Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. március 9., csütörtök 0:04

hala real írta:clasicon kivul semmi barca meccset nem nezek.....es geci ma vegigneztem ezt a hanyingert

ez csak ugy :mrgreen:
Persze,hogy nem nézel,én is így vagyok ezzel,de most látni akartuk,gyönyörködni benne ahogy a legnagyobb riválisunk agonizál,hiénák voltunk akik a dögszagra jöttek,fordítva sült el,van ilyen gyerekek,bele kell állni!Nem tudom mi lett volna a jobb,ha szép focival mennek tovább,vagy így bíróstól,szerintem ez most idegesítőbb,de hosszú távon jobb,lehet érik egy El clasico a döntőben amit majd megnyerünk,ki tudja mit tartogat a végzet ezek után. :coffee:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. március 9., csütörtök 0:02

CR7 esetében eljutottunk arra a szintre, hogy a sok műesése miatt már annyira magára haragított sok sporit, hogy akkor sem kapna tizit, ha a lábát eltörnék. Nem értem, hogy a barca esetében ez miért nem működik. suazernek is van előélete, neymar színészi képességei is messze földön ismertek, mégis bejön újra meg újra, állandóan van, aki megeszi, pedig készülhetnének rájuk. Az akadémistáik ugyanilyenek, a Valencia meccsen is amit ez a munir gyerek összebotladozott ha meglátott egy Real mezt, már rossz volt nézni.
Akarat ide vagy oda, egyetértve az előttem szólóval, ez a továbbjutás nem bravúr volt, hanem a foci megcsúfolása volt. Ha viszont májusban ők emelhetik fel, akkor erre a meccsre már senki nem fog emlékezni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. március 8., szerda 23:57

Navamiro írta:Mi lett volna, ha nem áll ki a PSG? És akkor 3-0... :lol:
Kitiltják őket.

Bayern,Real,Dortmund,Barca,Juve,City,Sevilla,Athletico -> Azért elég kemény legjobb 8 jöhet össze idén. Baromi nehéz lesz idén BL-t nyerni.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. március 8., szerda 23:54

A meccsről egy képben..

Komolyra fordítva a szót: lehet védekező felfogásában játszani 4 gólos előnynél, de akkor úgy kellene ahogy a Bayern csinálta tegnap. Nem befosni a picsánkba, hanem egy kicsit akarni is, nem csak 3-0-nál bakker. Emery mehet Wenger helyére a nyáron, tökéletes választás lenne az Arsenalnak. Wenger meg elmegy a PSG-hez. :lol:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. március 8., szerda 23:54

clasicon kivul semmi barca meccset nem nezek.....es geci ma vegigneztem ezt a hanyingert

ez csak ugy :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hala real 2017. március 8., szerda 23:54-kor.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 8., szerda 23:47

színészkedés...
Néztétek, hogy suarez frankón a szívéhez kapott? :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 8., szerda 23:46

Mi lett volna, ha nem áll ki a PSG? És akkor 3-0... :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 8., szerda 23:46

Én egyszerűen nemértem miről heszéltek mihez gratulázok és milyen hajtást hiányoltok a mieinktől ami ebben a varszában megvolt :D ez egy teljesen hihetetlen mérkőzés volt a bírókról a gólokon át egészen a psg-ig. Persze nIlván savanÚ de inkább vicc az egész.

A barca kiment kicsit focizgattal de semmiféle embertelen hajtást nem rendeztek le ami indokolta volna a 6 góljukat :D és ezzel ha most hátradőlnek,hogy minden rendben ugyanúgy kizúgnak egy kevésbé balfasz csapat ellen.

Nem gratulálok, szép játékkal sem gratulálnék de ehhez xddd

De nemis az zavar h továbbmentek ,ebből még jól is kijöhetünk, hanem hogy futballtörténelemről beszélünk, mi meg ha kapunk egy véleményes itéletet ez a csürhe hetekig veri a nyálát twitteren indexen goalon nso-n.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. március 8., szerda 23:46

El Unico írta:
Steve írta:Az egyetelen örömteli dolog számomra, hogy itt a svéd tv szakkomenntátora Lars Lagerbäck a korábbi svéd szövetségi kapitány egyenes adásban a futball szégyenének nevezte ezt a győzelmet.

Majd lenyomtak 3 kamu esetet és egy összevágást Neymar és Suarez színészkedéseiből.

Örülök, hogy vannak még gerinces emberek és nem a barca csodája és hasonló felxopás van..
..Majd rákattintottam az indexre..

Szomorú tényleg ez az egész.


Lexarom a psg-t nyilván megérdemelték, de az hogy több millió embert szemen lehet köpni a kamu tizikkel, lessel, a semmire 5 perc hosszabbítással, úgy hogy egy percet nem állt a játék..

Vérlázító.


Kapjuk őket és csapjuk meg ezt a csürhét, bíróstól uefástól.
+1

Kezdem elhinni ezt a mes que un club dumat. Tenyleg igaz, latjuk az eredmenyet :)
Visszataszito nagyon, hanyok egyszeruen ettol. Nem maradt mas, mint hogy gratulaljak nekik, mert ha mindentol eltekintek, akkor pontosan ezt a szenvedelyt hianyolom a mieinkbol. Igy menni elore, es egyszeruen bedaralni az ellenfelet.
Szerintem ne irigykedj,mi többször álltunk fel mostanában hátrányból,bírói segítség nélkül.
Ez a két 11es szerintem katasztrófa volt,az elsőnél elcsúszott a védő,háttal volt Neymarnak,a második meg hagyjuk.Undorító ez a csapat,a színészkedő Neymarral,de leginkább Suarezzel az élen(bocs Pálesz,Te jó arc vagy),bíróstól,de valahol meg is érdemlik,mert akik összefossák magukat tőlük mit is várnak????!!!!Gratula nekik,mert azért hittek benne(na nem 3:1nél),de azért le ne térdepeljünk már.Nagyobb bennünk jelenleg a potenciál,ezt csak Zidane ronthatja el az állandó BBC-vel meg Casemiróval,(sajnos jó úton is halad felé).Hala Madrid,jó éjszakát,ne sírjatok!

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 8., szerda 23:45

A barcások most olyanokat írkálnak, h vmi 9-2 arányú a meg nem adott tizenegyesek száma. Erre hivatkoznak. :lol: :lol: :lol: Ilyen elvakult emberek, hogy létezhetnek?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 8., szerda 23:43

Az elmult szar meccsekrol beszeltem :) amikor csak az ivelgetes es a labda toszogatasa zajlik, es igen, ebben vastagon benne van CR is, meg Zidane is, mindenki. Csak hog nyugodt legyen a lelketek :D
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 8., szerda 23:41

KAG írta:Pár döntőnkről, akkor lemaradtál, El Unico. :(
:lol: :lol:

Ronaldo gumibaba kitakarta.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 8., szerda 23:37

Pár döntőnkről, akkor lemaradtál, El Unico. :(
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. március 8., szerda 23:36

dzsi91 írta:Jajj istenem most összebeszarjátok már magatokat :D lófasz lesz ott nemhigy tripla.

Ó ha van isten őket kapjuk a 8ban,szarok a bajnokságra,meg a bajnokikra neg a nehéz tavaszra ezeket helyre kell rakni.
Meg lehet nézni az eredményeiket az elmúlt 8 évből. És nem egyszer volt ez, hogy ősszel gyengébbek voltak magukhoz képest, aztán tavaszra (a lehető legjobbkor) úgy felpörögtek, hogy bezsebeltek mindent. Ráadásul ha meglesz a bírói segédlet... És ezzel, hogy ma itt nem estek ki, a bajnokságot is vezetik jelen pillanatban... mi meg balfaszkodunk hetek óta, nem túl jó előjelek.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 8., szerda 23:35

Steve írta:Az egyetelen örömteli dolog számomra, hogy itt a svéd tv szakkomenntátora Lars Lagerbäck a korábbi svéd szövetségi kapitány egyenes adásban a futball szégyenének nevezte ezt a győzelmet.

Majd lenyomtak 3 kamu esetet és egy összevágást Neymar és Suarez színészkedéseiből.

Örülök, hogy vannak még gerinces emberek és nem a barca csodája és hasonló felxopás van..
..Majd rákattintottam az indexre..

Szomorú tényleg ez az egész.


Lexarom a psg-t nyilván megérdemelték, de az hogy több millió embert szemen lehet köpni a kamu tizikkel, lessel, a semmire 5 perc hosszabbítással, úgy hogy egy percet nem állt a játék..

Vérlázító.


Kapjuk őket és csapjuk meg ezt a csürhét, bíróstól uefástól.
+1

Kezdem elhinni ezt a mes que un club dumat. Tenyleg igaz, latjuk az eredmenyet :)
Visszataszito nagyon, hanyok egyszeruen ettol. Nem maradt mas, mint hogy gratulaljak nekik, mert ha mindentol eltekintek, akkor pontosan ezt a szenvedelyt hianyolom a mieinkbol. Igy menni elore, es egyszeruen bedaralni az ellenfelet.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 8., szerda 23:33

Ez a barca mítosz ez a világ legnagyobb vakítása kemitrél illuminati új világrend lofasz minden. :lol: futballtörténelem :lol: elsehitték mégcsak nem is hajtottak aztán valahogy összeszinészkedték :lol: á szavak nincsenek , nagyon szeretném őket egyszerűen akarom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 8., szerda 23:32

lestat írta:Minden csoda 3 napig tart.

Nem értem mièrt kell itt triplázásról beszélni. Tavaly ugyanez volt. Aztán a BL-t mi húztuk be. Ők meg szépen kiestek.
Március van az istenért. :lol:

Nemkell tőlük beszarni. Fociztak ma?? NEM. Ez egy nagy rakás szar volt mindkét féltöl. 6gólt kapni. Mi ez bazd valami NB2? Psg eláshatja magát. A Spori is természetesen. Ennek a kettő kombinácojának közönhetik.

Remélem megkapjuk őket valamelyik körben és szèpen kiejtjuk öket.
Addig nyomják ők is a meccseket. Fáradjanak. Hullajtsanak pár pontot.

A kupákat májusban adják.
Az a baj, hogy ezzel a nagy rakás szarral nyerik a meccseket már kb. január óta.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 8., szerda 23:30

:lol: :lol: :lol: lófasz párizs
Kép

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. március 8., szerda 23:28

Az egyetelen örömteli dolog számomra, hogy itt a svéd tv szakkomenntátora Lars Lagerbäck a korábbi svéd szövetségi kapitány egyenes adásban a futball szégyenének nevezte ezt a győzelmet.

Majd lenyomtak 3 kamu esetet és egy összevágást Neymar és Suarez színészkedéseiből.

Örülök, hogy vannak még gerinces emberek és nem a barca csodája és hasonló felxopás van..
..Majd rákattintottam az indexre..

Szomorú tényleg ez az egész.


Lexarom a psg-t nyilván megérdemelték, de az hogy több millió embert szemen lehet köpni a kamu tizikkel, lessel, a semmire 5 perc hosszabbítással, úgy hogy egy percet nem állt a játék..

Vérlázító.


Kapjuk őket és csapjuk meg ezt a csürhét, bíróstól uefástól.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligájam

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. március 8., szerda 23:27

Mi a Bayern-el meccselünk a 8 között...a Barca a Sevilla/Leicester kapja majd :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég