Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 14., kedd 22:06

Norbii írta:Sajnos megerzik a tavozok hianyat. Foleg banegaet.
Miről beszélsz? Jobbak, mint tavaly, de ma szarok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 14., kedd 22:05

Real ellen nem ilyen intenzitással mentek. ez így semmi

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. március 14., kedd 22:04

Ezek sem tudnak egy normalisat beadni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 14., kedd 22:02

Sajnos megerzik a tavozok hianyat. Foleg banegaet.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 14., kedd 21:59

vérciki amit a Sevilla eddig leművel

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 14., kedd 21:57

Gg sevilla eddig. :x
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. március 14., kedd 21:56

Gyerunk mar sevilla....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 14., kedd 21:55

Ezt nem vártam a sevillatol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. március 14., kedd 21:02

Jó ez a Danilo gyerek a Portonál. Nem lehet, hogy véletlenül rosszat hoztunk el? :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 11., szombat 12:22

chronic írta:
kuszkusz írta:én pedig lahmról nem tudom elképzelni, hogy ilyet nyilatkozna.
Lehet vicces kedvében volt, mivel mai szemmel nézve a BBC inkább nevetséges mint félelmetes.

Mondjuk én inkább szánalmasnak mondanám, de nyilván bajor szemmel nézve vicces.
Münchenben is megvannak a problémák barcelonában meg pláne,meglátjuk április májusra melyik csapat lesz a legkozelebb a topformához.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. március 11., szombat 12:08

kuszkusz írta:én pedig lahmról nem tudom elképzelni, hogy ilyet nyilatkozna.
Lehet vicces kedvében volt, mivel mai szemmel nézve a BBC inkább nevetséges mint félelmetes.

Mondjuk én inkább szánalmasnak mondanám, de nyilván bajor szemmel nézve vicces.

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2017. március 11., szombat 11:33

p.csabi1 írta:
Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

Simán kinézem belőle. :lol:
én pedig lahmról nem tudom elképzelni, hogy ilyet nyilatkozna.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. március 11., szombat 11:18

Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

Simán kinézem belőle. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 11., szombat 8:28

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8765406388 :lol: még mindig elkepedek amikor a nyomoroncok hostettrol beszélnek, amikor ennél nrvetsegesebb gyozelmuk sose volt. Csak a PSG szanalmasabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 11., szombat 5:49

Deniz Aytekin játékvezető belátható időn belül szinte biztosan nem vezet mérkőzést a Bajnokok Ligájában az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) játékvezetői testületének döntése értelmében – adta hírül a Marca.

Pedig az UEFA azért többségben kiáll a bírói mellett akármekkora baromságot is csinálnak... szánalom ,ahogy minden platformon magyarázzák barszáék,hogy ez volt az évszázad mérkőzése meg micsoda comeback aztán közben sunyiban elmeszelik a meccs bíróját platiniék :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 10., péntek 23:13

L.Miki írta:
Ramioli írta:mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
Nem a Las Palmas ellen vettek el 2 szabályos gólt? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 10., péntek 18:11

Ramioli írta:Psg egy nagy szegyen csapat! Lehet itt birozni ..de ilyen egy ertelmes csapat nem csinal! Ez akkora szègyen mint àllat! Emery helyeben meg a focipalyakat is elkerulnem ezen a szinten ilyet keptelenseg csinalni vagy nem csinalni..kabare meccs volt! Nem kell a birokkal foglalkozni a Psg nek focizni kellett volna..ezt a 4 golt mèg egy kiscsapat is megtartotta volna egy normalis taktikaval..hihetetlen..mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Gratuláljon a fas.om egy csalással megnyert meccshez. Ha lemossák őket jo játékkal vagy ha kiesnek egy ki ki meccsen, akkor esetleg. De igy...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. március 10., péntek 17:09

L.Miki írta:
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
Suarez tizenegyese valóban undorító volt, de sajnos mint realosok nem igazán lehetünk felháborodva..Cr szintén hasonló kvalitásokkal rendelkezik és ugyan ezt tette volna.
Más bajnokságokban is színészkednek, de ami a la ligában folyik az már undorító. Sajnos ezen már csak az formálna ha utólag büntetnék.

Az igazi gond csak az volt hogy a psg elhitte hogy továbbjutottak, nem kellett volna. Persze sajnos birói tévedések is kellettek a mélytorokhoz. Barca ellen is volt téves ítélete (tizi még az elején), de igen összességébében a barcának lejtett jobban.

Ami engem jobban zavart az az hogy a barcások felakarták húzni a psg-s játékosokat. Beszólogatások, lökdösések stb. A psgtől pedig lepergett. meg is lepődtem hogy birták idegekkel egy ilyen feszült mérkőzésen.

Remélem jövőre Emery jobban összetudja rázni a csapatot és kijárna már nekik ebben a szakaszban egy lájtosabb ellenfél.

utolsó bs:
jó lenne ha kövi körben a spanyolok nem kapják egymást:D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. március 10., péntek 16:29

Ramioli írta:mondjuk arra jo volt ez a meccs , hogy a masik oldal kicsit csendben marad a birokkal kapcsolatban meg a màkkal kapcsolatban..de Gratulalni kell a Barcànak, noha ők sem sziporkaztak azert csak megcsinaltak! a Psg meg az örök luzer cìmet ezzel elnyerte..
Dehogy maradnak csendben (tisztelet a kivételnek, mert van). Amikor elkezdem nekik ecsetelni, a meccsen történteket, mintha a falnak beszélnék. El sem ismerik, hogy Suarez tizenegyese az színészikabaré volt, hogy Neymar-t ki kellett volna állítani, hogy a bírók, rendre rosszul ítéltek és, hogy egy komoly góljuk van, a többi meg mák. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Luis Enrique milyen egy istenkirály, meg úgy mentek ki, mint a vérfarkasok, egy űrfocival én meg csak lesek... :ozil: ÉS azonnal jön az a duma, hogy a Real Madridot kétszer is a bajnokságban a bírók hozták vissza a meccsbe, a Villareal és a Las Palmas ellen is. NA ilyenkor szoktam ott hagyni őket... :lol: :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 10., péntek 16:16

Realista24 írta:Reporter: “Which team you want in the Quarter Finals?"
Lahm: “We don't want RM, they have the BBC."
Muller: “We don't want Barca either, they have the referees." (LAUGHS)

Nem tudom igaz-e, de belőle kinézem :lol:

focipályán a hányinger elkap tőle de ő szokott ilyen faszságokat, nem? ezeket néha bírom tőle :D
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég