Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. március 11., szombat 12:08

kuszkusz írta:én pedig lahmról nem tudom elképzelni, hogy ilyet nyilatkozna.
Lehet vicces kedvében volt, mivel mai szemmel nézve a BBC inkább nevetséges mint félelmetes.

Mondjuk én inkább szánalmasnak mondanám, de nyilván bajor szemmel nézve vicces.

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2017. március 11., szombat 11:33

p.csabi1 írta:
Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

Simán kinézem belőle. :lol:
én pedig lahmról nem tudom elképzelni, hogy ilyet nyilatkozna.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. március 11., szombat 11:18

Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

Simán kinézem belőle. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 11., szombat 8:28

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8765406388 :lol: még mindig elkepedek amikor a nyomoroncok hostettrol beszélnek, amikor ennél nrvetsegesebb gyozelmuk sose volt. Csak a PSG szanalmasabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 11., szombat 5:49

Deniz Aytekin játékvezető belátható időn belül szinte biztosan nem vezet mérkőzést a Bajnokok Ligájában az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) játékvezetői testületének döntése értelmében – adta hírül a Marca.

Pedig az UEFA azért többségben kiáll a bírói mellett akármekkora baromságot is csinálnak... szánalom ,ahogy minden platformon magyarázzák barszáék,hogy ez volt az évszázad mérkőzése meg micsoda comeback aztán közben sunyiban elmeszelik a meccs bíróját platiniék :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 10., péntek 23:13

L.Miki írta:
Ramioli írta:mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
Nem a Las Palmas ellen vettek el 2 szabályos gólt? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 10., péntek 18:11

Ramioli írta:Psg egy nagy szegyen csapat! Lehet itt birozni ..de ilyen egy ertelmes csapat nem csinal! Ez akkora szègyen mint àllat! Emery helyeben meg a focipalyakat is elkerulnem ezen a szinten ilyet keptelenseg csinalni vagy nem csinalni..kabare meccs volt! Nem kell a birokkal foglalkozni a Psg nek focizni kellett volna..ezt a 4 golt mèg egy kiscsapat is megtartotta volna egy normalis taktikaval..hihetetlen..mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Gratuláljon a fas.om egy csalással megnyert meccshez. Ha lemossák őket jo játékkal vagy ha kiesnek egy ki ki meccsen, akkor esetleg. De igy...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 10., péntek 17:09

L.Miki írta:
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
Suarez tizenegyese valóban undorító volt, de sajnos mint realosok nem igazán lehetünk felháborodva..Cr szintén hasonló kvalitásokkal rendelkezik és ugyan ezt tette volna.
Más bajnokságokban is színészkednek, de ami a la ligában folyik az már undorító. Sajnos ezen már csak az formálna ha utólag büntetnék.

Az igazi gond csak az volt hogy a psg elhitte hogy továbbjutottak, nem kellett volna. Persze sajnos birói tévedések is kellettek a mélytorokhoz. Barca ellen is volt téves ítélete (tizi még az elején), de igen összességébében a barcának lejtett jobban.

Ami engem jobban zavart az az hogy a barcások felakarták húzni a psg-s játékosokat. Beszólogatások, lökdösések stb. A psgtől pedig lepergett. meg is lepődtem hogy birták idegekkel egy ilyen feszült mérkőzésen.

Remélem jövőre Emery jobban összetudja rázni a csapatot és kijárna már nekik ebben a szakaszban egy lájtosabb ellenfél.

utolsó bs:
jó lenne ha kövi körben a spanyolok nem kapják egymást:D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 10., péntek 16:29

Ramioli írta:mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 10., péntek 16:16

Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

focipályán a hányinger elkap tőle de ő szokott ilyen faszságokat, nem? ezeket néha bírom tőle :D
Kép

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. március 10., péntek 16:06

Psg egy nagy szegyen csapat! Lehet itt birozni ..de ilyen egy ertelmes csapat nem csinal! Ez akkora szègyen mint àllat! Emery helyeben meg a focipalyakat is elkerulnem ezen a szinten ilyet keptelenseg csinalni vagy nem csinalni..kabare meccs volt! Nem kell a birokkal foglalkozni a Psg nek focizni kellett volna..ezt a 4 golt mèg egy kiscsapat is megtartotta volna egy normalis taktikaval..hihetetlen..mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 10., péntek 16:02

Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 9., csütörtök 17:56

babaking írta:
Torquemada írta:Ahogyan gondoltam, ma már csak a "csodás" továbbjutásról szól minden, sehol még csak meg sem említik, hogy a meccs ilyen arányban gyakorlatilag el lett csalva. .
index.http://index.hu/sport/futball/2017/03/0 ... negyes_bl/


Egyébként meg itt mondta ki a címvédéssel kapcsolatban: 5 év múlva senki nem fog emlékezni a hogyanra.
Mindenki emlékszik 2009-re, és ahogyan szétcsalták a Chelsea ellen. 8 éve volt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 9., csütörtök 14:38

Nem lepodnek meg, es nem is lennek szomoru, ha a negyeddontoben oket kapnank. Jojjenek csak.
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. március 9., csütörtök 14:06

BlancoMark írta:
istimester írta:Ismétlem magam. Maga a neccs nem különösebben érdekel. Mint semleges nézőnek, még shownak el is megy vodkaszódával.

Az már sokkal inkább, hogy a tizenegyesek és ezek:

http://giphy.com/gifs/5HHnSOnm6yw0M
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... rea-barca/

után azt kell hallgatnom, hogy egy hat gólos győzelmet nem kell megmagyarázni és hasonlók, akkor elkap a hányinger.
De még csak ismétlést se ért a rendezőnek az eset. Akkor jól számolom, hogy 3 piros is elmaradt Barcáéknál? :kivagyhe:
A SUN-tól féltem picit, mert elég nagy bulvár, de itt van eredetiben is:
http://www.espn.com.co/video/clip/_/id/3017501

Nem is értem, hogy lehet egy játékos ennyire kretén. Elmondja, hogy szabálytalankodott, de szerinte nem ezért ejtették ki a PSG-t.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 9., csütörtök 13:43

Csoda=(elképesztő mák+világi balfasz ellenfél)*bírói gondviselés.

Persze ebből ami megmarad, az pusztán a csoda. Ezek után remélem egy 93. perces Ramos fejessel alázzuk meg őket valamelyik sorozatban.
Nem illik.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2017. március 9., csütörtök 13:23

Ahogyan gondoltam, ma már csak a "csodás" továbbjutásról szól minden, sehol még csak meg sem említik, hogy a meccs ilyen arányban gyakorlatilag el lett csalva. A népnek hálivud kell, ilyen élmények, hát megkapják. Fogyasztói társadalomban élünk és az uefalona egy jól fogyasztható termék, ennek megfelelően minden áron ott kell lenniük a végéig. Ennyire egyszerű.
A hálivúd megvan, addig stimmel a történet. Valaki csak szalagcímeket látt, még egy laikus is csettint. Csak azért gondoljunk abba bele, hogy nekik ez az évezred szenzációja. :D Nekem teljesen más visszanézni a madridi comebackeket, mert egyik sem ilyen módon történt. Megpattanó szar gólok, az első kettőt meg sem nézném annyira szánalmas. Szuárezé meg... tényleg az a szint, ahol inkább lapítasz, annyira kellemetlenül érzed magadat.

Csodát tettek, ezt el kell ismerni. A többit nem.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. március 9., csütörtök 13:20

MyStiQ írta:
Egy kicsit off de ilyenkor Emery mit tud csinálni ? Nem kellene lemondania?
Lemond, visszavonul és keres egy akácfát/átoperáltatja magát. Borzasztó, hogy egy topcsapat edzője ennyire amatőr legyen. 3-0 után 10 percig letámadtak, jött is a gól, aztán megint beálltak sündisznóba. Hasonló hozzáállással kimennek, mint Párizsban, kikapnak 5-3-ra, aztán szevasz. Olyan szinten retardált volt Emery meg a csapata is, hogy letámadás nélkül sem tudtak két passzt megcsinálni.

Kabaré.
Ma jött ki a hír, hogy a PSG a 85. perc után 4 sikeres passzt hajtott végre, abból 3 a középkezdés után volt :lol:
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 9., csütörtök 13:20

Torquemada írta:Ahogyan gondoltam, ma már csak a "csodás" továbbjutásról szól minden, sehol még csak meg sem említik, hogy a meccs ilyen arányban gyakorlatilag el lett csalva. .
index.http://index.hu/sport/futball/2017/03/0 ... negyes_bl/


Egyébként meg itt mondta ki a címvédéssel kapcsolatban: 5 év múlva senki nem fog emlékezni a hogyanra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaking 2017. március 9., csütörtök 13:21-kor.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. március 9., csütörtök 13:14

Ahogyan gondoltam, ma már csak a "csodás" továbbjutásról szól minden, sehol még csak meg sem említik, hogy a meccs ilyen arányban gyakorlatilag el lett csalva. A népnek hálivud kell, ilyen élmények, hát megkapják. Fogyasztói társadalomban élünk és az uefalona egy jól fogyasztható termék, ennek megfelelően minden áron ott kell lenniük a végéig. Ennyire egyszerű. A nép is örül, megkapta a maga cirkuszát. Ja, hogy a tiszta futballt kedvelő emberek igazságérzetén megint csorba esett ? Annyi baj legyen. Majd jön a következő élmény, másnapra el is felejtjük.
A másik oldala az éremnek: egy ilyen módon elvesztett meccs után sem láttam a lelátón üldügélő bármiféle elnösség felé ordibálva mutogató PSG játékosokat, pedig most jogos is lehetett volna. Ez csak Katalóniában működik, és be is válik. A PSG semmiképpen sem olyan profi csapat, hogy a BL élmezőnyben helye legyen, de azzal, hogy a kiesésük legfőbb okával nem foglalkoznak, csak inkább, jogosan magukban keresik a hibát, ebben mindenképpen "legyőzőik" fölé nőttek. Fordított esetben mindenki hibás lett volna Francotól talán még a hispániai Traianus császárig visszamenőleg is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég