Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. április 27., szombat 15:01

niden6 írta:Azért kezdett Higu, mert az elmúlt bajnoki meccseken jó formában volt, gólokat rúgott.

Benzema nem fog csak azért kezdeni a BL-ben, mert több gólja van, mint a Higunak.
Kar,h ez a merce edzobanal :( a ket fiu kozott oriasi a tudasbeli kulonbseg gondodlok itt Karimra akinek alap kezdonek kellene lennie vs Gonzalo baratunkkal szemben B-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 15:00

niden6 írta:
Azért kezdett Higu, mert az elmúlt bajnoki meccseken jó formában volt, gólokat rúgott.

Benzema nem fog csak azért kezdeni a BL-ben, mert több gólja van, mint a Higunak.
:lol: :lol:
Mond, h teletipp fizet neked ezekert a hozzaszolasokert es ez meg a jobbik eset lenne. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 27., szombat 14:59

niden6 írta:Azért kezdett Higu, mert az elmúlt bajnoki meccseken jó formában volt, gólokat rúgott.

Benzema nem fog csak azért kezdeni a BL-ben, mert több gólja van, mint a Higunak.
nem a gólokról van szó. olyan játékosnak kell játszani az európai elit ellen, aki részt tud venni a kombinatív játékban, aki technikás és képes váratlant húzni.igen, akár csatárként is. az más kérdés, hogy a jelenlegi játékunk nem erre van építve, hanem az ívelgetésekre.
a bajnokság teljesen más. egy dortmund ellen nem lehet úgy kiállni, mint egy mallorca ellen :roll:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 14:55

niden6 írta:
numberone1 írta:Meg mindig nem ertem, h mit akart Higuval egy BL elodontoben
Azért kezdett Higu, mert az elmúlt bajnoki meccseken jó formában volt, gólokat rúgott.

Benzema nem fog csak azért kezdeni a BL-ben, mert több gólja van, mint a Higunak.
látom mourinho mellett még te sem érted, neked se esett még le...
Kép
Kép
Kép

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 27., szombat 14:50

numberone1 írta:Meg mindig nem ertem, h mit akart Higuval egy BL elodontoben
Azért kezdett Higu, mert az elmúlt bajnoki meccseken jó formában volt, gólokat rúgott.

Benzema nem fog csak azért kezdeni a BL-ben, mert több gólja van, mint a Higunak.

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 27., szombat 14:46

Gabo írta:
Realcsa írta:Írták itt páran h a játékosok jók,de fel kellene tüzelni őket. Mi ez a duma? Lópéniszt nem nyertek idén,3 éve csak 1 bajnoki cím meg 1 kupa. Barcánál még csak-csak el lehet mondani h szarrá nyerték magukat,de itt rohadtul nem!
Azért mert egy csapat nem nyer egy évben semmit attól még nem kéne telibeszarni mindent.
Éjszakás voltam,5 perce olvasom ezt a hozzászólásod,de még most se tudtam rájönni h mire reagáltál.
Tipp: esetleg arra h nem nézem semmibe a bajnoki cimet meg a kupát? ez igy van,a Real Madridtól 3 év alatt ez kevés.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 27., szombat 14:44

numberone1 írta:Meg mindig nem ertem, h mit akart Higuval egy BL elodontoben
Ez esetben nem Mout kell ostorozni. A Betis elleni meccsen kapott egy erős rúgást a lábára és gondolom fájlalta. Ezért lett Higu a kezdő.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 14:41

Szerintem Benzimostanaban mar egyre jobban jatszik, es ha Mou nem kapkodna le, v neha becserelne akkor megjobb is lehetne.
Meg mindig nem ertem, h mit akart Higuval egy BL elodontoben :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 27., szombat 14:33

Realcsa írta:Írták itt páran h a játékosok jók,de fel kellene tüzelni őket. Mi ez a duma? Lópéniszt nem nyertek idén,3 éve csak 1 bajnoki cím meg 1 kupa. Barcánál még csak-csak el lehet mondani h szarrá nyerték magukat,de itt rohadtul nem!
Azért mert egy csapat nem nyer egy évben semmit attól még nem kéne telibeszarni mindent.

kodo írta:igen, és innen jutunk vissza Benzemához, akit ha tudnak motiválni, nagyban Higuain fölé nő. Mert oké, hogy talál néha egy-egy gólt az argentín, de a jövő évi csapat inkább játsszon szépen, minthogy találjunk meccsenként egy-egy gólocskát.
Legyen így. De én Benzemától nem fogok túl sokat várni jövőre, akkor nem csalódok majd benne akkorát.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 27., szombat 14:31

Realcsa írta:
Gabo írta: Nem tudja már őket motiválni és ha nincs motiváció, akkor felesleges minden.
Én nagyon félek attól h ha Mourinho nem képes motiválni valakit akkor Ancelottinak sikerül-e,sose láttam még az olaszt a kispad mellett hogy extázisba esne,mindig faarccral nézi a meccseket szinte.
Miért Del Bosque is folyamatosan faarccal nézi a meccset, még a szemöldökét sem mozdítja, és szerintem igen jól motiválja a játékosokat. Nem tudom, hogy mire lenne képes Ancelotti nálunk, de ha megy José akkor vagy őt vagy Kloppot akarom a csapat kispadján látni. Azonban Klopp a véleményem szerint érinthetetlen lesz.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 27., szombat 14:27

Gabo írta:Az egész Mourinhora vezethető vissza.
igen, és innen jutunk vissza Benzemához, akit ha tudnak motiválni, nagyban Higuain fölé nő. Mert oké, hogy talál néha egy-egy gólt az argentín, de a jövő évi csapat inkább játsszon szépen, minthogy találjunk meccsenként egy-egy gólocskát.Nem kifejezetten a csatár dolga a gólszerzés, lásd Cristiano. De ha a csatárunk ziccerbe kerül, akkor azért rakta el a bogyót a hálóba ahogyan azt kell.
Gabo írta:Akkor már inkább Reus.
De szívem szerint ráállnék kicsit a spanyol vérvonalra, tehát Mata vagy Silva is szóba jöhetne.
Reus, deal. szerintem is amúgy :D
Mata a Chelsea jelenlegi motorja, szerintem nem lehet onnan kirobbantani, de nem is létszükség ő most ide.
David Silva. Hm szerintem már nem kéne, amikor lépett a Valenciából akkor kellett volna idehozni, és akkor nem lenne itt a téma egyes játékosok szerencsétlenkedése. Ugye akkor is őt kellett volna hozni, mint az első számú opciót, nem a b megoldásokat. Remélem idén nyáron, tudatosan és jól igazolunk. :roll:
Callejon pedig kiegészítő embernek is kevés.
+1

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 27., szombat 14:25

Gabo írta: Nem tudja már őket motiválni és ha nincs motiváció, akkor felesleges minden.
Én nagyon félek attól h ha Mourinho nem képes motiválni valakit akkor Ancelottinak sikerül-e,sose láttam még az olaszt a kispad mellett hogy extázisba esne,mindig faarccral nézi a meccseket szinte.Oké félidőben ettől még lehet ilyen,de nagyon bennem van még az a Bl döntő a Pool ellen, és lehet mondani h az egy megnyert meccs volt,egy Bl döntőben végig motiválni kell a játékosokat 3:0 nál is mert akkor szívás van...
Írták itt páran h a játékosok jók,de fel kellene tüzelni őket. Mi ez a duma? Lópéniszt nem nyertek idén,3 éve csak 1 bajnoki cím meg 1 kupa. Barcánál még csak-csak el lehet mondani h szarrá nyerték magukat,de itt rohadtul nem! :angry:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 27., szombat 14:22

Gabo írta:mikor láttuk utoljára Benzemát csúcsformában játszani?
Én itt Madridban még egyszer sem. Talán mikor Ronaldo sérült volt kb. 1,5 évvel ezelőtt és együtt játszott a két csatárunk, akkor mutatott valamit. Sokan hatalmas futballistának írják le, ezért hatalmasak az elvárásaim vele szemben.

Callejon pedig kiegészítő embernek is kevés.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 27., szombat 14:14

kodo írta:Ha egyikük out, akkor az legyen Higuain. Egy csúcsformában lévő Benzema minden téren jobb egy csúcsformában lévő Higuiannál.
Itt csak az a gond, hogy mikor láttuk utoljára Benzemát csúcsformában játszani? Vagy mikor láttuk utoljára azt, hogy küzdött? Ellustult, elkényelmesedett. Higu ha még szar formában is van néha legalább talán egy gólt. Én nem látok annyit Benzemában, mint sokan mások.
kodo írta:Callejónt vétek kihagyni innen, szerintem.
Ja tééényleg. Ő is itt van még. :mrgreen:
Ettől függetlenül szerintem inkább maradjon még egy évet. Kiegészítő emberként én továbbra is számítanék rá.
kodo írta: Bale vagy Reus
Akkor már inkább Reus.
De szívem szerint ráállnék kicsit a spanyol vérvonalra, tehát Mata vagy Silva is szóba jöhetne.

Összességében szerintem itt annyira nem a játékosokkal van a baj. Az egész Mourinhora vezethető vissza. Nem tudja már őket motiválni és ha nincs motiváció, akkor felesleges minden.

szia. :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 27., szombat 13:43

Gabo írta: DiMaríát és Kakát szintén eladnám. Helyükre Jesé és Isco. Jesét kezdőbe, Isco meg Özil meg küzdjenek a posztért.
Callejónt vétek kihagyni innen, szerintem. Messze nem szint, amíg pénzt kapunk érte addig kell eladni.
Úgy fogalmaznám át amit írtál, hogy Kakát, Callejónt és di Mariát eladni, így jöhetne Bale vagy Reus di María helyett, Kaká helyett Isco ez egyértelmű, és Callejón helyett hoznám fel Jesét, szerintem gyengébbek nem lennénk tőle. Jesé egyből a kezdőbe túlzás, meccse se volt még az élvonalban, de ha beválik akkor jól rotálva már elég lehetőséget kaphat kezdőként. Ha nem akkor meg max egy Callejón szintű kiegészítőember válhat belőle, de szerintem ennél több van benne.
Középen Isco, Özil és Modric küzdhetnének a posztért, főleg úgy, hogy Özilt akár szélre is ki lehet tolni, Modricot pedig szükség esetén eggyel hátrébb, bár ő Özil posztján jó igazából.
Gabo írta:Nálam Benzema és Higu is out. Bár ez tuti nem jön be. Helyükre Lewandowski és Morata.
Ne is jöjjön be :roll:
Ha egyikük out, akkor az legyen Higuain. Egy csúcsformában lévő Benzema minden téren jobb egy csúcsformában lévő Higuiannál. Nem lehet eladni mindkettőt főleg úgy, hogy helyükre jönne egy szem Lewandowski. Mert ha úgy nézzük, Morata most is itt van, és bőven karcsú a csatársorunk, teljesítményben legalább is. Benzemat megtartanám, mellé hoznék valakit, de nem a 80milliós kategóriából, és még utánuk a sorban maradhatna Morata, vagy más Castillás arc.




ja, és üdv itt is Gabo :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 27., szombat 13:32

Ideje, hogy a csapat arculatot váltson. Sok volt ez a 3 Mourinho év. Igen, a kupák jók voltak, én is örültem neki nagyon, de sok volt belőle. Itt az ideje, hogy a csapatot Cristianók és a pályán megdöglő utánpótlás játékosok töltsék fel. Jesé, Nacho, Morata és Carvajal mind jöhet fel. Ha Bale csak úgy jöhetne, hogy Jesé jelentősen kevesebb időt kap, akkor ne jöjjön.

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. április 27., szombat 13:29

Di Maria sorsa nem Jesé-től függ aki első idényét kezdené a LIga-ban.
De ha lő Di Maria egy mesterhármast kedden nem kell ilyenekről beszélni. :D :agree:
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 27., szombat 13:21

r9fenomeno írta:Bale szerintem jön és kell is ide akár bal akár jobb szélre, de akkor di Mariat el fogják adni(sajnálom a srácot,mert azért jól tolta tavaly),
Ebben nem vagyok biztos. Di Mariat csak akkor lenne értelme eladni ha Jesét felhoznánk. Ő lehetne Bale cseréje. Kérdés, hogy DM-nek mennyire van kedve padozni.

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. április 27., szombat 13:19

Bale szerintem jön és kell is ide akár bal akár jobb szélre, de akkor di Mariat el fogják adni(sajnálom a srácot,mert azért jól tolta tavaly),Kaká felölem maradhat a padra, ha ez pénzügyileg megéri a klubnak,ha meg nem Perez úgyis eladja. Isco ügyes gyereknek tűnik őt is meg kellene venni, van dinamika a srácban.Ja és a védelem tökéletes lesz,még kell egy Carvajal ha úgyis azt mondja mindenki,vagy egy Rafael ManU.-ból utóbbinak jobban örülnék, több jobb bekket nem tudok, Arbeola csere.Középpályára még kellene egy Xabi potló, Khedira tényleg kevés sokszor,viszont hasznos tagja a csapatnak.Csatár posztra nem kell senki,Morata vagy Jesé elég lesz. Cristiano,Benzema,Higuaín- ilyen támadó hármasa nincs még egy csapatnak. Tavaly 3-an hány gólt is rúgtak? Persze engem is idegesít a dolog,hogy szinte csak egy ember tud gólt rúgni ebben az évben.

Casillas,Diego López
Carvaja(/Rafael),Arbeola,Nacho,Pepe,Ramos,Varane,Marcelo,Coentrao
Modric,Kaká,Khedira,Isco,Di Maria,Bale,Xabi,Callejon,Casemiro(de azért még megnézném egy-két meccsen)
Cristiano,Higuaín,Benzema,Jesé,Morata

Essien:vissza a chelseabe,ha megy Mou megy ő is,ha marad Mou akkor is. Albio el kell adni,Carvalho megy.
Tisztán látszik,hogy kéne Xabi helyére még valaki,talán Vidal, Pogba,Verratti, nem tudom.

Edző csere esetén én Wenger és Ancelotti-ra tippelnék,mindkettő tudja,érti a dolgát,de én személy szerint nem örülnék nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. április 27., szombat 13:22-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 26., péntek 22:35

Az a baj gyerekek, hogy itt sokan csak a BL-re építenének csapatot. Bajnokságra ott vannak a kiegészítő emberek és a selejt.
Pedig több meccset játszunk spanyolhonban, mint Európa többi részén. A csapatot elsősorban bajnokságra kéne felépíteni, aztán abból tovább taktikázni BL-re. Fontos BL meccsek előtt meg pihentetni pár kulcsjátékost. Ennyi az egész, nem kéne itt túlbonyolítani mindent. Eladni a kiégett, felesleges játékosokat és felhozni Castillából a jobbakat meg venni egy-két játékost. A keret nem rossz, a felfogás szar. Amiről az edzőnek kéne gondoskodnia.

Szerintem:

Carvalho, Albiol out -> Nacho fel. Pepe és ő csere, Ramos, Varane kezdő. Egy Carvajal is jól jönne, Arbeloa pad. Marcelo és Coentra meg versenyezzenek csak.

Khedirát eladni, Xabi pad. Modric, Casemiro kettős vagy igazolni valakit a helyére és ő megy padra, vagy mögé valakit.

DiMaríát és Kakát szintén eladnám. Helyükre Jesé és Isco. Jesét kezdőbe, Isco meg Özil meg küzdjenek a posztért.

Nálam Benzema és Higu is out. Bár ez tuti nem jön be. Helyükre Lewandowski és Morata.

Így szerintem minden vonalban harcképesek lennénk. Ha kell Castillából még feldobni valakit, esetleg Essient megtartani.
Csak az a baj, hogy nem mindig akad vevő.
Hirtelen ennyi, ez a véleményem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég