.

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. március 8., szerda 11:43

"1. Ha címet akarunk védeni mindenkit meg kell tudni verni, ideje komolyabban venni a dolgokat."

Ez micsoda hülyeség. Abszolút nem kell a legjobbakat megvernünk. Idén a Barca, Bayern és mi voltunk a BL favoritok. Nos ha esetleg úgy alakul hogy a Juventus vagy az Atletico kiüti a Bayernt a következő körben akkor a két legnagyobb riválisunk legyőzése nélkül is simán megvédhetjük a címünket. :) Senkit nem érdekel hogy ki milyen ágon nyer BL-t. Csak a győztes számít.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 8., szerda 11:38

flori írta:
Hülyeség. Addig kell menni, ameddig csak lehet.
Leszarnek egy könnyű ágat végig is. A győztes neve megmarad, minden mas csak statisztika.

Ne mondd, hogy nem szorulna ökölbe a kezed, mikor azt hallgatnád évekig, hogy kamu ágon nyert a Madrid. Ráadásul címvédőként.

Engem zavarna, főleg, hogy a tavalyi is annak van elkönyvelve.


Ami még nagy matematika lesz, az Ramos és Modric lapja...
Kinőttem mar abból hogy mások véleményével foglalkozzak ha a Tealrol van szó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. március 8., szerda 11:33

Barcásokat se zavarja soha ,hogy anno a chelsea ellen hogy mentek tovább.

Én is még következő ágon nem szeretnék olyan húú de nagy ellenfelet. Kövi körön továbbmennénk ott az elődöntőbe mindenkinek leesne szerintem ,hogy a világ legnagyobb múltú klubjában egy olyat hajthatnak végre ,ami még nem volt a foci történelmében. Ott az elődöntőben a formától ,és az egész éves teljesítménytől függetlenül tuti oda tennénk magunkat kőkeményen. Bale -nek is lenne addig ideje formába kerülni, Cr is a igazán nagy meccseken talán képes még fontos gólokra (eb magyarok ellen :mrgreen: , wales elleni elődöntő)..a többi már zz-n múlik ,hogy addigra a csapat többi tagját ,hogyan tartja tűzben.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 8., szerda 11:33

flori írta:
Ez tavaly oké lehetett volna, idén sztem kiesünk egy erős ellenfél ellen. Én a megúszásra mennék, még egy kör erejéig

Annak sem látom értelmét sajnos. Elődöntőben még fájóbb elbukni, mint még most. Ha megálló van itt legyen, erős ellenfél ellen. Hátha akkor változik valami.

Így van. Én is erös ellenfelet akarok méghozzá emiatt:

1. Ha címet akarunk védeni mindenkit meg kell tudni verni, ideje komolyabban venni a dolgokat.
2. Ha kiesünk akor inkáb most mint késöbb - plusz akkor legalább észbe kap a társaság és nem lazázzák el a bajnokságot.
3. ideit tanulóévnek tekintem, nem zavar ha nem nyerünk, + a címvédö általában elhasal. Ha ne adj Isten menni kell akkor egy erös ellen búcsúzzunk, ne vmi kiscsapattól.

Azért nem dölök kardomba ha a Leicester - Monaco ágon jutunk döntöbe és ott a PSG-t verjük bucira :D


Más: csak szerintem volt röhejes tegnap a az Arsenal piros lapja? A tizi még fújható volt, mert volt kontakt böven, a lábát is akasztotta. Szerintem jól dönött a bíró amikor csak sárgát adott. Nem véletelnül mutatta a német rendezö utána percekig az alapvonali makkászt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaking 2017. március 8., szerda 11:33-kor.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2017. március 8., szerda 11:27

Hülyeség. Addig kell menni, ameddig csak lehet.
Leszarnek egy könnyű ágat végig is. A győztes neve megmarad, minden mas csak statisztika.

Ne mondd, hogy nem szorulna ökölbe a kezed, mikor azt hallgatnád évekig, hogy kamu ágon nyert a Madrid. Ráadásul címvédőként.

Engem zavarna, főleg, hogy a tavalyi is annak van elkönyvelve.


Ami még nagy matematika lesz, az Ramos és Modric lapja...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 8., szerda 11:26

jó lenne rendes ellenfél de most inkább a lehető legkukább kéne mert a kövi kört 3 napra játszuk az atma meccstől a visszavágót meg a barca meccstől nem kell oda szendvicsbe még bayern juve is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég